A Lyga

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 9
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Rytoj A lyga atsinaujina.

Nors ir esu die-hard kavenskas, bet jau geriau tegul Vilniaus Žalgiris paveja Sūduvą ir aplenkia tuos lavonus. Aš jiem pradedu naturalią neapykantą jausti. Toks suvalkų lavonynas, kad nėra tokio žodyno apibūdint jų lavoniškumą. Didžiausias biudžetas A lygoj po fuksinių Europos lempų, bet visiškas lavonynas.

Kerla techniškiausias komandos žaidėjas, kuris centro gynėjas yra, visi kiti - absoliutūs lavonai. Centro saugai lavonynų lavonynas, pirmas lietimas Anglijos Sunday league lygio pas visus, technika neegzistuojanti, gatvės bordiūro nuobliuotos kojos.

Aš neatsimenu, kada Sūduva paskutinį kartą per vidurines zonas buvo sukūrę kažką, 95% atakų per Švrljugos kraštą, o tam jau smėlis iš subinės byra. 95% bankių po standartų ir likę 5% po Švrljugos lempinių skersų iš dešinės lavonam Topčagičium su Tadičium.

Aš nesuprantu kaip tas Topčagičius tiek dar metų užsilaikė čia. Absoliutus lavonas. Pirmas lietimas tragedija, bendra technika tragedija, mobilumo nulis, iš vietos akceleracijos nulis, juda kaip sraigė.

Savo 5-3-2 autobusą pastatę, kuris jeigu atidirbtas plius minus tai A lygos komandos pramušt negali, bet kai neatidirbtas tai atbaladoti būna (0-4 nuo VŽ ir 0-3 nuo KŽ).

Lietuvos Stoke City su Mourinho prieskoniais.
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 69
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Kai rasai komentara reiketu nepamirsti, kad rasai apie Lietuvos futbola :lol: Cia visi tragiski, bet komandu 6-ios ir kazkuri taps cempionais :idea:

Suduva yra tiesiog tos Lietuvos futbolo tragedijos vysnia ant torto, nes naudojasi kad kitos komandos jiems sustacius 5-3-2 jo greiciausiai nepramus, o jie jau kazkaip sukrapstys 1 ar 2. Easy life.
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 9
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

KŽ ir VŽ stilistiškai bent trečdaliu galvos geriau atrodo už Sūduvą. Jeigu atimtum visus jų fuksus po standartų, kur ten absoliučiai jokio meistriškumo nereikia, tai kokius 10 taškų dabar galėtum atminusuot lentelėj. Žėjau aš juos prieš Gragždų Bangą čia prieš pertrauką, tai jie net prieš juos iš pozicinio puolimo nieko normalaus nesukuria, nes su kamuoliu visi absoliutūs lavonai. Pusę penkto diviziono Jugoslavijos susirinkę. Komanda be ateities su tokia filosofija. Tokia taktika joks progresas neįmanomas. Neveltui suvalkai klubo vadovai. KŽ pirmą sezoną su Garastu jau realiai dėl titulo kovoja Lietuvos mąstais lošdami sexy futbolą.
Vartotojo avataras
AlasPacino
Posts in topic: 4
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 25 Rgp 2018, 12:51

Dipsiukas rašė: 26 Rgs 2020, 16:50 KŽ ir VŽ stilistiškai bent trečdaliu galvos geriau atrodo už Sūduvą. Jeigu atimtum visus jų fuksus po standartų, kur ten absoliučiai jokio meistriškumo nereikia, tai kokius 10 taškų dabar galėtum atminusuot lentelėj. Žėjau aš juos prieš Gragždų Bangą čia prieš pertrauką, tai jie net prieš juos iš pozicinio puolimo nieko normalaus nesukuria, nes su kamuoliu visi absoliutūs lavonai. Pusę penkto diviziono Jugoslavijos susirinkę. Komanda be ateities su tokia filosofija. Tokia taktika joks progresas neįmanomas. Neveltui suvalkai klubo vadovai. KŽ pirmą sezoną su Garastu jau realiai dėl titulo kovoja Lietuvos mąstais lošdami sexy futbolą.
Ant tiek sexy futbola žaidžia Lietuvos mąstais, kad net galiu pasigirti jog nei vienų namų rungtynių nepraleidau
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 69
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Kad KZ daugiausiai potencialo ir greiciausiai augsianti komanda tai cia parasyta zvaigzdese. Kitavertus prie ju geru rezultatu stipriai prisideda, kad Lietuvoje challenge'as mazi. Kitur susiduria tarkim dvi komandos kurios abi nori 68% laiko kamuoli kontroliuoti ir tada yra challange'as, kurie kuriems zaidima primes, o pas mus KZ nori kontroliuoti kamuoli ir dauguma(o gal reiketu sakyti visi?) dziaugiasi, kad ne jiems tai daryti reikia :lol:

Butu idomu kaip jiems sektusi sexy futbola zaisti, kai kazkas juos kokybiskai presinguoti ar labai gera zema bloka pastatytu. Net ir dabar permetus statistika matau, kad nuo Rupjucio menesio, kaip siaip KZ turejo gera run'a absoliuciai visi varzovai daugiau smugiavo i vartus nei KZ. O xG minimaliai tik didesnis buvo pries Panevezi. Aisku imuse jie daugiau ir maziau smugiuodami ;) xG irgi nera objektyvus rodiklis, nes smugis smugiui nelygus. Bet Lietuvos atveju visuomet yra retorinis klausimas ar komanda gerai zaidzia, ar varzovas ant tiek prastas. O siaip as sakiau, kad Garastui cia geras momentas, vienok stabiliausia LT kluba treniruoja, jaunus zaidejus pazista nuo LFF rinktiniu ir nacionalines rinktines laiku, retorinis klausimas mano buvo del rubines kontroles, bet cia irgi padeda tie savi zaidejai, Vaitkunas ir etc. su kuriais nuo seniau pazistami. Legionierius gero charakterio ima isskyrus senbuvi Rudilson'a. Aplinka gera jaunam treneriui.

Kitamet turetu dideti dar viena zingsni i prieki ar uzteks to pozicija pagerinti laikas parodys.
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 26
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Lavonai tai lavonai, bet tie lavonai vėl titulą šiemet pasiims. Ir be tų Dipsiuko minimų didelių pralaimėjimų VŽ ir KŽ, be to tik du kartus taškus prarado, iš kurių vieną kai aštuoniese rungtynes baigė.
Žalgiris šiam sezone gražesnį / įdomesnį / dažnai kokybiškesnį futbolą demonstruoja, bet stabilumo jokio, taškų per sezoną neprarasta tik su Panevėžiu. Galima sakyt, kad patys sau į kojas įsišovė pralošdami Riteriams ar neaplošdami kokios Bangos, bet kai konkurentas didelį stabilumą rodo ir nelabai erdvės klaidai palieka, tai kažkiek kredito ir jiems tenka duot nori nenori.
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 69
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

As tos nuomones, kad ant Suduvos pykti negalima, nes vienok tai klubas ne is kokio Pabaltijos didmiescio, o eile metu buvo geriausia komanda ant Pabaltijo, uz tai reikia gerbti, net jeigu jie ir LT Stoke'as. Kritikuoti reiketu kitus, kurie nieko rimtesnio nepasiulo :whistle:
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 9
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Reikia tikėtis šiandien Panevėžys atbels Sūduvą taurės finale. Kiek gali chalevčikai imti tuos chaliavus titulus. Panevėžy dar žais tai papildomas stimulas Panevėžiui. Labiausiai pažengusi Lietuvos istorijoje transliacija per TV3 14:30.
Skelbti atsakymą