Nu aš tik šiandien pameni, kaip Mingueza klaidą padarė, daugiau kažkaip neužfiksavau.
Dėl Messi, tai jo, kažkaip sunku psichologiškai jam šitas sezonas, tikrai galėtų Pjanič bandyti
by Joske
19 Dec 2020, 20:34
Replies: 49

Nu ne iš niekur, abiem atvejais didelės gynybos klaidos.
Koemano sprendimai irgi geri. Esant 2-2 leisti 3 CB - net Valverde toks atsargus nebūdavo
by Joske
29 Nov 2020, 20:34
Replies: 49

Jooo, visi 4 CB out. Tiesa, Araujo turėtų greitai grįžti, bet du nepatyrę CB bus galvos skausmas Koeman, tai žais Dėl Jong vadinasi.
Umtiti galim pamirši, nebežais jis už Barcą, atrodo :/
by Joske
29 Nov 2020, 14:42
Replies: 49

Nu ir kas čia per sudėtis? Grizi su Braithwite starte. Tai Grizis krašte vėl vargs, kai turim Dembele su Trincao ant suolo?
Ir kodėl Pjanic ne aikštėje?
Jau truputį pradedu nebesuprasti Koemano sudėčių pasirinkimo
by Joske
22 Nov 2020, 14:20
Replies: 49

Kaip tai kovą? Sausio 24 gi rinkimai. O net jei ir dabar išrinktų - šito sezono neišgelbės naujas prezidentas
by Joske
22 Nov 2020, 10:55
Replies: 49

Nu liūdėsėlis. Teks pakentėti keletą sezonų, turbūt. Gal net be CL. Susitvarkysim kažkaip finansus, užaugs jaunuoliai mūsų ir bandysim grįžti. Tik jau be Messio ir tikrai be Koeman.
by Joske
07 Nov 2020, 18:07
Replies: 49

Kas nors nupirkit Grizi. Galim ir primokėti. Pradeda priminti Chelsea laikų Toresą - tiesiog negali įmušti
by Joske
01 Nov 2020, 00:03
Replies: 49

Antras kėlinys much better, keitimai labai suėjo. Pjanic turėtų vietoj Būsi visada žaisti. Bet taškai merkti, iki Realo gali būti jau -5, iki atletų -6. Nekažką sezono pradžia
by Joske
31 Oct 2020, 22:51
Replies: 49

Blemba, Neto. Priminė Valdeso laikus :D greičiau MaTS grįžtu
Bet pats žaidimas truputį be minties. Dembele nesugeba iš greičio ką nors sukurti. Fati turėjo auksinę progą, iššvaistė, kitą Messi nesugebėjo golu paversti. Nu ir du Messi fk nuo 16-18 metrų. O gynyba braška ant kontrų
by Joske
24 Oct 2020, 21:41
Replies: 49

Eina velniop teisėjas su tokiais baudiniais. Nužudė varžybas.
On the bright side, Dest yra labai gerai, Fati yra super gerai, pagaliau pasirodė Messi. Pedri visi keikia šiandien, bet reikia nepamiršti, kad jis padėjo Dest prižiūrėti Vicinius-Mendy kraštą
by Joske
18 Oct 2020, 09:21
Replies: 49

Jo, paaidziaugėm realo nesėkme ir patys praleidom. Man atrodo, kad neveiks šita taktika su Barca. Messi pamirštas visai, Grizi nežinau, ką daro, atakos labiau per vidurį, nors taip sunkiau, o priekyje jokio tikro puolėjo nėra. Turi kažką galvoti Koeman

P.s. getafe visiška šlykštukų komanda, tikiuosi teisėjai pagaliau pradės rodyti normaliai korteles jiems. Kaip Nyom baigė varžybas tai neįsivaizduoju :angry-teeth:
by Joske
05 Oct 2020, 12:37
Replies: 49

Balompie wrote: 05 Oct 2020, 11:29
Joske wrote: 05 Oct 2020, 09:07 Na žinant, kad šita Sevillia tik paskutinėmis pratęsimo minutėmis pralošė prieš Bayern - rezultatas neblogas. Trūko aštrumo iš dešinės iki Trincao išleidimo, Messi irgi nesublizgėjo šiandien.
Ir žiauriai keista buvo matyti Pique LCB, man atrodo, kad jautėsi ir per varžybas kad ne iki galo patogiai jaučiasi.
Albos trauma nekažką, gerai, kad rinktinių pertrauka
"Bayern" šį sezoną nemačiau, bet jų rezultatai šį sezoną neblizga. "Sevilla" mačiau rungtynes prieš "Cadiz" bei "Levante", tai tikrai neįtikino. Prieš "Barcelona" buvo jų geriausios rungtynės šį sezoną.

Replies: 49

Iš vienų varžybų gal dar anksti, ką pasakyti, bet patiko kamuolio judėjimas ir ne toks didelis akcentas kamuolį nunešti iki Messi.
Nepatiko per didelės erdvės gynyboje, gerai, kad nepasinaudojo tuo varžovai. Ir aišku Messi galėjo duoti Andų mušti baudinį dėl hattricko