Premier League 2020/2021

Locked

Geriausias 20/21 sezono EPL žaidėjas?

Poll ended at 27 May 2021, 11:13

Kevin de Bruyne
2
10%
Bruno Fernandes
5
24%
Harry Kane
5
24%
Ruben Dias
7
33%
Ilkay Gundogan
2
10%
 
Total votes: 21
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03



(ką jei paaiškės, jog 10 studentiško amžiaus pacukų už minimumą talentus medžios per FM duombazes?)
User avatar
flasher1
Posts in topic: 6
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Furis wrote: 12 Jan 2021, 15:49 (ką jei paaiškės, jog 10 studentiško amžiaus pacukų už minimumą talentus medžios per FM duombazes?)
OGS approves :handgestures-thumbup:
Balompie
Posts in topic: 1
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

Pirma Sheffield Utd pergalė šį sezona.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Fraser ir Newcastle serviruojamas futbolas atnešė šventę į Sheffieldo namus.
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Įsivaizduoju kaip spjaudėsi West Hamo fanai, kai vietoj prabangaus pirkinio gavo Watfordui nereikalingą gynėją ant nuomos Dawsono pavidale, bet gyvenimas parodė, kad tai buvo geras sprendimas.

Tuo tarpu keisti reikalai vyksta su Wolverhamptonu. Kad puolime jiems natūraliai tapo liūdna po Jimenezo traumos, jau kalbėjom. Bet įdomiau, kad ir gynyba sugriuvo. 12 rungtynių be clean sheeto. Tiesą sakant nesuprantu kodėl Nuno atsisakė 3 CB. Veikianti sistema ir viena geriausiai drilled komandų pavirto bardaku.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Pro akis praleidau gan netikėtą naujieną. Sakyčiau panašiai antakis sujudėjo kaip ir pamačius naują Grealish kontraktą. Nu gal biški mažiau.



Nežinau kaip kitų forumo kolegų, bet mano akyse Lamptey yra būsimas premium žaidėjas*. Neaišku kiek ten linkai su Bayern turėjo tiesos, bet jei reikėtų spėti, tai spėčiau kad iki 2022 vasaros pabaigos jis iškeliaus į didelę komandą už didelius pinigus. Nebent ūgis pamaišys, nes yra labai mažas.

* - vienintelė abejonė/stabdis yra traumos, kurių šį sezoną neišsigydo.
ramzis
Posts in topic: 42
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

ramzis wrote: 05 Jan 2021, 12:51Tik dėl Citeh bukmekeriai nespėja perrašinėt koeficientų juos pastoviai gerokai mažindami.
Kad City ims lygą pas lažybininkus beliko 1,5 - 1,6

Metas paleist naratyvą, kad lyga šiemet yra Sičio to lose :dance: :whistle:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 53
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

As realiai nuo pradziu manau, kad City ims, Lpool seda(key zaidejai neturi to pacio alkio kaip anksciau), United ne ta komanda, kad islaikytu stabiluma visa sezona. Bet aisku nutinka ir anomaliju.
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

The_Red_Army wrote: 18 Jan 2021, 09:58 As realiai nuo pradziu manau, kad City ims, Lpool seda(key zaidejai neturi to pacio alkio kaip anksciau), United ne ta komanda, kad islaikytu stabiluma visa sezona. Bet aisku nutinka ir anomaliju.
Aš irgi nuo pradžių maniau, kad City tik patys gali prašikt titulą, nes Liverpoolį vis tiek turėjo pasivyt karma ir psichologinis nuovargis, o kitų varžovų nėra. Bet sezono pradžia buvo sukėlus abejonių.
Šiaip manęs ir dabar Bald Fraud neįtikina, kažkoks idėjų badas pasireiškia. O bet čia tas atvejis, kai varžovai dar blogesni.
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Furis wrote: 17 Jan 2021, 22:22 Nežinau kaip kitų forumo kolegų, bet mano akyse Lamptey yra būsimas premium žaidėjas*. Neaišku kiek ten linkai su Bayern turėjo tiesos, bet jei reikėtų spėti, tai spėčiau kad iki 2022 vasaros pabaigos jis iškeliaus į didelę komandą už didelius pinigus. Nebent ūgis pamaišys, nes yra labai mažas.

* - vienintelė abejonė/stabdis yra traumos, kurių šį sezoną neišsigydo.
Ne pirmą kartą matau haipinamą Lamptey, tai pagaliau ryžausi pasisakyt, nors ir labai nenorom. Nes kai futbolistas yra sužaidęs kažkeliolika konkurencingų rungtynių, o pats iš jų esu matęs kelias, tai ką aš galiu pasakyt? Bet kaip tik dėl to haipas ir atrodo ne vietoj.

Tai iš to ką mačiau, puolime aišku viskas faina, bet jis kaip ir gynėjas skaitosi, jei nėra minčių perkvalifikuot jį į wingerius. Jau nekalbant apie minėtą 150 cm ūgį ir 40 kg svorį (o gynėją su tokiais duomenim kažkaip sunku įsivaizduot), jo gynybiniai sugebėjimai man pasirodė biški tragiški, turiu pasakyt. Iš to peršasi išvada, kad jis gali žaist tik wingbacku, kas labai apriboja būsimus pirkėjus.

Biški į šoną nuo Lamptey, mane kartais ir dėl Aaronso aplankydavo mintys, kad nematau to ką mato dauguma. Dėl jo tiesa biški aiškiau, nes labiau patikrintas ir viskas su juo ok, EPL lygio žaidėjas su potencialu ir taip toliau, gali būt, kad po metų kitų bus daugiau negu ok. Bet kur ten tas neregėtas talentas, apie kurį visokie grandai svajoja, kažkaip sunkiai įžiūriu.
Į statistiką pažiūrėjus irgi kyla įvairių minčių. Per visą praeitą sezoną 0 golų, 1 assistas. Per pusę šio sezono Championshipe - 1 golas, 0 assistų. Čia skaičiai žaidėjo, į kurio gynybinius statsus tipo nereikia kreipt dėmesio dėl Norwicho romantiškai atakuojančio žaidimo stiliaus.
Scientist
Posts in topic: 21
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

hippo wrote: 19 Jan 2021, 14:03Ne pirmą kartą matau haipinamą Lamptey, tai pagaliau ryžausi pasisakyt, nors ir labai nenorom. Nes kai futbolistas yra sužaidęs kažkeliolika konkurencingų rungtynių, o pats iš jų esu matęs kelias, tai ką aš galiu pasakyt? Bet kaip tik dėl to haipas ir atrodo ne vietoj.

Tai iš to ką mačiau, puolime aišku viskas faina, bet jis kaip ir gynėjas skaitosi, jei nėra minčių perkvalifikuot jį į wingerius. Jau nekalbant apie minėtą 150 cm ūgį ir 40 kg svorį (o gynėją su tokiais duomenim kažkaip sunku įsivaizduot), jo gynybiniai sugebėjimai man pasirodė biški tragiški, turiu pasakyt. Iš to peršasi išvada, kad jis gali žaist tik wingbacku, kas labai apriboja būsimus pirkėjus.
Mano nuomonė dėl Lamptey praktiškai tokia pati.

Žaidėjas jis tikrai talentingas ir apmaudu buvo jį taip pigiai paleisti, bet žaisti tai jis realiai gali tik wing-backu, ir tai dar tokiu labiau atakuojančiu. Tai kokiems Wolves galimai labai tiktų, bet komandoje, žaidžiančioje keturiais gynėjais tai nelabai jis vietos turėtų, o tokių tarp top klubų šiai dienai dauguma.

O long rune tai gal net tikrai galėtų į wingerį persikvalifikuot.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 53
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

hippo wrote: 18 Jan 2021, 12:49
The_Red_Army wrote: 18 Jan 2021, 09:58 As realiai nuo pradziu manau, kad City ims, Lpool seda(key zaidejai neturi to pacio alkio kaip anksciau), United ne ta komanda, kad islaikytu stabiluma visa sezona. Bet aisku nutinka ir anomaliju.
Aš irgi nuo pradžių maniau, kad City tik patys gali prašikt titulą, nes Liverpoolį vis tiek turėjo pasivyt karma ir psichologinis nuovargis, o kitų varžovų nėra. Bet sezono pradžia buvo sukėlus abejonių.
Šiaip manęs ir dabar Bald Fraud neįtikina, kažkoks idėjų badas pasireiškia. O bet čia tas atvejis, kai varžovai dar blogesni.
Kai matai LB zaidzianti desiniakoji(nors puikiai zinau kodel taip daro Pep'as) ir siaip ziuri overall i Man City sudeti, tai atrodo kazkaip meh paskutiniu metu. Ziuri ir atrodo tik KdB overall world-class zaidejas :roll: aisku visi pakankamai geri buti City'je, bet atrodo daugiau world-class zaideju pas Pep'as turetu buti, cia Lpool'is uz juos geriau :whistle: Kas turbut atsako, kodel City paprasciau EPL ir sudetingiau CL :whistle:
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Kaip manot virai, Leičesteris baigs sezoną top ketverte?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

hippo wrote: 20 Jan 2021, 14:44 Kaip manot virai, Leičesteris baigs sezoną top ketverte?
Nežinau dėl sezono pabaigos, nes dažniausiai mano spėliojimai eina pro šalį. Bet aš čia kažkada prie alaus pagalvojau, kad Leicester tapo super gerbtina komanda. Šį sezoną du kartus atskalbtas Arsenal, po vieną kart nukalė City, Spurs, Chelsea. Tik kažkokių keistų random blackoutų jie dar turi.

Bet ne kiek rezultatais (nors jie irgi geri), kiek apskritai klubo valdymu, vizija ir taip toliau. Dar iki tos tragiškos savininko mirties matėsi kelias, po jos atrodo dar ir fanai mūru atsistojo už komandos/trenerio/valdžios. Pirkti iš Leicesterio tapo labai nepatogu ir nemiela (Mahrez, Maguire), o patys Leicester transferuose ir toliau sukasi protingai (Castagne, Fofana). Jaunimui šansų pakankamai ir vienas kitas pralendą į pirmą komandą kiekvieną sezoną. Dar ir ikoniški lygos žaidėjai Vardy, Schmeichel, Maddison (yep, aš tai pasakiau).

Džiaugiausi kad Tottenham kaip klubas smarkiai paaugo per 5 metus, bet Leicester fanai tuo turbūt gali džiaugtis dar labiau. Spurs-Leicester niekada nelaukiu.
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Man juos gerbti trukdo asmeniškumai, nes beautiful human being Brenda kelia negerus jausmus. O bet įjungus objektyvumą, taip, geriausiai tvarkomas EPL klubas pastaraisiais metais.

O dėl top 4 visiškai neturiu nuomonės. Nu aišku City ir Liverpoolis. Aišku kad ten nebus Arsenalo, Evertono, Villos, Vilkų, Sotono ir WBA. O toliau - Mančesterio "Junaitedas"? Totenhamo "Hotspurs"? "Lesteris"? "Čelsis"? Kas lies džiaugsmo, o kas nusivylimo ašaras? Klausimų daugiau nei atsakymų.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 25
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

hippo wrote: 20 Jan 2021, 19:50 Man juos gerbti trukdo asmeniškumai, nes beautiful human being Brenda kelia negerus jausmus. O bet įjungus objektyvumą, taip, geriausiai tvarkomas EPL klubas pastaraisiais metais.

O dėl top 4 visiškai neturiu nuomonės. Nu aišku City ir Liverpoolis. Aišku kad ten nebus Arsenalo, Evertono, Villos, Vilkų, Sotono ir WBA. O toliau - Mančesterio "Junaitedas"? Totenhamo "Hotspurs"? "Lesteris"? "Čelsis"? Kas lies džiaugsmo, o kas nusivylimo ašaras? Klausimų daugiau nei atsakymų.
Nu, nežinau, keista man hippo, kaip tu gali iškart taip nurašyt WBA šansus į ketvertuką prasibraut. Taip, galbūt šiek tiek taškų buvo pabarstyta pirmame rate, bet Big Samas su savo mažuoju pagalbininku, kuris, beje, ir tamstai turbūt yra gerai žinomas, jau jie savo filosofiją iš lėto įdeginėja.

Evertonas tai manau dar gali pakovot, jeigu fortūną bus jų pusėje t.y jei Richarlisono ir DCL nekankins traumos. O Villa tai labai nustebčiau, jei išlaikys tą tempą kartu su Sotonu.

Leicesteris irgi kol kas labai nusipelno pagarbos, o, bet, tačiau, kamuolys žalias, žolė apvali, ar kaip ten sako. Visko dar bus.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Pasak bukmekerių, didžiausi šansai būti praspirtam yra ties Lampardu, po jo arti seka Bruce. Eddie Howe, tik ką sietas su Celtic, dabar jau siejamas su Newcastle.
ramzis
Posts in topic: 42
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

hippo wrote: 20 Jan 2021, 14:44 Kaip manot virai, Leičesteris baigs sezoną top ketverte?
Konkurentų nemažai aplink, tai gali baigtis panašiai kaip pernai, kur ant vienų paskutinių rungtynių klausimas nugulė.

Pagal taip kaip jie dirba ir atrodo ne pirmi metai, tai čia kvepia minimumu, ką jie pasieks - t.y. bent jau bus lenktynėse iki galo.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

ramzis wrote: 21 Jan 2021, 11:58
hippo wrote: 20 Jan 2021, 14:44 Kaip manot virai, Leičesteris baigs sezoną top ketverte?
Konkurentų nemažai aplink, tai gali baigtis panašiai kaip pernai, kur ant vienų paskutinių rungtynių klausimas nugulė.

Pagal taip kaip jie dirba ir atrodo ne pirmi metai, tai čia kvepia minimumu, ką jie pasieks - t.y. bent jau bus lenktynėse iki galo.
Ir ant tų žodžių:
Leicester City striker Jamie Vardy will be sidelined for a few weeks to undergo a minor hernia operation.
O per dvi sAvaites laukia keturi mačai, iš kurių trys išvykos. :handgestures-salute:
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Aš kadangi į juos žiūriu kaip į Evertono rivalsus, tai tą klausimą uždaviau biški su slapta mintim. Kažkaip per gerai jie laikosi su traumom, lyginant su daugeliu varžovų. Norėjau net paklaust ar jie nėra title contenderiai, bet pagalvojau kad pasirodysiu biški durnas.

Tai kaip matom geras jinxas galimai vėjais nenueina.
Locked