Topic: 2021 UEFA European U-21 čempionatas
Replies: 24
Views: 8109

2021 UEFA European U-21 čempionatas

Neįtikėtina šiaip, kaip nelaimėjo prancūzai. Pirmas kėlinys toks šiaip sau, bet po standarto uždėjo Upamecano. Antram kėlinyje žiauriai chaliavas olandų įvartis. Les Bleus tada prie 1-1 belekiek progų turėjo, o dar kiek gerų galimynių sukniso paso laiku neatiduodami. Turėjo pasiimt 3-1 ir tiek žinių. Ta pergalinga olandų kontra dar vienas gynybos masterpiece. :confusion-seeingstars:
by T-Wolves
01 Apr 2021, 11:35
Replies: 24
Views: 8109

reyu wrote: 31 Mar 2021, 22:39
The_Red_Army wrote: 31 Mar 2021, 18:53 ...Ispanai ivis atrodo turbut geriausiai cempionate...
Geriausiai atrodo portugalai.
...arba danai.
by T-Wolves
26 Mar 2021, 11:55
Replies: 24
Views: 8109

The_Red_Army wrote: 26 Mar 2021, 11:49 is Anglu tokiu brainfart'u galima tiketis, tik rinktines su Foden ir Sancho to isvengdavo, bet mane labiau nustebino, kad ir Prancuzai vakar pasikrove Danams 0-1, o Prancuzu sudetis irgi wawawiwa :whistle:
Treneris tragedija. Visi iki čempionato tą patį sakė, kad nors gera sudėtis, bet su tokiu treneriu, bus reikalų. Žiūrėjau vakar, tai realiai išleidęs tris saugus, kurie nei vienas nėra itin kūrybingas, Fofana right-back pastatė, Faivre wingeriu išleido, Gouiri irgi inside forwardu. Chaosas vienu žodžiu. Smaukė kamuolį visas rungtynes aplink danų baudos aikštelę, bet aštrumo ir idėjų jokių. Danai vienas through ball'as puikus, apibėgo puolėją GK ir įvartis. Viskas.