Forumo taisyklės

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 1
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: 03 Rgp 2018, 15:19
Miestas: Vilnius

I. Bendroji dalis

1. Forumas skirtas futboloforumas.lt narių diskusijoms, bendravimui ir dalinimuisi informacija.
2. Forumo narys – Forume futboloforumas.lt registruotas asmuo, kuris naudojasi Forumo paskirtimi bei funkcijomis ir kuriam galioja šios Taisyklės.
3. Žodinis įspėjimas – žodinis raginimas liautis pažeidinėti šias Taisykles.
4. Įspėjimas – bausmė už šių taisyklių pažeidimą, galiojanti 21 dieną. Įspėjimą turintis vartotojas gali toliau tęsti diskusijas, tačiau antro rimto pažeidimo atveju jis gali būti blokuotas.
5. Blokavimas – bausmė už grubų šių Taisyklių pažeidimą arba antras įspėjimas, turint vieną galiojantį įspėjimą. Blokuotas Forumo narys netenka teisės diskutuoti. Blokavimo trukmė - 14 dienų.
6. Amžinas blokavimas – bausmė už šiose Taisyklėse nurodytus itin grubius pažeidimus.

II. Forumo nariai ir jų teisės

7. Forumo nariai skirstomi į paprastus vartotojus, moderatorius, globalius moderatorius ir administratorius. Jų teises nustato šios Taisyklės.
8. Paprasti vartotojai turi teisę naudotis visomis jiems suteiktomis Forumo funkcijomis – diskutuoti, skelbti informaciją, talpinti nuotraukas ir pan. Jų veiksmai neturi pažeisti šių Taisyklių.
10. Moderatorius naudojasi visomis jam suteiktomis Forumo funkcijomis, redagavimo įrankiais, turi teisę savo moderuojamoje srityje duoti įspėjimą Forumo nariui, tačiau negali blokuoti vartotojo.
11. Globalus moderatorius naudojasi visomis jam suteiktomis Forumo funkcijomis, redagavimo įrankiais, turi teisę bet kurioje Forumo srityje ar temoje duoti įspėjimą arba blokuoti kitą Forumo narį.
12. Globalus moderatorius pasilieka teisę pašalinti arba užrakinti bet kurią Forumo temą ar komentarą, jei jie neatitinka diskusijos turinio ar kitaip pažeidžia šias taisykles.
13. Visi Forumo moderatoriai ir administratoriai sudaro Forumo Valdybą, kuri, esant reikalui, sprendžia aktualiausius ir būtiniausius Forumo reikalus.

III. Forumo narių avatarai ir parašai

14. Avataras – Forumo nario naudojamas leistino formato paveiksliukas, rodomas po jo Forumo pseudonimo.
15. Maksimalus leistinas avataro dydis – 100 pikselių į aukštį, 100 pikselių į plotį.
16. Parašas – Forumo nario naudojamas tekstinis užrašas arba paveiksliukas, rodomas po parašytu komentaru.
17. Maksimalus leistinas parašo dydis – 150 pikselių į aukštį, 400 pikselių į plotį.
18. Po parašu arba virš jo leidžiama turėti vienos eilutės tekstinį įrašą (frazę, patikusią mintį ir pan.).
19. Jei paraše naudojami du ar daugiau paveiksliukų, jų dydžiai sumuojami ir bendra jų suma neturi viršyti 17 straipsnyje nurodytų maksimalių dydžių.

IV. Draudimai

20. Forume draudžiama talpinti rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą bei smurtą skatinančius pranešimus, nuotraukas ar nuorodas.
21. Forume draudžiama vartoti visus šiuolaikinėje lietuvių kalboje nenaudojamus, necenzūrinius, vulgarius bei nešvankius keiksmažodžius arba jų trumpinius specialiai praleidžiant raides ar įterpiant kitokius simbolius.
22. Forume draudžiami bet kokie necenzūriniai rusų kalbos keiksmažodžiai arba jų trumpiniai specialiai praleidžiant raides ar įterpiant kitokius simbolius.
23. Forume draudžiama tyčiotis iš kito Forumo nario, skelbti jį menkinančią informaciją ar žeminti bei vadinti neetiškais epitetais, susijusiais su protine negalia (t.y. debilas, idiotas, daunas ir pan.).
24. Šis draudimas taikomas ir neleistina forma kalbant apie Forumo nario artimuosius.
25. Klubo sub-forume ar jam skirtoje temoje draudžiama tyčiotis iš kito klubo, akivaizdžiai jį menkinti ar žeminti jo sirgalius.
26. Draudžiama avatare arba paraše naudoti kombinuotas, tikrovės neatitinkančias savadarbes ar montažines nuotraukas ar kitas iliustracijas arba tekstą, jei tuo siekiama pažeminti ar išjuokti bet kurį klubą ar Forumo narį.
27. Draudžiama akivaizdžiai provokuoti kitą Forumo narį pažeisti Forumo taisykles.
28. Forume draudžiama bet kokia komercinė ar privati reklama, jei ji nėra suderinta su administratoriais. Diskusijose talpinamos nuorodos, jei jos nėra susijusios su diskusijos tema ar futbolu arba neteikiamos kaip papildoma informacija diskusijoje, taip pat gali būti laikomos nesuderinta reklama.
29. Forume draudžiama bet kokia prekyba ir su ja susijusių asmeninio pobūdžio skelbimų rašymas.
30. Forume draudžiama bet kokio pobūdžio pornografija (tekstas, nuoroda, nuotrauka ir pan.).
31. Draudžiama talpinti avatarus ar parašus, kurie pažeidžia III dalies 15 ir 17 punkte nurodytus dydžius.
32. Blokuotam vartotojui draudžiama registruotis forume antrą kartą.
33. Forume draudžiamas bereikšmių temų kūrimas, flood‘as ir offtopic‘as.

V. Pranešimai apie pažeidimus ir bausmės

34. Bet kuris forumo narys gali pasinaudoti „Raporto“ mygtuku ir nurodyti komentarą, kuris, jo manymu, pažeidžia šias taisykles.
35. Amžinas blokavimas skiriamas už šių Taisyklių 24 ir 28 skyrių pažeidimus bei už daugkartinius ir piktybiniu bet kurio IV dalies straipsnio pažeidimus.
36. Blokavimas arba įspėjimas gali būti skirtas už bet kurį daugkartinį IV dalies straipsnio pažeidimą.
37. Bet kuris forumo moderatorius, pastebėjęs taisyklių pažeidimą turi teisę viešai arba per PM paprašyti Forumo nario liautis pažeidinėjus taisykles, o jam ignoruojant prašymą – skirti nuobaudą (jei tai vyksta jo administruojamoje srityje) arba kreiptis į Globalų moderatorių.
38. Bausmes galintys skirti moderatoriai pasilieka teisę skirti bausmę atsižvelgiant į pažeidimo rimtumą, Forumo nario asmenybę bei žmogiškąjį faktorių, t.y.
- jei pažeidimą padaręs Forumo narys ar nariai, paprašyti žodžiu, geranoriškai ir taikiai išsprendžia konfliktą, o padarytas pažeidimas nėra rimtas, moderatorius gali apsiriboti žodiniu įspėjimu;
- jei žodžiu įspėtas Forumo narys per savaitę nusižengia darsyk arba nesiliauja piktnaudžiauti, bausmė jam skiriama be išankstinio kito žodinio įspėjimo;
- jei pažeidimą padaręs Forumo narys, toliau pažeidinėja taisykles (pvz. kitoje temoje), arba iškart akivaizdžiai nusižengia daugiau nei dviem IV dalies punktams, bausmė jam gali būti skirta be žodinio įspėjimo.

©Tango.
Skelbti atsakymą