[BAYERN] Čempionų lyga

User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

tvarka
hjulito
Posts in topic: 11
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2018, 21:58

Upamecano labai užtikrintai šiandien. Išvis gynybos resursai dabar turbūt aukščiausiam taške per labai ilgus metus, kai Pavardas neregistruotas, Hernandez out sezonui, kad Blind prisijungė jau buvau net užmiršęs, o Cancelo vis vien nelieka vietos.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 4
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kaip De Ligt šiais laikais atrodo?
MSM
Posts in topic: 53
Posts: 387
Joined: 06 Aug 2018, 11:13

Siemet Bayern gerai draugauja su burtu sekme. Grupeje Barselona ir Inter, veliau Psg, dabar MC :dance: :clap: :doh:
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Nelabai yra tekę matyti daugiau atriezų per vieną mačą.
MSM
Posts in topic: 53
Posts: 387
Joined: 06 Aug 2018, 11:13

Net sunku kazka pasakyti, ar valdzia, ar treneri, ar zaidejus kaltinti. Bet zaidimas tai baisus. Suprantu kad zaidziam pries ko gero vienintele stipresne komanda, bet bendras vaizdas, tai baisus.

Tuchelis jau antra titula prapyle, realu kad vasara bus praspirtas.
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 2
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

MSM wrote: 12 Apr 2023, 10:59 Net sunku kazka pasakyti, ar valdzia, ar treneri, ar zaidejus kaltinti. Bet zaidimas tai baisus. Suprantu kad zaidziam pries ko gero vienintele stipresne komanda, bet bendras vaizdas, tai baisus.

Tuchelis jau antra titula prapyle, realu kad vasara bus praspirtas.
:D :D
User avatar
Phect
Posts in topic: 4
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Lietuviškos politikos išsireiškimais tariant, gal duokit žmogui kojas apšilti? Į Uli Hoeneß dūdą pučiant ir kaltų ieškant net Guardiola blogas Bayerne buvo :madridista:
Romarijas
Posts in topic: 6
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Phect wrote: 12 Apr 2023, 14:12 Lietuviškos politikos išsireiškimais tariant, gal duokit žmogui kojas apšilti? Į Uli Hoeneß dūdą pučiant ir kaltų ieškant net Guardiola blogas Bayerne buvo :madridista:
Kadaise po Jupp Heynckes eros ir laimėto treblo, atėjęs Guardiola vokietijos supertaurėj ( pirmas jo oficialus mačas) buvo uždominuotas piką pasiekusio Dortmundo su Kloppu priešaky. Tai aną irgi nurašinėjo jaunoji bavarų fanų bendruomenė. :lol:

O šiaip tai būtų smagu, kad ir Bundeslygą Bayernas prapiltų. Ir ne vien dėl to kad laimėtų simpatiškesnis klubas ar būtų nutraukta vieno klubo vienvaldystė , bet ir pamatyti Salihamidžić su Kahnu nuleistus ant žemės.
Nes su klubo valdžios politika/hierarchija panašu kad čia treneriams dirbti darosi ne pyragai, prie viso spaudimo rezultatams( o ir tų ne visad užtenka) bet ir laisvė sprendimams gerokai apribota.
Romarijas
Posts in topic: 6
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Sky Sports sako kad Mane dave malkų Sane :shock:
klounz
Posts in topic: 1
Posts: 447
Joined: 10 Aug 2018, 13:16

abu fcb klubai nusivažiavo...
Šarūnas
Posts in topic: 1
Posts: 245
Joined: 07 Nov 2019, 14:08

klounz wrote: 12 Apr 2023, 21:33 abu fcb klubai nusivažiavo...
teisingai sakai. Puikiai zinom Barcos situacija. Bet Fc Basel irgi ne Ką labiau nusivaziave. Paskutini kart laimeta lyga viso labo tik 2017
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 7
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Įdomu, kiek dar Salihamidžič kredito turi. Su Flicku susipyko, Nagelsmanno projektas neišdegė, su Tuchel surizikavo, nepasiteisino. Mane transferas, panašu, kad naudos neatnešė. Tokia atmosfera aplink komanda tikrai ne pati geriausia.
Romarijas
Posts in topic: 6
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

T-Wolves wrote: 13 Apr 2023, 15:03 Įdomu, kiek dar Salihamidžič kredito turi. Su Flicku susipyko, Nagelsmanno projektas neišdegė, su Tuchel surizikavo, nepasiteisino. Mane transferas, panašu, kad naudos neatnešė. Tokia atmosfera aplink komanda tikrai ne pati geriausia.
Kad Mane Bayerne neduos tiek naudos kiek Liverpoolį tiesą sakant buvo įtarimų. Pirmiausia kad Kloppo futbolas kone idealiai atitiko Mane stiprybes, kita kad tokio charakterio žmogui kaip senegalietis truputėlį reikia meilės ir kad jį klube vertintų, taip sakant komforto sąlygų kad atsiskleistų jo gerosios savybės.
Be kita ko su metais kažkiek prarado greitį ir sprogstamą jėgą, kas iš paskutinio pusmečio Liverpooly pasimatė kad dabartinėje karjeros stadijoje jam geriausia puolėjo pozicija.
Kiek teko stebėti tai žaidė krašte, nu arba buvo traumuotas.
User avatar
Phect
Posts in topic: 4
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Romarijas wrote: 13 Apr 2023, 16:36Kiek teko stebėti tai žaidė krašte, nu arba buvo traumuotas.
Centre žaidė daugiau, nei krašte.
https://www.transfermarkt.com/sadio-man ... ler/200512
Romarijas
Posts in topic: 6
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18


:lol:
hjulito
Posts in topic: 11
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2018, 21:58

MSM wrote: 12 Apr 2023, 10:59 Net sunku kazka pasakyti, ar valdzia, ar treneri, ar zaidejus kaltinti. Bet zaidimas tai baisus. Suprantu kad zaidziam pries ko gero vienintele stipresne komanda, bet bendras vaizdas, tai baisus.

Tuchelis jau antra titula prapyle, realu kad vasara bus praspirtas.
Turbūt bus sezonu per vėlai.

PS: dar yra laisvu eilučiu išeitinėm?
Post Reply