Žaidimai

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Nepo vėl blunderina ir jau 2:2



User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Nors ir šūdinų šalių atstovai kalasi tarpusavyje, bet mačas tai wow. Šešios partijos - keturios pergalės :shock: Nepo po savo blunderio sukala Ding į vienus vartus, o vakar jau vieni vartai Nepo pusėn.

User avatar
Samir
Posts in topic: 5
Posts: 897
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

Septintoje partijoje vėl Nepo pergalė, po to kai Dingas geresnėj pozicijoj suvalgė visą savo laiką (ir dar blogam ėjimui), liko su 45 sekundėm devyniems ėjimams ir galiausiai pasidavė likus trim sekundėm laikrodyje.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Samir wrote: 19 Apr 2023, 13:50 Septintoje partijoje vėl Nepo pergalė, po to kai Dingas geresnėj pozicijoj suvalgė visą savo laiką (ir dar blogam ėjimui), liko su 45 sekundėm devyniems ėjimams ir galiausiai pasidavė likus trim sekundėm laikrodyje.


Šitam mače nieks nebenustebtų net jei kažkas iš žaidėjų pramiegotų savo mačą
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

7:7 ir tiebreaks!
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Nepo throwina ir Ding čempionas. Pirmą kart čempionas bus ne geriausias žaidėjas.

Ar kinas čempionas geriau už rusą? Va kur klausimas
User avatar
Phect
Posts in topic: 8
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Kad jau forume kartais apšnekami ir dėmesio verti muzikos beigi video kūriniai, galima aptart ir masterpiecus šitoj sferoj.

Aš esamoj situacijoj esu labai šališkas, kadangi man antra dalis šitoje serijoje (išleista prieš 23 metus) yra (buvo) No. 1 kada nors sukurtas žaidimas. TAČIAU, tai taip pat reiškia, jog mano (kaip ir kitų serijos fanų) expectationai buvo didžiuliai ir studija, įsigijusi šitą garsų IP, buvo po padidinamuoju stiklu ir neturėjo beveik jokio margin for error.

Nepaisant to, Larian Studios tai padarė ir išleido tokį geimą, kurie išeina gal kartą per 20 metų. Jokių subscriptionų, battle pass'ų, cosmetic DLC ir kitų cash grabbing microtranzakcijų. Tiesiog tobulas kūrinys iš tokių pačių serijai aistringų developerių kaip ir fanai.

Soundtrackas, dialogai, garso aktoriai (tokie kaip J.K. Simmons), kurių visi judesiai buvo MoCap'inti, todėl veikėjai yra labai gyvi, combat system, begalė pasirinkimų ir galimybių (tik turėk fantazijos ir sėkmės) - viskas aukščiausiam lygyje.

Baldur's Gate 3 tobulai perteikia visą DnD esmę ir yra ko gero the best PC game ever made. Bus įdomu, ar sugebės patogiai perkelt valdymą ant konsolių. PS5 išleidimas rugsėjo pradžioj.

Čia vieno bossfighto soundtrackas. Žinant istoriją su veikėju ir visą buildupą iki to momento, atmosfera sukuriama visiškai epic:



EDIT: Tiek BG2, tiek BG3 įeina į Metacritic GOAT (PC) sąRačą:

https://www.metacritic.com/browse/games ... c/filtered
Šarūnas
Posts in topic: 5
Posts: 245
Joined: 07 Nov 2019, 14:08

Aš irgi prieš gerus pusę metų įsitraukiau save į didingą šachmatų pasaulį. Žiauriai geras dalykas. Bet niekada netikėjau, kad čia gali būti tiek dramos. Kai mano mergina svetainėj žiūri Housewives of…, aš miegamajame žiūriu, kaip Kramnikas akjūzina Nakamura čytinimu, po to, kai tas turėjo 45.5 iš 46 galimų. Popcornų namuose tikrai netrūksta. :D
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Šarūnas wrote: 27 Nov 2023, 10:14 Aš irgi prieš gerus pusę metų įsitraukiau save į didingą šachmatų pasaulį. Žiauriai geras dalykas. Bet niekada netikėjau, kad čia gali būti tiek dramos. Kai mano mergina svetainėj žiūri Housewives of…, aš miegamajame žiūriu, kaip Kramnikas akjūzina Nakamura čytinimu, po to, kai tas turėjo 45.5 iš 46 galimų. Popcornų namuose tikrai netrūksta. :D
Netikėtai daug smagumo duoda ir blitz/rapid turnyrų žiūrėjimas gyvai, kai komentuoja David Howell :handgestures-thumbup: Classic žiūrėt gyvai tai jau reikia būti bedarbiu, tad lieka agadmator reviewsai.

Ir šiaip dabar toks įdomus metas, ypač iš tokio noobo kaip aš akių. Magnusui jau atsibodo classical chess, bet įdomu kaip jis naviguos tarp blitz/online speed chess ir pirmos vietos reitinge. Plius atrodo tikrai mato daug motyvacijos muštis su Hikaru dideliuose online turnyruose. Tada cheatinimo tema, tiek live tiek online. Tada candidates turnyras, kur atrodo nebus aiškaus favorito. Ding irgi neaišku, ar tai sveikatos problemos, ar tai dar kas, bet nesimato kad dabartinis pasaulio čempionas būtų labai aktyvus. Nu o dabar kaip ir sakei, Kramnik pasikinkė ruskių mėgstamą mes vs pasaulis naratyvą ir joja prieš Hikaru.
Šarūnas
Posts in topic: 5
Posts: 245
Joined: 07 Nov 2019, 14:08

Dar nepriaugau to lygio žiūrėt gyvai. Daugiausiai laiko dabar skiriu mokymuisi ir šachmatų supratimui. Nors mokykloj, prieš gerus 17 metų, teko lankyti šachmatų būrelį. Bet boy oh boy čia kiek informacijos reikia valgyt. Tad kolkas apsiriboju tik main kanalų reviewsais (Levi ir Hikaru labiausiai).

Levi Rozman išleido knygą, galvoju panagrinėt. O gal kažkokių rekomendacijų būtų?
User avatar
Gunner
Posts in topic: 4
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Slight off topic sachmatu megejams. Truputi skirtingas lygis, bet rekomenduoju uzmesti aki i War Chest stalo zaidima, veikia panasiai kaip automated chess :) yra ir keleta papildymu paivairint zaidima.
Šarūnas
Posts in topic: 5
Posts: 245
Joined: 07 Nov 2019, 14:08

Chess dot com pasakė, kad Hikaru nečytino ir paantrino matematikams ir statistams, kad tokie strykai kaip Hikaru apturėjo yra labai tikėtini. Pridėjo, kad užbanino labai daug accountų, GM, ir kitų aukšto lygio žaidėjų.

Kramnikas pagrasino teismais už defamation😀😀😀 koki silovietinį šūdą jis rūko. 😀
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Šachmatuose intrigos dabar daugiau nei futbole. Kitąmet vyks kandidatų turnyras, kuriame bus išrinktas pasaulio čempiono (Ding) challengeris. Tai į tą turnyrą dar liko viena vieta, į kurią galima papult per reitingą. Bet susiklostė tokia situacija, kad pretenduoja keli žaidėjai, tai dabar rengiami fiktyvūs turnyrai tam, kad Alireza Firouzja gautų trūkstamus reitingo taškus. Kad suprast situaciją kolegoms, tai čia sakykim panaši situacija, kaip kad šiųmetinis Manchester United pasikviestų į Old Trafford kokius nors Burnley, juos vanotų kasdien tol, kol surinktų pakankamai taškų patekt į kitą etapą. Priešininkai ne tik kad žemesnio lygio, bet dar ir netiesiogiai pasidavinėja.

Amerikos šachmatų federacija jau išsiuntė kaltinimus, nes jų kandidatas (Wesley So) stovi būtent už ribos. Yra net tokių kalbų, kad FIDE (FIFA ekvivalentas) gali nugriūt ant šono, nors tai ir mažai tikėtina.

Tuo tarpu realiai geriausias pasaulio žaidėjas Magnus Carlsen yra tiesiog bbdėjęs ant pasaulio čempiono titulo, streamina gerdamas alų bei ramiai sau daužo visus, pasitaikančius savo kelyje. Giga chad, kai saka jaunimas.
Šarūnas
Posts in topic: 5
Posts: 245
Joined: 07 Nov 2019, 14:08

Tai FIDE paleido statmentą į X (formerly twitter), kad investigatins tą Alireza turnyrą ir pasilieka teisę nereitinguoti tų varžybų jei ten kažkas fishy, ne ?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Šarūnas wrote: 21 Dec 2023, 19:09 Tai FIDE paleido statmentą į X (formerly twitter), kad investigatins tą Alireza turnyrą ir pasilieka teisę nereitinguoti tų varžybų jei ten kažkas fishy, ne ?
Alireza nuvarė į open turnyrą ir ten susirinko trūkstamus taškus, jei anas turnyras būtų panaikintas

Magnus Carlsen vėl World Rapid Championship laimėtojas :handgestures-thumbup: jei skaičiuot tris turnyrų formatus, tai jis pasaulio čempionu tampa.. 16 kartą. Jau net absurdiška ant kiek jis geriausias
Šarūnas
Posts in topic: 5
Posts: 245
Joined: 07 Nov 2019, 14:08

Dubov su Nepo akivaizdžiai susitarę sužaidė lygiom, teisėjai abiem įpaišė po nuli, tie dar apeliuoja. Taip jau būna, kai abu pro prostatos angą gimę. Ir dar ruskiai
Post Reply