OL transferai ir gandai

User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

tjeris_anris wrote: 19 Jan 2021, 21:36 vakar man skambino Sidnėjus Govū. sake Slimani yra silpnas.
Govū pastaraisiais metais yra palikęs labai prastu televidinios punditu. Toks į kurį niekas iš vietinių net nebekreipia dėmesio. Prieš kelis sezonus Lyonui prognozavo labai silpną ateitį. Bet kas čia žino, He might be right? O paskutinis jo komentaras buvo, kad Benzema yra more complete player than Thierry Henry. Tai nežinau ar jis tau tą asmeniškai sakė ar ne? Ar čia tik atidavė pagarbą vien tik dėl to, kad abu yra OL akademijos perlai?
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

Luigi wrote: 20 Jan 2021, 00:58
tjeris_anris wrote: 19 Jan 2021, 21:36 vakar man skambino Sidnėjus Govū. sake Slimani yra silpnas.
Govū pastaraisiais metais yra palikęs labai prastu televidinios punditu. Toks į kurį niekas iš vietinių net nebekreipia dėmesio. Prieš kelis sezonus Lyonui prognozavo labai silpną ateitį. Bet kas čia žino, He might be right? O paskutinis jo komentaras buvo, kad Benzema yra more complete player than Thierry Henry. Tai nežinau ar jis tau tą asmeniškai sakė ar ne? Ar čia tik atidavė pagarbą vien tik dėl to, kad abu yra OL akademijos perlai?
Na man asmeniskai jis to nesake, bet manau akivaizdu, jog Benzemas yra labiau complete zaidejas negu as.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Lyono fronte nieko įdomaus ar informatyvaus nevyksta. Lorient bandė ant nuomos pačiupt Bard, bet žaidėjas atsisakė tokios galimybės. Camilo bandoma prastumti kažkuriai iš Ligue2 komandų. To be honest aš nežinau kokiam kosmose Juninho tada buvo įšėjęs, kad sugalvojo jį aplamai pirkti..?
De Sicglio tuo tarpu išreiškė norą likti Lyone ir pageidautų permanent deal’o. Kiek žinau Lyonas pirkimo opcijos iš Juvės negavo, o kiek jis kainuotų neturiu supratimo. Paskutiniai jo pasirodymai buvo verti pagarbos ir gero pažymio. Šiaip ar taip žaidėjas iš Top klubo, buvo kviečiamas į rinktinę, tai nėra lempinis, o jo pagrindinis pliusas, kad gali lošti per abu kraštus. Tik jau kaip sektųsi dealint su jo traumom, čia jau atskiras klausimas..
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 11
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Pradėjo rodytis gandai apie Benzema. Palieku sceną Luigi!
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Tai apie Karimą Benzemasą kalbos jau seniai eina, tik stengiuos nekreipti dėmesio. Nes biški nemeikina senso. Jei ir nepratęs su Realu kontrakto, tai vis tiek išbus iki jo pabaigos, o kai bus laisvas, tuo metu jis eis 35-uosius metus. Tai ar verta mokėt didelę algą tokio amžiaus žaidėjui, kur naudos vis tiek nebebus tiek kiek norėtum?
Nebent Karimas sutiktų ženkliai susimažint income padarydamas gražų gestą savo pirmam klubui, kuo irgi nelabai tikiu..
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Rennes central defender Damien Da Silva (33) has agreed to sign for Lyon on a free transfer.
Biški toks wtf? Reiškia Andersen tikrai bus pardavinėjamas. O labai gaila, kai po tokio sezono danas net negaus šanso Lyone.
Iš šono žiūrint, tai visiška pieva. Tiek ilgai medžiotojas CB bus taip paprastai paleidžiamas ir dar greičiausiai be jokio didesnio profito.
Lyon have concluded a 4-year agreement with 27-year-old left-back Henrique, who will join on a free transfer from Vasco de Gama in August, according to L'Équipe.
Dar vienas brazilas.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 11
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Aulas veržiasi diržus 2013-ųjų stiliumi?
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Nelabai kas balieka kai tokia situacija. O jei sezono gale nebus ČL tikieto, tai kitą sezoną vietoj Galtier trenerio kėdėj galim matyt ir kokį Gourvennec...
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Image

Nu ką aš žinau, bet tikrai ne tokio CB norėjosi. Pagal mane jis aptūrėjo vidutinišką sezoną ir dar klausimas ar Rennes iš vis jam siūlė pratęst kontraktą. Paimt Aguerd būtų buvę kur kas maloniau.
Andersen for sure ant pardavimo. Nors naiviai tikėjaus, kad išėjus Garcia, danui bus suteiktas pilnas šansas.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Taigi nuomininkai. Jų buvo ne taip ir mažai, paminėsiu tik svarbiausius.

Moussa Dembele nors ir laimėjo su atletais La Ligą, bet sužaidė vos 95 minutes su nuliais statistikos grafoje. Ispanai jo kontrakto tikrai neišpirks.
Joachim Andersen nuoma gavosi labai vykusi ir dabar dėl jo kraustosi iš proto pusė EPL’o. Kad bus ant pardavimo, tai viskas aišku. Tik tikiuosi klubas supranta, kad jį pardavinėt reikia ne už 20M.
Jean Lucas nuoma į Brest irgi buvo vykusi. Buvo starto žaidėjas, bet vis dar abejoju jo galimybėmis būti geru ir pastoviu žaidėju Lyone.
Pape Cheick Diop už silpniausią lygos komandą išbėgo 21 kartą, tik 13 startų. Kadangi Dijon išlėkė lauk, tai jo kontrakto jie tikrai neklibins. Bus reikalų su šituo.
Jeff Reine Adelaide aptūrėjo gerą laiką Nicoje iki kol vėl nenusitraukė kryžminių. Man patinka jisai, tik dabar didelis klaustukas ar po tokių dviejų iš eilės žiaurių traumų pajėgs gryžtį į savo buvusią formą..
Youssouf Kone, tai be komentarų. Dvi nuomos per vieną sezoną ir visur flopino kaip reikiant.

Reziumuojant pinigai garantuoti tik už Andersen. Jean Lucas kažkam prastumti ar vėl išnuomuoti irgi neturėtų būt problemų, bet profitas nesišviečia. JRA galėtų pakeist Aouar, jei šis parduodamas. Skills’ų ir talento tam turi, norisi tikėt, kad traumos nesuės jo karjeros, o prie naujo trenerio galėtų žydėt kaip obelis sode. Nežinau kame bėdos su Dembele, bet jam reikia susiimti ir parodyt, koks jis buvo Lyone pirmus du sezonus. Kas jis geresnis už Slimani, tai kaip ir aišku, bet fitnesas ir psichologija kažkur ne ten kur reikia. O ką daryt su Diop ir Kone, tai tik birka žino.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Taigi ponai pavadinimais De Sigclio ir Benlamri panašu, kad palieka Lyoną. Pirmam baigėsi nuoma ir grįžta į Juvę, o antram baigėsi nesąmoningas vienerių metų kontraktas ir galės grįžti ten kur panorės.
Apie italą mano nuomonė tokia, kad nėra jis blogas, bet tikrai ne kažkoks masterklasas. Lyg ir buvo šnekų, kad norėtų likti Lyone. Bet su sąlyga, kad atėjo iš Juvės, tai gali lengvai pasijausti užguitu superstaru ir algos prašyt daugiau už Dubois, o geresnis už Dubois tikrai nėra. Jo privalumas, kad gali žaisti per visas linijas, bet ir nežinosi, kada užplauks jam vėl su traumom. Palikčiau jį ten, kur jis priklauso ir ieškočiau kažko iš serijos, jaunesnio, talentingesnio ir perspektyvesnio.
Benlamri buvo paimtas kaip ketvirtas CB. Žaidė labai mažai ir suprantama dėl ko. Paskui gavo traumą ir sezonas jam gavosi toks, kad kontrakto pratęsimo jis gali tikėtis tuom pačiom galimybėm, kaip laimėt milijoną per kenoloto.

Taigi lengvai žiūrint į turgaus langą norėtusi matyt naujo RB, naujo LB, nes aš linkstu prie tos nuomonės, kad Cornet niekad nebus geras gynėjas ir tegul jį vėl atgaivina wingerio pozicijoj.
Kažko kas galėtų pakeist Memphį. Mano durna galva ir idealiu atveju, tai Cherki, tada žmogaus, kuris galėtų keist Cherki.
Tikro kito wingerio, o ne tokio kaip Kadewere.
Nu ir tada likę dalykai priklauso nuo būsimų pardavimų.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Taigi Yaya Soumare išnuomuotas į Dijon sausai nuomai. Pradėjo lįsti kalbos, kad Denayer nenori pratęst kontrakto, nes jo komanda failino patekt į ČL. Liko 12 mėnesių, tai arba pratęsi dabar arba pierdolini lauk. Arba nepierdolini ir lauk, kad po sezono OL gauna ČL ir pratęsi tą kontraktą. Variantų trys, o tik birka žino kuris.
Henrique iš Vasco da Gama ateina į Lyoną kaip laisvasis agentas. Metų jam 27 ir visą gyvenimą jis žaidė tik už portugalo ekspeditoriaus vardu pavadintu klubu. Turiu draugą brazilą, kuris aistringai palaiko Vasco da Gama, bet matyt dabar busy pardavinėdamas narkotikus Rio gatvėse, tai kol kas į mano užklausą apie Hernrique profilį jisai neatsakė.
Henrique atėjimas galimai reiškia Cornet pardavimą. Leeds ir Watford lyg ir nori jo paslaugų. Kaina sukasi apie 20M.
O Jean Lucas paslaugomis labai susidomėjo Monaco. Bozs norėtų su juo dirbti, bet monegaskai nori duoti 10M, kas būtų +3M daugiau nei kad buvo pirktas. Imant tai, kad Lyone jis mažai žaidė ir keliavo ant nuomos ir kad po Covid’o dabar kitoks laikmetis, tai šitas dealas neatrodytų labai blogas.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Luigi wrote: 17 Jun 2021, 23:16 Henrique iš Vasco da Gama ateina į Lyoną kaip laisvasis agentas. Metų jam 27 ir visą gyvenimą jis žaidė tik už portugalo ekspeditoriaus vardu pavadintu klubu. Turiu draugą brazilą, kuris aistringai palaiko Vasco da Gama, bet matyt dabar busy pardavinėdamas narkotikus Rio gatvėse, tai kol kas į mano užklausą apie Hernrique profilį jisai neatsakė.
Vis dėl to atsakė:
Well, Henrique... I wish I had good news for you my friend, but this is a transfer that I'm not very optimistic. He had good games for Vasco when he came to the professionals but the last couple of seasons were not great. He's a hard worker for sure, but he makes to much errors that usually affects the results..
The physicality is part of the problem since his weaknesses rely more on the defense. He often leaves too much space and his pace is not the greatest. He can make good tackles but also stupid ones. Last season in a crucial game he was sent off, we lost what should have been an easy game at home and that basically sealed our relegation. But I guess this has a lot with mentality, so can be worked on by Lyon.
In the offense he is much better. He is good with the ball, has a decent ability to dribble and control. His crossings used to be terrible but he has improved a lot and I would say it is one of his best qualities now. In general, I think he is quite average where the good days are nothing out of the world and the bad days tend to be somewhat tragic. With him you never know what kind of display he'll deliver
Eina suprast ateina kaip back up’as. Tada klausimas ar Cornet stumiamas atgal į wingerius ir Bard imą pirmą rolę ar čia dar vienas Juninho mastermindas?

Kitoj sferoj Ozkačaras eina ant nuomos kažkur ant Belgijos.
Dembele aceit nori transfero, bet staigiai patvytino, kad čia žurnalistai pamelavo. Realiai tokio puolėjo gerai neparduosi, o nuomot gal nelabai apsimoka, nes už Slimani jis bet kokios paros metu yra geresnis.
Pasirodė gandų, kad Bozs nori, o gal net ir kalbino Onana, kuris kaip žinia Ajaxe yra suspenduotas ir kontrakto beturi iki kitos vasaros. Su visa pagarba Lopes, bet tokį judesį supraščiau ir pateisinčiau. Imčiau Onaną over Lopes ir girtas ir blaivas.
Tuo tarpu Aouar net neįtrauktas į draugiškų varžybų ciklą. Eina žmogus ant pardavimo, bet kol kas kokių oficialių bidų nepaduota.


P.S. Trenerio Petro kojos atrodo taip, kad Bruno G tik lieka treniruotis iki pamėlynavimo!

Image
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

L’Equipe reports that Onana was offered a long term contract until 2026. Ajax wants €10M, OL offered €5M. Deal should be around €6M+incentives related to UCL.
Jei čia tiesa, tai pločiau atsistojęs.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Onana jau sutarė asmenines detales su OL. Kontraktas 5 metams su 2,3M€ metine alga. Belieka Ponsot susitarti su Overmarsu dėl transfero sumos.
Pirmas Bozs pirkinys ir tada klausimas kas bus daroma su Lopes? Nes laikyt tokius du brangiai apmokamus vartininkus biški ne Covid’o ir ne EL kišenėj. Bet kas pirktų Lopesą irgi nelabai įsivaizduoju.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Vat tatai visai nelauktai Melvin Bard parduotas į Nice. Kaina 3+2M+20%.
Aš turėjau viltį, kad jis gal būt bus pirmas čoisas ant LB, bet Bosas nutarė kitaip. Kita vertus pardavimų reikia ir nors suma nedidelė, bet vis šis tas.
Taip išeina, kad Cornet liks ir toliau šioj pozicijoj, o Henrique jo coveriu

Onana transferas nejudėjo iki pardavimų, tai gal dabar kiek pajudės. Yra dar tokia komanda pavadinimu Inter ir jie irgi nori kamerūniečio paslaugų. Bet nori jų tik kitam sezonui, kai jis bus laisvas nuo Ajaxo kontrakto. Aceit bando visaip vyliot ir įtakot jo pasirinkimą. Iki tol buvo aišku, kad Onana Ajaxe likti nebenori ir nori ateit čia į Lyoną ir prisimint gerus laikus su Bozs. Tikiuos norai nepasikeis.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 15
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

@Luigi, sakyk, kas likę iš to Houssemo Aouaro. Čia turiu omeny su tuo, jog visokiausių gandų jau yra, kad gali jis persikelti į Tottenhamą. Aišku, nesuprasi, kokio rimtumo tie gandai kol kas, bet visi žinom Aulo ir Levy neblogus santykius, o dar neseniai ir Juventus su Paratici priešakyje norėjo to pačio Aouar.

Aš kiek suprantu, tai jis jau šiek tiek per ilgai Lyone užsibuvo, su visa pagarba, bet talentas vis dar yra didžiulis ir jam naujas iššūkis nepamaišytų. Man tai jis asmeniškai labai imponuoja, gal net labiau imponuoja labiau už tą patį Ndombele, bet čia jau skonio reikalas. Nu žodžiu Luigi pasakyk ar aš teisus ir dar pridėk kažką nuo savęs.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Luigi dar nuo savęs pridės, bet Aouar talentas niekur nedingo, tik man atrodo jis toks žaidėjas, kur turi būti sistema aplink jį sustatyta, kad spindėtų. Na ir stabilumo trūksta. Jis yra tikras baller'is. Skills'ai su kamuoliu pasaka, pasiuką klasišką gali padaryt, įmušt pats taip pat. Bet tuo pačiu nėra itin greitas krašte žaist, o no 8 trūksta jėgos ir noro sunkiau padirbt gynyboje. Optimalu turbūt būtų no 10, bet tokie žaidėjai išėję kažkiek iš mados.
Už tuos pinigus, ką aš dabar matau (20-25m), tai čia gali būti puikus sandoris perkančiai komandai, nes kad ir ilgai jis Lyon, bet ką tik 23 metai stuktelėjo. Tinkamoje aplinkoje gali būti puikus papildymas.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Paskutinis sezonas jam buvo labai šūdinas, dėl to ir rinkos kaina nusirito. Kai turėjo patraukt komandą iki ČL vietų, tai liko Paquetos ir Depajaus šešėlyje. Gavo Covid’ą, buvo traumų, o ir psochologiškai atrodė toks labai išsikvėpęs. Tikrai tikėjaus iš jo žymiai didesnio indėlio.
Lyone jisai žaidė keliose pozicijose, bet pagal mane geriausiai atrodė 3 saugų linijoj aukščiausiai lošiančiu. Gintis jis netingi, yra darbštus žaidėjas. Kamuolio kontrolė tai tikrai aukščiausio lygio, ypač jo gebėjimas ramiai žaisti mažuose plotuose. Gerai dengia kamuolį ir daro tai be jokios panikos.
Minusai tokie, kad kaip T-Wolves minėjo yra lėtas ir EPL’e prie dar didesnių greičių gali kiek struglinti. O ir tolimą smūgį galėtų pagerint. Kaip ir bet kokį smūgį kaire koja. Jėgos minusas ir tai, kad 90minučių sužaist vienodu tempu jam jau yra šioks toks iššūkis.
Kad bus parduotas tai visiškai aišku, nes 2 metai kontrakto liko, o įplaukų iš pardavimų verkiant reikia. Į Ispaniją, pasiruošimo stovyklą net nebuvo įtrauktas į grupę.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 504
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41



Aš tikėjaus kažko rimtesnio tbh. Nes gi labai gerą sezoną ant Albiono aptūrėjo.
Post Reply