Manchester City FC

Ar Manchester City laimės treble?

Taip, su garantija
14
45%
Ne, Guardiola eilinį kartą bottlins
5
16%
Nesidomiu futbolu
12
39%
 
Total votes: 31
pauleska
Posts in topic: 12
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Pff, Trossardo gražesnis
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Na, ką gi.

Image
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

IR TAI YRA VISKAS.

Image

User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Na, ką gi. Sveiki atvykę į Porto.



User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Tai kai kiausiukus rodo Pepas. Gundoganas pivote. Nei Fernandinho, nei Rodri. :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue:



Image
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 37
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Klaidelė?
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

reyu wrote: 29 May 2021, 21:16Klaidelė?
Kad Gundo pivote? Nžn, bus matyt. Pepas turbūt numano, kad statys autiką Chelsis, tai nori geriausio pasuotojo iš gilumos.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 37
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Kažkaip keista finalą žaist be atraminio, bet Gvardijola gonna gvardijol. Kas dar keisčiau, kad prieš PSG puikiai veikė kiti žaidėjai, o čia jų sąskaita eina Sterling.
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Prasta nuotaika.
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 30
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Dipsiukas wrote: 29 May 2021, 22:52
O nenorėtum netyčia Dipsiuk, kad kitas City treneris būtų Potteris?

Ant xG visus dėtumėt.
User avatar
hippo
Posts in topic: 58
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Reiškiasi realiai City pralaimi tik 0.83 įvarčio. Nėra taip blogai.
User avatar
aBil
Posts in topic: 25
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Nu pepis pats save pergudravo.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 37
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

reyu wrote: 29 May 2021, 21:16Klaidelė?
Kaip prognozuota.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 24
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Hindsightas rodo, kad apsipepino pepas.
Fernandinho su Cancelo būtų pravertę golo metu
klounz
Posts in topic: 59
Posts: 447
Joined: 10 Aug 2018, 13:16

Nieko naujo. Eilinis feilas, nulis įvarčių ir miręs sterlingas aikštelėje. Gal tegu Messi dar nusiperka. Vdrug tada pavyks
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 10
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

hippo wrote: 28 Apr 2021, 15:31
pntmstr wrote: 28 Apr 2021, 13:28 Kaip galvojat į kurią koją sau šiandien šaus Pepas? Aš manau, kad į pirmą
Manau šį kartą gali pataikyt tarp kojų.
Ar galima sakyti, kad kolega bus iš ateities? :character-oldtimer:
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 393
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Gyvenimas yra beprasmė kančia.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 37
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Yaya Toure wrote:In Spain, if I collected the ball from the defender, I felt like I had close to 10 seconds on the ball. In England, against the English players, you have a lot less time, maybe three seconds before someone tries to remove it from you. In those early games I had for City, I had a little bit of a problem — I would take the ball from the defender with my back to the centre circle and then BAM! The opposition would come from behind and he would dispossess me. This kept happening in those first games. I’m a big man but every game someone would try the same thing when I wasn’t looking and BAM! I remember thinking, “What do I do? It’s impossible to play here!”
Ant kilimėlio kviečiamas @The_Red_Army.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 69
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

reyu wrote: 23 Jun 2021, 12:37
Yaya Toure wrote:In Spain, if I collected the ball from the defender, I felt like I had close to 10 seconds on the ball. In England, against the English players, you have a lot less time, maybe three seconds before someone tries to remove it from you. In those early games I had for City, I had a little bit of a problem — I would take the ball from the defender with my back to the centre circle and then BAM! The opposition would come from behind and he would dispossess me. This kept happening in those first games. I’m a big man but every game someone would try the same thing when I wasn’t looking and BAM! I remember thinking, “What do I do? It’s impossible to play here!”
Ant kilimėlio kviečiamas @The_Red_Army.
Cia galima ziureti keliais aspektais, visa tapeta galima prirasyti, bet pabandysiu trumpai:

Pirma tai Yaya zaide tuo metu viename geriausiu klubu FC Barcelona, salia saves turejo Xavi ir Iniesta, prie Pep'o, prie kurio zaide maziau FC Barcelona vapsie buvo geriausias klubas ant svieto. Varzovai pries juos gindavo erdves, nes presinguojant FC Barcelona butu buve tik lengviau jiems kelis ivarcius sumusti turint tokius zaidejus isplaunant varzovu presinga, kuris iprastai susijes su rizika. Tai naturalu, kad Yaya turejo belekiek erdves ir laiko, nes treneriai pasirupindavo, kad taktiskai geriausiose vietose priimtu kamuoli ir kai turi tokius kolegas, tai viskas tikrai atrodo lengvai.

Is kulturinio aspekto, tai reiketu pamineti, kad Ispanai iprastai gerai vertina savos komandos zaidima, kai ji zaidzia futbola, t.y. isplauna varzovu gynyba pereidama nuo 1 iki 3 zonos, trumpais perdavimais, kartais ilgais, is esmes atrakindama varzovu gynyba taktiniais konceptais. Anglai gerai klubo futbola vertina, kai mato komanda presinguojancia ir daug begancia, zaidziancia i kaula ir pan. Tad naturaliai taip viskas ir susidelioja, kad Anglai net zaisdami zona daug man to man situaciju turi, o Ispanu klubai iprastai saugo erdves, suteikia daugiau laiko ir erdves ir turi susitarimus kaip komandiskai perimti kamuolius, isprovokuoti klaidai. Del sito kulturinio skirtumo ir Bielsa man to man futbolas kaip su daina pritapo UK, pritapo ir kitose salyse daugiau maziau, nes metodas veikiantis, bet UK pritapo idealiai, nes kulturiskai viskas artima, o Bielsa metodas dar ir taktiskai isvystytas ypac gerai.

As nesu visur 100% salininkas Ispanijos gynybos budo, tarkim patys Ispanai nebuvo patenkinti kaip Villarreal vs Man United zaide, kur pagal ideja taip zaidziant turejai pralaimeti, ir tau tik padejo, kad United ant attacking concepts labai silpni. Ir siaip esu pastebejes kad kiekvienas jaunas zaidejas kuris ateina i vyru futbola kasmet vis prastesnis gynybiskai buna, tai man to man gynyba turi savo privalumu ir ruosiant jaunima ja ypac naudociau, nes isreikalauja daugiau is taves tiek gynejo, tiek puolejo, kai jauti kvepavima varzovo arti saves, vercia buti greitesniu, mobilesniu ir pan.

Visgi prisimenant Yaya karjera Man City daug problemu jis UK del to neturejo :lol: Adaptavosi, o ka buvo ismokes FCB padejo tik lengviau erdvemis pasinaudoti, kai ant taves lipa kazkas ir svarbesne erdve palieka laisva.
Post Reply