[Spurs] Laisvas kampas

User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 7
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51

User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 7
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51







Nežinau kaip jums, bet man tai tikrai Unrepeatable :clap: :dance:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 7
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Spurs stilistai: žinot kaip atrodo pelkė, kuri sukaupė lietaus vandenį ir ant žemės likusius degalus?

Say no more fam.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 11
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28



Lithuania :think:
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 11
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Nu išsiaiškinau, kad čia rimtas dalykas. Jei plačiau:


Dabar susisiekus su tuo biču, kuris veda ta naują Tottenham puslapį, būtų galima ir lengviau bilietus suderinti į naująjį, gražųjį stadioną. Tai @Furis, @AlasPacino, @suiluap, ar kas norėsit ten apsilankyt, turėkit omeny.
User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 7
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51

@Furis o kur mūsų puslapis? 😄😄😄
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 57
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Skysports :madridista: :madridista: :madridista:

Image
User avatar
QwR
Posts in topic: 3
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Matyt paklause Neville ir pagalvojo, kad čia rimta informacija. Esu beveik įsitikinęs, kad MU ims Haaland sekančiais, o ne H. Kane dabar.
User avatar
aBil
Posts in topic: 3
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

QwR wrote: 24 Aug 2021, 15:24 Matyt paklause Neville ir pagalvojo, kad čia rimta informacija. Esu beveik įsitikinęs, kad MU ims Haaland sekančiais, o ne H. Kane dabar.
Aš irgi manau, kad Kane'ą paliks ramybėj ir bandys kitais metais imt Haaland. Ar pavyks, jau kitas klausimas.
ramzis
Posts in topic: 3
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

aBil wrote: 24 Aug 2021, 15:26
QwR wrote: 24 Aug 2021, 15:24 Matyt paklause Neville ir pagalvojo, kad čia rimta informacija. Esu beveik įsitikinęs, kad MU ims Haaland sekančiais, o ne H. Kane dabar.
Aš irgi manau, kad Kane'ą paliks ramybėj ir bandys kitais metais imt Haaland. Ar pavyks, jau kitas klausimas.
O šansai ne tokie ir geri, kai Lewa ir Benzema senyn, Citeh galimai vis dar bus be puolėjo, PSG gali reikt nuplaut Mbappe skausmą, ir dar bala žino kas ką galvoja tyliai iš kitų superlyginių
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 57
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Image
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 57
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Geras exclusive interviu su Toby Alderweireld - https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 57988.html

Atsako į daugelio keistus išvedžiojimus, kad Pochettino atleidimas buvo blogas sprendimas:
The Belgian gushes about his fondest memory, the Champions League semi-final at his former club Ajax. Like every Spurs fan, he has watched the footage back over and over again, devouring every fresh angle of Lucas Moura’s second-half hat-trick.

“We were finished: 2-0 [down], in total 3-0,” Alderweireld says. “If you think about, where do we get hope from there? But Pochettino said we have to change, we go all or nothing. When I think about it now, it’s like, ‘3-0...impossible!’ But for some reason we were like, ‘Yeah, let’s go!’ It was very special. I think one of the best games in the history of football.”

Six months later, in November 2019, Pochettino was out of a job, sacked by Spurs and replaced overnight by Jose Mourinho.

Alderweireld, who was on international duty at the time, says the news came as a “big shock” but with hindsight he feels the curtain really came down on Pochettino’s reign with defeat to Liverpool in the Champions League Final.

“That would have been the trophy for our golden generation. With the money we spent – almost nothing – and the way we played, it would have been an unbelievable achievement, especially if you saw the teams we beat,” says the 32-year-old, who also lost the 2014 Final with Atletico Madrid.

“Afterwards the tank was empty. After a couple of seasons, it was one too many. When I look back now, we needed a bigger break to really have the desire to go again. The disappointment was too fresh.

“It was the same for everyone, even Poch. A manager’s career is different but the opportunity of Champions League Finals is [rare].

“I know for sure he loves Spurs, even to this day, and to achieve it with the club at the time would have been maybe the biggest achievement ever in Spurs’ history. So it’s logical. He needed time to refresh himself and get the desire to go again.”
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 57
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Daniel Levy siunčia linkėjimus tiems penkiems Spurs fanams Lietuvoje:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

P.S. Įkūrėjas ne aš, į mane nesikreipkit.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 2
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Tik Conte atėjo iškart išpirkti bilietai, oficialus fanų klubas Lietuvoje. Kas toliau?
User avatar
QwR
Posts in topic: 3
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Atsisiunčiau pažiūrėt All or Nothing Spursų ir esu sužavėtas, kad 4 mėnesius iki Pochetino atleidimo sugebėjo sukišt į pirmas 20minučių. Tiesiog wow.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 57
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

QwR wrote: 08 Nov 2021, 11:38 Atsisiunčiau pažiūrėt All or Nothing Spursų ir esu sužavėtas, kad 4 mėnesius iki Pochetino atleidimo sugebėjo sukišt į pirmas 20minučių. Tiesiog wow.
Įdomiau, nei visas serijas žiūrėti į Artetą. :obscene-drinkingcheers:

O šiaip tai įdomu kaip su Arsenalu bus - švietėsi dokumentika apie Artetos atleidimą, o čia žėk dar ir titulą paims su pagerėjusia forma.
User avatar
QwR
Posts in topic: 3
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Furis wrote: 08 Nov 2021, 14:22 Įdomiau, nei visas serijas žiūrėti į Artetą. :obscene-drinkingcheers:

O šiaip tai įdomu kaip su Arsenalu bus - švietėsi dokumentika apie Artetos atleidimą, o čia žėk dar ir titulą paims su pagerėjusia forma.
Pažiūrėsim kitąmet, ar bus įdomiau žiūrėt į Artetą ar ne. Per Man city dokumentiką, tai atrodo, kad slėpėsi nuo kamerų jis.

Bet šiaip nieko priešiško neturėjau omeny.
Tiesiog pasirodė ganėtinai keista, kodėl taip nuspręsta parodyt tą sezono pradžią. Visą pre-season, ten pirmus gal 12 turų sukišt į 20 minučių montažą kaip prasileidinėja įvarčius. Tada iškelt Mourinho kaip didįjį išgelbėtoją Spursų. Poto dar vyšnia ant torto, kai Levy sako, kad tik du "top" manageriai yra tai Pep'as ir Mourinho.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 11
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Mourinho show ir tiek. Amazon Prime atrodė, kad didesni reitingai bus, jei viskas absoliučiai suksis apie didįjį Spursų išgelbėtoją Jose. Nežinau, ar reitingo atžvilgiais tai pasiteisino, bet mano jausmas tas, kad Tottenhamo dokumentika buvo populiaresnė nei City.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 57
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Italų invazija tęsiasi.

Image

Di Marzio:

Image
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 57
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Protmūšio materiolas

Image
Post Reply