[EFC] Premier League

User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

If Everton don’t beat Wolves on Wednesday, this season will officially be the worst home record in the club’s 143-year history.

By a bizarre contrast, if Everton get a point at Manchester City, they will secure the club’s best ever away record in the club’s 143-year-history.
¯\_(ツ)_/¯
kokos
Posts in topic: 32
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Čia LOL visiškas.

O ar iš to negalėtume prie bokalo daryti išvadą, kad karantino laikais išvykos - namų faktorius glamūrinėse Europos lygose galutinai sumenkęs?
User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

kokos wrote: 17 May 2021, 16:10 Čia LOL visiškas.

O ar iš to negalėtume prie bokalo daryti išvadą, kad karantino laikais išvykos - namų faktorius glamūrinėse Europos lygose galutinai sumenkęs?
Bent jau EPL tai fachtas.

Percentage of points won away:

Everton 66%
Fulham 63%
Leicester 58%
Man Utd 57%
Arsenal 55%
Aston Villa 55%
Burnley 54%
Man City 54%
Chelsea 53%
Liverpool 52%

Iš to kai kurie ekspertai prie bokalo padarė išvadą, kad Evertono fanai yra nuostabiausi Albione. Jei dar išmetus pergales Goodisone prieš Chelsea ir Arsenalą, katros buvo žaidžiamos prie 2k žiūrovų, statistika tampa išvis fantastiška.

Tiesa, Olegas prie bokalo nusprendė, kad labiausiai dėl tuščių tribūnų nukentėjo United, bet kaip matom, jo ekspertizė paremta tik bokalu ir kiaulės ausim, o ne skaičiais.
User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Fanų svarba, išreikšta skaičiais:

Goodisone sužaistos 3 rungtynės su žiūrovais. Iš jų Evertonas laimėjo 3.
Be žiūrovų 16 rungtynių, laimėtos 3. :animals-cow:
User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Sezonas užbaigtas su daina. Kaip ir tikėtasi, garbinga 10 vieta.
Gerai, kad nuojauta liepė nežiūrėt, spėjau tik patikrint kaip naujos aprangos ant žmonių atrodo. Atrodo puikiai.
User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Na ką gi, galima įvertint sezoną.

Trumpai - šūdas, kaip ir praeitas, užpraeitas, užužpraeitas, etc.

Išsamiau.
Lyginant su ankstesniu sezonu, pakilo 2 vietom aukščiau, pateko į pirmą dešimtuką! Iškovojo 10 taškų daugiau, įmušė 3 įvarčiais daugiau, praleido 8 mažiau! Labai norint būtų galima apsimest, kad Carlo pats tiki savo kalbom, kai pasakoja apie progresą.
Realybėj ta 10 vieta tokiam sezone, kai vienu metu grybą pjovė Liverpoolis, Chelsea, Tottenhamas ir Arsenalas, yra pravalas ir prašikta galimybė.

Kiek dėl to kaltas treneris, paklausite jūs. Geras klausimas, atsakysiu aš.
Šiaip aš apie Carlo nepakeičiau nuomonės nuo to momento, kai jį paskyrė. Ne tokio trenerio norėčiau Evertonui. Po barabanu man visi jo iškovoti puodai su prabangiom komandom, nes vis tiek jų neatsiveš ir neįdės į Evertono spintelę. Jam reikia prabangių žaidėjų, kurių neturi ir neturės.
Su tuo ką turi, gal jis labai ir neunderperformino, bet tik gal. Su visa pagarba West Hamui ir Leedsui ir be jokios pagarbos Spursam ir Arsenalui, buvo privaloma juos visus aplenkt.

Neskaitant paskutinių rungtynių, neblogai sekėsi parkuot autobusą. Visiška tragedija buvo, kai reikėjo pramušinėt autobusus. Žaidžiant Big Samo stilium skaitau, kad pats Samas būtų dar geriau pavaręs už Carlo. Carlo pranašumas tas, kad Samas nebūtų prisiviliojęs Jameso ir Allano. Čia ir yra vienas iš nedaugelio šio sezono pozityvų. Nors Allanas šiek tiek nuvylė, Jamesas žaidė pusę sezono ir su viena koja arba viena sėklide, o Doucoure buvo Doucoure, naujokai vis tiek pakėlė lygį. Jei kitą sezoną vėl sėkmingai pasipildys ir jei labiau seksis su traumom, galima tikėtis pakilt dar 2 vietom.

Man asmeniškai didesnė problema atrodo ne Carlo, o Brandsas. Sėdi čia jau 3 metus ir sėdės dar ilgai, padarė neblogą darbą valydamas šiukšles ir balansuodamas biudžetą, bet po tų 3 metų matom, kad jis iš nykios mid table komandėlės padarė nykią mid table komandėlę. Dar pridėjus tą fachtą, kad Richarlisono, Jameso, Allano atėjimas yra ne jo nuopelnas, o nuopelnas yra Gomesas, Bernardas, Iwobi ir Delphas, tai kyla labai rimtas klausimas kokio penio jo kontraktas buvo pratęstas.
Ties šita vieta pažymėkim, kad Karlui esant klube, tokių nesąmonių pripirkta nebuvo. Bet tikėtis, kad ir ateity nebus, turbūt neverta, nes Brandsas balsą vis tiek turi.

YNWA
Edit: tai yra COYB
kokos
Posts in topic: 32
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Apie irisus daugiausia mane informuoja hippo ir metai iš metų pro šitą prizmę aš matau Evertoną - komandą neblogą, bet be krypties, be minties ir dažniausiai apie nieką.
User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

kokos wrote: 24 May 2021, 13:03 Apie irisus daugiausia mane informuoja hippo ir metai iš metų pro šitą prizmę aš matau Evertoną - komandą neblogą, bet be krypties, be minties ir dažniausiai apie nieką.
Jo, su identitetu problemytė.

Prie Moyeso ir Kenwrighto buvo aišku kaip dieną - dogs of war, knife against firearms, kraujas, prakaitas ir fighting spirit, geležinė disciplina, no money ir beveik tobulas scoutingas.
Prie Martinezo viskas apsisuko 180 laipsnių, bet filosofija irgi buvo aiški - kamuolio kontrolė, tippy-tappy, įžaidinėjimai nuo vartų. Long ballai ne lygis, golai po standartų nesiskaito, fizinis parengimas pofik. Pozityvumas, gyvenimo džiaugsmas, meškiukai, šiluma.

O dabar apie ką šita komanda, tu vėjo arba Moširio paklausk.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 46
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Viską hippo turbūt gerai surašė, nes jis yra gi Evertono žinovas, ne aš. Bet kažkaip pasigedau Godfrey paminėjimo, kuris tikrai puikus buvo įsivažiavus sezonui ir tikrai stebino. O turbūt ir ant tokių žaidėjų, kaip Keane, Digne, DCL irgi galima statyt ateinantį sezoną. Aišku, deadwoodo daug, jį reikia parduoti bet kažkoks pagrindas jau yra, ant kurio galima statyt ateitį ar ateinančius sezonus. O idealiu atveju dar ir kokį Pereira, Toney ar naują CB/RB pridėti.
User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Godfrey atskirai paminėjau naujienų temoj. Laikas dar gali parodyt kitaip, bet kol kas atrodo puikus pirkinys. Nors kaip minėta čia Brandsui pasisekė, nes jei Gabrielis nebūtų pasirinkęs Arsenalo ir Holgate laiku negavęs traumos, Godfrey nebūtų. Bet vis tiek įrašom Brandsui pliusą. Godfrey ir Digne turbūt geriausi jo darbai Evertone.

Prie gerų dalykų dar galima paminėt DCL augimą ir Pickfordo atsigavimą. Iki traumos buvo tapęs komandos silpnąja grandim, o antroj sezono pusėj jau buvo galimai geriausias komandos žaidėjas.
O prie blogų, toliau kalbant apie individualius pasirodymus - labai blogas sezonas buvo Richarlisonui ir Holgate'ui.
User avatar
hippo
Posts in topic: 852
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Perskaičiau keulės spaudos konferenciją, nes klausyt negaliu, pykina.
Atmetus vandenį, toliau sklinda neapykanta Jamesui, bet naujiena tokia, kad 5 žaidėjai izoliacijoj dėl covido (tarp jų, turbūt labai nustebsite, Jamesas). :confusion-shrug:

Dar vienas toks keistas dalykas, kad Richarlisonas neturės jokių atostogų. Aš kaip paprastas bokalo ekspertas gal kažko nesuprantu, bet man tai čia atrodo kaip tiesus kelias į minimum perdegimą, o maximum kokių kryžminių raiščių nusitraukimą. Atlošė sezoną EPL, tada tiesiai į Copa, iš ten tiesiai į Olimpiadą, iš ten tiesiai į EPL. Gal @The_Red_Army paaiškintų, čia normalu ar kaip?
User avatar
Gunner
Posts in topic: 10
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Sito ir as nelabai suprantu, Richarlison ir Martinelli abu iskart grizo i treniruotes. Nebuvo kartais EPL taisykles, kad po visu tarptautiniu turnyru turi bent 2-3 savaites gaut priverstiniu atostogu?
User avatar
QwR
Posts in topic: 30
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Gunner wrote: 13 Aug 2021, 17:01 Sito ir as nelabai suprantu, Richarlison ir Martinelli abu iskart grizo i treniruotes. Nebuvo kartais EPL taisykles, kad po visu tarptautiniu turnyru turi bent 2-3 savaites gaut priverstiniu atostogu?
Martinelli nežaidė Copa America. Įtariu, kad turėjo atostogas tarp gegužės, kai baigėm sezoną iki liepos pradžios or whatever, kai prasidejo pasiruošimas olimpiadai. Tai tiesiog jo pre-season buvo olimpiada ir pasiruošimas jai.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 49
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

hippo wrote: 13 Aug 2021, 16:37 Perskaičiau keulės spaudos konferenciją, nes klausyt negaliu, pykina.
Atmetus vandenį, toliau sklinda neapykanta Jamesui, bet naujiena tokia, kad 5 žaidėjai izoliacijoj dėl covido (tarp jų, turbūt labai nustebsite, Jamesas). :confusion-shrug:
Su covid-19 ir mes tu problemu turim, kaip minejau praejusiose 4 zaidejai + treneris, rytoj vs Fulham vel neturesim tu 4 zaideju, tai nebent treneris ant suolo gales grizti, jeigu snd duos negatyvu, tie zaidejai jau irgi duoda negatyvius testus, bet ten vis tiek kazkokius kriterijus turi ispildyti, kad galetu grizti zaisti..... Manau cia daug klubu sezono metu tures situ bedu.
Dar vienas toks keistas dalykas, kad Richarlisonas neturės jokių atostogų. Aš kaip paprastas bokalo ekspertas gal kažko nesuprantu, bet man tai čia atrodo kaip tiesus kelias į minimum perdegimą, o maximum kokių kryžminių raiščių nusitraukimą. Atlošė sezoną EPL, tada tiesiai į Copa, iš ten tiesiai į Olimpiadą, iš ten tiesiai į EPL. Gal @The_Red_Army paaiškintų, čia normalu ar kaip?
Na man tai neatrodo normalu. Kazkada pries 7-8 metus 15min.lt net rasiau apie svarba duoti poilsio vasara po sekinancio sezono. Gal galvoja, kad kai gaus trauma tada ir pailses :lol: Siaip as duociau 2 savaites poilsio, aisku dvi savaites rimto poilsio = 4 savaitems nezaidimo, nes veliau reikes igyti match fitness ir etc.

Gal galvoja klubas, kad dabar jis atvaro su match fitness, yra natural fitted ir reikia tuom naudotis, o sezono metu pailsins prie progos, jeigu matys, kad neislaiko formos. All in all situacija sudetinga sitoj vietoje, futbole zinokite taip daznai, nes futbole svarbiausia pergale savaitgali, tai viskas orientuota i mikrocikla. Makrociklu elito futbole nlb ir yra, nes ne lengvaatleciai, kad patys sau tvarkarasti susidarytu, kur ir kokiose varzybose dalyvaus, kuriose varzybose sieks pergales ir SB, PB, o kurias naudos tik kad igyti forma ir atitaikyti formos pika ant olimpiados ar svarbiausiu varzyby, futbole viskas orientuota i mikrocikla t.y. pergale savaitgali ir fizrukai tarsi ugniagesiai, kurie gesina mazus gaisrus day by day.
User avatar
flasher1
Posts in topic: 198
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Na ką, sezonas atidarytas pergale 3-1 prieš Southamptoną, kurį teko vytis po Keane kliurkos. Rungtynių pažiūrėti nepavyko, tai pastebėjimai tik iš statistikos: FSW nurašyti Chamesas su Kean nebuvo registruoti, o nereikalingas Delphas gavo pasėdėti ant suolo. JPG, kuris turėjo visus nustebinti tuo, kad po kelių metų ligoninėse vis dar yra gyvas, taip pat neregistruotas kaip traumuotas.
Bet 3 taškai yra ir FSW kol kas ant balto arklio.
kokos
Posts in topic: 32
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Vargšas arklys...
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 48
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Mačiau highlightus, pasirodė senas geras David Moyes futbolas su daug crossų. Nesu ekspertas ties tuo, bet man Rafos futbolas asocijuojasi su juodadarbiais wingeriais ir puolėjais. DCL su Richarlisonu pasižymi darbštumu, Townsendas padresiruotas pas Woy, o visokiem Iwobiam ar Gray tai tik tas belieka, kai futbolo žaist nesigauna. Match made in heaven?
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 28
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Benitezas isves Evertona i Cempionu Lyga ir isitvirtins Evertonas kaip solidi TOP 4 komanda ateinantiems 5 sezonams, tai hippo dar ilgam sitoje skiltyje nematysim.
kokos
Posts in topic: 32
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Būtų labai ironiškas likimo šypsnis, jei po post Moyeso buvusių trenerių bardako, geriausius ir stabiliausius rezultatus Evertonas imtų rodyti su Benitezu. Irisų fanų lauktų tikra drama. Ar taip, ar kitaip, sunkūs laikai.
User avatar
flasher1
Posts in topic: 198
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Jep, irisų fanai tiesiog krykšta optimizmu.
Image
Post Reply