Filmai

pauleska
Posts in topic: 3
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Pažiūrėjau vakar Joker. Vau, Joaquin Pheonix ten tiesiog kosminis, nurovė stogą
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 5
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Antrinu. Apskritai režisierius nustebino, nes prieš tai buvo deliverinęs tik Limitless. Tokių, kaip A Star is Born ir Hangover, neskaičiuoju.

Paliko įspūdį filmo šaltakraujiškumas.

Bet my oh my, kokia vaidyba. Jei čia nebus oskaro, tai nežinau.
pauleska
Posts in topic: 3
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Čia turi būt Oskaras pervadintas jo garbei. Kartais net baisu būdavo jo įsijautimas į vaidmenį. Jau Heath Ledger Jokeris buvo kosminis, čia – žodžiais neapsakoma
RaMa
Posts in topic: 3
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Man tai kartais buvo ant tiek niūriu, liūdna ir sunku žiūrėti, kad paskui ilgą laiką dar mintys neapleido, kas jau rodo kaip giliai įsirėžė vaidyba į žiūrovą.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 26
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Tretinu. Jokeris kaip riebi ką tik iššokusi mėlynė ant rankos ar kojos, kurią norisi spaudinėti ir per skausmą sukelti sau malonumą. Tai čia šį šaltą ir lietingą rudenį pats tas gauti tokią 2 valandų depresijos dozę.

O apie Joaquin Phoenix sunku ką ir pridurti.
User avatar
Phect
Posts in topic: 16
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Phoenix 10/10, pats filmas - not sure. Kokie 86? Baisiai letas buidupas pirmoje filmo puseje su perteklinemis scenomis. Patinka man toks, bet čia atrode vietomis too much jau. Del sito auksciausio balo neiseitu duot.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 26
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Šiandien Netflixe Breaking Bad filmas - El Camino, gal turim noliferių kurie jau spėjo peržiūrėt? :dance:
RaMa
Posts in topic: 3
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Jau yra :clap: kaip iškęst dar bent minimum keletą valandų nemačius
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 4
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Nu pažiūrėjau El Camino ir galiu pasakyti, kad Todd'o personažas tikrai pridėjęs pora papildomų kilogramų, tai juokingai momentais atrodė, bent man. Na, ir šiaip nemažai kas išaiškėjo. Nebuvo kažkoks stebuklas, bet fainas filmas. Tikrai buvo citatų, kurios įsimins.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tommy wrote: 11 Oct 2019, 09:54 Šiandien Netflixe Breaking Bad filmas - El Camino, gal turim noliferių kurie jau spėjo peržiūrėt? :dance:
Pažiūrėjau, negaila dviejų valandų, bet po visko į galvą atėjo vienintelis klausimas - koks šito filmo pointas?

Ir Jesse personažas vis dar geras, ir gerų flashbackų buvo, bet vis tiek nesupratau, ką Gilligan norėjo parodyti šiuo filmu. Jei tai perėjimas į kažkokį kitą filmą ar apskritai Better-Call-Saul-like spinoffą, tai tada viskas gerai. Bet jei ne, tai likau nesupratęs.
pauleska
Posts in topic: 3
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

O man net truputį gaila tų.dviejų valandų,nes realiai nieko neparodė. Taip, dabar truputį daugiau gaila Jesse, žinom, kad iš tiesų nutiko WW, bet neįvyko nieko ypatingo. Tokia gan silpnoka dar viena serialo serija ir tiek.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 4
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Vyrai, o ką jūs manot, jei esat pažiūrėję Better Call Saul visus sezonus, apie tuos 'flashbackus' ar kaip juos pavadint, kai Džimis jau dirba pasikeitęs savo tapatybę Cinabon'e? Bent jau paskutinis epizodas, kai taksistas jį nužiūrinėjo, tai labai įdomus buvo. Aišku, laiko daug praėjo ir nežadu priversti jūsų visko čia prisiminti, bet galbūt kažkoks tesinys ar kažkas bus ir po Better Call Saul eros. Žinant, kad (spoileris) ir Jessie panašioj vietoj atsidūrė (Aliaskoje). Gal ir per daug fantazuoju, bet tie epizodai tikrai įdomūs ir galbūt jie turi kažkokia didesne prasme. Galbūt tas tesinys būtų ir nereikalingas, kaip ir kai kam pasirodė, kad ir pats El Camino filmas nelabai reikalingas. Turit minčių?
User avatar
aBil
Posts in topic: 1
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Man asmeniškai El Camino visai įdomiai susižiūrėjo. Aišku, labai prasmės ieškant būtų prie ko kabinėtis, bet šiaip puikiai pastatytas filmas. :handgestures-thumbup:

Atsakant į Keturlapis_Dobilas komentarą, tai tikiuosi, kad jie nebetemps toliau viso šito 'pasaulio'. O ir iš tiesų net nežinau, ką ten labai beparodysi po to, kai juos tas siurblių pardavėjas išveža. :D Jei reiktų spėt, tai manau, kad ir Better Call Saul nebedaug beliko. Man atrodo, kad būtų neblogai užbaigti su Saulo ir WW susitikimu, nes tada jau persikloja du serialai.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 4
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Aš ir manau, kad Better Call Saul turėtų neužsitęst. Max 2 sezonai liko ir didžiausios intrigos man asmeniškai - Kim ir Nacho likimai, nes jų per Breaking Bad nebuvo. Spėčiau, kad Kim gavo darbą kažkur toli ir taip išsiskyrė su Jimmy, o Nacho, tai verta tikėti, kad kažkas blogo atsitiko, arba pabėgo su savo tėvu kažkur. Iki šiol bent man buvo įdomu, kaip Gustavo atsiras seriale ir visa ta įvykiu serija, kol Hectorui kažkas atsitiks. Džimio istorija iki kol jis tapo Saul Goodmanu irgi savotiškai idomi, bet per daug užsitęsė IMO.

O jeigu kažką į temą, tai El Camino deliverino closure bei įsimintų momentų, citatų(Skinny Pete, Jane, WW momentais). Tas ir gerai, nebuvo čia per daug ko tikėtis.
User avatar
Phect
Posts in topic: 16
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

This is my rifle. There are many like it, but this one is mine.
My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I must master my life.
Without me, my rifle is useless. Without my rifle, I am useless. I must fire my rifle true. I must shoot straighter than my enemy who is trying to kill me. I must shoot him before he shoots me.
Image
User avatar
Phect
Posts in topic: 16
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Beje, kas pirmas paziures Nolan'o Motherless Brooklyn, brukstelkit review :)

Edit: NORTONO.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 26
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Phect wrote: 08 Nov 2019, 19:21 Beje, kas pirmas paziures Nolan'o Motherless Brooklyn, brukstelkit review :)
Nortono? :)
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Nortonas pas Roganą tai žiauriai gerai užhaipino savo filmą. Taip ramiai, santūriai, bet veiksmingai.
User avatar
Phect
Posts in topic: 16
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Tommy wrote: 08 Nov 2019, 20:18
Phect wrote: 08 Nov 2019, 19:21 Beje, kas pirmas paziures Nolan'o Motherless Brooklyn, brukstelkit review :)
Nortono? :)
Yesyes.
Furis wrote: 08 Nov 2019, 20:49 Nortonas pas Roganą tai žiauriai gerai užhaipino savo filmą. Taip ramiai, santūriai, bet veiksmingai.
Aha, kaip tik paklausęs ir rašiau :)
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Beje, Edward Norton tik ką buvo ir Startalk radio, kalbėjo su Neil deGrasse Tyson apie savo filmą ir kosmosą. Nežinojau, kad Norton yra toks kietas ir pasikaustęs bičas. https://www.startalkradio.net/show/a-co ... rd-norton/

Vakar pažiūrėjau Midway. Tai nors nemažai kas rašo, kad čia historically accurate darbas, pats filmas tai labai meh. Aktoriai neblogi, bet vaidyba prasta, atrodo kad 9 iš 10 emocijų yra visiškai dirbtinės ir netikros. Efektai iš tos serijos, kur kompiuterinis darbas lipa per viršų ir visiškai neįtikina. Overall tai čia koks 6/10 filmas, tobulas pachmielui - 2h 18min, daug veiksmo, mažai galvojimo.

Bet už ką reikia duoti pliusą, tai už paskleistą žinią. WW2 mušiai vandenyse man dar labai mažai atrakinta tema, tai filmas automatiškai priverčia pagalvot apie kokią knygą šituo reikalu. Pvz šitą. Bet jei kas kažką gero skaitėt Battle of Midway tema - pasidalinkit.
Post Reply