[United] English Premier League 22/23

Locked
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Tommy wrote: 20 Oct 2022, 10:24 Matant kaip su pirkiniais neprašovė EtH, norėtųsi, jog būtų grįžta prie Cody Gakpo, tik kad jau kainuos ko gero dvigubai, bet duotų to intensyvumo, kurio trūksta iš Sancho ir kartu įvarčių konversiją pakeltų, nes finishingas nešlubuoja pas olandą.
Mane biski gasdina Antony vieno poksto poninimas ir sprendimu priemimas, bet bent jau su workrate'u nera bedu.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 63
Posts: 2294
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Wat Wat wrote: 20 Oct 2022, 10:28
Tommy wrote: 20 Oct 2022, 10:24 Matant kaip su pirkiniais neprašovė EtH, norėtųsi, jog būtų grįžta prie Cody Gakpo, tik kad jau kainuos ko gero dvigubai, bet duotų to intensyvumo, kurio trūksta iš Sancho ir kartu įvarčių konversiją pakeltų, nes finishingas nešlubuoja pas olandą.
Mane biski gasdina Antony vieno poksto poninimas ir sprendimu priemimas, bet bent jau su workrate'u nera bedu.
Kiek iš nuomonių, video ir statistikos susidariau įspūdžio, Ajaxe brazilas dažniau lempinius į tribūnas mušdavo nei būdamas United, vadinasi tobulėjimo kreivė kažkiek progresyvi. O ir adaptacija ilgai neužtruko, fiziškai nebuvo suvalgytas, kaip dažnai atsitinka.
Man patinka, kad jaunuolis kol kas thrive'ina didesnėse rungtynėse, vadinasi turi potencialo tapti kertiniu žaidėju.
ramzis
Posts in topic: 108
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Wat Wat wrote: 20 Oct 2022, 10:28
Tommy wrote: 20 Oct 2022, 10:24 Matant kaip su pirkiniais neprašovė EtH, norėtųsi, jog būtų grįžta prie Cody Gakpo, tik kad jau kainuos ko gero dvigubai, bet duotų to intensyvumo, kurio trūksta iš Sancho ir kartu įvarčių konversiją pakeltų, nes finishingas nešlubuoja pas olandą.
Mane biski gasdina Antony vieno poksto poninimas ir sprendimu priemimas, bet bent jau su workrate'u nera bedu.
Jo, mane ir tas jo negebėjimas panaudot dešinės epizoduose, kai dešinės panaudojimas būtų optimalesnis nervina

Žaidėjas tinkantis trenerio schemom, bet įsivaizduoju, kas būtų, jeigu įvairesnį arsenalą parodytų
Tommy wrote: 20 Oct 2022, 10:24 Matant kaip su pirkiniais neprašovė EtH, norėtųsi, jog būtų grįžta prie Cody Gakpo, tik kad jau kainuos ko gero dvigubai, bet duotų to intensyvumo, kurio trūksta iš Sancho ir kartu įvarčių konversiją pakeltų, nes finishingas nešlubuoja pas olandą.
Baisu, kad Martinezas bus diskvalifikuotas už cheatinimą dėl savo nepadorių vertikalių pasų :madridista:

Tikiuosi, kad Sancho pabus iš žiemos miego kaip kad Shaw pabudo

Malacia neturi šansų būt pagrindiniu, kai aikštėj 2020/2021 PL sezono komandos Shawberto laksto
User avatar
aBil
Posts in topic: 9
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh



Šita primadona teks kažkaip nusikratyt sausį.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 63
Posts: 2294
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Man neišneša smegenys kaip galima galvoti, jog toks racionalus ir kompetetingas futbole žmogus kaip EtH norėjo Ronaldo pasilikti. :lol: Nu bet čia The Red Army pasaulis, gal kokios vietinės spaudos prisiskaitė, nes šiaip iki kol Ronaldo nebuvo parodytos visų ČL žaidžiančių klubų durys, kaip tik ėjo kalba, jog EtH nenori laikyti žaidėjo, kuris net į pre-season kartu su komanda nevyko.

Anyway, jau laukiu kada galėsiu alkoholinio pakelti kai portugalą kažkam išstums. Šiandien visos britų antraštės ne apie užtikrintą pergalę prieš dar vieną Top6 komandą, bet apie susireikšminusios princesės poelgį. Drama sells kai saka.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4010
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Nenori, reiskiasi treniruojasi atskirai, kol paliks komanda ir visoms pusems viskas aisku.

As geriausiai atgaminu ta meeting'a, kai EtH su Ronaldo snekejosi training ground'e ir po jo toks sprendimas nebuvo priimtas.

Gyvenime kalbama(sakoma tiesa) veiksmais, o ne zodziais.
User avatar
Phect
Posts in topic: 14
Posts: 2909
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

aBil wrote: 20 Oct 2022, 11:17

Šita primadona teks kažkaip nusikratyt sausį.
O žmonės dar sako, kad jis lėtas su amžium pasidaręs. IMO pakankamai greit iš stadiono dingo.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 63
Posts: 2294
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

The_Red_Army wrote: 20 Oct 2022, 11:56 Nenori, reiskiasi treniruojasi atskirai, kol paliks komanda ir visoms pusems viskas aisku.

As geriausiai atgaminu ta meeting'a, kai EtH su Ronaldo snekejosi training ground'e ir po jo toks sprendimas nebuvo priimtas.

Gyvenime kalbama(sakoma tiesa) veiksmais, o ne zodziais.
Kad toks sprendimas sukeltų didžiulį shitstormą, kas EtH būtų ne į naudą. Man atrodo, jog taip kaip dabar daroma ir yra protingiausia. Kol bus rezultatai, tol EtH gali ignoruoti dramblį kambaryje.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4010
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Tommy wrote: 20 Oct 2022, 12:39
The_Red_Army wrote: 20 Oct 2022, 11:56 Nenori, reiskiasi treniruojasi atskirai, kol paliks komanda ir visoms pusems viskas aisku.

As geriausiai atgaminu ta meeting'a, kai EtH su Ronaldo snekejosi training ground'e ir po jo toks sprendimas nebuvo priimtas.

Gyvenime kalbama(sakoma tiesa) veiksmais, o ne zodziais.
Kad toks sprendimas sukeltų didžiulį shitstormą, kas EtH būtų ne į naudą. Man atrodo, jog taip kaip dabar daroma ir yra protingiausia. Kol bus rezultatai, tol EtH gali ignoruoti dramblį kambaryje.
Koki shitstorm'a? Zaidejas nori iseiti, treneris ir klubas nedaro problemu. Done. Sekmes!.

Nes EtH ignoruot Ronaldo viena, bet Ronaldo dalyvauja dabar visur, valgykloj, treniruotese, meeting'uose ir nera pasauly trenerio, kuris galetu cope with Ronaldo, ta prasme mano manymu visi vietomis istransliuostu, kad yra silpni deal with it. Uz 18-likos zaideju list'o jo sveiko palikti negali, o nepalikus turi problema ant suolo ir toj pacioj rubinej.

Na nebent buvo spaudimas koks is Glazer'iu, nes maikes Ronaldo po siai dienai gerai parduodamos ir EtH nesijaute tiek stiprus, kad sita daryt iskart.

Del Ronaldo gerai tik tas, kad sausi bus galima atsikratyti, plius bus Pasaulio cempas, tai liko tik geras menuo vargti su tuom.
Last edited by The_Red_Army on 20 Oct 2022, 15:43, edited 1 time in total.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4010
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Antony visi smugiai:

nors cia bus 3 ivarciai, stanga ir pan. vis tiek didzioji dauguma smugiu arba bad shot selection, arba nevyke. Bet jis eina ant kiekybes ir jeigu visad bus po 3 ivarcius per 25 smugius, tai tragedijos is esmes nebus, nes kitam zaidejui 25 smugius padaryt reiketu 25 rungtyniu, Antony atrodo galetu ir per 3 tiek prasmugiuot.

Antony visi skersi: (sitas tai wow :lol:)

100mln. zaidejas negali panaudot desines kojos kai reikia. Bet problema, kad ir kaire salyginai labai jau netiksli.
User avatar
aBil
Posts in topic: 9
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh



<3
User avatar
yodawg
Posts in topic: 14
Posts: 693
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Reikėjo Edui primint Ronaldui kaip jis myli šitą klubą (pinigus)... Dabar pas City galėtų kelti dramas, o tie gal ir Haaland neturėtų.
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

The_Red_Army wrote: 20 Oct 2022, 15:37 Antony visi smugiai:

nors cia bus 3 ivarciai, stanga ir pan. vis tiek didzioji dauguma smugiu arba bad shot selection, arba nevyke. Bet jis eina ant kiekybes ir jeigu visad bus po 3 ivarcius per 25 smugius, tai tragedijos is esmes nebus, nes kitam zaidejui 25 smugius padaryt reiketu 25 rungtyniu, Antony atrodo galetu ir per 3 tiek prasmugiuot.

Antony visi skersi: (sitas tai wow :lol:)

100mln. zaidejas negali panaudot desines kojos kai reikia. Bet problema, kad ir kaire salyginai labai jau netiksli.
nezinau ar futbole yra ivykes didesnis apiplesimas
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4010
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

yodawg wrote: 20 Oct 2022, 21:00 Reikėjo Edui primint Ronaldui kaip jis myli šitą klubą (pinigus)... Dabar pas City galėtų kelti dramas, o tie gal ir Haaland neturėtų.
Ronaldo i City buvo visiskas bullshit, Pep’as ne durnas tokiu zaideju nenori komandoj. Niekad nenorejo nei Messi nei Neymar, pas ji taktine drausme esme, o tokie nei presinguot, nei gintis nenori.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 63
Posts: 2294
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

EtH yra visiškas chadas.

O šiaip iki pilnos laimės trūksta, kad Santos neimtų į rinktinę.
User avatar
evizu
Posts in topic: 23
Posts: 496
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Santos su Ronaldo iki galo. Vistiek paslednas turnyras su rinktine
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4010
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Man Antony ir body language kliuna, per daug mates panasiu zaideju, tad speciau, kad jeigu jis aptures tikrai gera sezona 15+10, 20+10 ar kazka panasaus uz United, tai vos tik gaus nauja kontrakta suzvaigzdes ir gynyboj ir ant presingo dirbs maziau ir final produkte bus ne kazka. Ypac kad dabar bad habits jau gali mokintis is rubinej esancio Ronaldo. Tikiuosi, kad klystu aisku.

Vietomis atrodo Antony ir EPL winger'io greicio truksta, lyg ir pabega kai kerta i plotus, bet ji besivaranti kamuoli paveja Newcastle gynejai, momentais atrodo, kad smelyje begtu. Kojos trumpos ir atrodo ne tiek galingos kiek galetu, aisku, gal mano galvoj standartas yra Salah, Mane, Sane ar Zaha, Rashford ar Osimhen greiciai ir ju ilgos kojos, ilgi zingsniai. Nesakau, kad Antony neturi greicio, bet labai ant ribos to kas yra winger'io standartas EPL. Bet gal ir cia klystu :shifty:
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2095
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Aš tai pritariu, kad EtH, būdamas racionalus bei pasitikintis savo leadershipu treneris Ronaldo norėjo pasilikti kaip goalscoring opciją. Kol kas tvarkosi puikiai, nes yra racionalus, savimi pasitikintis treneris. Negi nesat darbe turėję to kolegos, kuris turėjo nemažą įtaką komandos “vaibui”, parašė prašymą išeiti iš darbo ir per tas 3 savaites, kurias pagal DK turi dar atidirbti, skleidė negatyvą, bet niekam nebuvo įdomu, nes jo vis tiek tuoj neliks ir to kolegos svarba yra belikusi tik to pačio kolegos smegenyse.
Ronaldo ant 3 weeks notice sėdi.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 14
Posts: 693
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

velnes wrote: 20 Oct 2022, 23:41 Aš tai pritariu, kad EtH, būdamas racionalus bei pasitikintis savo leadershipu treneris Ronaldo norėjo pasilikti kaip goalscoring opciją. Kol kas tvarkosi puikiai, nes yra racionalus, savimi pasitikintis treneris. Negi nesat darbe turėję to kolegos, kuris turėjo nemažą įtaką komandos “vaibui”, parašė prašymą išeiti iš darbo ir per tas 3 savaites, kurias pagal DK turi dar atidirbti, skleidė negatyvą, bet niekam nebuvo įdomu, nes jo vis tiek tuoj neliks ir to kolegos svarba yra belikusi tik to pačio kolegos smegenyse.
Ronaldo ant 3 weeks notice sėdi.
Ir kur jis eis? Į Danske?
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2095
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

yodawg wrote: 21 Oct 2022, 00:07
velnes wrote: 20 Oct 2022, 23:41 Aš tai pritariu, kad EtH, būdamas racionalus bei pasitikintis savo leadershipu treneris Ronaldo norėjo pasilikti kaip goalscoring opciją. Kol kas tvarkosi puikiai, nes yra racionalus, savimi pasitikintis treneris. Negi nesat darbe turėję to kolegos, kuris turėjo nemažą įtaką komandos “vaibui”, parašė prašymą išeiti iš darbo ir per tas 3 savaites, kurias pagal DK turi dar atidirbti, skleidė negatyvą, bet niekam nebuvo įdomu, nes jo vis tiek tuoj neliks ir to kolegos svarba yra belikusi tik to pačio kolegos smegenyse.
Ronaldo ant 3 weeks notice sėdi.
Ir kur jis eis? Į Danske?
Kilohealth
Locked