OL Ligue1

User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

pauleska wrote: 11 Jan 2021, 13:13 Na, šiaip jau - Pasas yra perdavimas :character-oldtimer:
Pasas yra asmens dokumentas!
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41



Jau dabar širdis skauda, kad dėl kortelių negalės žaisti per derby😭
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Image

Aouar vėl problemos su aduktorium, negali startuot. Nors pagal idėja jisai turėjo būti aikštėj.
De Sicglio, nepaisant tragiško pasirodymo vs Rennes, vis tiek gauna startą tik kitoj krašto pusėj. Visa kita be pakitimų. Slimani grupėj ir tikėtina, kad bent kelias minutes šiandien gaus, nors Garcia ir minėjo, kad fizinė forma tikrai nėra optimaliausia.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Labai silpnas kėlinys ir Metz turėjo geriausią progą įvarčiui. Memphis atkirstas, kad net nepramušė nė vieno į vartų pusę. Toko Ekambi geriausios progos, bet taikiklis pas jį būna arba labai geras arba labai sumautas. Tai dabar kol kas sumautas. Su Kadawere į kėlinio galą jie apsikeitė pusėm ir tas davė kiek geresnio judesio priekyje.
Antram kėliniui ant rūbinės reikia kieto kunigo, Tim Robinsono, Chuck Norriso ir kokio gero lenko, kad pramušt visą tą žaidimą.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Nu debilai, tokį mačą pralaimėt. Reikėjo tikėtis, kad kažkada tokia serija (16 mačų) nutrūks, bet ne namie prieš tokius triperius kaip Metz.
Kaip Toko Ekambi golas galėjo būti neįskaitytas? Aouar kamuolio net nelietė, VAR, boba teisėja!! Jofaimat?
Bendrumoj, labai silpnas pasirodymas ir mane nervai ima, kad su tokiu, gal net dar silpnesniu pasirodymu, PSG, Lille ima pergales, bet Lyonui gaunas kulokas į akį.
Sekantis mačas - derbis. No fckn excuse!
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Įdomus fachtas toks, kad Lyonas yra daugiausiai kampinių kėlusi komanda, bet vienintelė iki pat šiol lygoj nesugebėjusi įmušti nė vieno įvarčio iš po pakelto kampinio!
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Tuo tarpu rytas Lyone prasidėjo taip:





Image
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Image

Derby Day! Viena iš tų dienų kai gali drąsiai bobai pasakyt, kad vakare tėlikas bus mano ir tik mano ir jokių debiliškų programų per jį nebus. Gali parsinešti tiek alaus, kiek tik paneši ir nieks nepis proto.
Tai čia geri dalykai, o blogi tokie, kad per savaitę sugriuvo Aouar ir Cornet, kurių nebus kaip ir suspenduoto Paquetos. Visi trys startiniai ir visi labai svarbūs ir visų labai trūks. Bent tiek gerai, kad Guimaraes pasveiko nuo Covid’o ir greičiausiai eis į startą su Caqueret vietoj netekčių, o De Sicglio vietoj Cornet.
Mačas su Metz buvo ne impressive ir norėtusi kiek kitokio attitude. Žiūrint į ASSE ir matant jų problemas, tai čia labai imamas variantas be jokių ekskiūzų. Aš noriu bleha šventę švęst!
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41



User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

St Étienne XI vs Lyon: Moulin - Sissoko, Camara, Kolodziejczak, Trauco - Moueffek, Gourna-Douath, Gabard - Neyou - Nordin, Hamouma.

Lyon XI vs St Étienne: Lopes - Dubois, Marcelo, Denayer, De Sciglio - Mendes, Caqueret, Guimarães - Memphis (c), Toko-Ekambi, Kadewere.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Luigi wrote: 19 Jan 2021, 19:30 Įdomus fachtas toks, kad Lyonas yra daugiausiai kampinių kėlusi komanda, bet vienintelė iki pat šiol lygoj nesugebėjusi įmušti nė vieno įvarčio iš po pakelto kampinio!
Well, thank you very much!!! Abu golai po standarto ir pirmas po pakelto kampinio! Jei De Sicglio būtų savo įmušęs, tai sakyčiau kėlinys 10/10.
Tik baimė tokia, kad prie tokio rezultato Lyonas labai mėgsta įšeit į parką grybų pasirinkti..
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Nu praktiškai erekcija ir ejakuliacija at the same time..
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Smaukysiu be sustojimo iki penktadienio!!!
Oh my čia dar geriau nei Fekir laikais!!
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Luigi wrote: 24 Jan 2021, 17:23 Aš noriu bleha šventę švęst!
Tai švęsk Luigi, švęsk!!! jedziesz do praznika kaip pasakytu vilnietis!!
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Gyvenau tokioj neišdildomoj euforijoj, kad parašyt kažką įdomaus ar informatyvaus apie Derby Day tiesiog nepavyko. Tiesiog nusimovęs kelnes liečiau save, skaičiau Albert Camus ir sėdėdamas lauke gėriau labai gardų armanjaką. Kas mėgstat alkocholį labai rekomenduoju! Brangu, bet why not, juk gyvenam tik kartą!

Šiandien su Bordeaux, kurie gamina labai gerą vyną. Futbolą jie žaidžia irgi visai neblogai, nes Gasset yra treneris nusipelnantis didelės pagarbos. Ben Arfa vėl įjungė pavarą, Kolscielny išgyvena antrą jaunystę ir visi kiti junginiai irgi dera tarpusavyje. 3 paskutiniai mačai pažymėti pergalėmis, 7 vieta, tai forma labai graži.

Tai nėra maloni komanda, prieš kurią gali linksmai žaisti, bet Garcia turi pilną sudėtį, namų aikštę ir derbio boost’ą.
Tik istorijos įvykiai rodo, kad po laimėto derbio komanda išeina ankstyvų atostogų. Jei išeis ir šiandien, tai bus labai negerai. Nes stadija tokia, kad dabar sustoti negalima!!
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 1
Posts: 1951
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

@Luigi, šnapsą mėgstame visi.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Garcia nusprendė žaisti su tais pačiais derbio herojais, kurie šiandien labiau kaip hemorojai. Tiesa, reikia pagirt Bordeaux ir Gasset su puikiu perskaitymu ir gebėjimu užgesint visas tranzicijas, kurias Lyonas taip mėgsta.
Kai prieš porą turų rašiau, kad Lyonas vienintelė lygoj komanda nesugebėjusi įmušt po kampinio, tai perskaitę mano komentarus dabar po standartų šaudo golus, kaip Zaicevas vokiečius Stalingrade.
Bet bendrumoj vaizdas labai ne koks, nes Bordeaux , bent jau pirmas 35 minutes rodė geresnį ritmą, norą, o ir su kamuoliu praleido daugiau laiko.
Nu ir Denayer trauma bonusui.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Šiaip lyginant žaidėjus, tai toks pastebėjimas, Caqueret juda kaip užsuktas šuniukas, bėgioja visur kur reikia ir nereikia. Aš turėčiau net įtarimą ar jisai nevartoja kažko papildomai, nes tiek energijos tai johaidy! Labai liuks tokį turėt komandoj. Bet jo pasai eina visi horizontalūs, kai Bruno G tik gavęs sviedinį jį pastoviai siunčia vertikaliai ir su savo smart vizija, tai atkerta kone pusę ploto. Aišku, kiekvieno žaidėjo skirtingos funkcijos, sugebėjimai, bet Bruno G mane žavi savo IQ ir gebėjimu taip viską skaityt į priekį.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Nu tai kaip Ligue1 matuojama ranka?? Jei ji nuleista žemyn, tai bet koks smūgis atsitrenkęs į ją fiksuojama kaip žaidimas ranka? Tai kur bleha VAR?
User avatar
Luigi
Posts in topic: 609
Posts: 3210
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Jau norėjau rašyt vieną komentarą, bet 90+2min smūgis iš niekur nubraukė visą esmę.
Aš tą neparašytą komentarą pasiliksiu kitam kartui. Tsakant no waste.
O šiaip tokie Grigoniaus dalykai žymi, kad šita komanda turi eiti iki galo. Čia yra..., po šimts kalakutų nežinau, bet kažkas yra, nes prieš tai sezonuose to tikrai nebuvo ir gal būt čia SEL’as padeda ar babkės aš nežinau, bet tikrai išsiaiškinsiu.. laukit kurvos tęsinio, čia dar ne pabaiga aš garantuoju, bučkis..
Post Reply