[EFC] Transferų naujienos ir gandai

User avatar
flasher1
Posts in topic: 205
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Moshiri ar dėdės Usmanovo?
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54



Ne tai kad čia būtų labai netikėta naujiena, bet na o ką gi.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Kol nieko įdomaus nevyksta, galima nebent pasidžiaugti, kad Pietų Amerikai užteko proto sustabdyt internacionalinį futbolą.

O tuo tarpu pasidalinsiu įžvalgom apie ateinantį transferų langą.
Carlo sakė, kad didelio judėjimo nereikia, užteks 2-3 žaidėjų. Tikiuosi meluoja, nes pvz duodi nuolatinius kontraktus Olsenui ir Kingui ir 2 transferai jau yra. Biški tragiškas būtų langas.

Skaitau, kad būtinai reikia RB. Turbūt nereikia aiškint kodėl. Vienintelis dešinys gynėjas dabar yra traumų ėdamas veteranas Colemanas, o Kenny aiškiai ateities komandoj neturi. Ūkininkų turguj ir prie bažnyčios dažniausiai aptarinėtos pavardės:
Aarons, Lamptey, Celik (iš Lille). Celiko kandidatūrą rimti šaltiniai pastaruoju metu lyg ir dismissina.
Lamptey variantą po traumos tikiuosi irgi galima atmest, o apie Aaronsą neabejotinai svarstoma rimtai ir jis turbūt pagrindinis taikinys šiuo metu. Aš tai biški sėdžiu ant tvoros dėl jo. Esu minėjęs, kad man jis atrodo overratintas ir tikrai nejaučiu tokio pasitikėjimo kaip dėl Godfrey. Jo statistika puolime yra šūdina ir nelabai suprantu iš kur žmonės traukia, kad jis labai kietas atakuojantis fullbackas. Kiek bandžiau pastebėt Norwichą, tai jaunuolis ir Championshipe kalnų nevertė. Kažkodėl (įdomu kodėl) kanarėlės dažniausiai atakuodavo per kitą kraštą. Gal man taip tik pasitaikė, bet skaičiai nieko priešingo irgi nesako.

Kitas prioritetas yra krašto saugas. Labai rimtų gandų nėra, o aš beveik pats sugalvojau Wamangituka iš Stuttgarto. Ne tik pavardė kieta, bet ir pagal savybes man atrodo tiktų idealiai.

Toliau puolėjas. Teoriškai yra Keanas, bet praktiškai geriau gaut daug pinigų, negu turėt sudėty myžantį myžnių. O jei parduos, tai norėtųsi kažko rimtesnio už Kingą. Ko konkrečiai, neįsivaizduoju.

Su vidurio saugais vis dar yra problemų. Carlo sakė, kad jei Gbaminas neatsigaus, teks ieškot naujoko.

Iš pardavimų kažką uždirbt galima tik iš Keano. Bernardo kaina kris dėl besibaigiančio kontrakto, o visokių Tosunų niekas nepirks.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 32
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

hippo wrote: 25 Mar 2021, 12:23Kitas prioritetas yra krašto saugas. Labai rimtų gandų nėra, o aš beveik pats sugalvojau Wamangituka iš Stuttgarto. Ne tik pavardė kieta, bet ir pagal savybes man atrodo tiktų idealiai.
ACL nusitraukė ką tik. Dar vieno potencialaus Gbamin gal jau nebeimsit..
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

T-Wolves wrote: 25 Mar 2021, 13:02
hippo wrote: 25 Mar 2021, 12:23Kitas prioritetas yra krašto saugas. Labai rimtų gandų nėra, o aš beveik pats sugalvojau Wamangituka iš Stuttgarto. Ne tik pavardė kieta, bet ir pagal savybes man atrodo tiktų idealiai.
ACL nusitraukė ką tik. Dar vieno potencialaus Gbamin gal jau nebeimsit..
Ajopšichmat.

Nu kai sako geriau anksčiau, negu vėliau.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Tęsiant "hippo bando prisikabint prie Aaronso" temą, nežinau ar tai ką nors reiškia, bet jaunuolis nepatenka į Anglijos U21 startą, užleisdamas vietą Tangangai, kuris kaip suprantu yra labiau CB ir nelabai žaidžia klube.

Ne visai į temą tai Anglijos rinktinė, kuri ant popieriaus atrodo prabangiai, ant žolės atrodo labai skystai. Per šį langą pralošė Šveicarijai 0-1 ir Portugalijai 0-2. Su portugalais turėjo 3 smūgius ir 0 į plotą. Kiek mačiau iš highlightų, tai labai pasisekė kad nebuvo sutriuškinti. Didžioji dalis epizodų buvo Godfrey heroics, kai blokavo smūgius visom kūno dalim įskaitant sėklides.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

O po Aaronso labiausiai linksniuojama pavardė pastaruoju metu yra Koulibaly. Iki šiol nekreipiau į tai dėmesio, bet jau ir Romano sako, kad interesas yra.
“At the moment, what I’m told is that with Everton there is nothing advanced. Obviously Ancelotti loves the player, so I can say yes [interest in the player] because he was amazing with Ancelotti when he was working at Napoli. They had a fantastic relationship.

“But remember the Napoli president [Aurelio] De Laurentiis last summer he asked for €80m and Manchester City arrived to offer 65/67 and they said ‘no, 80 or nothing’.”
Man tai ir toliau skamba absurdiškai. 80 milijonų aišku niekas nebemokės, bet vis tiek labai brangus žaidėjas su didžiule alga ir be resale value į poziciją, kuri ir taip geriausiai sutvarkyta iš visų. Galima aišku kokį Mina parduot, bet kuriem galam tas vargas, kai kitose pozicijose šviečia skylės. Nelabai suvokiu, kaip būnant sveiko proto galima svarstyt tokį variantą.
User avatar
flasher1
Posts in topic: 205
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Realybė tokia, kad paskutiniu metu (bent jau iki Brandso) 90proc. Evertono pirktų žaidėjų resale value buvo tarp 0 ir neigiamo (jei ne Lukaku su Stonesu, būtų visi 100).
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

hippo wrote: 25 Mar 2021, 12:23 Toliau puolėjas. Teoriškai yra Keanas, bet praktiškai geriau gaut daug pinigų, negu turėt sudėty myžantį myžnių. O jei parduos, tai norėtųsi kažko rimtesnio už Kingą. Ko konkrečiai, neįsivaizduoju.
Pagalvojau, kad pastaruoju metu Championshipo puolėjams gerai sekasi EPL. Tiesa ryšium su tuo, kad gerai sekasi, jų ir kainos išaugo.

Pirma pavardė ant liežuvio galo aišku būtų Ivan "New Watkins" Toney, bet aš gal pirmenybę atiduočiau Armstrongui iš Blackburno. Ji irgi galima vadint one season wonder, bet jo kreivė biški tolygiau kyla, metais jaunesnis, su paskutiniais metais kontrakto ir pagal savybes spėju geriau įsipaišytų į komandą.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 77
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

hippo wrote: 07 Apr 2021, 13:33
hippo wrote: 25 Mar 2021, 12:23 Toliau puolėjas. Teoriškai yra Keanas, bet praktiškai geriau gaut daug pinigų, negu turėt sudėty myžantį myžnių. O jei parduos, tai norėtųsi kažko rimtesnio už Kingą. Ko konkrečiai, neįsivaizduoju.
Pagalvojau, kad pastaruoju metu Championshipo puolėjams gerai sekasi EPL. Tiesa ryšium su tuo, kad gerai sekasi, jų ir kainos išaugo.

Pirma pavardė ant liežuvio galo aišku būtų Ivan "New Watkins" Toney, bet aš gal pirmenybę atiduočiau Armstrongui iš Blackburno. Ji irgi galima vadint one season wonder, bet jo kreivė biški tolygiau kyla, metais jaunesnis, su paskutiniais metais kontrakto ir pagal savybes spėju geriau įsipaišytų į komandą.
Vakar skaiciau kazkoki ganda, kad Juventus svarsto susigrazinti Kean'a siulydami Rabiot ir Ramsey, cia gal visai nieko deal'as butu :think: Rabiot man cia daugiau excitement priduoda, bet prime Ramsey irgi buvo vo zaidejas pries persikeliant i Juventus. Karjeros Juventus'e nemaciau. Paziurejus ka jus ten vidury turite, tai atrodo tokio kaip Rabiot'as reiketu.

Kas del puoleju as galvojau apie Rodrigo, jis top puolejas, zaides pas Marcelino 4-4-2, ka megsta Ancelotti nors paskutiniu metu lyg zaidzia 3-4-1-2, labai negaliu sekti, tai pataisykit jeigu nusisneku. Marcelino yra is tu treneriu, kurie turi savo metoda aka visuomet 4-4-2 ir bandoma sukurti ivarcius, atakas isnaudojant puoleju off the ball movement'a ir link-up'a, taip kad ten Rodrigo kaip zuvis vandeni jauciasi. Richarilson'as galetu grizti i AML pozicija.

Is kitu Championship'o variantu jauciu reiketu deti pinigus uz Toney. Pukki neimanoma gauti, kurio off the ball movement'as tokio lygio kaip Rodrigo, tik akseleracija mazesne, jis labai excited puolejas, bet jeigu nepardave iskrite, pakile tikrai neparduos, bet kodel rasau apie Pukki, o del, kad Toney statistiskai ji vis tiek own'ina ir ivarciu daugiau ir asistu daugiau(kas mane nustebino), nes pries ateidamas lyg ir labai link-up'u nepasizymejo.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

The_Red_Army wrote: 12 Apr 2021, 21:18 Vakar skaiciau kazkoki ganda, kad Juventus svarsto susigrazinti Kean'a siulydami Rabiot ir Ramsey, cia gal visai nieko deal'as butu :think: Rabiot man cia daugiau excitement priduoda, bet prime Ramsey irgi buvo vo zaidejas pries persikeliant i Juventus. Karjeros Juventus'e nemaciau. Paziurejus ka jus ten vidury turite, tai atrodo tokio kaip Rabiot'as reiketu.

Kas del puoleju as galvojau apie Rodrigo, jis top puolejas, zaides pas Marcelino 4-4-2, ka megsta Ancelotti nors paskutiniu metu lyg zaidzia 3-4-1-2, labai negaliu sekti, tai pataisykit jeigu nusisneku. Marcelino yra is tu treneriu, kurie turi savo metoda aka visuomet 4-4-2 ir bandoma sukurti ivarcius, atakas isnaudojant puoleju off the ball movement'a ir link-up'a, taip kad ten Rodrigo kaip zuvis vandeni jauciasi. Richarilson'as galetu grizti i AML pozicija.

Is kitu Championship'o variantu jauciu reiketu deti pinigus uz Toney. Pukki neimanoma gauti, kurio off the ball movement'as tokio lygio kaip Rodrigo, tik akseleracija mazesne, jis labai excited puolejas, bet jeigu nepardave iskrite, pakile tikrai neparduos, bet kodel rasau apie Pukki, o del, kad Toney statistiskai ji vis tiek own'ina ir ivarciu daugiau ir asistu daugiau(kas mane nustebino), nes pries ateidamas lyg ir labai link-up'u nepasizymejo.
Ramsey tai man atrodo būtų tragedija. Nebent Delphui būtų nauda, turėtų su kuo lazarete domino sužaist.
Rabiot irgi nenoriu. Charakteris, daužta mamytė, myžčiojimai užprogramuoti + apsisukimai per lėti atrodo.

Kad Pukki neįmanoma gaut tai man biški šypseną sukėlė. Noridžas pardavinėja viską kas juda ir patys siūlo kai dar niekas neprašo. Nepardavė dėl to kad neatsirado norinčių.
Šiaip aš apie jį galvojau, būtų gal ir nieko variantas, bet amžius stabdo.

Rodrigo irgi neblogai skamba, bet amžius taip pat nedžiugina. 30-metis puolėjas už nemažus pinigus visiškai kertasi su Brandso filosofija. Tiesa, klausimas ar Brandso dar kas nors klauso.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 77
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Na kad gal ne tiek daug tu pasikeitimu pas Norwich, tarkim 2019 pavasari jie turejo dauguma tu paciu zaideju Championship'e, kuriuos ir dabar turi. Per ta laika J.Lewis pardave, Godfrey pardave ar buvo vienas, kitas pasikeitimas, bet tikrai ne tiek daug tu pasikeitimu, plius liko ir zaidejai, kur atrode tikrai kazkas nupirks aka Arrons, pagrinda islaiko ir tas yra ju pagrindine jega, nes zaidejai 3 metus zaidzia kartu, zino vienas kita ir megaujasi tarpusavio supratimu. Buendia priima kamuoli, Pukki iskart bega i erdve ir pan. Pagrinda islaiko vienok.

Vakar tik toki stats uzmeciau sofascore, kad Armstrong daug sansu svaisto lygiai taip pat kaip Pukki (neisnaudojo po 19). Toney 3 kartus maziau isvaisto, nors nzn ar stats teisingi, nes Toney 3 100% pries mus neisnaudojo, butu keista, kad apskritai per likusius 38 turus butu neisnaudojes irgi tik 3.

Is Ramsey irgi nieko nesitikeciau, nors konstatuoju fakta, kad pries iseinant i Juventus buvo Prime Ramsey.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Nieko naujo, bet


Ta proga pridursiu, kad Carlo ir Brandsas prasitarė, kokie bus vasaros prioritetai. Tai yra RB ir krašto saugas. Pastarasis preferably turėtų būti 20-25 metų ir kairiakojis. Ką čia iš tokios serijos būtų galima sugalvot? Sugalvoju Bailey, bet nežinau ar realu. Geniai stuksena apie Chukwueze bet nežinau is he any good. Į statistiką žiūrint tai matosi maždaug antras Iwobi.

Vidurio saugo Carlo sakė neieško, nes turi Gbaminą :roll:
Straikerio neieško, nes turi Keaną. Jei parduos, tada ieškos.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 77
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Arrons butu vo Everton'ui :handgestures-thumbup: Ir jam paciam butu vo :handgestures-thumbup: nes klubas su daug potencialo ir startas realiai garantuotas, nes nemokes milijonu, kad ant suolo sedetu.

Chukwueze jeigu gerai atgaminu minejau pries perkant Iwobi, kad as buciau uz ji metes pinigus, nes atrode labai perspektyvus dar pries 2 gerus sezonus, kai gyvenau tame regione ir teko daznai ji matyti ir butu pigiau kainaves dar priedo. Nemaciau jo evoliucijos paskutinius 2 metus, bet 18/19 sezone zaide su daug alkio ir buvo labai excited to watch, siemet goal+assist per minute varo geriausiai karjeroje, net jeigu ivarciu tik 4 ir asistu tik 3. Pagal akseleracija ir pace'a tai EPL zaidejas, aisku gana smulkus, lengvas(lyginant su Zaha ar Iwobi), bet zenkliai techniskesnis uz Zaha, taktikoje irgi privalumai, nes is Spain futbolo ateitu, manau Carlo rastu kur ji pastatyti.

Maciau Coutinho svarstomas. Irgi idomus variantas.

ImageImageImage

Paskutiniu atveju reikia atsizvelgti, kad tokioje open ir fragil in defence lygoje kaip Bundesliga Chukwueze manau turetu geresnius stats. Aisku Leon didesnis, kiek daugiau greicio, daugiau fizikos.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Hm. Įdomūs paveiksliukai. Pagal juos sprendžiant Chukwueze tai visai ne antras Iwobi, o antras Bailey :)

Apie Aaroną tai aš, kaip turbūt pastebėjot, esu išsakęs abejonių, bet neseniai nulipau nuo tvoros ir atsisėdau į IN traukinį. Net beveik nulinė golų/assistų statistika ne taip blogai atrodo, kai matai kad jis antras Championshipo žaidėjas po Buendia pagal chances created.
Aš už jau vien dėl greičio ir jėgos. Primena jauną Colemaną. Rakštis šiknoj varžovams, net jei ir be galvos eina. Dėl tokio aktyvumo, fiziškumo ir greičio vis tiek padaro taip, kad kartais kamuolys nukrenta ten kur reikia.
Su patirtim ir galva pagerės. O tokio amžiaus žaidėjas dabar labai į temą, kol Colemanas duotų pacanui ne tik futbolo/gyvenimo pamokų, bet ir nemažai žaidimo laiko.

Pagalvojau, kad gynėjų linija Digne - Holgate - Godfrey - Aarons būtų turbūt greičiausia EPL. Holgate su šio sezono forma į startą nepatektų, bet teoriškai jei pagal varžovą reikėtų aukšto spaudimo, tokia gynybos sudėtis su Doucoure ir sveiku Gbaminu vidury + DCL ir Richarlisonu atrodytų scary. Priešingybė 2019 metų pavyzdžio Evertonui.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 51
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Rašai lyg "Sveikas Gbaminas" būtų dalykas, kurį yra kas nors matęs.

Apie transferus šnekant, turiu užgaidą, kad Carlo su Evertono boardu nepirks naujo back-up'o Dignei, ir tikės Nkounkou. Būtų linksmas atradimas, nes kaip suprantu, OM jo visai nevertino.
Kadangi Digne dar nėra išsibezdėjęs ir nebus toks kelis metus, laiko tobulėti yra.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

velnes wrote: 28 Apr 2021, 21:35 Rašai lyg "Sveikas Gbaminas" būtų dalykas, kurį yra kas nors matęs.
Nu jo, čia jau net nelabai teoriniai pasvarstymai, labiau fantazijos srautas.

O Nkounkou padėtis labai neaiški. Dabar tai jis net nėra Digne coveris. Antras LB yra visų galų meistras Godfrey. Trečias turbūt būtų (jei per stebuklą reikiamu metu būtų sveikas) Delphas.
Kad būtų dar sudėtingiau, yra akademijos pasididžiavimas Smallas, faktiškai Nkounkou kopija - fiziškai stiprus, geras puolime ir nesiorientuojantis gynyboj, tik jaunesnis ir su aukštesnėm lubom. Jis jau šį sezoną su savo 16 metų amžium buvo trumpam laikui nukonkuravęs Nkounkou ir užėmęs vietą ant suolo.
Jei dar nepakankamai sudėtinga, tai Smallas neskuba pasirašyt profo kontrakto ir galimai svarsto apie išėjimą į mažesnę komandą, kur gautų žaidimo laiko.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 77
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Chukwueze geras momentas dabar vs Arsenal'a paziureti. Starte AMR pozicijoje.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

The_Red_Army wrote: 29 Apr 2021, 20:36 Chukwueze geras momentas dabar vs Arsenal'a paziureti. Starte AMR pozicijoje.
Pasinaudojau proga ir užmečiau vieną akį.
Didelių išvadų nedarysiu, bet įspūdis neblogas. Bent jau individualiai tokio stipraus žaidėjo Evertonas neturi. Tiesa, kaip minėjai, jo fiziškumas nelabai džiugina. Ir darbas gynyboj tuo pačiu.
User avatar
hippo
Posts in topic: 668
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Besibaigiant sezonui galima įvertint nuomas.
Žaidėjai, kurie buvo išsiųsti on loan su viltim, kad tai padės jiems tobulėti, buvo turbūt 5 - Kean (PSG), Branthwaite (Blackburn), Gordon (Preston), Gibson (Reading), Simms (Blackpool). Visi kiti išvyko, kad nesimaišytų po kojom ir palengvintų algų naštą arba pasikeltų kainą.

Geriausiai sekėsi Keanui. Jei jaunuolis daug dirbs, gal ir pasieks EPL lygį. O jei ne, bus parduotas su profitu.
Branthwaite'o nuomą irgi galima užskaityt už sėkmingą, nors užsibaigė ji apysunke trauma. Buvo ir prastesnių epizodų, buvo praradęs vietą starte, bet tikėtis iš 18-likinio CB kažkokio stabilumo reikia durnam būt.
Nuvylė Gordonas. Žaidė nedaug ir nieko vertingo nenuveikė, nors fanams ir patiko. Tai ne tik jo paties kaltė, nenuskilo su komanda. Senas treneriukas bandė išlaikyt kėdę žaisdamas labai konservatyviai ir pasitikėdamas savo medinukais, kurie geriau ginasi. Kėdės neišsaugojo, naujas treneris išvis perėjo prie 4312, kur Gordonui neliko vietos. Bet kai šansą gaudavo nesugebėjo jo išnaudot. Visi fintai ir exciting stilius aišku gražu, bet kai atakuojantis žaidėjas nemuša ir nedaro assistų, tai kas iš to.
Dar labiau nenuskilo su komanda Gibsonui. Dažniausiai sėdėjo ant suolo, o kai žaidė tai beveik visada ne savo pozicijoj. Dar neseniai skaitėsi didelis prospektas, bet karjera ne taip klostosi, kaip tikėtasi. Tas pats Branthwaite jau aukščiau vertinamas, liko paskutiniai kontrakto metai, klausimas ar pratęs sutartį.
Simmsu treneriai ir fanai atrodo patenkinti. Fejerverkų neleido, bet per nepilną pussezonį įmušė 5 golus ir žaidė naudingai.

Iš tų, kurie turėjo pasikelt kainą, susimovė Kenny. Išvyko į Celtic ir ten deliverina taip, kad kainą susimažino.
Post Reply