Ligue 1

Kuris į Ligue 1 atvykęs veteranas atrodys geriausiai?

Alexis Sanchez
10
43%
Moussa Sissoko
2
9%
Aaron Ramsey
5
22%
Kasper Schmeichel
6
26%
Maxime Gonalons
0
No votes
 
Total votes: 23
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Ką Ligue1 egzpertai mano į paskutinius Gouiri - Laborde mainus su 15M€ Reno priemoka?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 566
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Luigi wrote: 30 Aug 2022, 21:02 Ką Ligue1 egzpertai mano į paskutinius Gouiri - Laborde mainus su 15M€ Reno priemoka?
Ilgalaikėje perspektyvoje, tai Rennes pergalė. Laborde lubos plius minus aiškios, o Gouiri vienas perspektyviausių puolėjų. Gali tuos €15m atmušt gana nesunkiai. Tačiau jei žiūrėti dabar, tai nežinau, ar kažkuri komanda upgradinasi. Laborde suvienys jėgas vėl su Delort, tai potencialiai įdomu. Rennes tarsi turi tokį puolėją, kur iš kairės atakuoja - Terrier.

Man dar įdomiau, kaip Monaco sumąstė Sofiane Diop už €18m į Nice parduot. Manau labai didelis potencialas šito žaidėjo.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Aš manau, kad tai labai blogas transferas Nicai. Laborde savo lubas pasiekė ir nemanau, kad jis aptūrės geresnį sezoną nei kad tūrėjo. Jei gaus tuos 15M€ į rankas, tai Ok, bet jei ten su bonusais ir Livetos bei Petro žodžiais, kad jis bus tarp rezultatyviausių, tai čia nykščiais tikrai netrinčiau.
Gouiri yra 6 metais jaunesnis ir pilni kvadratai tobulėjimui. Talentas toks, kad prie geros aplinkos muštų po 20G, net ir lošdamas krašte.
O Terrier yra palikęs strikeris anyway, nes Ghuirassy ant suolo ir nepanašu, kad nuo jo prasimuštų.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Hamouma: 3 mačai = 2 raudonos kortelės.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Sezono pradžia kaip niekad gausi įvarčiais! Nežinau kaip eisis toliau, bet kol kas stebime rezultatyviausią čempionatą.

1 turas: 34 įvarčiai
2 turas: 28 (Lorient-OL mačas buvo nukeltas)
3 turas: 38
4 turas: 33
5 turas: 37

Vidurkis 3,47 golo per mačą.

O dar į akis krenta raudonos kortelės, per pirmus 5 turus teisėjai tokią spalvą traukė 23 kartus. Sick.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 566
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Luigi wrote: 01 Sep 2022, 00:12 Vidurkis 3,47 golo per mačą.

O dar į akis krenta raudonos kortelės, per pirmus 5 turus teisėjai tokią spalvą traukė 23 kartus. Sick.
Manau, kad šitie dalykai visai koreliuoja tarpusavyje.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 38
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Luigi wrote: 31 Aug 2022, 00:42 Aš manau, kad tai labai blogas transferas Nicai. Laborde savo lubas pasiekė ir nemanau, kad jis aptūrės geresnį sezoną nei kad tūrėjo. Jei gaus tuos 15M€ į rankas, tai Ok, bet jei ten su bonusais ir Livetos bei Petro žodžiais, kad jis bus tarp rezultatyviausių, tai čia nykščiais tikrai netrinčiau.
Gouiri yra 6 metais jaunesnis ir pilni kvadratai tobulėjimui. Talentas toks, kad prie geros aplinkos muštų po 20G, net ir lošdamas krašte.
O Terrier yra palikęs strikeris anyway, nes Ghuirassy ant suolo ir nepanašu, kad nuo jo prasimuštų.
Aš tai nevertinu to Gouiri taip jau stipriai. Kokia jo geriausia pozicija dar vis neaišku, bet kas aišku, tai kad solo strikeriu aukštam lygyje be šansų. Prie tų 22 golų per pirmus du sezonus prisidėjo ir 6 pendeliukai, dar keli pramušti.
Kai Nica pasiimė už tas babkes Diopą, tai galų gale gavosi Gouiri iškeistas į Laborde+Diop, tai čia viskas legit. Diopo long term ateitis man kažkaip užtikrintesnė nei Gouiri, kuris dar vis nejasnas futbolistas.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 566
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Tai yra nuostabu
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

velnes wrote: 01 Sep 2022, 10:01 Aš tai nevertinu to Gouiri taip jau stipriai. Kokia jo geriausia pozicija dar vis neaišku, bet kas aišku, tai kad solo strikeriu aukštam lygyje be šansų. Prie tų 22 golų per pirmus du sezonus prisidėjo ir 6 pendeliukai, dar keli pramušti.
Kai Nica pasiimė už tas babkes Diopą, tai galų gale gavosi Gouiri iškeistas į Laborde+Diop, tai čia viskas legit. Diopo long term ateitis man kažkaip užtikrintesnė nei Gouiri, kuris dar vis nejasnas futbolistas.
Dar pamiršai 16 asistų paminėt ;) Laikas, aišku, parodys, bet man atrodo reikia nustoti Gouiri vadint tikru strikeriu, nes geriausi jo mačai sužaisti LW pozicijoj. Jei Maurice jį perka ir maino į gerą sezoną turėjusi Laborde, vadinos kažką žino.
O kas bus iš Diop, tai nepasakysiu, bet šiai dienai jisai nėra nei star’as nei ką.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41



Paleido Dolbergą, o jo taip ir nepakeitė. Bent jau Laborde vis tik nusipirko.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 566
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Ross Barkley į Nice :lol:
User avatar
hippo
Posts in topic: 13
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

T-Wolves wrote: 04 Sep 2022, 22:38 Ross Barkley į Nice :lol:
Aš tai labai nesijuokčiau iš šito transfero. Kai Chelsea jį išmetė, pagalvojau, kad jo agentų vietoj patarčiau nelaukt kokio Bornmuto pasiūlymo, o geriau pasukt į užsienį. O iš užsienio jei ne Rangers/Celtic, tai Prancūzijos lyga jam atrodo tinkamiausia iš didesnių.

Tiesa, Nice jau ir taip cirkas, tai dar vienas klounas gal ir logiškas žingsnis, bet gali blogai baigtis. Be to, jei jis be mamos atvažiuos, tai dideli šansai, kad toks adaptas prapuls svetimoj šaly.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 38
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Lens lipa į lentelės viršų bent pusdieniui.
Neblogai pavaikytas Troyes šiandien. Kiečiausia dalis, kad žaidimo stilius ne koks kontratakuojantis unsustainable dalykas, o viskas paremta išdrilintu kamuolio laikymu.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Kas liečia visišką atsidavimą, geriausią ryšį su fanais ir 100 procentinę koncentraciją, tai Lens šiose kategorijose yra kiauri čempionai.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 566
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Ir presingas. Troyes buvo dusinami nuo pirmos iki paskutinės minutės. Nuolat aukštai pasitiksavo ir neleisdavo kamuolio lengvai priimt bei nuo gynybos įžaist. Labai daug kartų suklydo taip Troyes. O Lens tai leidžia labai aukšta gynybos linija žaisti.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 566
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Sveikinimai visiems
90 – 90 years ago today, the first 10 matches in the history of Ligue 1 were played. Nice, Rennes and Marseille are the only 3 current clubs in the elite to have taken part in the very first edition of the competition. Memory.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 23
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

velnes wrote: 10 Sep 2022, 01:08 Lens lipa į lentelės viršų bent pusdieniui.
Neblogai pavaikytas Troyes šiandien. Kiečiausia dalis, kad žaidimo stilius ne koks kontratakuojantis unsustainable dalykas, o viskas paremta išdrilintu kamuolio laikymu.
Dekui uz uzrodyma Lens stiliaus, visai idomu paziuret buvo. Mes irgi panasiai zaidziame 541/343, aisku cia su aukstesne zaideju kokybe viskas graziau atrodo, ir atrodo dar graziau galetu butu, vietomis biski support'o truksta, kas leistu pakeisti atakos ritma.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Praeitą sezoną visus stebinęs Julien Stephan, šiame sezone po 8 mačų turi lygiai 0 laimėjimų.
Atėjo toks pat išsikvėpimas kaip su Rennes?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 566
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Image
:madridista:
User avatar
Luigi
Posts in topic: 564
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

:arrow_up: čia greičiausia raudona ever?

O Nice ir vėl failina. Vos 5 įvarčiai po 8 turų ir tik dvi pergalės.
Ajaccio tuo tarpu ima pirmą pergalę prieš merdintį Brestą, taip palikdami Strasbourg vienintelę komandą be laimėjimų.

O kas stebina, tai Lorient ir @velnes apdainuotas Igoboras Teremas Moffi, kuris jau turi 6 golus. Ir nepaisant spaudoj aktyviai minimo naujo star’o Quattara, man labai simpatizuoja Enzo Le Fee sugebėjimai. Labai elegantiškas su kamuoliu ir turintis superinį skaitymą su keliais žingsniais į priekį.
Post Reply