TV Serialai

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 17
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Neblogas mini series Netflixe išėjo - When They See Us. Pagal tikrus faktus paremtas. Gerai susižiūrėjo.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

T-Wolves wrote: 08 Jun 2019, 23:56 Neblogas mini series Netflixe išėjo - When They See Us. Pagal tikrus faktus paremtas. Gerai susižiūrėjo.
Atėjau parekomenduoti to paties, o čia T-Wolves tą jau padaręs. Labai geras
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

BBC toliau nestabdo. Tik ką baigėsi absoliučiai puiki The Planets serija, o jie serviruoja dar vieną - Seven Worlds, One Planet su pačiu Sir David Attenborough. Grafika, kaip jau įprasta, yra second to none:

User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Man rodos BBC ir Fleabag pastatė, kurį irgi rekomenduoju. Komedija ir labai gera.

Nu ir aišku ne BBC, bet mindauginėms skirtas Stranger Things 3 sezonas.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Peaky Blinders jau kitą ketvirtadienį, liepos 18 :dance:
According to series regular Packy Lee, though, the new series - which he reckons is "by far" the best to date - could split fans with some "big, big scenes," and that there's now "a lot more at stake" for the Shelby family.

Lee, who plays Johnny Dogs, was reflecting on how his role's expanded over the seasons from what was supposed to be a single day's filming, and why he's stuck around for so long.

"I have asked them several times why they brought me back, and they said it was my energy, and the comic relief that came out of my character," Lee told BelfastLive. "It is something they wanted to exploit. And believe me, they have exploited it in season five."

Can't wait for that. But what can you give away, Packy?

"I can't give too much away, but there are a few funny scenes," Lee went on. "And some big, big scenes which we don't know how people are going to take them."
User avatar
Jinx
Posts in topic: 8
Posts: 134
Joined: 12 Aug 2018, 18:57

https://www.imdb.com/title/tt8694364/?r ... f_=nv_sr_1
Viena įdomesnių dėdės Elkimavičiaus rekomendacijų.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 3
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Lapkričio 29 Rick and Morty grįžta. Čia gal kas nežinojot.
pauleska
Posts in topic: 11
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Labai smagiai per Netflixą žiūrisi vokiškas Stranger Things – Dark. Su daugiau suaugusių, daugiau tikro smurto, biški sekso. Mistinis kriminalinis, su scifi elementais – kelionės laiku. Tikrai verta bent 2–3 serijas pabandyti. Yra 2 sezonai po 10 serijų, jau pirmo 8 ser. perziūrėjau
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

pauleska wrote: 19 Jul 2019, 15:08 Labai smagiai per Netflixą žiūrisi vokiškas Stranger Things – Dark. Su daugiau suaugusių, daugiau tikro smurto, biški sekso. Mistinis kriminalinis, su scifi elementais – kelionės laiku. Tikrai verta bent 2–3 serijas pabandyti. Yra 2 sezonai po 10 serijų, jau pirmo 8 ser. perziūrėjau
DARK in a nutshell:



Bet labai neblogas.
User avatar
reshef
Posts in topic: 11
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

RaMa
Posts in topic: 19
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

DARK pažiūrėjus 5 serijas galva sprogsta jau :madridista: :madridista: :clap:
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 17
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Pradėjau ir aš žiūrėt Dark, tai jei ne tas uždubliavimas angliškas Netflix ant viršaus, kuris vietomis labai neskamba, būtų idealu.
pauleska
Posts in topic: 11
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Būsiu gerai užvedęs :D pažiūrėjau pirmą sezoną, antram dar daugiau makalynės įsijungia.
RaMa
Posts in topic: 19
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

aš senokai nebuvau kokio serialo tiek sustabdęs, kad bent minutę pagalvočiau, tai kaip čia pala suprast :lol: kuris kuri čia šitam laike, kaip čia dabar :madridista:
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

T-Wolves wrote: 21 Jul 2019, 23:57 Pradėjau ir aš žiūrėt Dark, tai jei ne tas uždubliavimas angliškas Netflix ant viršaus, kuris vietomis labai neskamba, būtų idealu.
Čia būtų dar vienas disclaimeris - jokiu būdu angliškai negalima žiūrėti šito serialo, nes dubliavimas yra tragiškas. Ir bent jau man, visą immersion sugadina kai žodžiai nesusisieja su lūpų judesiais. Žiūrėkit vokiškai su eng subtitrais.
pauleska
Posts in topic: 11
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Phect wrote: 22 Jul 2019, 11:26
T-Wolves wrote: 21 Jul 2019, 23:57 Pradėjau ir aš žiūrėt Dark, tai jei ne tas uždubliavimas angliškas Netflix ant viršaus, kuris vietomis labai neskamba, būtų idealu.
Čia būtų dar vienas disclaimeris - jokiu būdu angliškai negalima žiūrėti šito serialo, nes dubliavimas yra tragiškas. Ir bent jau man, visą immersion sugadina kai žodžiai nesusisieja su lūpų judesiais. Žiūrėkit vokiškai su eng subtitrais.
O koks skirtumas - sueina ar ne - jei vokiškai nė žodžio nesupranti. Žiūriu angliškai su angliškais titrais (nes titrai nuo vertimo skiriasi :D ir iš sbiejų dalykų pasiimu, ko reikia supratimui aiškiam :obscene-hanged:
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

pauleska wrote: 22 Jul 2019, 13:07
Phect wrote: 22 Jul 2019, 11:26
T-Wolves wrote: 21 Jul 2019, 23:57 Pradėjau ir aš žiūrėt Dark, tai jei ne tas uždubliavimas angliškas Netflix ant viršaus, kuris vietomis labai neskamba, būtų idealu.
Čia būtų dar vienas disclaimeris - jokiu būdu angliškai negalima žiūrėti šito serialo, nes dubliavimas yra tragiškas. Ir bent jau man, visą immersion sugadina kai žodžiai nesusisieja su lūpų judesiais. Žiūrėkit vokiškai su eng subtitrais.
O koks skirtumas - sueina ar ne - jei vokiškai nė žodžio nesupranti. Žiūriu angliškai su angliškais titrais (nes titrai nuo vertimo skiriasi :D ir iš sbiejų dalykų pasiimu, ko reikia supratimui aiškiam :obscene-hanged:
Ne nu tai jo, filmus su Goblino vertimu irgi geriau žiūrėt tikriausiai :lol: aš tik pradmenis vokiečių turiu, bet eng kalba žiūrėt dėl tragiško įgarsinimo pasirodė neįmanoma.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Dark visiems brukau dar sename forume, kai vos tik išėjo. Liūdna, jog gerb. kolegos nesinaudoja tokiom auksinėm rekomendacijom. :sad-teareye:

P. S. Su vokiečių kalba neturiu nieko bendro, bet žiūrėt anglišką įgarsinimą yra kažkoks pasityčiojimas. Visiems, kurie čia pasigyrė tą darantys - žodiniai įspėjimai.
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Tommy wrote: 22 Jul 2019, 14:30 Dark visiems brukau dar sename forume, kai vos tik išėjo. Liūdna, jog gerb. kolegos nesinaudoja tokiom auksinėm rekomendacijom. :sad-teareye:
Naudojasi, naudojasi - dar tuomet ir buvo peržiūrėtas. Antras sezonas nebe toks įdomus, kai nebelieka tos mistikos.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tommy wrote: 22 Jul 2019, 14:30 Dark visiems brukau dar sename forume, kai vos tik išėjo. Liūdna, jog gerb. kolegos nesinaudoja tokiom auksinėm rekomendacijom. :sad-teareye:
Nes kaip ir realybėje, taip ir forume, valdžia čiulpia.

:dance:
Post Reply