Futbolo 'La Scala' šį kartą atpirko savo vardą, gražų spektaklį stebėjom :whistle: Highlightų netrūko, bet du labiausiai patikę:

Dollarumma sutikimas ir palaikymas visų rungtynių metu :violin:

by Tomejus
19 Sep 2023, 21:45
Replies: 33
Views: 8115

klounz wrote: 19 Sep 2023, 20:34 po tokio pirmo kėlinio šviečiasi užprogramuotas pralaimėjimas 0-1 :)
Po tokio dominavimo ir Maignan traumos lygiosios jaučiausi irgi kaip pralaimėjimas...

Views: 8115

Napoli pradėjo rungtynes stipriai ir užsivedę, bet kuo toliau, tuo labiau nuduso, ko pasekojE sėmė įvartį :whistle:
by Tomejus
12 Apr 2023, 21:42
Replies: 33
Views: 8115

Nupučiam dulkes :whistle: senai nebuvo tokio jaudulio ir tokio kalibro mačo, reik tikėtis tas 4-0 nepakiš kojos, bet napoli turėtų būt pikti :/

by Tomejus
07 Nov 2022, 16:15
Replies: 33
Views: 8115

Po šūdino pasirodymo prieš Chelsea, laukia kitas britų klubas ir revanšas už 2011 metus :D

[Milan] UEFA ČL [21/22]

Bittersweet kėlinys :/ Puiki rungtynių pradžia, gerai atakuota ir galiausiai Leao tiksliai muša golą. Ir tada žodį taria teisėjas ir Kessie, kuriam reikėtų pagaliau apsispręsti, ar važiuoją į PSG, ar lieka, nes šitoj tarpinėj situacijoj žaidžia kaip šūdų krūva. Leao šiandien žaidžia nerealiai, galėjo įmušti kosminį golą per save žaidžiant jau mažumoje, bet skersinis sutrukdė. Laukia žvėriškai sunkus antras kėlinys.
by Tomejus
26 Aug 2021, 20:26
Replies: 33
Views: 8115

Norėjosi A grupės, visiškos mirtininkų, kiekvienos rungtynės būtų kaip Kalėdos, bet pasitenkinsim ir B grupe:

[Milan] UEFA EL [20/21]

Išėjom pirmu numeriu po Lilio dovanos paskutiniam ture, playoff'us pradedam su serbais :whistle:
by Tomejus
02 Oct 2020, 01:17
Replies: 33
Views: 8115

Timas27 wrote: 02 Oct 2020, 00:54 Ilgiausia 11m. baudinių serija Europos lygoj?
Neįsivaizduoju, bet, kaip gerai pastebėjo rusų komentatorius, rungtynių scenarijų rašė Tarantino :madridista: Ta prasme, ką mačiau, tai wow, po tokio patekimo privaloma laimėt tą teletabių taurę.
Nemačiusiems, trumpa rungtynių chronologija: pirmas kėlinys boring 0-0, antrą Milanas kaip pridera pradeda rimtai, 51' išsiveržia 0-1, tada flashbackai iš netolimos praeities ir paleidžiamos rungtynės bei varžovai išlygina rezultatą 72', pratęsimas. Kadangi vėlus metas, pratęsimo pradžioj jau miegam ir 20 sekundę gaunam golą, 2-1. Tada paskutinėm sekundėm užtrumpina Rio Aves gynėjui ir skiriamas pelnytas 11 metrų baudinys bei antra geltona kortelė gynėjui. 120' Calhanoglu sėkmingai jį realizuoja, laukia baudinių serija. Baudinius visi muša be priekaištų, bet mūsų jaunasis raumenų kalnas Colombo kala gerai virš vartų ir portugalai gali laimėti seriją bei rungtynes, tačiau Nelson Monte spirtas kamuolys pataiko į abu virpstus ir atšoksta lauk! Tada Rio Aves futbolininkai nepasinaudoja dar dviem galimybėm užbaigti rungtynes ir, galiausiai, SuperGigio ištraukia 12 varžovų pendelį ir rezultatu 2-2 (8-9 po 11m.) keliaujam į grupių etapą! :character-oldtimer:
by Tomejus
30 Sep 2020, 20:24
Replies: 33
Views: 8115

Ante Rebic praėjusiose rungtynėse išsinarino alkūnę, Paketas keliauja į Lyon'ą, pridėjus ankstesnes netektis, lemiamoms rungtynėms dėl patekimo į UEL grupių etapą, turim popieriaus plonumo žaidėjų pasirinkimą.
Prognozuojama sudėtis:
AC Milan (4-2-3-1): Donnarumma; Calabria, Kjær, Gabbia, Theo Hernández; Kessié, Bennacer; Castillejo, Çalhanoglu, Saelemaekers; Colombo.
Views: 8115

Sunkiai nukalti norvegai, pagrinde Gigio ir turko individualaus meistriškumo dėka. Komandiškai geriau atrodė Glimt, verti buvo Europos lygos grupių, ten tikrai nebūtų gėdos padarę. Apskritai tai patiko kaip drąsiai, gražiai, žaidžia kokybišką futbolą :clap: kitam etape laukia Rio Ave, šiandien po pendelių nugalėjusi Bešiktaš.

- Zlatan Ibrahimović - coronavirus
:obscene-hanged: gerai, kad artimiausi du lygos turai su ne pačiom stipriausiom komandom :handgestures-fingerscrossed:
by Tomejus
24 Sep 2020, 17:12
Replies: 33
Views: 8115

Prieš šio vakaro rungtynes su norvegais, yra blogų naujienų. Ibra pasigavo virusą ir išsiųstas namo saviizoliuotis. :angry-screaming: Viskas prasidėjo nuo to, kad mūsų centro gynėjas Leo Duarte užvakar turėjo teigiamą testą, visa komanda po to buvo ištirta, testai buvo neigiami. Prieš šiandienos rungtynes buvo gauti antrojo testo rezultatai ir tada paaiškėjo dėl Ibros, likusi komanda bei personalas, visi sveiki ir po antrojo testo. Jei viskas bus gerai, tikėtina, kad abu sugrįš po rinktinių pertraukos.
Šiandien šansą starte gali būti, kad gaus jaunasis Lorenzo Colombo, kuris labai neblogai judėjo draugiškose rungtynėse ir mušė įvarčius. Tikėkimės sensacijų nebus, komanda rimtai pažiūrės į varžovą, nes vieną antausį jau esam gavę praeityje nuo rosenborgo :naughty:
by Tomejus
18 Sep 2020, 20:56
Replies: 33
Views: 8115

Darbas tvarkingai padarytas, Ibra su Calhanoglu pelnė įvarčius. Sekančiam etape laukia norvegai, jei juos praeisim, Besiktas/Rio Ave poros nugalėtojas :think:
by Tomejus
17 Sep 2020, 17:05
Replies: 33
Views: 8115

Image
Šiandien turim pirmas oficialias naujo sezono rungtynes, kurį pradedam kovomis dėl patekimo į europos lygos grupių etapą :happy-partydance:
Kaip žinia, Milano bei Žalgirio pergalių atveju, šios dvi legendinės komandos susitiktų sekančiame etape :character-oldtimer: To ir palinkėsim :dance: