Bellingham gavo raudoną kortelę, o Joselu geltoną už ginčus.
by Balompie
03 Mar 2024, 00:18
Replies: 46

Buvo Mateu Lahoz klounas, o šiandien dar vieną klouną pamatėme: duoda baudinį, kur iš viso kontakto nebuvo, po to švilpia pabaigą, kada tęsiasi pavojinga ataka. Aišku pirmame kėlinyje Valencia ataką nutraukė, bet ten netokia pavojinga buvo.
by Balompie
02 Jan 2022, 16:56
Replies: 46

Antras pralaimėjimas čempionate šį sezoną ir tas prieš komandą, prieš kurią, kaip "Barcelona" gerbėjai kalba, "Real" dar prieš čempionatą turi 6 taškus. Pirmas buvo prieš "Espanyol", o dabar prieš "Getafe".
by Balompie
13 Dec 2021, 12:08
Replies: 46

RaMa wrote: 13 Dec 2021, 11:24
Balompie wrote: 13 Dec 2021, 00:18 Šiaip po blankių Zidane sezonų pradedu mėgautis futbolu, labai pasikeitė vaizdas aikštelėje ir beveik nebeliko skersavimų. Vienintelis minusas, kad tuos pačius žaidėjus naudoja. Prieš kelis sezonus pasiekė net rekordinę pergalių seriją, bet sulūžo Lukita ir komanda viską pralaimėjo.
Rotacija maza, bet kaip taip vidurys zaidzia nelabai ir isimsi ka .. Pliusas, kad skirtumas lygoj jau dabar gana didelis, tai ateis laikas ir parotuot, o ir vienas kitas kluptelejimas nebus jokios tragedijos.
Tada buvo super "Barcelona", o dabar konkurentai lentelėje abu Sevilijos klubai, kurie stabilumu nepasižymi. "Real Sociedad" jau atrodo sugriuvo.
P.S. pakeisk temos pavadinimą, nuimk tuos sezono metus ;)
by Balompie
13 Dec 2021, 00:18
Replies: 46

by Balompie
12 Dec 2021, 23:30
Replies: 46

Dipsiukas wrote: 12 Dec 2021, 21:26 Nu tai ar šnd parodysit, kad jau tapot antra miesto komanda?
Tai ta antra Madrido komanda iki 67 minutės dar neatvyko į stadioną, o atsiuntė kažkokius dublerius :shock:
by Balompie
23 Sep 2021, 15:19
Replies: 46

Reikia pagirti ir Marco Asensio, kuris vakar įmušė pirmą savo hat-tricką per karjerą. Įvarčių jis nešventė, nes yra išaugintas "Mallorca" klubo.
by Balompie
23 Sep 2021, 15:04
Replies: 46

Vakar Benzema įmušė 200 įvartį Primeroje ir pagal šį rezultatą užima 10 vietą per visą istoriją. Iki 9 vietos "Celta", "Real", "Deportivo" ir "Granada" puolėjo Pahino jam trūksta 10 įvarčių.
by Balompie
23 Sep 2021, 06:39
Replies: 46

Benzema nestabdo - vakar 2+2 ir turbūt geriausią futbolą rodo per savo ilgą karjerą. Įdomu, kas ten jį nurašė?!

Replies: 46

RaMa wrote: 18 Apr 2021, 13:55 Seniai neteko matyt tokios komandos :lol: saugai TRYS Macui, nes Valverde apart traumos dar ir sasaja su covid serganciuoju turejo, tai out siandienos macui.

Liek Modric, Kroos, apie kuriuos jau viesai sakoma kad pasieke limita fitness.. Gynyboje visu 4 pagrindiniu nera, debiutos veikiausiai Castilla aukletinis.

Bus kazkas panasaus i Courtois, Odriozola, Militao, Chust, Marcelo, Lukita, Kroos, Isco, Rodrigo, Benzema, Asensio.

Nors tiesa pasakant abu Modric, Kroos ir beNZY net turetu zaist tokiu macu serijos.. bet realiai nera pasirinkimo.
Kroos ir Benzema rungtynes pradės ant suolo, o starto sudėtis tokia: Courtois; Odriozola, Chust, Militao, Marcelo; Modric; Rodrygo, Isco, Asensio, Vinicius ir Mariano.
by Balompie
03 Apr 2021, 18:49
Replies: 46

Benzema įmušė 7 rungtynėse iš eilės ir pasiekė savo asmeninį rekordą su "Real" marškinėliais.
by Balompie
20 Mar 2021, 19:34
Replies: 46

Dar vienas Benzema puikus pasirodymas, o dabar rinktinių pertrauka. Po jos lauks "Eibar", "Liverpool", "Barcelona", "Liverpool". Gal iki to laiko dar kas pasveiks, nes sudėties rotacija minimali, pavyzdžiui šiandien vos 1 keitimas.
by Balompie
13 Mar 2021, 19:12
Replies: 46

Ką tik "Real" rezultatu 2:1 įveikė "Elche". Eilinės klampios ringtynės, kur gražių atakų bei kombinacijų buvo minimaliai...
by Balompie
20 Feb 2021, 23:56
Replies: 46

Ketvirta pergalė iš eilės ir dar sumažintas atsilikimas nuo "Atletico". Dabar laukia "Atalanta", "Real Sociedad" bei "Atletico". Gaila, kad tiek daug traumuotų...

Vartininkai: Courtois, Lunin ir Altube.
Gynėjai: Varane, Nacho, Marcelo, F. Mendy, Chust ir Miguel.
Saugai: Modric, Casemiro, Isco, Marvin, Arribas ir Blanco.
Puolėjai: Benzema, Asensio, Vini Jr. ir Mariano.
by Balompie
06 Feb 2021, 19:16
Replies: 46

Labai sunki pergalė prieš paskutinę lygos komandą. Kroos gavo diskvalifikaciją, Odriozola traumą, tai įdomu kas žais prieš "Getafe", nes šiandien ant suolo buvo Marcelo, Mariano, du "Castilla" žaidėjai bei du vartininkai.
by Balompie
30 Jan 2021, 19:42
Replies: 46

Mačiau tik antrą kėlinį, tai nieko gero žaidime nepamačiau. "Levante" tampa neparankiu varžovu, o Morales keršija už tai, kad 10-11 metų nebuvo priimtas į akademiją.
by Balompie
23 Dec 2020, 23:15
Replies: 46

Šiandien buvo pasiekta šešta pergalė iš eilės ir vėl pasižymėjo klubo legenda 33 metų Karimas Benzema.