Fantasy Premier League

User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Aš tai startuosiu su juo, po 2 turų jeigu bus nekažka, galima pakeist į Kane.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 1
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Lazareto vienuolikėj nebent.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

pntmstr wrote: 10 Jul 2022, 13:17 Ar forumiečiai savo šiųmetinėse vienuolikėse mato Erlingą Brautą Halandą?
Nauja lyga + Pep roulette, tai gal tiek to :handgestures-salute:

Šiemet FPL įdomus nusimato, kol kas atrodo kad gynėjai vėl ves komandas į priekį. Pakritusios kainos, premium GK už prieinamas kainas, daug variacijų išeina.

Aš kaip ir pernai varysiu su no Salah, kol kas planas eit ant premium GK + premium gynėjų + du 8.0 saugai ir Kane+Jesus. Tai čia maždaug iki trečiadienio tokia taktika :lol:
User avatar
Gunner
Posts in topic: 1
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Galima koduka? Kazkaip man po kiekvieno sezono reikia prisijungti per nauja.

P.S neveikia kodas is pirmo posto
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 4
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Gunner wrote: 11 Jul 2022, 08:18 Galima koduka? Kazkaip man po kiekvieno sezono reikia prisijungti per nauja.

P.S neveikia kodas is pirmo posto
Atnaujinau kodą pirmame poste, įkeliu ir čia - c4xea9.

Temą pervadinau, manau užtenka ir vienos kai per sezoną tik puslapį postų sugeneruojam. :lol:
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Furis wrote: 11 Jul 2022, 08:04
pntmstr wrote: 10 Jul 2022, 13:17 Ar forumiečiai savo šiųmetinėse vienuolikėse mato Erlingą Brautą Halandą?
Nauja lyga + Pep roulette, tai gal tiek to :handgestures-salute:

Šiemet FPL įdomus nusimato, kol kas atrodo kad gynėjai vėl ves komandas į priekį. Pakritusios kainos, premium GK už prieinamas kainas, daug variacijų išeina.

Aš kaip ir pernai varysiu su no Salah, kol kas planas eit ant premium GK + premium gynėjų + du 8.0 saugai ir Kane+Jesus. Tai čia maždaug iki trečiadienio tokia taktika :lol:
Perišičius tamstos draftuose figuruoja?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

pntmstr wrote: 14 Jul 2022, 21:53 Perišičius tamstos draftuose figuruoja?
Oj ne, per daug rizikos. Perisič tik ką pradėjo treniruotis, nauja lyga, o dar Sessegnon atrodo labiausiai motyvuotas komandos žaidėjas visam preseasone. Neabejoju kad Perisič taps pagrindiniu LWB, bet labai nesunkiai matau scenarijų, kuriame Sessegnon startuoja pirmus 2-3 turus ir Perisič ateina į startą po rinktinių pertraukos.

FPL kontekste nesvarstyčiau nei vieno Spurs wingbacko. O jei iš visų gynėjų, tai nebent Lloris ir Dier.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Refrešindamas reditą jau baigiu pratrinti telefono ekraną, tai nusprendžiau paimti į rankas kompiuterį ir užsiimti kuo nors prasmingesnio. Keliais premijum klasės žaidėjais planuojate startuoti?
Last edited by pntmstr on 01 Aug 2022, 18:43, edited 1 time in total.
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Buvau susidėjęs komandas su :
-Salah
-Salah+Kane/Haaland
-Salah+Kane+Haaland

Vienas sunkiausių sezono pradžių sakyčiau. Su 3 premium jau nelb patiko, tai tikriausia liksiu su Salah+Haaland. Norvegas sužaidė pilnas 90min Liverpoolį, tai nuteikia optimistiškai.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kane+Son GW1, Kane+KdB GW2. Po to pagal situaciją.

Haalandu dar netikiu, bet tikiu TAA + Robertson kaip differrentialu (vos 10% ownership).

Dar nežinau ką dėl vartininko ir Sancho/Martinelli daryti.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Aš pradėjau nuo Salah/Halaand, perėjau prie Salah/Kane, apsvarsčiau visokius Halaand/Kane ir tik Kane variantus ir apsistojau ties vienu Salah, bet dar irgi ne vakaras
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

pntmstr wrote: 02 Aug 2022, 09:35 Aš pradėjau nuo Salah/Halaand, perėjau prie Salah/Kane, apsvarsčiau visokius Halaand/Kane ir tik Kane variantus ir apsistojau ties vienu Salah, bet dar irgi ne vakaras
Jei neturi jokių antipatijų Salah tai jį reikia imti, kad ir kaip nuobodu. Bet toliau jau įdomių combo galima prigalvoti - du premium puolėjai, trys premium saugai, o dar reikia vietos Jesus, Liverpulio vienam ar dviem gynėjams, pažėt ką iš City gynybos imt ir pan.

Sakyčiau šiemet įdomesnis galvosūkis nei pernai. Ketvirtadienį vakare nusimato du alaus ir dvi valandos beprasmio sudėties kaitaliojimo. :romance-hearteyes:
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Yra tikimybė, kad Danny Ward bus Leicester vartininkas ateinantį sezoną. 4.0$ kainuoja
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Man liko tik 8.0 saugų galvosūkis. Po rungtynių kuriose, saugiausia opcija laikytas, Mahrezas atrodė kaip lavonas, o jaunasis britų vakcinofobas kilo nuo suolo Džosefo ruletės sukti nesinori. Rinktis savos komandos žaidėjus bad luck, tai lieka Saka, Maddisonas ir Kulusevski. Vienintelis sakos trūkumas - Martinelli, pridėjus Jėzų darosi per daug raudona. Maddisonas flirtuoja su Niukestlo milijonieriais, o visos mano žinios apie Kulusevski apsiriboja perskaitytais redito postais.

Tiek minčių, o viskas baigsis 45 taškais pirmam ture
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

pntmstr wrote: 02 Aug 2022, 11:53 Man liko tik 8.0 saugų galvosūkis. Po rungtynių kuriose, saugiausia opcija laikytas, Mahrezas atrodė kaip lavonas, o jaunasis britų vakcinofobas kilo nuo suolo Džosefo ruletės sukti nesinori. Rinktis savos komandos žaidėjus bad luck, tai lieka Saka, Maddisonas ir Kulusevski. Vienintelis sakos trūkumas - Martinelli, pridėjus Jėzų darosi per daug raudona. Maddisonas flirtuoja su Niukestlo milijonieriais, o visos mano žinios apie Kulusevski apsiriboja perskaitytais redito postais.

Tiek minčių, o viskas baigsis 45 taškais pirmam ture
Tau netinka, bet kaip kitiems su Mount pasirinkimu? Ok ar šūdas?
User avatar
Maverick
Posts in topic: 3
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Jesus turi ~72% ownership. Redditas sako, kad šitas skaičius yra visų laikų rekordas.

Jei prieš CP rungtynes baigs tuščias ir panašios kainos puolėjas surinks daug taškų, tai didžioji dalis fantazuotojų puls jį parduot. Gali atpigt iki kokių 7.7.

Per pre-season siautė, bet CP turi gerą gynybą, ypač namie.
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Visko gali būt, bet jeigu sužais gerai ir tu nebūsi tarp tų 72% bus labai skaudu. Ir jeigu neklystu yra taisyklė, kad per single gameweek negali daugiau nei 0.1 nukrist, ar nusišneku?

Milijonus kartų perdarytas draftas, bet atrodo jau einu į finišo tiesiąją.
Nors gal ir gera yra pnmstr taisyklė, bet startuosiu su triple arsenal. Iš Gabriel tikiuos bent vieno įvarčio per pirmas 8 rungtynes, o Martinelli ir Jesus tiesiog value playeriai.
Rinkausi tarp Saka+Aaronson ir Martinelli+Bamford. Dar galiu pakeist šiuos žaidėįus iki pabaigos.
Kažkaip turiu durnos vilties apie Leeds. Sinistera nebūtų traumuotas tikriausia rizikuočiau su juo, bet dabar einu su Bamford. Brangus žaidėjas, bet šimtu procentu startuos.
Turėjau likusius 0.5 ir pasiėmiau Bailey. Jei užlos su tokiais gerais pirmais turais, gali pinigų uždirbt, o realiai jeigu kažką norėsiu keist komandoj tai Robertson/Cancelo parduodu ir vietoj Bailey perku saugą.
Image
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Furis wrote: 02 Aug 2022, 15:11
pntmstr wrote: 02 Aug 2022, 11:53 Man liko tik 8.0 saugų galvosūkis. Po rungtynių kuriose, saugiausia opcija laikytas, Mahrezas atrodė kaip lavonas, o jaunasis britų vakcinofobas kilo nuo suolo Džosefo ruletės sukti nesinori. Rinktis savos komandos žaidėjus bad luck, tai lieka Saka, Maddisonas ir Kulusevski. Vienintelis sakos trūkumas - Martinelli, pridėjus Jėzų darosi per daug raudona. Maddisonas flirtuoja su Niukestlo milijonieriais, o visos mano žinios apie Kulusevski apsiriboja perskaitytais redito postais.

Tiek minčių, o viskas baigsis 45 taškais pirmam ture
Tau netinka, bet kaip kitiems su Mount pasirinkimu? Ok ar šūdas?
Nevyniojant į vatą, tai MAN Mountas atrodo turbūt geriausiai kiek esu matęs ir normaliom sąlygom laisvai surinktų savo 10-10 ir dar daugiau, bet kai klubas priešsezony labiau primena mėlynos temos klajojantį cirką, nei futbolo komandą, o horizonte jau matosi Murinjo trečio (antro?) sezono kolapsas, pradžioje pastovių taškų iš jo nesitikėčiau, tai toks labiau wait and see
Maverick wrote: 02 Aug 2022, 15:22 Jesus turi ~72% ownership. Redditas sako, kad šitas skaičius yra visų laikų rekordas.

Jei prieš CP rungtynes baigs tuščias ir panašios kainos puolėjas surinks daug taškų, tai didžioji dalis fantazuotojų puls jį parduot. Gali atpigt iki kokių 7.7.

Per pre-season siautė, bet CP turi gerą gynybą, ypač namie.
Bėda, kad Jėzaus kainos lentynoj daugiau nėra pataikančių į sviedinį futbolistų (c) tam pačiam reditui, tai tokio didelio kritimo galimai būtų, o galimai ir nebūtų išvengta
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

QwR wrote: 02 Aug 2022, 11:22 Yra tikimybė, kad Danny Ward bus Leicester vartininkas ateinantį sezoną. 4.0 kainuoja
Įdėjo ir antrą Leicester vartininką į žaidimą. Kainą irgi 4.0. Tai realiai gali turėt leicester vartininką už 8.0. Bėda ta, kad turai jų yra tragiški. iki gameweek 8 žaidžia su 4 top6 komandom , 3 iš jų išvykose.
Nuo GW9 jų turai gerokai geresni pasidaro, bet tuo metu jau vartininko kaina gali būt pakilus iki kokių 4.3 ar 4.4, tai gali būt tie patys 4.5, ką mokėtum normaliam sąlygom.
O šiuo metu dar neaišku, kuris bus pagrindinis vartininkas. Ward turi didesnį vardą, bet Iversen'as žaidė paskutines draugiškas, o Ward katik grįžo po traumos.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kai sakiau kad Perisičių imt nesąmonė, tai dabar jau turiu jį komandoje.
Post Reply