[AFC] Transferų naujienos ir gandai 20/21

User avatar
Maverick
Posts in topic: 56
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Maverick wrote: 05 Aug 2020, 14:05 CB - Gabriel
LW/RW - Willian(laisvas agentas)
CM/DM - Partey
LW/AM - Coutinho(nuoma)
CM - Ceballos(pratęsta nuoma)

+ CB - Saliba

Šiai dienai, tokie variantai yra realiausi.

Tokia komanda būtų pajėgi dalyvaut kovoje dėl top 4.
Mano postas iškart po FA finalo, rugpjūčio 5d. Išsipildė. 4/5 variantai. Coutinho pavardė pradingo, iškart kai Koeman tapo Barcos treneriu. Dėl Aouar nesutarėm. Kitų variantų nebuvo. Kūrybos vis dar trūks šitai komandai prieš gilius gynybos blokus, ir toliau vargsim tokiose situacijose. Neatėjus papildomam žaidėjui, didžiausia atsakomybė kris ant Saka/Willian/Pepe pečių šitoj srityje.

Didžiausias per. lango minusas, kad sunkiai sekėsi su pardavimais, bet ne mes vieni tokią bėdą turėjom, tai nesinori labai kritikuot, juolab, kad daugelio nereikalingu žaidėjų kontraktai baigsis po kelių mėnesių. Didelis kąsnis pinigų nuo algų atsilaisvins, ir kitą vasarą bus galima tęsti komandos rebuildingą pagal Artetos viziją. Patekimas į CL būtų didelis bonusas, ir rebuildingas būtų paspartintas x2 ar x3.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 56
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas



Nepatinka man tokie ėjimai.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 56
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas



Žmonės sako, kas tas žmogus patikimas.



Pritariu.
User avatar
Gunner
Posts in topic: 23
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

30m Aouarar agentas uzsiprase???????????????
User avatar
Maverick
Posts in topic: 56
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Gunner wrote: 06 Oct 2020, 15:46 30m Aouarar agentas uzsiprase???????????????
Liniker turbūt apie kitą deal šneka, kur buvo didesni pinigai(nenurodė jis žaidėjo pavardės). Įmečiau, tik kaip pvz.

Aouar brolis neva 30% užsiprašė, kas būtų ~14-15mln eurų.
User avatar
petrofanas
Posts in topic: 13
Posts: 351
Joined: 04 Aug 2018, 14:38

Jeigu tai tiesa, labai džiaugiuosi jog Arsenal atsitraukė! Čia yra įžulumo viršūnė!
User avatar
QwR
Posts in topic: 52
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Joo, realu, kad tai ir buvo tas dalykas, dėl kurio nebeįmanoma buvo susitart.
Man keista, kaip patiem žaidėjam px, kai agent'as užsiprašo tiek pinigų už dealą, kurį pats žaidėjas uždirbs per 1-2metus ( algos pavidalu ). Dar ypač, kai brolis tokį šauna.
User avatar
QwR
Posts in topic: 52
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Vakar nespėjom prakišt Saliba į ASSE. Tikriausia bus bandoma kažkam į Championship išsiųst, nes regular game-time jam reikia.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 8
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Man atrodo, kad pas jį state of mind biški pakrikęs. Mirė mama, išvyko į naują šalį, naujas treneris nerodo pasitikėjimo, o ir ne Arteta pirkinys, tai aplamai klausimas, kokia vizija Mikelio dėl Saliba. Ypač, kai Arteta pirkinys Gabriel juda sėkmingai, o Ligue 1 ne ką prasčiau atrodęs Saliba, net į paraišką nepatenka. Papildomai dar dukart nepavyko grįžt į ASSE, kai pats labai norėjo, net algos pusę būtų aukojęs. Sunkus metas jaunuoliui. Jam tik 19 suėjo šiemet, to nereikia pamiršti.

Pradžioje atrodo reikalus galvoje reikia pataisyti ir kauč Arteta dėmesys būtų geriausia, ką šiuo metu dėl jo galima padaryti. Nežinau ar siuntimas pas naują trenerį į vėl naują aplinką labai pasitarnautų. Aš vis tiek titiu, kad procesus galvoje suremontavus ir truputi pasitikėjimo iš trenerio gavus, puikiai jisai galėtų žaisti bent jau EL. Žiema būtų galima galvoti, kokie toliau planai.
User avatar
Keyser
Posts in topic: 2
Posts: 24
Joined: 22 Aug 2020, 09:24

Na, keista būtų, jeigu Saliba regėtas kaip iš/gelbėtojas CB grandyje, būtų nuomojamas į žemesnę lygą.
Ypač, kai tiek balasto tarp centro gynėjų yra ir vargubau ar jis jau dabar būtų kažkuo blogiau nei Mustafi/Sokratis/Holding/Chambers
User avatar
QwR
Posts in topic: 52
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Anot Amy Lawrence iš Athletic, iš pradžių buvo manoma, kad iš player sales surinksim šaibas Partey RC, bet kai taip nesigavo, tai dėdė Kroenke dametė. Nice.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 56
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas


Toliau išlenda info, kad Aouar brolis stipriai prisidėjo, kad susitarimas nebuvo pasiektas.


Paskutinis sakinys keistokas. @T-Wolves manau man pritars. Nebent Saliba treniruotėse prastai atrodė, dėl už aikštės ribų užklupusių bėdų. Vienos iš draugiškų Arsenalo rungtynių su Saliba starte buvo transliuojamos, tai jose iš konteksto neiškrito ir neatėjo mintis, kad reiktų jį kažkur nuomot, nes dar lygio netempia.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 8
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Na aš pamenu, kad jis dukart tokius kvailokus pendelius yra pasidaręs praėjusį sezoną tacklindamas. Tai sakykim šitoje vietoje, kada reikia susilaikyti kyštelt koją, yra kur tobulėti.
Ant set-pieces aš esu rašęs, kad atakuojant tikrai nėra labai pavojingas, nes nelabai atletiškas. Ginantis nepastebėjau, kad jam būtų problemų.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 56
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas



Yes, please :handgestures-fingerscrossed:
User avatar
QwR
Posts in topic: 52
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Szoboszlai iki savaitės pabaigos turėtų apsispręsti, kur pratęs savo karjerą. Pagrindiniai trys kandidatai šiuo metu : Arsenal, RB Leipzig ir AC Milan. Išpirkos kaina 25mln. eurų plius 20% nuo jo sekančio transfer'o.
Jeigu nepavyksta - antras priority list'e yra Aouar.

Kitos naujienos, artėjant transferų langui vėl lenda gandai, kad dabar jau Ozil tikrai išpirdolins. Pgr. kandidatas DC United, kur gautų gerą algą, palakstyt ant aikštelės ir svarbiausia - galėtų plėst savo biznius JAV rinkoj. Kitas kandidatas rašoma vėl apie Fenerbahce.

Mustafi atsisako pratęst kontraką ir ieškosis su kuo pasirašyt pre-contract nuo sausio.

Su Balogun vėl atgijo kalbos dėl naujo kontrakto, hopefully pavyks susitart.
User avatar
QwR
Posts in topic: 52
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Szoboszlai nusprendė keltis į RB Leipzig.

Anot AFCBell, pakankamai patikimo source, Arsenal'as net nebuvo dėjęs pasiūlymo ir vienintelis vokiečių klubas pateikė oficialų bid'ą. Tuo tarpu Arsenal turėjo planų sekančiai vasarą vėl spausti Lyon'ą dėl Aouar sandorio, tačiau su dabartinia Ligue1 pinigine situacija, gali spaust ir sausį.
Marenas
Posts in topic: 16
Posts: 109
Joined: 10 Aug 2018, 12:27
Location: Klaipeda

Oficialu bosnis keliauja i Schalke
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 1
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Aprangos :confusion-seeingstars:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 6
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Geidžiamiausia futbolininkų stotelė.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 56
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Buvau atitrūkęs nuo Arsenal, nes vienu metu Arteta serviravo tokį futbolą, kad nekilo rankos net streamo ieškot, bet grįžus po traumos Martinelli ir ESR tapus starto žaidėju, vėl įsijungiau. Arteta atrodo pagaliau susiprotėjo, kad kurie žaidėjai verti suolo(?). Nuliniai pasirodymai būdavo apdovanojami patekimu į startinę sudėtį.

Čia šiaip buvo lyrinis nukrypimas. Rašau čia, nes lenda naujienos, kad Arteta nori Isco ant nuomos pasiimt. Ar dar yra kas iš jo likę, ar jis yra antras Bale ?

Žiūrint į statistiką ir minučių skaičių atrodo, kad arčiau pastarasis variantas. Ar klystu ?
Post Reply