Paieška rado 3 atitikmenis(ų)

Scientist
21 Bir 2019, 10:26
Forumas: Europos čempionatai
Tema: UEFA Tautų Lyga
Atsakymai: 46
Peržiūrėta: 14888

UEFA Tautų Lyga

Andriusx rašė: 21 Bir 2019, 08:24 tai kodėl jūs klubų pusėj? žaidėjui teks praleisti klube bent kelis metus, kodėl jis neturėtų rinktis kaip jam patinka? kodėl neturėtų gauti kiek įmanoma daugiau pinigų? klubai- išgamos, ir kuo didesnis, tuo blogiau. hazard norėjo jau kurį laiką išvykt, bet čelski privertė pasilikt. alexis norėjo palikt arsenalą, tai jie spaudoj apšiko jį, atseit blogas vyrukas.
:sci-fi-beamup: :sci-fi-beamup: :sci-fi-beamup:
Scientist
12 Rgs 2018, 15:46
Forumas: Europos čempionatai
Tema: UEFA Tautų Lyga
Atsakymai: 46
Peržiūrėta: 14888

UEFA Tautų Lyga

Phect rašė: 12 Rgs 2018, 13:47
Scientist rašė: 12 Rgs 2018, 13:29 Nu nežinau, užhype'inai čia, kad bus įžvalgus video, pavadinime išvis 'fascinating insight', o nieko išskyrus akivaizdžius dalykus ir klišes taip ir neišgirdau. Kas galėjo pagalvoti, kad vidurio saugai daro įkirtimus į baudos aikštelę ir ieško erdvės viduryje priimti kamuolį. :shock:
Apie midfielderio santykį su wingbackais pasakojo, apie tai, kad kartais patys nesuprasdavo kas ką turi daryt/dengt.
Kaip self proclaimed didžiausiam 3 CB sistemos heiteriui tai čia buvo music to my ears.
Nu čia gal vienintelis įdomesnis dalykas apie tą sistemą ir buvo, bet ir tai čia klausimas ar apie pati išsidėstymą kažką sako, ar labiau apie nesusižaidimą ir sistemos neatidirbimą dėl trumpo darbo kartu ar kitų niuansų.
Buvo kas prieš metus su 3CB lygą laimėjo su tokiais world beateriais kaip Moses ir Cahillas starte, tai sistema pati iš savęs nėra nei bloga, nei gera, tik jos atidirbimas ir tinkamumas šitai rinktinei yra po klaustuku.
Scientist
12 Rgs 2018, 13:29
Forumas: Europos čempionatai
Tema: UEFA Tautų Lyga
Atsakymai: 46
Peržiūrėta: 14888

UEFA Tautų Lyga

Nu nežinau, užhype'inai čia, kad bus įžvalgus video, pavadinime išvis 'fascinating insight', o nieko išskyrus akivaizdžius dalykus ir klišes taip ir neišgirdau. Kas galėjo pagalvoti, kad vidurio saugai daro įkirtimus į baudos aikštelę ir ieško erdvės viduryje priimti kamuolį. :shock: