Kauno Žalgiris

User avatar
evizu
Posts in topic: 24
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Jei galeciau nuimt lema nuo biudzeto ir pasiust Matijosaiti i rusyna tai ta pacia akimirka ta padaryciau
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 119
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

As esu girdejes toki dalyka, kad viskas kas PMO yra Matijosaicio, tai cia galetu buti logiskas paaiskinimas kodel savivaldybe neturi akciju, nes jas kaip nors slaptai per PMO turi Matijosaitis.

Nes jeigu varkes nera, tai Matijosaitis bosas tol kol jis Kauno meras ir turi power.

O tokie monopoliai kaip @falci minejo tai tikrai ydingas dalykas. Is esmes monopolis gali buti geras dalykas, bet su salyga, kad tenais viska valdys rimtas zmogus, kuris tik del sporto stengsis ir i savo pinigines stori neziures, ka uzdirbs, didziaja dali grazins atgal, bet realybej taip praktiskai niekad nebuna.
pauleska
Posts in topic: 63
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

O kas kaltas už nuolatinius išėjimus į aikštę rungtynių pradžioje padėjus bb? Man tai čia vis tiek yra trenerio darbo brokas. Nejau visa šaika tiesiog iš savęs tokie
klounz
Posts in topic: 15
Posts: 447
Joined: 10 Aug 2018, 13:16

man tai juokingiausios žalgirio aukštaūgių statomos užtvaros. nei vienas nesugeba pastatyti. galimai su tuo susijęs nesugebėjimas išnaudoti luko.
pauleska
Posts in topic: 63
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

klounz wrote: 03 Dec 2022, 19:35 man tai juokingiausios žalgirio aukštaūgių statomos užtvaros. nei vienas nesugeba pastatyti. galimai su tuo susijęs nesugebėjimas išnaudoti luko.
Kad Kevarrius nemoka statyti užtvarų ir čia vienas didžiausių jo minusų buvo aišku jau jį perkant
User avatar
suiluap
Posts in topic: 21
Posts: 83
Joined: 04 Aug 2018, 18:44

pauleska wrote: 03 Dec 2022, 18:27 O kas kaltas už nuolatinius išėjimus į aikštę rungtynių pradžioje padėjus bb? Man tai čia vis tiek yra trenerio darbo brokas. Nejau visa šaika tiesiog iš savęs tokie
Aš kaip bokalinio lygio ekspertas, sviedinį į skylę mėtęs tik mėgėjiškai ir ne rimčiau, niekaip nesuprantu šitokio performanso. Niekaip man galva neišneša, kaip profesionalas, gaudamas tokias apvalias sumas už tai, ką labiausiai mėgsta daryti visą gyvenimą, sugeba išeit bb voliot. Sugeba prie tokio soldouto, tokiam mieste, kur tave per padidinamajį stiklą visi stebi. Nu kaip? LKL dar LKL, ten viskas aišku, bet Eurolyga... Nebent @The_Red_Army iš savo patirties gali kažką plačiau papasakoti, kaip taip PRO sportininkai nesugeba nusiteikti.

Lekavičius tuo tarpu neatlaikė Bičkauskio jėgos ir atkrito dėl šonkaulių lūžio mažiausiai mėnesiui. :madridista:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 119
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

suiluap wrote: 06 Dec 2022, 19:04
pauleska wrote: 03 Dec 2022, 18:27 O kas kaltas už nuolatinius išėjimus į aikštę rungtynių pradžioje padėjus bb? Man tai čia vis tiek yra trenerio darbo brokas. Nejau visa šaika tiesiog iš savęs tokie
Aš kaip bokalinio lygio ekspertas, sviedinį į skylę mėtęs tik mėgėjiškai ir ne rimčiau, niekaip nesuprantu šitokio performanso. Niekaip man galva neišneša, kaip profesionalas, gaudamas tokias apvalias sumas už tai, ką labiausiai mėgsta daryti visą gyvenimą, sugeba išeit bb voliot. Sugeba prie tokio soldouto, tokiam mieste, kur tave per padidinamajį stiklą visi stebi. Nu kaip? LKL dar LKL, ten viskas aišku, bet Eurolyga... Nebent @The_Red_Army iš savo patirties gali kažką plačiau papasakoti, kaip taip PRO sportininkai nesugeba nusiteikti.

Lekavičius tuo tarpu neatlaikė Bičkauskio jėgos ir atkrito dėl šonkaulių lūžio mažiausiai mėnesiui. :madridista:
Realiai viskas gyvenime vargina, tai ir zaidejams kasis patampa darbu, man paciam futbolas yra darbas as ziuriu rungtynes visad 2-3 grieciu prasukdamas kai analizuoju, toli grazu nuo megavimosi, koki fanai patiria. Plius dabar matydamas futbola tiesiogiai matau 95% klaidas, neigiamus, negatyvius dalykus ir kokius 5% konceptinius dalykus, kurie daro rezultata, tai man emocijos futbolas jau tikrai tokios nesuteikia kaip statistiniam futbolo ar kasio ar kito sporto fanui.

Tai zaidejams krepsinis ar futbolas irgi tampa darbu ir jie zmones, kurie turi asmeniniu problemu, kurios afektina juos ir pan. Ir PRO futbole treneriai visad turi push'inti zaidejus, nes tik ne'push'ink ir atsipalaiduos, ir kuo daugiau laimi tuo labiau push'inti reikia, nes visad vienas zingsnis nuo atsipalaidavimo, nenusiteikimo.

Kas liecia KZ atveji ir EL. Tai sulyginsiu su futbolu. Mano asmenine nuomone Zalgiri EL treniruot ar kokius Porto/Benfica CL treniruot, kas liecia nusiteikima, tai treneriai yra labai geroje pozicijoje. Nes viena diena zaidi su Prienais, kita su Real Madrid 15k arenoj, tai nenusiteikimo sitoj vietoje ir as nesuprantu, jeigu jo nera treneris kazkur failina. Porto/Benfica atveju tas pats, viena diena vs Setubal zaidi, kita diena vs Chelsea pilname stadione. Kokiu UK klubu atveju dar kitaip, nes ten EPL gali zaisti su Arsenal, o kita diena CL su Zagreb Dinamo. To tokio skirtumo nera kaip Zalgirio/Benfica/Porto atveju arba yra CL nenaudai. Ypac kad valdyt tokias komandas kaip Zalgiris/Porto/Benfica kazkiek paprasciau, nes del klubo lygio vietinej lygoj dauguma rungtyniu laimesi, visad gera energija, gali pasaugot, patausot koki zaidejas, jeigu fiziskai nuvarytas, salyginai laiminga rubine ir etc. Tai nenusiteikimo siu klubu atveju as irgi nesuprantu, o jeigu nera, tai akmuo didelis krenta i treneriu stabo darza.
pauleska
Posts in topic: 63
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Sunkus metas KŽ ateina, mano manymu:

- Antras PG Lekavičius, kuris ir taip nerodė geros formos, out apie mėnesį. Tai reiškia, kad arba žaist turės 36 metų Kalnas, arba reiks ten stumd Giedraitį, kuris tik grįžo po traumos ir neaišku, ar iš viso El lygį traukia
- Iggy kol kas visiškas nusivylimas, o treneris net netempiamas už liežuvio jį viešai spaudos konfoj kritikuoja. Akivaizdu, kad kažkas ten negerai.
- Antras komandos PF`as Cavanaugh, su kuriuo ir Šmitu turėtų veikti small ballas šį sezoną lošia tokiu lygiu, kad nebūtų blogiau ir Miniotas.
- Aukštaūgių linijoje trūksta gero žaidėjo nuo sezono pradžios ir tai dabar labai badė akis, kai Kevarrius žaidė per pusiau negaliu, o TC yra tuščias. Jei ne Hayeso pasiaukojimas, būtų dar blogiau. Bet dabar prie to prisideda ir skylė G grandyje.
- Naujokas būtinas? Bet kas ir į kokią poziciją, kai visokios Zvezdos po 2M siūlo Campazzo
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 119
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Na perkant Iggy daugiau maziau turejai zinot ka gauni. ar ne? Nes vaizdas, kad buvo perkamas del trend'o, kai uzlose keliose draugiskose.

Nacionalines treneris lyg tas pats ir pries perkant galejo paciupinet Iggy. Jeigu perki pamatydamas, kad jis gynyboj kazkur pjauna, tai vadinasi pasitiki savo trenerio sugebejimais, kad tuos jo weakness'us uzmaskuosi arba jis ten proverzi padarys ir kad pliusus isnaudosi.

Dabar viskas nuejo iki viesos kritikos spaudos konferencijose, idomus man management'as siaip.
klounz
Posts in topic: 15
Posts: 447
Joined: 10 Aug 2018, 13:16

manau dimša gaus daugiau žaisti. nelabai tikiu giedraičiu po traumos.
User avatar
MCFC
Posts in topic: 16
Posts: 313
Joined: 06 May 2021, 03:16

Bus proga Leleviciui duoti daugiau minuciu LKL ir gal net keleta Eurolygoje. Beje, dar Kalnietis toks yra :D
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 119
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Bender’i kazkas maciau pirslo Zalgiriui, juda jis ex Birucio klube, tai nebent mainyt atgal ir damoket, ir klausimas ar pasirasytu jie ir pats Bender’is, nes karjera jis gali padaryti ir ACB viduje, kaip kad Musa padare, zinant kad visi mes Musa zinojom nuo jaunimo cempo, tai abydna, kad jo CV Zalgirio vardo neatsirado.
Balompie
Posts in topic: 1
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

The_Red_Army wrote: 08 Dec 2022, 00:51 Bender’i kazkas maciau pirslo Zalgiriui, juda jis ex Birucio klube, tai nebent mainyt atgal ir damoket, ir klausimas ar pasirasytu jie ir pats Bender’is, nes karjera jis gali padaryti ir ACB viduje, kaip kad Musa padare, zinant kad visi mes Musa zinojom nuo jaunimo cempo, tai abydna, kad jo CV Zalgirio vardo neatsirado.
Tai vakar kažkur skaičiau, kad Benderis gali grįžti į "Maccabi".
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 119
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Balompie wrote: 08 Dec 2022, 14:50
The_Red_Army wrote: 08 Dec 2022, 00:51 Bender’i kazkas maciau pirslo Zalgiriui, juda jis ex Birucio klube, tai nebent mainyt atgal ir damoket, ir klausimas ar pasirasytu jie ir pats Bender’is, nes karjera jis gali padaryti ir ACB viduje, kaip kad Musa padare, zinant kad visi mes Musa zinojom nuo jaunimo cempo, tai abydna, kad jo CV Zalgirio vardo neatsirado.
Tai vakar kažkur skaičiau, kad Benderis gali grįžti į "Maccabi".
Na nezaide paskutinese uz Obradoira, tai tiketina, kad papildys EL kluba ir pilnai Maccabi gali buti tas klubas.
User avatar
QwR
Posts in topic: 43
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Paklausiau Miklovo intervo su PM, tai nepanašu, kad Žalgiris stiprinsis kolkas.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 119
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

QwR wrote: 08 Dec 2022, 17:56 Paklausiau Miklovo intervo su PM, tai nepanašu, kad Žalgiris stiprinsis kolkas.
Ten dar ka idomesnio sake? nes tolimesnis turinys mokamas. O ten maciau tema buvo ir apie futbola ir Tesonet.
User avatar
QwR
Posts in topic: 43
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Iš futbolo pusės tai jaučiu idomiausia dalis, tai, kad dalyvaus koncesijos konkurse dėl Kauno naujo stadiono. Kolkas iš krepšinio arenos pinigų yra remiamas futbolas, bet norima atskirti visiškai šiuos du dalykus. Ir PM sakė, kad futbolas yra rimtas projektas ir į jį dedama daug vilčių. Jeigu laimėtų konkursą dėl stadiono, tai suktų panašų projektą kaip ir su krepšinio klubu. Ir finansai gerokai išaugtų su visais pardavimais stadione + bilietais. Dėl klubo biudžeto tai šiais metais buvo 1,3m, kitais sako bus 1.5m.
Ilguoju laikotarpiu tai norima padaryt taip, kad tu laiką praleistum "Kauno Žalgiry". Jie gali turėt krepšinio areną, ledo rūmus, baseiną ir futbolo stadioną, tai norima visą šį produktą pardavinėt vos ne kaip viena vienetą. Kaip jis pats sakė : vieną dieną nueina į krepšinį, kitą rytą paplaukiot, trečią diena į fulę ir visas savaitgalis su Kauno Žalgiriu.

Dėl Tesonet tai nieko įdomaus nebuvo pasakyta. Į priekį judama IT srityje, ten daug visokių naujovių, daug mokosi ir blablabla.


EDIT: Iš Eurolygos pusės, tai panašu, kad bus tas Dubajaus klubas. PM taip pašnekėjo, gynė labai tą projektą, job čia skrydžiai su charteriais ne problema, infrastruktūra superinė su afigiena arena, afigienais viešbučiais. Tik prie viso šito dadėjo, kad būtina salary cap įvedinėt, bet jis vos ne vienas tame fronte kovoja šiuo metu.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 119
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Taip futbola nuo krepsinio reikia atskirti, realiai pinigu atzvilgiu futbolo klubas turi zenkliai didesni potenciala peraugti finansiskai krepsinio kluba ir augti toliau ir butu vital klaida, jei viena diena uzdirbus pinigus is futbolo jie patektu i krepsinio puse.

Uzdirbus is futbolo reiketu juos atgal i futbola investuoti, kur graza zenkliai didesne bus. Mane pati kaip Kaunieti is esmes tik KZ ir domina Lietuvoje, kaip potencialus projektas. O futbolo uzdirbti pinigai gali pati Zalgirio holding'a boost'inti 5 kartus su laiku.
klounz
Posts in topic: 15
Posts: 447
Joined: 10 Aug 2018, 13:16

turbūt baigėsi kovotojų magija. namie sumesti dvi rungtynes po 60 taškų - stipru.
toliau laukia zvezda, real, bayern, monaco, feneris. 1 pergalė geriausiu atveju :)
User avatar
evizu
Posts in topic: 24
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

jo, kaip ir lauke max 2 pergales is pirmu 10 rungtyniu.

Kiekvienas grajus atskira istorija
Post Reply