Borussia Dortmund

falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

T-Wolves wrote: 29 Jun 2020, 17:38 Kaip pats Favre vertini ?
Realiai pridėję Hazard, Delaney Hummels, žiemą pridėjus Haaland, Can, monctrais tapus Hakimi su Sancho, vis tiek kova dėl titulo reali nebuvo pasiūlyta, o ir taškų normaliai mažiau surinkta nei pernai.
Šitas langas kol Bayern 1,5 metų tampėsi su Kovač buvo puikus šansas paimti Bundesliga. Liekama be nieko.
Vertinu dviprasmiškai, nes geros formos yra pastoviai neišlaikomos. Praeitame sezone panaši situacija, o apie sezono pabaigą kai titulas pačių BVB buvo atiduotas Bayern, tai iš vis kosmosas. Galima nurašyti ant pirmo sezono, jauna gynybos linija ir t.t..

Šį sezona situacija irgi panaši. Forma banguota, taškai merkiami pas tokius klubus kaip Berlin Union ir t.t.. Bet čia dedu didelį klaustuką. Bayern 9/9 po restarto, BVB surinko 18/27 (įskaitant pralaimėjimą pačiam Bayern ir paskutinį turą kai žaidė daugiau jaunimas prieš Hoffenheim). Spekuliuoti nesiimsiu kas būtų jeigu būtų. Tačiau tavo tiesa, kad per Kovac perioda turbūt buvo geriausias šansas pasiimt po šimts kalakutų, kas nebuvo padaryta.

Man asmeniškai patinka, pats įdiegtas kontraatakų stilius, mažiau kamuolio smaukymo ir t.t.. Visad buvo stiprioji BVB jėga prie to grįžta, bet vis atrodo kažko dar trūksta. Dar vieną sezoną avansu duočiau, bet iki sausio nieko neparodžius būtų galima gražiai atsisveikinti.

P.S. Dar ir Brandt iš Leverkusen paimtas, kuris visgi yra Vokietijos rinktinės žaidėjas.
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

The_Red_Army wrote: 29 Jun 2020, 17:52
falci wrote: 29 Jun 2020, 17:27 Jei su Sancho, tada matyčiau tik vieną poziciją kurią verkiant reikėtų keisti - tai vartininkas. Ačiū Burki už tuos metus, bet lubos šito žaidėjo buvo aiškios jau prieš jį perkant. Visos kitos pozicijos su jau esamais pirkiniais transferais atrodo daugiau nei užtikrintai ir aš žiūrint tik į sudėti nemačiau labiau complete BVB sudėtis per paskutinį dešimtmetį.
Ir ka noretum matyti vietoje Burki? As vis galvoju apie Onana, arba United galetu nuomuoti Henderson'a, ta butu galima suristi net su Sancho deal'u kazkaip.

Abieju kontraktai iki 2022. Onana turetu normaliai kainuoti, nes domina EPL rimtus klubus ir pan. Algos turbut abieju bus smagios, bet Henderson'a butu galima gauti gal ant dveju metu nuomos, jeigu pratestu kontrakta United pries tai.
Aš spėčiau, kad bus vokiškai kalbantis žaidėjas, jei žiūrint logika kuri įprasta BVB ir po šimts kalakutų. po šimts kalakutų labai retas atvejis, kad būtų vartininkas nekalbantis vokiškai. Onana persilaužti nesunku, tai kaip ir variantas.

Mano favoritas būtų Leno, bet jo nelabai įmanoma. Iš tokių realesnių būtų Horn iš Koln, kuriam seniai laikas į rimtesnį klubą pereiti arba Trapp, bet anas neseniai tik grįžo į Frankfurtą, tai irgi nelabai realus variantas.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 5
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

https://twitter.com/FabrizioRomano/stat ... 1875150849

Keista sakyti kad geras dealas, kai moki 23mln eurų už nepilnametį Championshipo žaidėją, bet galvojau kad Birmingham daugiau nulups už jį. Haipas didelis, klubas puikus, tai visos sąlygos tobulėjimui.

Gal kas plačiau apie jį? Jei Dortmund ir toliau žais 3-4-3, tai žais centre, poroje su kažkuo? Ir kokie šansai jam čia per metus-du patapt starteriu?
User avatar
yodawg
Posts in topic: 3
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Sveikinam Bayerną su puikiu sandoriu ateityje.

amirite guys xDD
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

yodawg wrote: 03 Jul 2020, 18:51 Sveikinam Bayerną su puikiu sandoriu ateityje.

amirite guys xDD
Tai kad paskutinis man atrodo buvo Hummels 2016 metais.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 10
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Kad jau Anglas, tai gana realios sekmes atveju atsidurs Anglijos grande veliau, jeigu nepasiseks, tai ne grande. Jau nekalbant, kad United ir dabar jo norejo. Jeigu isaugtu i belekoki monstra tada FCB ar Real.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 3
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

falci wrote: 03 Jul 2020, 19:25
yodawg wrote: 03 Jul 2020, 18:51 Sveikinam Bayerną su puikiu sandoriu ateityje.

amirite guys xDD
Tai kad paskutinis man atrodo buvo Hummels 2016 metais.
Nu ir bėga laikas :cry: , atrodo Lewandowskis pernai perėjo.
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

yodawg wrote: 03 Jul 2020, 19:40
falci wrote: 03 Jul 2020, 19:25
yodawg wrote: 03 Jul 2020, 18:51 Sveikinam Bayerną su puikiu sandoriu ateityje.

amirite guys xDD
Tai kad paskutinis man atrodo buvo Hummels 2016 metais.
Nu ir bėga laikas :cry: , atrodo Lewandowskis pernai perėjo.
Ta pati mintis ir mane aplankė
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

Bijau sumeluoti, bet brangiausias BVB pirkinys tuo metu kada buvo pirktas baigia karjerą. Pasaulio čempionas, Andre Schurrle, būdamas 29 metų.

:roll: :roll: :roll:

Pavadinčiau prasčiausia šio dešimtmečio investicija. 2 šūdini sezonai BVB, šūdina nuoma Fulham ir šūdinas žaidimas Maskvoje. Kai 4 metus iš eilės nebemoki žaisti futbolo tikriausia čia yra geras sprendimas, žinant kokius lūkesčius turėjo.

Buvau užklydęs porą kartų į jo instagram, tai matėsi, kad žmogus su žmonele labiau influencint mėgsta nei futbolą žaist.
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

Zenit, Lazio, Brugges tobula grupė imt pirmą vietą, kiti visi variantai man atrodytų kaip Favre paskutinis sezonas.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 32
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

@falci, kaip tau Dortmundo žaidimas kol kas šiame sezone?

Aš tai kiek mačiau, tai namuose kaip visada gana tvarkingai Favres vyrai lošia, o šįkart nors ir ne pačiu madingiausiu būdu, bet parenka taškus ir išvykose pvž prieš Hoffeinheimą, kur Bayernas merkė taškus. Čempionų Lygoje situacija irgi normali, tik tas Lazio pralaimėjimas toks vaizdas, jog šiek tiek iš konteksto iškritęs.

Kaip nuotaikos prieš Der Klassiker ir koks įspūdis so far?
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

Keturlapis_Dobilas wrote: 03 Nov 2020, 13:49 @falci, kaip tau Dortmundo žaidimas kol kas šiame sezone?

Aš tai kiek mačiau, tai namuose kaip visada gana tvarkingai Favres vyrai lošia, o šįkart nors ir ne pačiu madingiausiu būdu, bet parenka taškus ir išvykose pvž prieš Hoffeinheimą, kur Bayernas merkė taškus. Čempionų Lygoje situacija irgi normali, tik tas Lazio pralaimėjimas toks vaizdas, jog šiek tiek iš konteksto iškritęs.

Kaip nuotaikos prieš Der Klassiker ir koks įspūdis so far?
Kaip ir kiekvienais metais tas pats :lol: Sakyčiau po 12-13 metų sezono, BVB fanai kiekvieną sezoną gyvena su tokiais pačiais lūkesčiais, kad šitie metai tai jau mūsų. Su kiekvienu sezonu jautiesi vis labiau deluded.

Sezono pradžias irgi visada turime geras išskyrus berods paskutinį Klopp sezona 14-15. Tai vertinti, kad čia kažkas gerai sekasi nesiryžčiau.

Į CL pusfinalius nesam patekę nuo 13-ų metų, o sakyčiau tokio lygio klubui per 7 metus patekti ten tikrai reikėtų.

Ar Favre tinkamas tam padaryti? Sakyčiau viską daro galimybių ribose, bet proveržio kažkokio nėra. Nors žiūrint į pačią sudėti, neskaitant Burki, turime stipriausią sudėti per dešimtmetį. Visose pozicijose padaryti reikalingi upgrade`ai, tai vienintelis klausimas lieka kada jei ne dabar?

Dar yra keisti niuansai su rūbinės reikalais, nes visiem aiškiai matosi, kad Reus nėra tas lyderis ir juo nebus, nes žaidžia 50-60% rungtynių kiekvieną sezoną. Hummels matyt už tą pabėgimą į Bayern negauna bonus`ų. Nors jis yra sutvertas tam darbui.
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

Tik dabar supratau, kad apie žaidimą nieko nepapasakojau.

Tai pakolkas kas ir atsispindi rezultatuose išmokom vargti taškus prieš botus, kurie žaidžia labai žemai su keliais gynybos blokais. Dar prie Klopp pozicinis futbolas buvau silpniausia vieta ir tas (noriu sakyti) buvo išlikę iki šio sezono. Čia stipriai prisidėjo Brandt ir Can jau pilnas įsiliejimas į komandą, kurie užpildė spragas. (Ką mąsto Thorgan Hazard sunku pasakyti, nes atrodo kaip Schurrle savo laiku)

Kitas dalykas, kas aiškiai matosi, tai yra koncentracijos išlaikymas ir mažiau brainfart`ų gynyboje. Hummels išaugęs savo kliurkas, Akanji atrodo irgi susitvarkė savo positioningo problemas. Statistika man antrina ir sako jog visos 7 competitive varžybų pergalės buvo pasiektos prasileidžiant 0 įvarčių!

Tai neskaitant apgailėtino pasirodymo Romoje kur legendinis grybas Ciro Immobile išėjo su įvarčiu ir assistu bei Augsburg`o nesamonės (kur buvo išeita su neadekvačia sudėtimi ir taktika) viskas yra gerai. Bet Der Klassiker vėl grąžins viską į realybę.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 16
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Same old
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

reyu wrote: 07 Nov 2020, 21:12Same old
Yup :|
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 22
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Brendo šitas sprendimas:
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 32
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

T-Wolves wrote: 13 Dec 2020, 15:14 Brendo šitas sprendimas:
Tačiau ką dabar?

Net neabejoju, kad po sezono būtų kalbinę Marco Rose, bet dabar jo niekaip negausi.

@falci, any thoughts?

EDIT: Jau matau, kad iki sezono pabaigos viską perims Favre asistentas Terzicius. Kažkoks neįkvepiantis sprendimas, o sezono dar daug liko.
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

:confusion-shrug: Favre nėra stebuklas, bet:

Duodi susirinkt komanda, turi -5 nuo Bayern (6 taškai pamesti prieš botus, Koln atsitiktinumas, Stuttgart kosmosas), pirma vieta CL grupėj (easy). Komanda ant popieriaus yra geriausia kokią BVB turėjo. (Net ir Hitzfieldo laikais tokio solidumo visose pozicijose nebuvo) Atleidi trenerį ir statai asistentą? Pas Watzke su Zorc nuo karantino turbūt bezdžionės maršus groja.

Jeigu man reiktų pasakyti kas bus kitas BVB treneris aš statyčiau už Thomat Tuchel grįžimą. (ir tam nebūčiau prieš) Su ta prielaida, kad PSG atleis jį, o pagrindo tam turėtų būti su tokiu sezonu startu.

O ten tokie kaip Gladbach Rose man atrodo dar kartą įrodytų, kad dabartinis klubo lygis yra toks koks jis yra ir žengti žingsnį į top lygį jie nepasiruošę/nenori.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 22
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

:arrow_up: :arrow_up: :arrow_up:
Kas blogai su Rose ? Gerą futbolą žaidžia, gerus rezultatus demonstruoja, turi jau atitinkamą patirties bagažą. Vienas perspektyviausių ir įdomiausių vokiečių trenerių. Už tą patį Tuchel atrodo geresnis variantas. Kažkiek tą patį Kloppą Rose man primena. Manau, tai būtų labai geras variantas BVB. Su sąlyga, kad gaus pasitvarkyt kažkiek gynybą pagal save (Burki išpirdolint lauk pradžioj)

Pats rašai, kad komanda yra geriausia ant popieriaus, kokią yra turėję BVB, bet rezultatai to neatspindi. Favre pakankamai šansų turėjo, bet matyt kantrybės taurė persipildė.
falci
Posts in topic: 139
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

T-Wolves wrote: 13 Dec 2020, 19:40 :arrow_up: :arrow_up: :arrow_up:
Kas blogai su Rose ? Gerą futbolą žaidžia, gerus rezultatus demonstruoja, turi jau atitinkamą patirties bagažą. Vienas perspektyviausių ir įdomiausių vokiečių trenerių. Už tą patį Tuchel atrodo geresnis variantas. Kažkiek tą patį Kloppą Rose man primena. Manau, tai būtų labai geras variantas BVB. Su sąlyga, kad gaus pasitvarkyt kažkiek gynybą pagal save (Burki išpirdolint lauk pradžioj)

Pats rašai, kad komanda yra geriausia ant popieriaus, kokią yra turėję BVB, bet rezultatai to neatspindi. Favre pakankamai šansų turėjo, bet matyt kantrybės taurė persipildė.
Neturiu nieko prieš jį.

Tiesiog manau tai yra tokio pat lygio treneris kaip ir buvo TT (tuo metu kai atėjo), Peter Bosz ar tas pats Favre. Nebus dėtas tas mažas trūkstamas žingsnis link Bayern ar kitų Europos top komandų. Gladbach rezultatai dėsningi pagal tai kokią jie sudėtį turi, o ta sudėtis tikrai labai solidžiai sutvarkyta (čia turbūt kreditas eina tam pačiam Rose). Tik šiuo atveju BVB reikia ateiti ir kažką laimėti su šita sudėtim, tai aš asmeniškai ir norėčiau tokio trenerio kuris yra kažką rimčiau laimėjęs, o ne dar vieno perspektyvaus ir talentingo trenerio (TT, Bosz).

Dėl Favre tai taip, parašęs pasižiūrėjau paskutinės 5 rungtynės po šimts kalakutų, 1W 1D 3L (tai labai dėsningas atleidimas, žinant kokia šūdiną buvo praeito sezono pabaiga ir kaip 18-19 titulas buvo paleistas iš rankų).

Jei taip bendrai žiūrint, o ne iš mano subjektyvios nuomonės, tai BVB visada rinkdavosi perspektyvius trenerius ir neturėjo nei vieno jau "kažką rimčiau laimėjusio" trenerio. Hitzfield, Skibbe, Sammer, Van Marwijk, Klopp, Tuchel, Bosz. Būtent dėl to Rose visiškai nenustebintų ir prieš 5 metus man atrodytų kaip labai įkvepiantis treneris, bet paskutinius 5 metus palaikyti BVB gali būti sunkiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Amžinai perspektyvūs.
Post Reply