Fantasy Premier League 2019/2020

pauleska
Posts in topic: 14
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Prognozuoju, kad Pukki pagerins Vardy čempioniško sezono golų streak. Dėl sportinio intereso :)
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 9
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

pauleska wrote: 24 Aug 2019, 16:00 Prognozuoju, kad Pukki pagerins Vardy čempioniško sezono golų streak. Dėl sportinio intereso :)
O Norwichas laimės EPL.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 23
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Jeigu H.Wilson taps starter'iu tai bus mano komandoj :whistle: 37min. pasirode po keitimo, pirmas pasas skersas-key pass'as, kur BOU turejo imusti, tiesa asisto butu negaves, nes pries tai kamuoli pastabde Smith'ui ant kojos City zaidejas, o 45+3 screamer'is is standarto, ka jis puikiai sugeba :handgestures-thumbup:
pauleska
Posts in topic: 14
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Sekasi pusę velnio, bet turiu du niekam tikusius saugus - Bernardo Silva ir Fraserį. Jaučiu, kad teks imti hitą dabar, kad abu sukeist, nes dar turiu 1,3M free pinigų. Išeitų vietoj Bernardo paimt De Bruyne, o vietoj Fraser gal kokį Mount arba Harry Wilsoną (nes vyšnių tvarkaraštis vis tiek viliojantis). Gal kas ką patart?
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 9
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

McGinn, Maddison gal.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Šiąnakt arba rytoj kris Robertsono kaina
Last edited by Ezzy on 28 Aug 2019, 08:49, edited 1 time in total.
pauleska
Posts in topic: 14
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Ką turite iš gynėjų? Galvoju, kad kažkaip vis tiek reikia VVD į komandą įkomponuot, nes anksčiau ar vėliau Poolis pradės tuos CS rinkt.
Kol kas pasiteisino tik Digne man
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 23
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

pauleska wrote: 28 Aug 2019, 08:47 Ką turite iš gynėjų? Galvoju, kad kažkaip vis tiek reikia VVD į komandą įkomponuot, nes anksčiau ar vėliau Poolis pradės tuos CS rinkt.
Kol kas pasiteisino tik Digne man
As irgi labai noriu Lpool gynejus ikomponuoti bet nelabai gaunasi, nes brangus bjaurybes, o CS kol kas nelyja, kol CS nedaro ju turejimas idingas, kai prades daryti tai bus no brainer´iai.

Siaip is pigiu variantu gal tas Soyuncu idomus is Leicaster, pigesnis variantas is komandos, kuri potencialiai gali daryti CS kartas nuo karto. Toks variantas sutaupyti, kad likti pinigu ant Van Dijk, ar Lpool full-back´u.

As svarstau Martial ir Rashford keisti i kokius H.Wilson ir Haller taip sutaupant nuo abeju daugiau nei 3.0, jeigu anie abu tikrai varys taip kaip varo lig siol, o Haller bus stabilesnis. Tada viena is gyneju Lpool jau galima biutu imti.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 23
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Neissirenku kapitono, sirdis labiausiau sako, kad KdB, bet ivarciai > asistai, nors ir Kdb drasiai gali uzdeti 1-2 ivarcius, tik niekad pries rungtynes nezinai jis 7-nis kartus i vartus mus snd ar 1-2, + tures rezultata tai dar pakeis 70min. Pep'as. Greiciausiai uzdesiu Sterling'ui...anas kaip ir arciausiai vartu buna, nors finishing'as amzinai buksuoja, dar variantas Salah, bet anie vs Burnley zaidzia, tai gal ivarciais nelis :?: Nors aisku gali imusti pora ir abu Salah. O gal snd vel Mane estafete perims :roll:

Jauciu po turo bus aisku, kad reikejo del ant Pukki, kuris iseis su pora ivarciu vs WH :lol: pastaraji irgi turiu komandoje :shifty:
pauleska
Posts in topic: 14
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Įkaliau Wild Cardą, per daug traumų ir lopų komandoj turėjau :) db sutalpinau VVD, Mane, Sterling ir KdB. Dar Pukki, Haller, Hary Wilson, Digne. Imsim 100 pts db kiekvienam ture :D
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 23
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

pauleska wrote: 31 Aug 2019, 12:14 Įkaliau Wild Cardą, per daug traumų ir lopų komandoj turėjau :) db sutalpinau VVD, Mane, Sterling ir KdB. Dar Pukki, Haller, Hary Wilson, Digne. Imsim 100 pts db kiekvienam ture :D
Tuoj turesim vienodas komandas :lol: o cia tau nieko gero, nes man daznai neina :shifty:

Salah vs Mane konkurencija fantasy aspektu tai mane nervina :angry-banghead: vienam ture vienas dominuoja, kitame kitas, bus turu kur abu uzdominuos, bet Salah skaiciuojant nuo 2019 metu pradzios jau nera toks aiskus pirmas numeris Lpool puolime.
pauleska
Posts in topic: 14
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Aš galėjau ir Salah įtalpinti į komandą, pvz. VVD sąskaita, bet manau, kad Poolis kažkada CS pradės rinkti, o VVD bent 3 golus irgi sezone įmuš
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 23
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Zodziu mano kapitonas Sterling:
The_Red_Army wrote: 31 Aug 2019, 11:38 Neissirenku kapitono, sirdis labiausiau sako, kad KdB, bet ivarciai > asistai, nors ir Kdb drasiai gali uzdeti 1-2 ivarcius, tik niekad pries rungtynes nezinai jis 7-nis kartus i vartus mus snd ar 1-2, + tures rezultata tai dar pakeis 70min. Pep'as. Greiciausiai uzdesiu Sterling'ui...anas kaip ir arciausiai vartu buna, nors finishing'as amzinai buksuoja, dar variantas Salah, bet anie vs Burnley zaidzia, tai gal ivarciais nelis :?: Nors aisku gali imusti pora ir abu Salah. O gal snd vel Mane estafete perims :roll:

Jauciu po turo bus aisku, kad reikejo del ant Pukki, kuris iseis su pora ivarciu vs WH :lol: pastaraji irgi turiu komandoje :shifty:
O KdB atsidare jau 2 rungtyniu minute :madridista:
pauleska
Posts in topic: 14
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

The_Red_Army wrote: 31 Aug 2019, 17:06 Zodziu mano kapitonas Sterling:
The_Red_Army wrote: 31 Aug 2019, 11:38 Neissirenku kapitono, sirdis labiausiau sako, kad KdB, bet ivarciai > asistai, nors ir Kdb drasiai gali uzdeti 1-2 ivarcius, tik niekad pries rungtynes nezinai jis 7-nis kartus i vartus mus snd ar 1-2, + tures rezultata tai dar pakeis 70min. Pep'as. Greiciausiai uzdesiu Sterling'ui...anas kaip ir arciausiai vartu buna, nors finishing'as amzinai buksuoja, dar variantas Salah, bet anie vs Burnley zaidzia, tai gal ivarciais nelis :?: Nors aisku gali imusti pora ir abu Salah. O gal snd vel Mane estafete perims :roll:

Jauciu po turo bus aisku, kad reikejo del ant Pukki, kuris iseis su pora ivarciu vs WH :lol: pastaraji irgi turiu komandoje :shifty:
O KdB atsidare jau 2 rungtyniu minute :madridista:
Labai ilgai svarsčiau, ar imti Tammy, ar pasilikt Kingą, taip paimant VVD. Kaip matom :D
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

imt WC ture prieš 2 savaičių pertrauka, nu nžn nžn.. :confusion-scratchheadblue:

o šiaip žaidėjai kurie nuo sezono pradžių turėjo rinkt taškus, labai skurdžiai atrodo. Gylfi, Fraser (na pirmas assistas šiandien), Perez ant suolo jau išvis prisėdo, Poolis irgi manau šiandien vėl prasileis, su Robertsono, VVD ir gal TAA blankais..
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 23
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

TAA per anksti atsidare ir dar nuo rikoseto nuo varzovo galvos :lol: tik dabar pastebejau, kad kamuolys siek tiek pakeite del to trajektorija :whistle:

Kai tikiu juom, tai nei asistu, nei ivarciu nei CS, snd dar zek visi trys bus :whistle:
User avatar
QwR
Posts in topic: 16
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Siandien paskutinis sancas Sigurdsonui. jau laikiau ji, nukrito iki 7.8, bet per international break dar labiau kris jei bus blank.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

QwR wrote: 01 Sep 2019, 07:51 Siandien paskutinis sancas Sigurdsonui. jau laikiau ji, nukrito iki 7.8, bet per international break dar labiau kris jei bus blank.
nu atliko perdavimą, bet nemanau, kad čia labai jau gelbės jį tai, nuo pardavimų
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 9
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Pep'as KDB palieka ant suolo, o jis pas mane kapitonas :violence-smack: Gal dar ir nieko būtų, jei visai neišleistų, nes tada Salah 7 taškai padvigubėtų, bet jaučiu išleis 10min pabegioti ir šnipštas gausis galų gale.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 13
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Callum Wilson, kurį ištikimai laikau nuo pirmo turo, kol kas šaudo visuose turuose. Surinkti taškai atitinkamai 5, 5, 5, 5, 13, 7. Tik kažkokiu būdu jo kaina yra pakritus nuo 8 iki 7.8 :confusion-shrug:
Locked