[Real] Transferai ir gandai

Post Reply
avoidukas
Posts in topic: 9
Posts: 52
Joined: 04 Aug 2018, 12:10

Diskusijos tiem 1000+ žaidėjų kuriais Realas domisi kiekvieną tranferų langą.
RaMa
Posts in topic: 72
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Kovačičius streiką paskelbė ir atrodo kad jis bus sėkmingas - parduoti nereik, bet ant nuomos išeis į Chelsea, kur starte turėtų tikrai lošti su Jorginho ir Kante (nebloga trijulė gausis). Svarbiausia kad jokio išpirkimo mokesčio nedėtų, nes prarasti tokį Modričiaus kloną tai visiškas fail būtų. Kai ir taip vasaros transferu langas daugiau nei keistas.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 7
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Ar teisinga būtų sakyt, kad Realas finansiškai nebepakovos su United, PSG, City ir Perezas tai suprasdamas šiek tiek keičia savo transferų politiką ir dėl to babkes leidžia ant prospectų kaip Odriozola ir Vinicius,(Theo, Ceballos vasarą prieš) ?
Man asmeniškai lūžio taškas, kad Realas nėra visagaliai tranferuose, buvo kai United juos nukonkuravo dėl Pogba.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

velnes wrote: 07 Aug 2018, 16:53 Ar teisinga būtų sakyt, kad Realas finansiškai nebepakovos su United, PSG, City ir Perezas tai suprasdamas šiek tiek keičia savo transferų politiką ir dėl to babkes leidžia ant prospectų kaip Odriozola ir Vinicius,(Theo, Ceballos vasarą prieš) ?
Man asmeniškai lūžio taškas, kad Realas nėra visagaliai tranferuose, buvo kai United juos nukonkuravo dėl Pogba.
Man atrodo kad kai Perezas kitą vasarą ateis su savo 500-600mln warchestu, tai visų klubų fanai sėdės apsisisioję dėl savo palaikomų klubų lyderių ateities.
RaMa
Posts in topic: 72
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Politika keičiasi, bet daugiau dėl rinkos iškreiptos. Mbappe,Neymaro nepaimsi, Hazardas realiai planas C, kuris 200 mln vos ne. Manau šiemet tikrai lūžio taškas bus. jei su ispanų gvardija ir Lopategui propaguojamu žaidimu ir tuo begaliniu pasitikėjimu jaunimu nepaeis korta (nuojauta sako kad taip ir bus), tai kitąmet prasineš po klubus.

O šiaip tai vis dar juokinga, kai Benzema yra šios komandos strikeris pagrindinis. cirkas
User avatar
Tango
Posts in topic: 14
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

Tuoj pajudės Madridas. Va, Chelsis už 80 mioijonų ima Kepa, kas yra insane, bet tokia išpirka. Ir Londonas paleidžia Courtois į Madridą. Navas matyt išeis, žodžiu, biški domino pasidėlios.
Kiek kaži CFC panorės už belgą :think:
RaMa
Posts in topic: 72
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Tango wrote: 07 Aug 2018, 20:03 Tuoj pajudės Madridas. Va, Chelsis už 80 mioijonų ima Kepa, kas yra insane, bet tokia išpirka. Ir Londonas paleidžia Courtois į Madridą. Navas matyt išeis, žodžiu, biški domino pasidėlios.
Kiek kaži CFC panorės už belgą :think:
kad jau buvo skelbta suma apie 35, plius bonusai kažkiek.

Transferai tai legendiniai šiemet. strikerio jokio, vartininkai 2. net nekalbėsiu apie kad ir tiap yra Navasas, bet ir naujokas ukrainietis kiek teko matyti atrodo super prospectas. O dar dabar belgas.
avoidukas
Posts in topic: 9
Posts: 52
Joined: 04 Aug 2018, 12:10

Man kas labiausiai nepatinka tai, kad jei krenta kažkuris iš Casemiro, Kroos ar Lukos, jų vieninteliai coveriai yra Ceballos ir Llorente. Puolime tai bent Viničius prisijungė.
RaMa
Posts in topic: 72
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

avoidukas wrote: 07 Aug 2018, 20:59 Man kas labiausiai nepatinka tai, kad jei krenta kažkuris iš Casemiro, Kroos ar Lukos, jų vieninteliai coveriai yra Ceballos ir Llorente. Puolime tai bent Viničius prisijungė.
Man šiemet niekas nepatinka. Būsiu tas pesimistas bambantis.
User avatar
Tango
Posts in topic: 14
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

Furis wrote: 07 Aug 2018, 17:01
velnes wrote: 07 Aug 2018, 16:53 Ar teisinga būtų sakyt, kad Realas finansiškai nebepakovos su United, PSG, City ir Perezas tai suprasdamas šiek tiek keičia savo transferų politiką ir dėl to babkes leidžia ant prospectų kaip Odriozola ir Vinicius,(Theo, Ceballos vasarą prieš) ?
Man asmeniškai lūžio taškas, kad Realas nėra visagaliai tranferuose, buvo kai United juos nukonkuravo dėl Pogba.
Man atrodo kad kai Perezas kitą vasarą ateis su savo 500-600mln warchestu, tai visų klubų fanai sėdės apsisisioję dėl savo palaikomų klubų lyderių ateities.
...ir su šitiek warchestu jam nepaeis, nes po to turės stumdyt dabar surinktą jaunimą brangiai. FFP, you know. Už Benzą nebelabai ką gausi, kad account booksus per tris metus susitvarkyt. Modričius irgi neina jaunyn.
RaMa
Posts in topic: 72
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Tango wrote: 07 Aug 2018, 21:33
Furis wrote: 07 Aug 2018, 17:01
velnes wrote: 07 Aug 2018, 16:53 Ar teisinga būtų sakyt, kad Realas finansiškai nebepakovos su United, PSG, City ir Perezas tai suprasdamas šiek tiek keičia savo transferų politiką ir dėl to babkes leidžia ant prospectų kaip Odriozola ir Vinicius,(Theo, Ceballos vasarą prieš) ?
Man asmeniškai lūžio taškas, kad Realas nėra visagaliai tranferuose, buvo kai United juos nukonkuravo dėl Pogba.
Man atrodo kad kai Perezas kitą vasarą ateis su savo 500-600mln warchestu, tai visų klubų fanai sėdės apsisisioję dėl savo palaikomų klubų lyderių ateities.
...ir su šitiek warchestu jam nepaeis, nes po to turės stumdyt dabar surinktą jaunimą brangiai. FFP, you know. Už Benzą nebelabai ką gausi, kad account booksus per tris metus susitvarkyt. Modričius irgi neina jaunyn.
vargiai surasi juokingesnį dalyką nei tas FFP :) neveikiantis teorinis dalykas ir tiek.
avoidukas
Posts in topic: 9
Posts: 52
Joined: 04 Aug 2018, 12:10

Dedant į šalį, kad toks pats juokingas reikalas yra kaip ir pati FIFA, bet paprašysiu primint kokį laikotarpį tas FFP apima? Ar per tą patį sezoną negali išleist daugiau nei uždirbai ar tarkim 5 metų laikotarpį? Nes Realas paskutinius kelis metus man rodos net ir iš transferų pliuse yra, jau nekalbant apie šiaip generuojamas pajamas.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tango wrote: 07 Aug 2018, 21:33 ...ir su šitiek warchestu jam nepaeis, nes po to turės stumdyt dabar surinktą jaunimą brangiai. FFP, you know. Už Benzą nebelabai ką gausi, kad account booksus per tris metus susitvarkyt. Modričius irgi neina jaunyn.
Jau PSG parodė, kaip tas FFP veikia ;)

O jeigu jie ten dar skaičiuoja pardavimus ne už metus, o už didesnį laikotarpį, tai Realas tiek pinigo jau prikaupė, kad sočiai pakaks.
User avatar
Tango
Posts in topic: 14
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

RaMa wrote: 07 Aug 2018, 22:31 vargiai surasi juokingesnį dalyką nei tas FFP :) neveikiantis teorinis dalykas ir tiek.
Na, matyt, tau nereikia priminti, kuo baigėsi Milanui žaidimai su FFP? Suprantu, kad banas panaikintas vėliau ir yra pakliuvusių krūva mažesnių klubų, bet... aišku, galima išleisti pusę milijardo per vasarą, tačiau galvoti, kad po to tu du metus galėsi nieko nedaryt "nes neveikia kažkoks teorinis dalykas" sakyčiau yra pernelyg neatsargu.
Reiks kurti kokį ūber galingą Viniciaus brandą ir iš to pinigą daryt, kokias įvaizdžio teises pardavinėt. Nesakau, kad tai misija neįmanoma, bet judėt teks stipriai, jei kitų metų vasara skirta mega pirkiniams.
User avatar
Tango
Posts in topic: 14
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

Furis wrote: 07 Aug 2018, 22:46
Tango wrote: 07 Aug 2018, 21:33 ...ir su šitiek warchestu jam nepaeis, nes po to turės stumdyt dabar surinktą jaunimą brangiai. FFP, you know. Už Benzą nebelabai ką gausi, kad account booksus per tris metus susitvarkyt. Modričius irgi neina jaunyn.
Jau PSG parodė, kaip tas FFP veikia ;)

O jeigu jie ten dar skaičiuoja pardavimus ne už metus, o už didesnį laikotarpį, tai Realas tiek pinigo jau prikaupė, kad sočiai pakaks.
PSG dar nieko neparodė. FFP yra trijų metų periodui. Neymaras pernai, Mbappe šiemet privalomai išperkamas. Čia nekvepia 500 mon per vieną vasarą. Be to, balansą susistyguot galima ne tik iš žaidėjų transferų.
Kas čia buvo kažkuriam bloge apie FFP surašęs viską. Ar tik ne Pauleska. Reiktų ir man pačiam.parefreshint žinias.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Palei mano skaičiavimus tai per 3 metus Realas iš transferų jau dabar turi virš 100mln pliuso. O kaip ir minėjai, balansas styguojamas iš įvairių šaltinių, tai konkrečiai Realo atveju nematau bėdos, dėl ko jie negalėtų sukaupti tokio biudžeto vienai vasarai. Nu ok, gal ne 600, bet 400 tai manau nesunkiai. Jeigu PSG išlaviruos, tai Realui čia bus kaip du pirštus apmyžt.
User avatar
Tango
Posts in topic: 14
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

Furis wrote: 07 Aug 2018, 23:27 Palei mano skaičiavimus tai per 3 metus Realas iš transferų jau dabar turi virš 100mln pliuso. O kaip ir minėjai, balansas styguojamas iš įvairių šaltinių, tai konkrečiai Realo atveju nematau bėdos, dėl ko jie negalėtų sukaupti tokio biudžeto vienai vasarai. Nu ok, gal ne 600, bet 400 tai manau nesunkiai. Jeigu PSG išlaviruos, tai Realui čia bus kaip du pirštus apmyžt.
Matai, vien transferai dar ne viskas. Ir jei Real per tris turėjo 100 pliuso, tai jau po metų to pliuso gali nebūti ir labai momentaliai.
Nes gaunasi kaip - tarkim, 2010 metais tu iš transferų turi 100 milijonų pliuse, 2011 - 0, 2012 - 0. Na čia pavyzdys. Kai reikia skaičiuot balansus, kad ištaikyt į FFP, tai trečiaisiais metais tu išties turėsi 100 milijonų pliuso.
Bet, jei 2013 tu su transferais pasidarysi 50 milijonų minuso, tai ataskaitiniu kitų metų laikotarpiu tu jau sėdėsi minuse, nes 2011 - 0, 2012 - 0, o 2013 - minus 50. Tie 100 milijonų po 4 metų jau nebeturi reikšmės.

Ir joa, kaip ir pats sakai, transferai tik vienas rodiklis. Ten skaičiuojasi dar daug dalykų: žaidėjų algos, personalo algos, amortizacija ir dar daug daug rodiklių. Nėra ten viskas taip paprasta, bet nė kiek neabejoju, jog Real buhalterija pasitemps ten kur reikia ir kiek reikia.

Čia labiau buvo mano pastebėjimas į Ramos "nu ką tie FFP, teoriškai neveikia". Veikia. Gal ne taip efektingai, kaip norėtųsi, bet veikia. Sulaukia kritikos ir pan, bet negali taip jau visiškai nepaisyt to mechanizmo. Beje, Milan, kaip supratau, kai gavo baną, tai yra aukščiausia bausmė už FFP pažeidimus.

Apie "išleisim 400 milijonų per vasarą" - tai va ir PSG galėjo sau leisti išleisti tuos 400 per vieną vasarą vien pirkdami Neymarą (222 mln.) ir Mbappe (180 mln.), tačiau jie veikiausiai ir patys suvokė kaip tai neprotinga, dėl to išsiderėjo dėl Mbappe nuomos ir pirkimo tik šiemet. Pinigų jie turi kaip šieno ir tikrai gali sau leisti tokias išlaidas, bet taip nepasielgė, nes išleidęs per vasarą 400 milijonų ir iš pardavimų stipriai neuždirbęs tu rizikuoji sulaukti vasaros, kai viską iškart reiks išlyginti. Ypač, jei užtempsi su tuo išlyginimu.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 14
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Tango wrote: 08 Aug 2018, 07:40 Beje, Milan, kaip supratau, kai gavo baną, tai yra aukščiausia bausmė už FFP pažeidimus.
Dar kartą pabrėžiu, jog tas banas net tokiame šūde buvusiame klube kaip Milanas, sporto arbitražo buvo nuiimtas. Jie baną gavo, nes savininkas niekaip negalėjo pagrįsti savo pinigų kilmės, t.y. įrodyti kokiu verslo planu jie dengs 50 mln. minusą. Vos tik klubą perėmė normalūs savininkai ir sudėliojo planą, visi banai buvo nuiimti.

Real jokių problemų su pagrindimu neturės. Jei reikės tai ir tą patį Neymarą išsinuomos ir po to nupirks po metų.

Perezas šiuo metu atrodo taip:

Image
User avatar
Tango
Posts in topic: 14
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

reyu wrote: 08 Aug 2018, 09:13 Dar kartą pabrėžiu, jog tas banas net tokiame šūde buvusiame klube kaip Milanas, sporto arbitražo buvo nuiimtas.[/img]
Apie tai, kad jiems skirtas banas vėliau buvo nuimtas aš jau rašiau. Bet dėkui už pabrėžimą :bow-blue:
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 6
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Nereikia skaičiuoti, kad Real disponuoja visais pinigais, kuriuos užsidirbo per krūvą metų iš komercijos ir transferų. Nepamirškime, kad jie rekonstruoja stadioną, o ten sukasi šimtai lemonų. Nenustebčiau, kad Perezas tiesiog neišgali nupirkti kokio Hazardo, bo jau užsakyti architektai, buldozeriai ar tinkuotojų brigada...
Post Reply