Lietuvos Rinktinė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 2
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Legendiniai laikai, kai su airiais pilnuteliam Vilniaus Zalgirio stadione kapojomes del 2-os vietos grupej i 1998 pasaulio cempionata. Truko nedaug.

Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 2
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Kas čia dedasi mylimoje Lietuvėlėje? Tris estam sulesėm, žėk baltarusiam kokius tris įbelsim, albanam dar kartą užkrausim ir gausim bilietą į Play-offus į Katarą 2022 :D :D.

Sirgėdas, Novikovas, Lasickas nenuobliuotom kojom bordiūro tai kažkiek pajudam puolime, pakombinuojam kažką.

Edit: su Kataru nuspangau biški. Būtų per gerai :D.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 10
Pranešimai: 1135
Užsiregistravo: 17 Gru 2018, 00:28

Nemanau, kad reikia per daug spangt po tokios pergalės po pergalės prieš fakin estus, bet, jo, jeigu paimtų kokius 4 taškus prieš Baltarusiją bei Albaniją, tai jau būtų šaunu ir verta pagyrimo.
Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 16
Pranešimai: 1832
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

Yra bokalo ekspertų, kurie galėtų paaiškint rinktinės atgimimą? Urbonas tipo geras treneris ar kažkaip tai?
kokos
Posts in topic: 7
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 10:34

hippo rašė: 15 Spa 2020, 10:55 Yra bokalo ekspertų, kurie galėtų paaiškint rinktinės atgimimą? Širmelis tipo geras treneris ar kažkaip tai?
Ar tamsta turi Urboną galvoje?
Nes Širmelis šiuo metu treniruoja vos vieną kitą rinktinės žaidėją.
Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 16
Pranešimai: 1832
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

kokos rašė: 15 Spa 2020, 11:04 Ar tamsta turi Urboną galvoje?
Nes Širmelis šiuo metu treniruoja vos vieną kitą rinktinės žaidėją.
Taip, taip. Kažkodėl man jie visasa maišosi.
Vartotojo avataras
reyu
mes que un club
Posts in topic: 11
Pranešimai: 1241
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 08:17

hippo rašė: 15 Spa 2020, 10:55 Yra bokalo ekspertų, kurie galėtų paaiškint rinktinės atgimimą?
Kažkiek pagaliau nusistovėjo sudėtis ir tas branduolys bent jau supranta vienas kitą, nežvelgiant giliai į jų individualias galimybes. Tiesa, nevadinčiau to net arti atgimimo. Didelė staigmena, kad Girdvainio ir Palionio duetas sugebėjo praleisti tik 3 įvarčius per 4 rungtynes, bet jei žiūri rungtynes tai galima ir pastebėti kartus, kai jiems tiesiog žiauriai pasisekė. Tie patys varžovai dabar buvo gerokai silpnesni nei rinktinė žaidė, sakykim, praėjusiais metais.

Kad neatrodytų vien skeptiškas požiūris, tai pasakysiu, kad vidurio saugų grandis yra puikiai subalansuota ir netgi susižaidusi. Kaip žinom Vorobjovas ir Šimkus vienam klube žaidžia vienas šalia kito, o prie jų pridėtas Sirgėdas atrodo irgi išgyvena eilinį savo renesansą. Lasickas tapo stipriu startinės sudėties žaidėju, kuris gali būti geras abiejose aikštės pusėsė, Novikovas pasveiko (jei vėl nesulūžo), Kazlauskas žaidžia kaip prie amžinąjį atilsį Sarsanijos.
pauleska
Posts in topic: 12
Pranešimai: 572
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 15:16

Ir prie viso to yra Černychas (kuris tikėkimės Lenkijoje atgaus formą), Slivka (tas pats), Andriuškevičius (kuris turbūt susipykęs su Urbonu), Golubickas, kuris dar po traumo normaliai neatsigavo. Stebina ir Švedkauskas, kuris iš esmės periima pirmojo numerio vietą tarp štngų iš Šetkaus.
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 41
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

As kaip nieko nemates ir tik statistikas permetes is esmes, tai dideliu analiziu daryti negaliu ir nedarysiu. Visgi is bendro ispursimo, tai ziuriu, kaip i salygini dalyka sita pagerejima, tiesiog kai susitinki su salimis turinciomis daug problemu savo viduje, tai atrodai ir tu geresnis. Vs Baltarusius isijungiau gal 3 minutem buvo ataka, kur Baltarusiu full-back'as i viduri butu paejes, simple pasa gautu ir 6 musu zaidejai uz kamuolio linijos liktu, bet Baltarusis laiksto kaip priristas prie linijos, tai Lietuvos presingas finally pralaudziamas letais, horizontaliais perdavimais, ataka baigiasi Baltarusiu skersu ir neatrodo viskas labai prastai. Bet rimtas, zaidziantis varzovas atrodo kiekvienoje atakoje galetu atrakinti LT presinga, gynyba ir pan.

sofascore inciatyvos diagrama permetus, tai tik pries Kazachtana dominavome kontrole ir atakomis, smugiais pirmose rungtynese, kurios buvo pralaimetos. Kitur kur inciatyva daugiau oponentai turejo, tai ir musu rezultatas geresni, nes zaidimas antru numeriu tinkamesnis. Cia viskas logiska.

Del balanso, tai labai geras point'as, 11-tukas atrastas. Confident po pergales vs Albanija labai daug pridejo, kad neatrodo kaip katorga LT rungtynes, realiai ant to lig siol sekmingai vaziuojam psichologine busena, kur kol nepralaimi, tas confident tik dideja. Aisku gynejus rimtesni puolejai sutvarkytu ir nieko grazaus cia nepasakytume.

Dabar paziurejus santraukas malonu, kad bent jau neatrodome beviltiskai....progos, sypsenos, pasitikejimas :handgestures-thumbup:
Skelbti atsakymą