Muzika

Post Reply
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 24
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Nes turbūt visi kažką klausot.
User avatar
hippo
Posts in topic: 41
Posts: 4268
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Neslėpsiu, kad retkarčiais paklausau dar vienos girl band. Turiu fetišą tokiam užkimusiam moteriškam balsui. Tik gaila, kad jų klavišininkė išėjo, nes buvo graži ir suteikdavo ir savo trijų klavišų kombinacijom suteikdavo papildomą spalvą bendram vaizdui.

[youtube][/youtube]
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 24
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Oo! Kad jau yra tokia tema tai norėjau pasigirti visai neseniai atradęs grupę, kurios kone iškart pamėgau ketvirtadalį diskografijos:



Ant popieriaus chebra groja folk roką, bet dainose pilna psichodelikos, pvz.:

User avatar
Phect
Posts in topic: 15
Posts: 2886
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Visada norėjau išmokti groti bandža. Nuotų laikų, kai vienoje Jonis dainoje išgirdau intarpą „tievs neleidž mon bandža gruot“ ar kažkaip ten.

User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 24
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

hippo wrote: 06 Aug 2018, 21:32 Neslėpsiu, kad retkarčiais paklausau dar vienos girl band. Turiu fetišą tokiam užkimusiam moteriškam balsui. Tik gaila, kad jų klavišininkė išėjo, nes buvo graži ir suteikdavo ir savo trijų klavišų kombinacijom suteikdavo papildomą spalvą bendram vaizdui.
Va prie užkimusių moteriškų vokalų progos gerb. kolegos norėjau paklausti ar toks fetišas turi ribotis skoningai ir nori nenori bent gyvi gitaros ir būgnai privalo būti, ar galima ir kažką iš popso paimti? Neseniai Santigold išleido naują albumą, kurį primygtinai įsiūlęs Spotify vis tiek padarė savo ir užpliusavau vieną dainą:



Po to atsitiko taip, jog perklausiau visus kitus albumo įrašus, bet jie pasirodė gana prastai. Ankstesniuose albumuose irgi esu vieną kitą sužavėjusią dainą girdėjęs.
User avatar
hippo
Posts in topic: 41
Posts: 4268
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Tommy wrote: 06 Aug 2018, 21:42
Va prie užkimusių moteriškų vokalų progos gerb. kolegos norėjau paklausti ar toks fetišas turi ribotis skoningai ir nori nenori bent gyvi gitaros ir būgnai privalo būti, ar galima ir kažką iš popso paimti? Neseniai Santigold išleido naują albumą, kurį primygtinai įsiūlęs Spotify vis tiek padarė savo ir užpliusavau vieną dainą
Man irgi būna, kad nei iš šio nei iš to patinka koks nors random kičinis arba ir ne kičinis popso gabalas. Po to pabandai paklausyt kitų to atlikėjo kūrinių ir supranti, kad nereikėjo bandyt.
Šitas gabalas turi tokio potencialo, bet šiaip apie šį prožektą nieko negaliu pasakyt, nes tik iš tamstos apie jį sužinojau.
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 4
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Suvalkuose prieš mėnesį bliuzo festivalyje nemirtingasis Billy Gibbons iš ZZ Top koncertavo. Už dyka, beje.
Ten apskritai jėginis festivalis vyksta, Blues Brothers, Joe Bonamassa ir pan. lygio atlikėjai groja


User avatar
duonkepalis
Posts in topic: 2
Posts: 6
Joined: 10 Aug 2018, 12:27
Location: Kaunas



mr. aphex twin grįžta su nauju albumu. ne tas laikmetis, kada galima kažką ypatingai avangardiško išradinėti elektronikoje, bet still, exciting
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 24
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Šiandien ausis užkliuvo už naujų garsų:

User avatar
hippo
Posts in topic: 41
Posts: 4268
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Tommy wrote: 10 Aug 2018, 16:28 Šiandien ausis užkliuvo už naujų garsų:
Atsimenu, senais laikais, kai dar nebuvo galimybių jutūbės vaizdelių įkelt, kaip vienas useris parašydavo gabalo pavadinimą, o kiti pacituodavo ir pridėdavo šitą smailą :handgestures-thumbup:

Gerai klausosi kelionėj.
User avatar
Neryshkus
Posts in topic: 1
Posts: 4
Joined: 10 Aug 2018, 13:48

Visada žavėjo senų dainų remixai, bet šitas tai.... :happy-partydance: https://soundcloud.com/martinvirgin/mar ... in-sakalas
User avatar
duonkepalis
Posts in topic: 2
Posts: 6
Joined: 10 Aug 2018, 12:27
Location: Kaunas

po "samurai champloo" peržiūros užplūdo 'lo-fi hiphop beats 24/7' nostalgija



kam patinka jazz-fusion'as su hiphop motyvais:)
User avatar
voland
Posts in topic: 2
Posts: 24
Joined: 10 Aug 2018, 14:04
Location: Vilnius

Phect wrote: 06 Aug 2018, 21:39 Visada norėjau išmokti groti bandža. Nuotų laikų, kai vienoje Jonis dainoje išgirdau intarpą „tievs neleidž mon bandža gruot“ ar kažkaip ten.

del bandzo.
pries gera menesi netycia atradau suomiu grupe Steve 'N' Seagulls. Groja "bluegrass" stilium hard-rock ir metall coverius
[youtube][/youtube]
User avatar
Phect
Posts in topic: 15
Posts: 2886
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

voland wrote: 13 Aug 2018, 22:34 del bandzo.
pries gera menesi netycia atradau suomiu grupe Steve 'N' Seagulls. Groja "bluegrass" stilium hard-rock ir metall coverius
Aš gal čiut seniau išgirdau, bet jo, neblogi - dažnai sukasi pas mane. Ir, pasirodo, prieš keletą metų Bliuzo naktyse koncertavo.
zaliai_geltonas
Posts in topic: 1
Posts: 193
Joined: 06 Aug 2018, 23:09

Kas mėgsta senesnį skambesį, bet nori ir šių dienų kūrybos. Ir šiaip šita grupė labai smagus atradimas vasaros.
[youtube][/youtube]
User avatar
Vilko Brolis
Posts in topic: 1
Posts: 2
Joined: 20 Aug 2018, 17:01

zaliai_geltonas wrote: 14 Aug 2018, 20:43 Kas mėgsta senesnį skambesį, bet nori ir šių dienų kūrybos. Ir šiaip šita grupė labai smagus atradimas vasaros.
Prie to pačio senesnio skamberio iš New Retro Wave :dance:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 4
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Phect wrote: 13 Aug 2018, 22:39
voland wrote: 13 Aug 2018, 22:34 del bandzo.
pries gera menesi netycia atradau suomiu grupe Steve 'N' Seagulls. Groja "bluegrass" stilium hard-rock ir metall coverius
Aš gal čiut seniau išgirdau, bet jo, neblogi - dažnai sukasi pas mane. Ir, pasirodo, prieš keletą metų Bliuzo naktyse koncertavo.
Aš šitų idiotų atliekamais AC/DC žavėjausi priš kokius5 metus :)


User avatar
Vaitele
Posts in topic: 1
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Neryshkus wrote: 11 Aug 2018, 22:47 Visada žavėjo senų dainų remixai, bet šitas tai.... :happy-partydance: https://soundcloud.com/martinvirgin/mar ... in-sakalas

Siūlau :violin: :violin:
User avatar
Gunner
Posts in topic: 1
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

[youtube][/youtube]
Vienas geresniu soundtracku koki teko girdet per visus filmus. :madridista:
User avatar
M_Roos
Posts in topic: 1
Posts: 25
Joined: 10 Aug 2018, 15:45

Ar aš galėtau reklamos paduot? Ok

Mano kolega su grupe išleido EP. Visi yra part-timeriai muzikantai, apie pasaulinę šlovę nesvajoja, bet padėt uždirbt vieną kitą penį (pensa) būtų gražus poelgis.

Taigi, grupė vadinas The Southern Wild - Maps for Lost Roads. Žanras: Acoustic, Americana, Alt-Rock
Patalpinta tiek iTunes, tiek Spotify tai gero klausymosi.
Post Reply