Tai ta proga futbole yra 2 kėliniai po 45 minutes.
Search found 80 matches
Les Bleus
Nelabai įsivaizduoju koks dabar Theo lygis, bet kol žaidė Europoj, tai startinis jam buvo garantuotas.
Logika sakytu, kad tokia sudėtis būtų optimaliausia..?

Bet žinant DD, tai jisai rinksis saugesnį variantą su 3 saugais iš kurių nė vienas nemoka pulti. Tokiu atveju bent Tolisso čia tikrai praverstų.
Logika sakytu, kad tokia sudėtis būtų optimaliausia..?

Bet žinant DD, tai jisai rinksis saugesnį variantą su 3 saugais iš kurių nė vienas nemoka pulti. Tokiu atveju bent Tolisso čia tikrai praverstų.
Les Bleus
Jei Tolisso net ir prie susitraumavusio Kone negauna vietos rinktinėje, tai manau net nebeverta diskutuoti, kurie žaidėjai važiuos į WC. Vienintelis klaustukas lieka ar visi sveiki bus. O sąrašas jau aiškus nuo rugsėjo mėnesio
Les Bleus
No comment
Les Bleus

Jei DD biški atpalaiduotų savo makštį ir kaulus, tai norėčiau tokį vienuoliktuką pamatyt.
Les Bleus
Retas atvejis kai DD pakviečia OL žaidėją, bet Cherki visokeriopai nusipelnė!
Les Bleus
Wow. Man šiaip trūksta peilio ar šiaip kažkokio aštraus ginklo. Bet visa kita tai 10/10
Les Bleus
Kolo Muani paimtas į Euro24..
Les Bleus
Su visa pagarba Le Fee, bet jei reikėtų dėt kokį tai drabužį ant prišikimo, tai sakyčiau Cherki turi daugiau šansų prasimušt į rinktinę. Nes yra per galvą talentingesnis, U21 kokie du trečdaliai atakų eina vien per jį. Muša pats, asistuoja. O ir šiaip šiai dienai yra likęs tas, dėl kurio dar įsijungiu pažiūrėt Lyoną.
Bet iš kitos pusės, jo minusas, kad žaidžia už Lyoną. Nes DD turi tokią bėdą, tiesiog nežiūrėti į OL futbolistus. Lacazette galėtų mušt ir 50 golų per sezoną jo neims. Savo laiku Tolisso, Aouar su Fekir irgi gavo špygą arba labai simboliškai gaudavo prisiregistruot.
Les Bleus
Jei ne treneris, tai sakyčiau u-21 būtų tarp rimtų favoritų čempionate
Les Bleus
Nežinau kas turi nutikt, kad Lacazette gautų rinktinės kvietimą. Galimai lošia savo geriausią karjeros sezoną, bet ne tik negavo DD kvietimo, bet net nepateko į simbolinę Ligue1 komandą
o kalbam apie 27G 5A futbolistą.
Rongier turi masyvų sezoną, tai dar klausimas jis Camavinga ar Fofana labiau nusipelnė.
Rongier turi masyvų sezoną, tai dar klausimas jis Camavinga ar Fofana labiau nusipelnė.
Les Bleus
90 minutę traukė tokį

Žinant DD ir jei Lloris vis dar žaistų už rinktinę, tai treneriukas jį ir toliau kviestų kaip no1.

Žinant DD ir jei Lloris vis dar žaistų už rinktinę, tai treneriukas jį ir toliau kviestų kaip no1.
Les Bleus
Les Bleus po tiek metų petraukos pagaliau turi vartininką, kuris gali atlaikyt 11 metrų baudinį
Šiai dienai silpniausia vieta tik RB. Visa kita atrodo taip stipriai, kad olandai vakar negavo nė kuo kvėpuot.
Šiai dienai silpniausia vieta tik RB. Visa kita atrodo taip stipriai, kad olandai vakar negavo nė kuo kvėpuot.
Les Bleus
O, pagaliau Les Bleus turės gerą vartininką galinti atmušti vienuolikos metrų pendelį.
Les Bleus
O, kodėl ne į Juventus?The_Red_Army wrote: ↑07 Jan 2023, 19:23 As kazkaip galvojau, kad tikrai Zidane'as bus, ypac po tur vidiniu pykciu ir pan. Kitavertus rezultatai sako, kad Deschamps nusipelne, aisku treniruot Prancuzus, tai kaip Garasto laikais kasio nacionaline, kur realiai top4 budavo praktiskai garantuotas, nes kiti taip gerai nezaidavo, o tada laimek 1 - medaliai, laimek 2 - pirma vieta.
Del klubinio futbolo, tai dabar mastau kur cia Zidane'as galetu eiti? Realiausiai vel i Real'a grizti, bet reiketu, kad Ancelotti nuimti(kas siai dienai nerealu, bet futbole viskas greitai keiciasi), daug kitu vietu ryskiai per rizikingos, na arba eiti i Al Nassr uz didelias saibas Ronaldo treniruot iki sekancios geros vietos Europoj. Arba eiti i MLS.
Les Bleus
Tai kokį optimalų startą bokalo egzpertai numato, su sąlyga, kad DD naudos 4 gynėjų liniją?






