Vilniaus Žalgiris

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 140
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Sportas.lt praneša, kad į Žalgirį grįžta Kazlauskas (čia žaidęs dar būdamas visišku pacuku prieš 10 metų). Jausmai prieštaringi, nes šiaip vienas nemėgstamiausių Lietuvos futbolininkų ir jei žiūrėt kaip į tiesioginę pamainą Hugo, tai ji biškį nelygiavertė. Bet su naujom taisyklėm lietuvių reikia, padoraus lygio lietuvių rinkoj mažai, Kazlauskas vienas iš tų nedaugelio. Lietuvoje žaisdamas ir Atlante, ir Riteriuose efektyvus buvo ir įvarčių visai nemažai mušė.
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 84
Pranešimai: 2459
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Samir rašė: 11 Sau 2022, 13:36 Sportas.lt praneša, kad į Žalgirį grįžta Kazlauskas (čia žaidęs dar būdamas visišku pacuku prieš 10 metų). Jausmai prieštaringi, nes šiaip vienas nemėgstamiausių Lietuvos futbolininkų ir jei žiūrėt kaip į tiesioginę pamainą Hugo, tai ji biškį nelygiavertė. Bet su naujom taisyklėm lietuvių reikia, padoraus lygio lietuvių rinkoj mažai, Kazlauskas vienas iš tų nedaugelio. Lietuvoje žaisdamas ir Atlante, ir Riteriuose efektyvus buvo ir įvarčių visai nemažai mušė.
As taip ir maniau, kad bus Suduva ar Zalgiris, logiskai mastant abu klubai turejo mesti tinklus pagal dabartine situacija, bet VZ nesudetingai gali nukonkuruoti zaideja, jeigu tikrai jo nori.

Vareikai naujiena ne kazka, nes Kazlauskas geriausiai atrodo AML. Kitavertus Vareika dar traumuotas ir jeigu liks VZ sudety ir nebus skolinamas, tai pradzioj gaus 20-30 minuciu po keitimo. Turet fitted varianta logiska.

Siaip jo greiciai ir fizika, gebejimas uzsikirsti ir prasmugiuoti A lygos standartais daugiau nei pakankami. Zaisdamas AML pozicijoje starte turetu 15 ivarciu sumusti dar kokius 5 asistus padaryti dabartinio lygio A lygoj, gera sezona galetu ir daugiau, tas 15-lika ir 5 tiesiog reference.

Didziausia jo problema, tai galva, niekada negali buti tikras, kad atidirbs 100%, kad bus motyvuotas, kad po pramazinto sanso neis i frustracija ir etc. Siuo atzvilgiu niekad nebuvo labai patikimas. Ir tikrai ne Hugo Videmont lygio.

Vytas Gaspuitis tos pacios agenturos, galvojau abu nuses Suduvoj, bet jeigu tik VZ nores abu hijack'ins tik nzn ar jiems reikia CB.
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 140
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Pranešta, kad iš komandos išeina žmogus-kortelė Gamakovas.
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 140
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Prasidėjo pasiruošimas sezonui:
https://fkzalgiris.lt/zalgiris-pradejo- ... m-sezonui/
Trenerių dispozicijoje nuo pirmos dienos buvo 14 pernai pagrindinei ekipai atstovavusių žaidėjų, kurie turėjo galiojančias sutartis arba jas prątęsė: vartininkas Edvinas Gertmonas, gynėjai Saulius Mikoliūnas, Mario Paveličius, Djbrilis Diaw, Joelis Bopesu, Ivanas Tatomirovičius, Kipras Kažukolovas, saugai Ovidijus Verbickas, Mantas Kuklys, Gustas Jarusevičius, Matas Vareika, puolėjai Adamsas Olubi, Josipas Tadičius ir Meinardas Mikulėnas.

Jiems konkurenciją sudarys pernai „Nevėžiui“ skolintas saugas Motiejus Burba, prieš kelias dienas sutartį su klubu pasirašęs saugas Donatas Kazlauskas, ir praėjusį sezoną B komandai atstovavę jaunieji žaidėjai: vartininkas Dovas Elzbergas, gynėjai Nojus Stankevičius, Gabrielis Nikonovas.

Dar 5 žaidėjai dėl skirtingų priežasčių prie komandos prisijungs artimiausiomis dienomis. Kroatas Tomislavas Duka ir ganietis Francis Kyeremeh užtruko dėl asmeninių priežasčių, serbą Nemanja Ljubisavljevičių pristabdė liga, o Vilius Piliukaitis sportuodamas individualiai patyrė traumą. Iš Argentinos vėliau atvyks ir naujokas Nicolas Gorobsovas.

Dalis praėjusį sezoną komandoje buvusių žaidėjų į ekipą negrįžo. Naują klubą susirado rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas Hugo Videmont‘as, taip pat nebepratęstas bendradarbiavimas su bulgaru Milenu Gamakovu. Pasibaigus sutartims su „Žalgiriu“ naujas karjeros galimybes svarsto Karolis Uzėla, Marko Karamarko, Jakubas Sylvestras bei Tomislavas Kišas.
Iš šito išeina, kad tarpsezoniu reikia (prioriteto tvarka): 1. DM (jei išeina Uzėla, kas tikėtina). 2. CF, nes Tadičius pagrindiniu puolėju yra vargo vakarienė. 3. LB, nes Bopesu neturėtų būti daugiau nei atsarginis. Priklausomai nuo to, kokiu išsidėstymu bus žaidžiama, galimai reikia ir AM (nors jei bus 4-3-3, su Verbicku, Gorobsovu ir nauju DM plius Kukliu nuo suolo galima ne per blogiausiai gyvent).
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 140
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

15min praneša, kad Uzėla pereis į RFS. Toks truputį tarpsezonio wtf, kad Uzėla išeis buvo galima prognozuoti, bet kad eis į čempionatą, kuris geriausiu atveju yra panašaus lygio (o tikriausiai ir silpnesnis) nei Lietuvos, tai labai keista. Pinigai kad ten labai didesni būtų irgi nesitiki (juolab šiais metais LT žaidėjams LT klubai tikėtinai dosnesni), tai peršasi mintis, kad kokios senos nuoskaudos ar užgautos ambicijos čia sužaidė.
pauleska
Posts in topic: 10
Pranešimai: 837
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 15:16

Na kiek esu girdėjęs, Latvijoje daug kur, o ypač RFS, pinigai tikrai yra ženkliai didesni mokami lyderiams nei Lietuvoje. Tik labai abejoju, kad Uzėla ten patenka į tokią kategoriją. Kita vertus, jeigu latviai jau ir role playeriams gali didesnes algas mokėt nei A lyga, bus liūdna
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 84
Pranešimai: 2459
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Kas liecia Latvijos lyga, tai tenais 4 klubai gali moketi didesnes algas nei betkuris A lygos klubas, RFS kiek man zinoma yra 4-tas klubas is tu keturiu. Jie skirtingai nuo Riga FC pinigais nesisvaisto, bet moka kiek daugiau nei VZ dauguma atveju ir dar duoda padorias premijas.

Latvijoje zenkliai daugiau pinigu paskutiniu metu ir tenais lygis mano supratimu bus aukstesnis uz A lygos, nors kartais uzmetus aki jis irgi labai so, so. As pats kazkada galvojau, kad jeigu gyvenimas priverstu grizti arciau LT, tai Latvija galimai butu variantas, nes Lietuvoje tu variantu nelabai yra, o Latviu klubai ir investuoja ir training ground'us statosi ir pan.

Griztant dar prie Uzela, tai reikia nepamirsti, kad Valerijus Mizigurskis norejo, kad jis iseitu is VZ bet kokiu atveju, nes Vilma jam jau seniai nusibodus. All in all, reikia sulaukti oficialiu ziniu.
Skelbti atsakymą