[United] English Premier League 22/23

Locked
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Biski kongintyvinio disonaso Redarmieciui

https://youtube.com/shorts/rGwrDqP7KUI?feature=share
User avatar
evizu
Posts in topic: 23
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Deep fake
ramzis
Posts in topic: 108
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Rashfordui šiandien 25.

Paminėjo gimtadienį kaldamas 100 golą už klubą vakar.

Per 318 rungtynių, iš kurių 225 starte.

Pagal sužaistas minutes išskaičiavus 0,43 įvarčio per rungtynes, pridėjus rezultatyvius 0,7 G+A per rungtynes.




Paskutiniu metu pastebėtinas didesnis noras mušt galva.
Paskutiniai du įvarčiai galva. Ir ne kokie bezdalai, o solidūs.
Dar tas nepataikytas vs Newcastle.

Sako, kad nori patobulėt šitoj vietoj ir ties tuo dirba.






Už 200 :obscene-drinkingcheers:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Gal geriau apie Dalot pakalbam? Sakiau, kad jeigu zaistu Villarreal ar Ajax prie gero coaching'o klube turincima stiliu butu world-class'as. Dabar viskas eina ant to, kontraktas nepratestas, gandai lenda, kad Real'as rezia sparna apie ji.
Wat Wat wrote: 31 Oct 2022, 09:19 Biski kongintyvinio disonaso Redarmieciui

https://youtube.com/shorts/rGwrDqP7KUI?feature=share
Teisingai kalba, as irgi taip viesai kalbeciau. Cia juk forumas. Plius teisingai viska pasake pirmas kelinys vs Chelsea buvo geru dalyku, Spurs rungtynes irgi geros(sito nesake, bet geros).

Pep'o atveju jeigu kritikuosi, tai spotlight bus ant taves lyg butthurt'intum del kazko, tai geriau girti kas savaime uzmeta ir kazkiek pressure ant ETH United, nors tu pakalbejai labai polite.

As Klopp'o kartais nesuprantu, kai pila strutas ant City del islaidavimo ir etc, nes matai jie nabagai tik Nunez'a uz 100mln. gali nusipirkti, istransliuoji, kad butthurt'ini del kazko. Kitavertus gal ir yra racijos, kad nori savo komandai pykcio istransliuot, kad nusiteikti rimtai pries Man City. Blogiau, kai iskart nueina i excuse'u puse.

LT kasio rinktines treneriai, kurie netreniruoja rinktines, visad kai pries EC, PC ar Olimpines, kai ju kazko paklausia, jie sauna labai pozityvius thoughts, kad mes geri, subalansuoti, treneris rinktines labai geras, busime pusfinaly ar pan. Didelis klausimas ar jie viduj taip masto, bet jeigu stumsi, atrodys, kad butthurt'ini, jeigu pradesi kalbet apie problemas ir tada vdruk paims antra vieta kaip uz Kazlu atrodysi kaip klounas, tai pakalbi pozityviai, mandagiai ir vo :handgestures-thumbup: pressure vis tiek ant kito.

As matau visa geri, kuri United galime matyt, bet kaip deklaravau anksciau, tai mano standartai, kad jie turi buti patys paciausi. Dominuot ir laimet, turejom 3 itikancias rungtynes dominavimo prasme ir daugiau 50/50 rungtyniu, kur davem galimybiu uzlipti ant musu varzovams, bet islindome kaip vakar ant zaideju personality. Visi xG, xGC, xPTS rodo, kad rezultatai geresni, nei pats procesas(aisku I'm in svarbausia taskai vienok). Plius, tai geros komandos bruozas(daryt daugiau tasku, nei realiai vertinant nusipelnem), bet viliuosi, kad viena diena turesime ir xG, xGC, xPTS gerus sulig rezultatais. As zinau, kad esu hyper kritiskas zmogus, bet ta hyper kritika man gyvenime siaip daug padejo, nereiskia, kad nematau pozityviu dalyku, tiesiog matau, kad dar ne laikas i hype'o traukini sokti(nors esu pozityviai nusiteikes is to ka matau). Ir mano mintis patvirtina stats, kur pagal xG esam - 10, pagal xGC/xGA - 6, nors pagal prarastus taskus esam - 4 lentelej. Kaip rasiau anksciau as stengiuosi realu vaizda matyt, o ne toki, kuris paremtas vienu kriterijumi - rezultatu, rezultatai geri - hype, rezultatai blogi - rodom pirstais i tai apie ka kalba Red Army dabar. Kai laimim matykime realu vaizda ir kai pralaimim matykime realu vaizda.

Image

Statsbomb, kur dar rimtesnis puslapis sako, kad pagal zaidima(xGD) esame 9-ti. Kur ant sito mus lenkia net Leeds, Brighton, WH. Aisku, koks Brighton musu turbut neaplenks, nes puolejo normalaus neturi, kaip ir kiti du klubai.

Image

Mano poziuri, vienaip ar kitaip patvirtina stats, tai turbut matau teisingai

Siai dienai United vertinciau 7,25, artejam prie 7,5. Velgi tai nereiskia, kad cia blogas balas, pries sezona sakiau, kad noriu attractive stiliaus ir top4(nes ETH pirkiniu gavo), pagal taskus einam ant to, pagal zaidima is dalies, atakoj viskas attractive, bet uztikrintumo truksta. Siai dienai koks Howe daugiau kredito turetu gauti, aisku, jis daugiau ir laiko turejo, nes atejo dar praejusiais. Tai tikiuosi, kad cia reiskia, kad po biski evoliucionuojam, nes mano matrix'o dar toli nuo peak.

Martinez tai labai vo :handgestures-thumbup: Realiai tikrai galvojau, kad bus atsivezes kokiu ivarciu iki Lapkricio del ugio, aukstos linijos ir pan, bet realiai nieko nepamenu, gal nebent kai vs Brentford Mee dvikova pralose(?), bet ten juoda diena visiems buvo, o geru epizodu jura. Plius labai patinka energija, kuria jis inesa, ko pasekoje atrodom kaip komanda, kur vieni kitus palaikom.
ramzis
Posts in topic: 108
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

:arrow_up:

Mano supratimu, reik analizuot developmentą ir kontekstą (atskaitos tašką), o ne agreguotus statsus.

Man pirminėj trenerio fazėj neįdomu, kiek nuėjom statsuose į minusą vien tik dėl tokių rezultatų kaip vs Brentford ir Citeh. Įdomiau developmentas - kaip eina reikalai į priekį rugpjūtis vs spalis vs sausis vs...

Dėl atskaitos taško - ten Hagas ne kokį City perėmė, kur galėtų daryt kažkokį tęstinumą su savo niuansais. Perėmė United, kur possession futbolo netreniravo nuo LvG laikų (atleistas 2016), modernaus possession futbolo išvis niekas netreniravo, perėmė, kur komanda sukomplektuota n skirtingų trenerių iš skirtingų futbolo pasaulių, kur buvo rūbinė toksikos pekloj ir krūva žaidėjų neformoj kaip žaidėjai ir ne formoj galvose kaip kolektyvas.

Galėčiau didelę paklodę surašyt, kodėl ten Hagas nusipelno 9/10, bet jau esu praradęs viltį, kad pasieks šie argumentai.

Gerai, kad bent paaugo nuo 6 :madridista:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

ramzis wrote: 02 Nov 2022, 10:27 :arrow_up:

Mano supratimu, reik analizuot developmentą ir kontekstą (atskaitos tašką), o ne agreguotus statsus.
Suprantu point'a.
Man pirminėj trenerio fazėj neįdomu, kiek nuėjom statsuose į minusą vien tik dėl tokių rezultatų kaip vs Brentford ir Citeh. Įdomiau developmentas - kaip eina reikalai į priekį rugpjūtis vs spalis vs sausis vs...
Na taip evoliucionuoti treneriui saugiau, nei iskart sudrebinti kluba ir lukescius iki kosmoso uzkelti. As taip rasau, nes patirti HTAFC pirma sezona turejom, kur treneris musu aklai kopijavo Bielsa, mes emem pergales, zaidimas buvo atractive, patiko fanams, vadovams patiko, bet imant atskirus procesus mes trenerio staff'as ryskiai jautem, kad overachievinam, nes ataka laikosi ant vieno jauno zaidejo, gynyba 3/10 musu buvo, bet varzovai nepasinaudodavo. Overall gavome naujus kontraktus per kucias +3 metams ir tada ta ka jautem, ta realybe mums smoge ir vis kritom iki pat iskritimo zonos ir saudem long balls'us ant Arsenal legendos Sanogo, kad islikti lygoj.

Evoliucija as matau, kitavertus mes nesam Arsenal, kad evoliucija eitu pamazu, mes ramiai dejom 200mln. ant stalo.
Dėl atskaitos taško - ten Hagas ne kokį City perėmė, kur galėtų daryt kažkokį tęstinumą su savo niuansais. Perėmė United, kur possession futbolo netreniravo nuo LvG laikų (atleistas 2016), modernaus possession futbolo išvis niekas netreniravo, perėmė, kur komanda sukomplektuota n skirtingų trenerių iš skirtingų futbolo pasaulių, kur buvo rūbinė toksikos pekloj ir krūva žaidėjų neformoj kaip žaidėjai ir ne formoj galvose kaip kolektyvas.
Sita man sunku paaiskinti, bet Pep'as kad ir kokia komanda paimtu po savaites ji zaistu taip kaip Pep'as nori, ta galima pasakyti ir dar apie keleta geru treneriu. Tarkim de Zerbi, kelios rungtynes ir sociai isskirtinai geru poziciniu ataku nuo vartu iki vartu, darant tai pries Man City ar Chelsea gynybas. Tai tokio impact'o ZAIDIMO PRASME nepasimate, bent jau man pas United. As suprantu kaip United fanai prie sudo priprate, tai ta impact'a dabar visur mato. Galbut to impacto ir nepasimate, del tavo auksciau isvardintu priezasciu, o gal tiesio Ten Hag neturi tiek gerai isdirbto stiliaus ir jo planas ir yra ant zaideju su personality laikytis, kas irgi nera blogai, Ancelotti daro panasiai.
Gerai, kad bent paaugo nuo 6 :madridista:
Na as nuoseklus, jeigu tikrai gerai United zaidziant sakyciau, kad jie suda mala, tada butu blogai. O Spurs, Chelsea pirmas kelinys, Sheriff nuo to laiko buvo geros rungtynes.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

:arrow_up: Jopsikmat :lol:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 19
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

The_Red_Army wrote: 02 Nov 2022, 13:54 Tarkim de Zerbi, kelios rungtynes ir sociai isskirtinai geru poziciniu ataku nuo vartu iki vartu, darant tai pries Man City ar Chelsea gynybas. Tai tokio impact'o ZAIDIMO PRASME nepasimate, bent jau man pas United.
De Zerbi perėme Brightoną, kuris prie Potterio buvo possession heavy komanda.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

reyu wrote: 03 Nov 2022, 11:42
The_Red_Army wrote: 02 Nov 2022, 13:54 Tarkim de Zerbi, kelios rungtynes ir sociai isskirtinai geru poziciniu ataku nuo vartu iki vartu, darant tai pries Man City ar Chelsea gynybas. Tai tokio impact'o ZAIDIMO PRASME nepasimate, bent jau man pas United.
De Zerbi perėme Brightoną, kuris prie Potterio buvo possession heavy komanda.
Teisybe, bet lygiai taip pat teisybe, kad nuo jo atejimo jau matai stiliaus pokycius ir build-up’us kurie budingi de Zerbi, o ne Potter’iui.

Plius nereikia nuvertinti musu zaideju, daug dalyku gali buti gana greitai istreniruoti ir pakeisti, koks Wan Bissaka puikus su kamuoliu netaps, bet Dalot taps, nereikia nuvertinti musu zaideju, Lindelof personality truksta, bet skill’u yra, as pats maciau koks buvo Meslier Leeds’e ir kaip evoliucionavo su geru coaching’u DDG gali kazka panasaus, visi Casemiro, Eriksen, Varane, Shaw, Malacia, Sancho ir etc. kuriu skillset prastesnis uz Brighton zaideju? LT rinktine normaliai uzsiimant galetu zaisti gera futbola, o cia vienok United, negalime sakyt kad United futbolo bomzynas taktikos prasme, net jeigu i tai buvo panasu, tools’ai nera tokie blogi.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

The_Red_Army wrote: 02 Nov 2022, 13:54 Sita man sunku paaiskinti, bet Pep'as kad ir kokia komanda paimtu po savaites ji zaistu taip kaip Pep'as nori, ta galima pasakyti ir dar apie keleta geru treneriu.
Tau viska sunku paaiskint, ne tik sita. Ir noretusi nors vieno apciuopiamo evidence tavo sitam pezalui.

Pepas ner ne vienos komandos paemes vidury sezono, kad tu galetum teigti, kad jis po savaites is bet ko padarytu Barcelona.

Cia yra niekuo neparemtas subjektyvus kliedesys.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 03 Nov 2022, 13:20
The_Red_Army wrote: 02 Nov 2022, 13:54 Sita man sunku paaiskinti, bet Pep'as kad ir kokia komanda paimtu po savaites ji zaistu taip kaip Pep'as nori, ta galima pasakyti ir dar apie keleta geru treneriu.
Tau viska sunku paaiskint, ne tik sita. Ir noretusi nors vieno apciuopiamo evidence tavo sitam pezalui.

Pepas ner ne vienos komandos paemes vidury sezono, kad tu galetum teigti, kad jis po savaites is bet ko padarytu Barcelona.

Cia yra niekuo neparemtas subjektyvus kliedesys.
Nu cia tik viduje susidures galetum ta suprasti, as maciau kaip musu ex treneris Huddersfield'e pirma sezona aklai kopijuodamas Bielsa metoda primete ji Huddersfield'e per viena savaite, nors jie niekad nebuvo susidure su tokiu metodu anksciau. Plius dirbu su dviem zmonems, kurie tiesiogiai ir netiesiogiai yra dirbe su Guardiola ir ta pati gali pasakyti apie ji.

Tai nereiskia, kad kokybiskai United per savaite taptu Man City, bet stilius butu toks, zaistu taip pat, ivarciai kristu panasiai isdirbti ir pan.

O sunku paaiskinti, nes mes tam tikra prasme skirtinguose pasauliuose gyvenam, skirtingose realybese.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

The_Red_Army wrote: 03 Nov 2022, 13:45
nes mes tam tikra prasme skirtinguose pasauliuose gyvenam, skirtingose realybese.
That's for sure.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 03 Nov 2022, 16:52
The_Red_Army wrote: 03 Nov 2022, 13:45
nes mes tam tikra prasme skirtinguose pasauliuose gyvenam, skirtingose realybese.
That's for sure.
:obscene-drinkingcheers:
User avatar
Phect
Posts in topic: 14
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Guardiola Cityje mažiausiai 2 kartus visą gynybos liniją supirko ir išpardavė, kol rado žaidėjus, kurie neatrodytų kaip klajojantis cirkas EPLe, tai nžn čia dėl to ištreniravimo per savaitę.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Phect wrote: 03 Nov 2022, 17:18 Guardiola Cityje mažiausiai 2 kartus visą gynybos liniją supirko ir išpardavė, kol rado žaidėjus, kurie neatrodytų kaip klajojantis cirkas EPLe, tai nžn čia dėl to ištreniravimo per savaitę.
Tai cia tavo realybej. O stai paralelinej..
Romarijas
Posts in topic: 7
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Tai kad raudonmarškinis čia apie žaidimo ir treniravimo stilių turėjo omeny,o ne apie Barcelonos laikų kokybę po savaitės paėmimo. Kas ir City atveju atsitiko iškart, tik pirmą sezoną juokino svietą.
O žaidėjus jis keis tiek kiek išgaus norimą kokybę iš jo isivaizduojamo modelio nes yra idealistas ir perfekcionistas.Dėl ko galimai ir karjeros pasirinkimus renkasi,kad būtų išpildomi poreikiai,nelauks kol žaidėjas užaugs o tiesiog čia ir dabar pirks į reikiamą vietą.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Phect wrote: 03 Nov 2022, 17:18 Guardiola Cityje mažiausiai 2 kartus visą gynybos liniją supirko ir išpardavė, kol rado žaidėjus, kurie neatrodytų kaip klajojantis cirkas EPLe, tai nžn čia dėl to ištreniravimo per savaitę.
Tai ta pati galima pasakyt apie Lpool iki van Dijk ir dar n klubu, nes futbolas stovi ant zaideju, zaidejus gali patobulinti ir gynyboj ir atakoj, bet kiekvienas skirtingai coachable. Ta prasme siuo argumentu mes jau einam i stebuklu puse. As kalbu, kad Pep'as ateina ir atakoj zaidejai daro ka turi daryt, gynyboj stovi ten kur turi stovej, ir kaip turi stovet, kai reikia daryt recovery runs'us sukasi per teisinga puse kamuolio, erdves, varzovo atzvilgiu, kad buti desimtosiomis sekundes dalimis anksciau tenais kur turi buti, o kad ivarciu prasileis tai prasileis.

Siuo argumentu vel statai viska ant final rezultato prasileisto ivarcio/pralaimejimo, o as stengiuosi pasakyt, kad priezastis turetu buti ne paremta rezultatu, o procesu/zaidimu.

Manau tas pats Ten Hag dabar treniruotese ir meeting'uose push'ina komanda sakydamas "not enough, not enough", banksnodamas i varzovu smugius rodo, kad tie skaiciai per dideli ir reikia pasitempti, kad per lengvai iniciatyva atiduodama varzovams, kad mazinti neisprovokuotas klaidas reikia, palaikyt kamuoli, nuraminti tempa, duoti daugiau support'o vietomis ir pan. Nes cia tik biski atsipalaiduok ir 50/50 rungtynes kris ne musu naudai, net ir turint daugiau quality nei varzovai.

As tave trolinu biski Lpool temoj, bet matau, kad Lpool vis dar vieni geriausiu atakoj. Klopp zaidimo modelis prastesnis gynyboj, jis accept'ino, kad ten rizikuos, kad atakoj buti vertikaliu ir aukstam lygmeny. Jam reikia daugiau personality, tikru gyneju, kurie ta mesla sugebes issikopti, jo modely gynyba prasideda praradus kamuoli daugiau maziau. Kaip Pep'as nori viska daryt pagal futbolo logika, atakuot su maziau, bet logiskai taktikos aspektu, dar turedamas kamuoli nori turet balansa praradus kamuoliui ir pan. Taip jo modelis turi gerus tools'us tampa no. 1 ir atakoj ir no. 1 gynyboj long-term atzvilgiu, Lpool modelis atakoj gali buti irgi no.1, bet kur bus gynyboj priklauso nuo van Dijk ir co. Bielsa modelis gynybos dar labiau fragile, bet jis irgi ta acceptino, nes geriau bus isskirtinis treneris, nei eilinis. O zaidimo modelius as gerbiu visus, man tai tarsi meno israiska :shifty:
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Tai Pepas istreniruoja taip, kad komanda prasileistu ivarcius ir siaip butu klounada kol normalius zaidejus susipirks.
Dabar jasna
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 03 Nov 2022, 19:41 Tai Pepas istreniruoja taip, kad komanda prasileistu ivarcius ir siaip butu klounada kol normalius zaidejus susipirks.
Dabar jasna
Argumentas i sita butu "pyrst"
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

The_Red_Army wrote: 03 Nov 2022, 20:19 Argumentas i sita butu "pyrst"
Cia jeigu reiktu sutraukt tavo ilgas paklodes i vieno zodzio sales pitch'a.
Locked