NBA

Kokio formato NBA fantasy žaidžiam 20/21 sezone?

1. H2H
12
67%
2. Roto
6
33%
 
Total votes: 18
User avatar
QwR
Posts in topic: 36
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Apie traumas tai iš tos perspektyvos, kad jeigu susitraumavo ten 3-4sav., tai tu tik tom savaitėm būsi behind ir tai neįtakos taip stipriai galutinio rezultato, o jeigu pagrindinis žaidėjas iškrenta roto tokiam laikui, tu labai daug prarandi overall.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Kol kas vienbalsiai H2H :shock:
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Atrodo visos komandos su savininkais:
Image

Balsavime Roto šiek tiek pasitaisė ir surinko 4 balsus, bet 9 žmonės vis tiek pasirinko H2H. Iš čia kyla klausimas tik vienas - kas tas slaptasis 13 balsavęs žmogus be komandos? :think:

Taigi, startuosim ateinantį sekmadienį 20h su draftais (draftinti pačiam yra labai smagu) ir žaisim H2H points (kas savaitę su skirtingu oponentu, sumuosis/minusuosis visos kategorijos ir laimės tas, kuris bendrai surinks daugiau taškų, tad pvz prieš imant kokį Westbricką dar reiktų gerai pagalvoti ar jis duos atitinkamai naudos paimtas aukštu šaukimu).
Sudėtyse bus 13 žmonių - 10 startinių ir 3 ant suolo. Iš viso startiniai per savaitę gali sulošti 36 varžybas. Naujokams kas nežinot, ESPN turi tokį bugą, jog sekmadienį limitas nesiskaičiuoja ir jeigu iki tol per savaitę surinksit 35 varžybas, sekmadienį galit į startą leisti visus žaidėjus, taškai vis tiek užsiskaičiuos, bet jeigu iki sekmadienio jau būsit sulošę 36 varžybas - viso gero.

Taškų skaičiavimas čia:

Image
DarkEye
Posts in topic: 17
Posts: 18
Joined: 22 Oct 2018, 20:28

O vienam traumuotam (injured reserve) vietos nebus šiemet? :think:
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

O čia keitimus kaip ir pagal kokią logiką daryt? Kelių komandos žaidėjų pts savaitės pabaigoje skaičiuosis?
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

pauleska wrote: 22 Dec 2020, 20:32 O čia keitimus kaip ir pagal kokią logiką daryt? Kelių komandos žaidėjų pts savaitės pabaigoje skaičiuosis?
Limitas 36, bet jei pries paskutine komandos diena turesi 35, o paskutine diena suzais 10 - turesi 45 uzskaitytus rezultatus(kaip tai padarysi-tavo reikalas). Skaiciuos visu zaideju, kurie nera ideti i Bench ir IR pozicijas rezultatus
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Ačiū už patarimus visiems. Gera pradžia – pusė darbo! Dabar bent jau po pirmos savaitės nemesiu :D
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

evizu wrote: 22 Dec 2020, 21:06
pauleska wrote: 22 Dec 2020, 20:32 O čia keitimus kaip ir pagal kokią logiką daryt? Kelių komandos žaidėjų pts savaitės pabaigoje skaičiuosis?
Limitas 36, bet jei pries paskutine komandos diena turesi 35, o paskutine diena suzais 10 - turesi 45 uzskaitytus rezultatus(kaip tai padarysi-tavo reikalas). Skaiciuos visu zaideju, kurie nera ideti i Bench ir IR pozicijas rezultatus
Atsitiko kažkas ne taip. Mano kovoje su BC Borovas ir Kastilius rodo, kad varžovams paskutinė diena visiškai neužskaityta. Nors galutiniame summary jų rungtynės tik 27/36, bet kažkodėl visi 27 d. rezai šitai komandai yra 0 ir raudonai parašyta MAX. Ką čia reiškia, bugas koks?

Aš vis tiek būčiau laimėjęs, tad nugalėtojas teisingas, bet būtų įdomu suprast, kas čia blogai padaryta, kad nepadaryt to paties
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

pauleska wrote: 22 Dec 2020, 20:32 Atsitiko kažkas ne taip. Mano kovoje su BC Borovas ir Kastilius rodo, kad varžovams paskutinė diena visiškai neužskaityta. Nors galutiniame summary jų rungtynės tik 27/36, bet kažkodėl visi 27 d. rezai šitai komandai yra 0 ir raudonai parašyta MAX. Ką čia reiškia, bugas koks?

Aš vis tiek būčiau laimėjęs, tad nugalėtojas teisingas, bet būtų įdomu suprast, kas čia blogai padaryta, kad nepadaryt to paties
Viskas labai paprasta. Praeita savaitė buvo šventinė, atidarymo ir todėl žaidžiamos tik 5 dienos, ne 7 kaip įprastai. Jeigu padalinsi 36 rungtynes iš 7 ir padauginsi iš 5 turėtų gautis kažkas apie 26, kas ir buvo šios savaitės max galimas kiekis. Borovas su Kastilium šitą limitą pasiekė jau šeštadienį, vadinasi sekmadienį jau buvo įmušti limito ragai.
Borovas
Posts in topic: 12
Posts: 38
Joined: 01 Dec 2020, 23:13

Yep, buvau primirses trumpintas savaites. :lol:
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Borovas wrote: 28 Dec 2020, 14:04 Yep, buvau primirses trumpintas savaites. :lol:
O tiek prieš paskutinę dieną nervinausi :D Bet, jeigu pridėtume tuos paskutinės dienos taškus, būtų buvusi labai gera taškas į tašką kova
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Ei, chiebra, davai - padarom kokius mainus :) Ant stalo Mitchell Robinson, Donovan Mitchell, Larry Nance

P.S. Kad nebūtų tik šauksmas tyruose, norėjau paklausti, o kaip yra atėjus tikroms atkrintamosioms ir ne visiems žaidėjams bežaidžiant. Tie žaidėjai, kuria yra komandose, nepatekusiose į playoffus lieka pas tave fantasyje ar jų vietas galima užpildyti tais, kuria lošia playoffų komandos?
Borovas
Posts in topic: 12
Posts: 38
Joined: 01 Dec 2020, 23:13

pauleska wrote: 01 Feb 2021, 16:55 Ei, chiebra, davai - padarom kokius mainus :) Ant stalo Mitchell Robinson, Donovan Mitchell, Larry Nance

P.S. Kad nebūtų tik šauksmas tyruose, norėjau paklausti, o kaip yra atėjus tikroms atkrintamosioms ir ne visiems žaidėjams bežaidžiant. Tie žaidėjai, kuria yra komandose, nepatekusiose į playoffus lieka pas tave fantasyje ar jų vietas galima užpildyti tais, kuria lošia playoffų komandos?
Fantasy playoffai vyksta paskutinem reguliaraus sezono savaitem.
User avatar
QwR
Posts in topic: 36
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Aš pagaliau po 4 savaičių turiu pilną sudėtį. Galima bus bent konkuruot :D
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

QwR wrote: 01 Feb 2021, 20:59 Aš pagaliau po 4 savaičių turiu pilną sudėtį. Galima bus bent konkuruot :D
Same here. Turbut menesi laiko nesuzaisdavo 30 rungtyniu. Bet nuo to antra sezono puse tik idomesne bus :)
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Retai kada taip nuskyla su mainais:
Image
Murray statline'as šiandien:
Image

Image
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Nebutu Murray dvipolinio sutrikimo savininkas - nebuciau siules
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

evizu wrote: 21 Feb 2021, 13:03 Nebutu Murray dvipolinio sutrikimo savininkas - nebuciau siules
Nu jo, visai tikėtina, jog toks ne kuklus TS% nesilaikys ilgai.
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Vyrai, vetuokit mano mainus, aš ne taip suspaudžiau, kaip norėjau. Please
User avatar
suiluap
Posts in topic: 7
Posts: 83
Joined: 04 Aug 2018, 18:44

Aš visgi buvau įžvelgęs laikiną naudą, todėl buvau sutikęs su mainais. :D

Kalbant apie šį sezoną, tai mano debiutas lygoje visai nevykęs. Žaidžiu Jamos lygoje per Yahoo Fantasy, kur taškai skaičiuojami pagal panašų principą (gynybiniai rodikliai daugiau svorio turi), žaidėjus rinkausi pagal panašią taktiką, bet rezultatai visiškai skirtingi - pas Jamą yahoo lygoje pirmauju, o čia - dugnas. Bet ir nepasisekė čia: taip ir nesulaukiau sveiko Jacksono Memfyje, apie kurio sugrįžimą iki šiol patys Grizzlies nešneka. Per ilgai laikiau savo sudėtyje. Po to visas Raptors trio - Siakamas, Anunoby ir Boucheris arba nestabiliai žaidžia, arba traumos, arba covido protokolai. Woodas irgi dėl traumos ilgam atkritęs buvo. Brooksas, kurio proveržio laukiau Memfyje, tai turbūt labiausiai nuvilia.
Post Reply