Likęs pasaulis

Skelbti atsakymą
pauleska
Posts in topic: 6
Pranešimai: 808
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 15:16

2020 m. Copa America, kuris kaip Euro 2020 buvo perkeltas į šiuos metus ir turėjo vykti tomis pačiomis datomis, šiandien neteko hostų - Argentina neorganizuos turnyro dėl COVID augančių užsikretimų skaičiaus. Kiek anksčiau iš organizatorių buvo pašalinta Kolumbija ten dėl politinių protestų prieš prezidentą.

Liko 11 d. ir turnyras neturi, kur vykti. Visi žiūri į JAV kaip į gelbėtoją, jie pralaimėjo organizatorių bidą anksčiau
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 5
Pranešimai: 743
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Danija yra fantastiškiausias pavyzdys, kad net ir šiaurinės valstybės gali žaisti kokybišką futboliuką neturint realiai jokių žvaigždžių komandoje ir neturint pietiečių lygio technikos sugebėjimų. Lietuvai tik bezdėt iki tokio lygio. Aišku su grupe pasisekė, nes nei vienos elitinės rinktinės, bet vis tiek kosmosiukas, ką išdarinėja.


Paveikslėlis


Paveikslėlis
falci
Posts in topic: 4
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:31

Dipsiukas rašė: 13 Spa 2021, 15:38 Danija yra fantastiškiausias pavyzdys, kad net ir šiaurinės valstybės gali žaisti kokybišką futboliuką neturint realiai jokių žvaigždžių komandoje ir neturint pietiečių lygio technikos sugebėjimų. Lietuvai tik bezdėt iki tokio lygio. Aišku su grupe pasisekė, nes nei vienos elitinės rinktinės, bet vis tiek kosmosiukas, ką išdarinėja.
Įrodymas ilgų metų investicijų į infrastruktūrą ir geros edukacijos visų aplink sportą susijusių žmonių. O ne tai kad "Šiaurinės šalys" gali žaisti futbolą. Jie EČ yra laimėję.
Skelbti atsakymą