Topic: Likęs pasaulis
Replies: 169
Views: 92377

Likęs pasaulis

Romarijas wrote: 18 Dec 2023, 08:56 Nurašytas plikis Bosz su PSV kuria tai tikriausiai net Olandijos lygai nematytus dalykus. Kolkas 16 iš 16 lygoj, kur praktiškai dominuojama visuose mačuose. Plius čempionų lygos atkrintamosios.

O bet visvien nepaslaptis kad po pirmų gerų sezonų šitas treneriukas išsisemia. Bet kokiu atveju įstabu.

Pasirodo rekordas yra 17 pergalių iš eilės ir priklauso tam pačiam legendiniam 88m. PSV su Hiddink priešakyje.
United ims ji po sezono, kad pakeistu Ten Haga.
15 Aug 2023, 18:50

Lietuvai butu sansas.

15 Jul 2023, 18:25

Messis Majamyje yra tiesiog eilinis mirtingasis.

Image
02 Jun 2023, 12:08

Fluminense revoliucionuoja futbola arba tiksliau zaidzia taip, kaip brazilai zaisdavo 1970.

19 Apr 2023, 16:08

Pas Arteta is tiesu veslus ir labai tankus plaukai, labai graziai sugula, jokiu priemoniu nereikia naudoti.
19 Apr 2023, 16:04

Oho, kokie argumentai. Tai kurie cia plaukuotieji geresni uz plikius, ir kokie kriterijai?
22 Mar 2023, 18:54

Visi plikiai treneriai yra geriausi.
23 Sep 2022, 22:31

Cia vengrai 1954 metu komanda surinke visus dauzo?

Image
13 Oct 2021, 15:38

Danija yra fantastiškiausias pavyzdys, kad net ir šiaurinės valstybės gali žaisti kokybišką futboliuką neturint realiai jokių žvaigždžių komandoje ir neturint pietiečių lygio technikos sugebėjimų. Lietuvai tik bezdėt iki tokio lygio. Aišku su grupe pasisekė, nes nei vienos elitinės rinktinės, bet vis tiek kosmosiukas, ką išdarinėja.

Image

Image
12 May 2021, 08:11

OFICIALU. Portugalijos Arsenalo invincibles bando daryt. 2 rungtynes liko.

23 Apr 2021, 22:58

Nu Sportingas ištemps, ar neištemps. Bus žiauru jeigu netaps čempionais nei karto nepralaimėję visą sezoną. 96 minutę ištempė lygiasias paskutinėse rungtynėse.

Image

Image
18 Feb 2021, 00:28

Tokių škadų aš senai gyvenime nematęs :D :D :D . Belenenses su prasčiausiu puolimu Portugalijoj, bet antra geriausia gynyba tuo pačiu metu. Jeigu Sportingas taip nevarytų ir turėtų kokius 3 pralaimėjimus, tai Belenenses būtų su prasčiausiu puolimu ir geriausia gynyba tuo pačiu metu. WTF??????? Nu aišku, 9 kart lygiom sulošę.

Bet Sportingas ką čia išdarinėja. Vis dar nepralošę šį sezoną. Ims puodą po 19 metų pertraukos.