Views: 109310

[United] ČL/EL 20-21

by T-Wolves
27 May 2021, 01:10

The_Red_Army wrote: 27 May 2021, 01:04 @reyu na reikia vapsie neturet savigarbos Ceburin'a lyginti su Emery :doh:

Jeigu kazkas negeba atrakinti geros, taktiskai isdirbtos gynybos, tai cia atakuojancios komandos problema, o ne besiginancios.
Tai kad jie visišką autobusą priparkavo ir net nebandė į puolimą nors kiek išeit. Čia dar prie 0-0 šitai buvo. Tikrai būna gerai ginasi komandos, bet šalia vis tiek bando atakuot, kontratakuot, kamuolį palaikyt. Jie 21min laiką tempt pradėjo dar prie 0-0. Žaist vėl kažkiek aktyviau pradėjo per pratęsimą, kai 5 žaidėjus pakeitė, o United vos vieną.

Aš čia neginu United. Turėjo sutvarkyt visus reikalus per antrą kėlinį ir viskas. Bet Villareal man absoliučiai jokio įspūdžio nepaliko kaip komanda. Paliko įspūdį, tik kaip baudinius mušė.
by T-Wolves
01 May 2021, 21:35

Wat Wat wrote: 01 May 2021, 12:15 Tai City visada zaidzia pries kolukius, todel ju movementas toks geras?
Na kad jie žaidžia visada turėdami 5-6 saugus ir tiek išdrillinti, kad visada vienodai bando atrakinti varžovų gynybą, nesvarbu, koks varžovas. MU tuo negali pasigirti, todėl aš labai atsargiai žiūri į kažkokius pagerėjimus, ypač kai tragiškai varžovų gynybą pasirodo ir leidžia lengvai judėti, kur tik nori.
by T-Wolves
30 Apr 2021, 00:30

Wat Wat wrote: 30 Apr 2021, 00:06 Movementas puolime, kokio seniai nematem
Aš kažkaip ant Romos gynybos nurašyčiau. Vienas blogesnių kėlinių, ką teko matyt. Viskas labai lengvai gavosi United.
by T-Wolves
11 Feb 2021, 20:53

by T-Wolves
14 Dec 2020, 14:31

Januzaj motyvacijos netrūks. Šiaip Sociedad po biški sėda. Pasižiūrėsime, kokie jie bus vasario mėnesį.
by T-Wolves
02 Dec 2020, 23:58

[United] Čempionų lyga 20/21

Na su @reyu buvo aptarta per pertrauką, kad reikėjo keist Fredą ir bandyt rizikuot su Matič. Žinant visą personalą PSG, tikrai buvo rizika, kad uždirbs jam antrą geltoną, o ir žaidėjas ne tas, kur alsuotų ramybe.

Aišku buvo galima 3-1 pirmaut tiesiog. Normalios rungtynės buvo žaidžiamos, bet 10vs11 jokių šansų nebuvo.

Būtų gerai neapsišikt Leipcige.
by T-Wolves
02 Dec 2020, 15:25

ramzis wrote: 02 Dec 2020, 15:13
T-Wolves wrote: 01 Dec 2020, 12:26 Šitas PSG lygoje prasileido nuo Monaco ir Bordeaux 5 įvarčius. Abu kartus pirmavo ir nesugebėjo išlaikyti persvaros. Jau nekalbant apie pasirodymą prieš Leipcig, nepaisant 3 taškų. Tikrai labai pažeidžiamas atrodo. Dėl to nežinau ar atsargi taktika su 5 gynėjais, kaip Paryžiuje, yra the way to go. Manau, kad kokybinis skirtumas tarp komandų yra labai nedidelis, tai Old Trafforde, kad ir be fanų, reikėtų drąsiau žaisti.
O gal kaip tik kontratakavom draskyt, jei pažeidžiamas ir jiems taškų labiau reikia, kas turėtų atvert plotų United sprinteriams
Aš nežinau ar reikia taip stipriai užsileisti ant savęs PSG, kai Leipcig namie juos po padu laikė pirmu numeriu žaisdami. AWB, Tuanzebe gynybos masterclass Paryžiuje buvo ir tikrai įtampos nemažai turėjome. Kitas dalykas, mes nežinome, kas žais priekyje. Martial ant klaustuko, Greenwoodas miręs šį sezoną, tai jei bus Cavani su Rash, tai ir tų sprinterių vienas belieka. Dar svarbus dalykas, Neymar false 9 lošia, tai išleidus diamondą, būtų galima kokiam Fred duoti darbo man-markint brazilą ir tuo pačiu vidurio stipriai nepralošti.