Topic: [FCB] UEFA Champions League 2020/2022
Replies: 72
Views: 15066

[FCB] UEFA Champions League 2020/2022

Daugiau nei užtikrintai atšerti belgai, kaip ir turėtų būti. Smagu, kad ir vartai išlaikyti sausi, be didesnių progų priešininkams. Sunku prie kažko prikibti, ar išskirinėti po tokio grajaus.
Gal vis tik norisi dar geresnės realizacijos, o, bet, tačiau, prie rezultato keliose situacijose matėsi, kad žaidėjai medžiojasi sau įvarčius :)) ir kai kur pagaili extra perdavimo.
All in all, pamirštam ir važiuojam toliau.
by Timas27
02 Dec 2020, 22:56
Replies: 72

[FCB] UEFA Champions League 2020/2021

Gražu žiūrėti, nors varžovas ir ne aukščiausio kalibro, bet trys įvarčiai po pirmojo kėlinuko labai solidu. Griezmanas ir Braithwaitas muša trečiose rungtynėse paeiliui :whistle:
by Timas27
05 Nov 2020, 00:01
Replies: 72

Joske wrote: 04 Nov 2020, 23:02
Timas27 wrote: 04 Nov 2020, 22:50 Realizacija kažkas baisaus.Prieš antrą kėlinį jau turėjo būti 3-0, ar 3-1. Messi ir Ansu reidai labai paaštrina atakas, bet reikia šaltakraujiškumo užbaigiant.
O tai žaidžiam 3 gynėjais? Ar visgi De Jong šalia Pique?

Replies: 72

Taigi, taigi sutapimas, ar ne po savaitgalio perfomanco Neto vartus užleis seniai matytam ter Stegenui.
Lenglet paliktas ant suolo. Panašu, kad žaisim trimis gynėjais Pique centre, kraštuose Alba ir Dest'as, ko gero de Jong'as nusileidinės ir Busi.
Centre minėti Busi, de Jong ir dar Pjanic. Kraštuose paaugliai Pedri su Fati.
Griezmanas priekyje, o po juo Messi.

Svečiai iš Kijevo nukraujavę nuo viruso, kortelių ir dar viso ko įmanoma. Puiki proga nusiimt psichologinę naštą po paskutinių kelių neigiamai pasibaigusių mačų bei užsitikrint ramų gyvenimą antram grupės ratui.
by Timas27
21 Oct 2020, 00:03
Replies: 72

Joske wrote: 20 Oct 2020, 23:38 Pique raudona... Tyliu. Kitas teisėjas būtų be geltonos išvis išsisukęs. Nu dabar prieš Juvę galės Araujo stovėti, super...
Nežinau... Man per ilgas ir per daug akivaizdus tas Pique tempimas buvo. Kaip su tiek patirties tiesiog begalviškas sprendimas.
Sunku suprast, ar tiek silpnas vengrų kairys kraštas Trincao ir po keitimo išėjęs Dembele 1x1 valgė kaip norėjo. Smagu, kad prancūzas pasižymėjo gal pasitikėjimo pridės.