Filmai

User avatar
Gunner
Posts in topic: 3
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Tommy wrote: 08 Nov 2021, 12:24
Gunner wrote: 08 Nov 2021, 11:30 Siulau pazet Arcane. Animated series. Pirmos trys serijos 10/10. Po 45min kazkur.
O reikia turėti ką nors bendro su League of Legends prieš žiūrint?
Ne.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Don't look up Netflixe - puikus. Vietom banalus, bet manau čia specialiai. Daug yster egų, geri aktoriai, daug minčių pabaigus žėt.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 8
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Furis wrote: 26 Dec 2021, 23:35 Don't look up Netflixe - puikus. Vietom banalus, bet manau čia specialiai. Daug yster egų, geri aktoriai, daug minčių pabaigus žėt.
Poor man's in the loop
User avatar
fun43
Posts in topic: 4
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Furis wrote: 26 Dec 2021, 23:35 Don't look up Netflixe - puikus. Vietom banalus, bet manau čia specialiai. Daug yster egų, geri aktoriai, daug minčių pabaigus žėt.
Nusiteikiau žiūrėt kaip politsatyrą. Galėjo ji ir nuodingesnė būt imo
----------------------------------------
Kam patiko Wes Anderson'o "The Grand Budapest Hotel"
rekomenduoju ir "The French Dispatch"

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Turėtų būt tikra bomba xDDDDDDD

User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 26
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Filmas, beje, pastatytas remiantis American Prometheus knyga. Tai tiems, kurie kantrybe nepasižymi ir vasaros nesulauksit, siužetą galit išsispoilinti jau dabar. Pas mane Kindle šita knyga jau irgi sėdi. :(
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 3
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

sveiki, gal galit iš Linkomanijos paseedint
Jackie.Brown.1997.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DD.5.1.LT.EN.mkv.torrent

Liko vienintelis nematytas Tarantino filmas, galvoju laikas žvilgtelt.
p.s. Tarantino top5 pagal velne :
1. Pulp Fiction
2. Django Unleashed
3. Inglorious Basterds
4. Reservoir Dogs
5. Kill Bill
User avatar
Phect
Posts in topic: 16
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

velnes wrote: 07 Jan 2023, 14:36 sveiki, gal galit iš Linkomanijos paseedint
Jackie.Brown.1997.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DD.5.1.LT.EN.mkv.torrent

Liko vienintelis nematytas Tarantino filmas, galvoju laikas žvilgtelt.
p.s. Tarantino top5 pagal velne :
1. Pulp Fiction
2. Django Unleashed
3. Inglorious Basterds
4. Reservoir Dogs
5. Kill Bill
Hateful 8 ant tiek nepatiko, kad blogiau už Kill Bill (mažai kas yra blogiau už Kill Bill)?
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 3
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Phect wrote: 09 Jan 2023, 10:49
velnes wrote: 07 Jan 2023, 14:36 sveiki, gal galit iš Linkomanijos paseedint
Jackie.Brown.1997.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DD.5.1.LT.EN.mkv.torrent

Liko vienintelis nematytas Tarantino filmas, galvoju laikas žvilgtelt.
p.s. Tarantino top5 pagal velne :
1. Pulp Fiction
2. Django Unleashed
3. Inglorious Basterds
4. Reservoir Dogs
5. Kill Bill
Hateful 8 ant tiek nepatiko, kad blogiau už Kill Bill (mažai kas yra blogiau už Kill Bill)?
simpatizuoju Umai Thurman.
User avatar
hippo
Posts in topic: 1
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Aš jau ne viską prisimenu, bet kai buvau jaunas ir gražus, labiausiai patiko Rezervuaro šunys.
O Kill Bill tikrai yra nelabai gerai.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Šventėms nupirkau mamai bilietus į Šv. Speigas, kas yra Hateful 8 ekranizacija mano gimtojo miesto Juozo Miltinio dramos teatre. Man jis tobulas filmas, o pats gerb. Kventinas buvo sakęs, kad norėtų pamatyt/padaryt spektaklį:
I've got to see how I feel when 'Hateful Eight' is over, if I still have the same juice for it, but the next thing I'd like to do is a theatrical adaptation of 'Hateful Eight,' because I like the idea of other actors having a chance to play my characters. So that's where I'm at.
Tai po spektaklio nekantraudamas pasiteiravau ar patiko. Sakė jo, sunkus, reikia įdėmiai sekti, bet įdomiai ten viskas, gale išsišaudo/išsikaria visi. Ir tiksli citata - "aktorius Tadas Gryn labai gerai suvaidino nigerį. Įdomus tas nigerio personažas buvo."

Biški sutrikau, nes lyg ir nebuvo užsislėpus Bačiulė. Tada patikslino, kad spektaklyje gi taip vadino, ir atėjo atsiminimai, kad ir filme tas pats. Toks vat sutrikimo momentas buvo.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 3
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Furis wrote: 09 Jan 2023, 13:01 Šventėms nupirkau mamai bilietus į Šv. Speigas, kas yra Hateful 8 ekranizacija mano gimtojo miesto Juozo Miltinio dramos teatre. Man jis tobulas filmas, o pats gerb. Kventinas buvo sakęs, kad norėtų pamatyt/padaryt spektaklį:
I've got to see how I feel when 'Hateful Eight' is over, if I still have the same juice for it, but the next thing I'd like to do is a theatrical adaptation of 'Hateful Eight,' because I like the idea of other actors having a chance to play my characters. So that's where I'm at.
Tai po spektaklio nekantraudamas pasiteiravau ar patiko. Sakė jo, sunkus, reikia įdėmiai sekti, bet įdomiai ten viskas, gale išsišaudo/išsikaria visi. Ir tiksli citata - "aktorius Tadas Gryn labai gerai suvaidino nigerį. Įdomus tas nigerio personažas buvo."

Biški sutrikau, nes lyg ir nebuvo užsislėpus Bačiulė. Tada patikslino, kad spektaklyje gi taip vadino, ir atėjo atsiminimai, kad ir filme tas pats. Toks vat sutrikimo momentas buvo.
Teko ir man būti Šv. Speige, tik ne aš mamai pirkau o vice-versa ir žiūrėjau ne pnwz o kns. "Nigeris" tikrai kietas characteris, pareikalavęs bene daugiausiai iš aktoriaus.

Kad jau prakalbom apie lietuvišką kurybą, tai buvau Piktųjų kartoje ir irgi labai patiko. Kitą dieną praleidau huntindamas KGB agentus lietuvoje ir aptikau ne ką kitą, o Igno Deduros tėvą : http://www.kgbveikla.lt/uploads/rezervistai/dedura.pdf
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Furis wrote: 22 Dec 2022, 18:50 Turėtų būt tikra bomba xDDDDDDD

Naujas traileris dar puikesnis. Jau greit, liepos mėn

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Nu Oppenheimer tai tikrai wow. Vaizdas, garsas, turinys, vaidyba - bravo. Jei jau tokio nežiūrėt, tai tada jau visai filmus mest iš gyvenimo, nes geriau vargiai ar ką įmanoma rasti.
User avatar
Gunner
Posts in topic: 3
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Furis wrote: 23 Jul 2023, 17:14 Nu Oppenheimer tai tikrai wow. Vaizdas, garsas, turinys, vaidyba - bravo. Jei jau tokio nežiūrėt, tai tada jau visai filmus mest iš gyvenimo, nes geriau vargiai ar ką įmanoma rasti.
Siulau padaryt poll su balsavimu kas mate ir kas ne Oppenheimer. Kad zinotume ka uzbanint...
kokos
Posts in topic: 1
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

O jei matei ir nepatiko, tai tada išvis ragas?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

kokos wrote: 26 Jul 2023, 11:45 O jei matei ir nepatiko, tai tada išvis ragas?
Ragas būtų, jei apie tai nepraneštum. Dabar kadangi pranešei, jog nepatiko, tai ramiau iš kart.
User avatar
Honza
Posts in topic: 2
Posts: 230
Joined: 04 Aug 2018, 12:46

Aš vakar žiūrėjau. Patiko, stiprus, bet ar žiūrėčiau antrą kartą? Turbūt, kad ne. Laisvai galėjo ir 2h trukmės padaryti ir būtų pilnai pakakę, bet suprantama, jog norėjo ir moralinių dilemų tematiką išvystyti ir pridėti kokybės.
Nolanas ir toliau nepaliauja stebinti, jog 2023 metais filme nėra dirbtinai perdėto moterų vaidmenų. Nėra net nė vieno juodaodžio aktoriaus.
Jau net kažkokia feministinė lietuvė pradėjo skųstis:
https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12 ... menu-stoka
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 26
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Man Oppenheimeris gal ir nebuvo geriausias Nolano filmas, bet turint omeny, jog 3 valandos tokio sakykim gan nuobodaus siužeto visiškai neprailgo, tai čia visai įspūdingas pasiekimas. Nu ir aišku kaip be orgazminio soundtracko:



Visiški goosebumpsai
Post Reply