Lietuvos Rinktinė

Skelbti atsakymą
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 164
Pranešimai: 3607
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

kokos rašė: 23 Sau 2023, 22:08 O kas yra didelis CV?
Lietuvos atveju, bent siek tiek rimciau uz ta pozicija kurioje dirbs Lietuvoj.

Ziurint i Patrick de Wilde ar Breu CV jos gana vargingos:

https://www.transfermarkt.co.uk/patrick ... iner/20595

https://www.transfermarkt.com/reinhold- ... ainer/1126

Patrick'as visur pabuves, bet puse darbu truko nuo menesio iki triju, vietomis matosi, kad ryskus nevykes karjeristas, kuris panasu techninio direktoriaus rolej visad bus treciarusiam futbole.

Breu is esmes buvo tik Liuksemburge, ir jam pliusa uzdeda tik tas, kad Liuksemburg'as evoliucionavo futbole, kas galejo nutikti ir daugiau maziau savaime primetus, kad jie turi stiprius kaimynus, zvejoja uzsieniecius su Liuksemburgo saknimis, o dalis zaideju tenais turi Portugalisku, Serbisku saknu.
Vartotojo avataras
reyu
mes que un club
Posts in topic: 35
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 08:17

Žiniasklaidoje pasirodė, kad Breu buvo siūlęs Lietuvos rinktinei imti Javier Perez, kuris buvo Patrick Vieira asistentu JAV u-20 rinktinėje ir, dabar Manchester United besidarbuojančio Chris Armas, asistentu New York City komandoje. Po to Toronto FC nuėmus pagrindinį trenerį jį paskyrė kaip caretaker, kur po 1 pralaimėjimo per 7 rungtynes gavo pilnas teises kaip pagrindinis treneris. Tiesa ilgai netraukė ir po 6 pralaimėjimų iš eilės serijos buvo nuimtas.

@The_Red_Army tokį iškart imtų vien dėl tautybės.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 164
Pranešimai: 3607
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

reyu rašė: 24 Sau 2023, 12:49 Žiniasklaidoje pasirodė, kad Breu buvo siūlęs Lietuvos rinktinei imti Javier Perez, kuris buvo Patrick Vieira asistentu JAV u-20 rinktinėje ir, dabar Manchester United besidarbuojančio Chris Armas, asistentu New York City komandoje. Po to Toronto FC nuėmus pagrindinį trenerį jį paskyrė kaip caretaker, kur po 1 pralaimėjimo per 7 rungtynes gavo pilnas teises kaip pagrindinis treneris. Tiesa ilgai netraukė ir po 6 pralaimėjimų iš eilės serijos buvo nuimtas.

@The_Red_Army tokį iškart imtų vien dėl tautybės.
Susikuret jus cia forume paraleline realybe apie tai ka as galvoju :lol:

As puikiai suprantu, kad Ispanams prasimusti per uzsieny yra greitkelis, nes ten tikrai atsiranda daug, kurie juos ima del paso.

Ir siaip mano aplinkoj Ispanai buvo labai kieti ir ta zinojau nuo 2013 metu, veliau jie buvo tik rimtesni ir rimtesni, tai siai dienai ir 90% Ispanu neatitiktu kriteriju :mrgreen:

Armas beje jau i Leeds'a nuejo, buti Marsch'o asistentu.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 164
Pranešimai: 3607
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Grizta Jankauskas kad rinktine treniruot, 26 rungtynes 3 pergales 5 lygiosios 18 pralaimejimu, pries tai jo uzregistruotas rezultatas. Bet kas supranti kokioj siknoj esam sita naujiena 99% Lietuvos priima kaip teigiama/pozityvia.

Jankauskas lyg pasake spaudos konferencijoj, kad si karta jau tokio drasais stiliaus netures ir ziures pagal zaidejus ka cia galima padaryti.

Stabas nestebuklas… Sabalauskui puikus sansas, jis jauciu ir set-piece’us strategija apsiims, Velicka po blatu tenais, analitikas tas pats is KZ, kam as asmeniskai nlb pritariu, nes manau reikia dirbti full viena darba, beda kad turbut nemoka tiek full, kad viena darba dirbtu, zinant LT realybe. GK treneis ex Vz Treneris, kuriam darba atidare tas pats VZ, neisleides Ramono.
Skelbti atsakymą