[LFC] Premier League 2019/20

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Sveikinimai. Tikiuosi kitąmet kažkas sugebės pachallengint.
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

na nepamenu ar esu rases, bet siaip esu Liverpool fanas nuo Bolo Zendeno laiku, tai va dabar zinokite. Tai rysium su tuo turiu informuoti @hippo, kad mes nesame biciuliai. nors man simpatiska tavo virtuali asmenybe, taciau pats suprask, kad mes negalime buti forumo biciuliais kol tu trepsesi melynojoje Mersio upes puseje.

@Phect nuo siol bus mano draugelis, varysim susitikt ir islenkt bokala titulo proga. Ar yra dar LFC fanu siame forume? Pageidautina, kad palaikytumete fazano komanda ne veliau nei nuo 2005 metu. su stazu kad butu, taip sakant. tai jeigu yra PM arba AŽ.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Sveikinimai!!!
hippo wrote: 25 Jun 2020, 14:07
Phect wrote: 25 Jun 2020, 13:38 O šiaip tai įdomu, ar Red_Army jau įtikintas, kad yra visos galimybės sezoną užbaigt, ar dar bus kažkokių išvedžiojimų apie EURO ir kitus irrelevant international champus? ;)
Aš ne Red Army, bet žopa ir beprasmiška nykuma tas tavo sezono užbaigimas ir nežinau dėl ko čia kažkas turėtų būt įtikintas.
Si situacija tik parodo, kad as buvau teisus. Pilna nuomone apie COVID-19 situacija mano buvo tokia. 'Sezonas neturetu buti pratestas ir abejoju jo pratesimu, o bet taciau lygose kur dideli pinigai interesas bus zutbut pratesti lygas; dar rasiau, kad geriau persimestu tik tie klubai, kurie dar del kazko kovoja t.y. Titulo ar CL, EL spot'u ar Relegation(jeigu juos darom), o ne per prievarta atzaisti del pinigu visu rungtyniu' <--- cia plius minus reziume mano minciu ir mano nuomone lig siol tokia pati - sezonas neturejo buti pratestas.

Kai buvau vaikas ir nebuvo kompiuteriu, tai darydavau tokia simuliacija Top5 lygu ir CL, EL lygu. t.y. pats istraukdavau burtus komandu, pats tvarkarasti padarydavau ir veliau tiesiog naudodamas losimo kauliukus ismesdavau rezultata 6 budavo lygu - nuliui, o visa kita normaliai, tarkim iskrenta 5 ir po to 1, reiskiasi namu komanda laimejo 5-1 ir t.t. Tai pirmi turai man pasirode tokie, kad juos buvo galima uzbaigti kauliukus ismetant. Nes futbolininkai grizo zaisti be normalaus priesezonio, visos komandos zaidziancios su kamuoliu turi bedu(nes match fitness ne 100% po 60% lyg butum sveikas bet grizes po traumos), nera ritmo, visi atbuke. Pavyzdys is Leeds'o, kurie vs Cardiff du atriezus sau nebudingus pasidare ir atsiveze ivarcius, o Leeds grizo anksciau nei kitos ir dirbo realiai kasdien ir belekiek, visi pratimai taktiniai ir etc. (bet mano nuomones neitakokia Leeds situacija nepriklausomai nuo Leeds tam nepritariu). Kai kalbam apie Lpool ir United, ir jie zaidzia pries zenkliai silpnesni varzova, tai Lpool ir United greiciausiai laimes, nes kaip sakoma kokybes nepragersi(o Martial, Salah, Bruno, van Dijk ir pan. kokybes turi sociai), nes zaidejai geresni, bet kai kalbam apie konkurencingas lygas, kur nera tokio zenklaus skirtumo, tai matai situacija, kai komandos zaidziancios atsiveza ivarcius, o antru numeriu zaidziancios laimi. Realus zaidimo laikas krito nuo mazdaug 65min. iki 55min.(cia primetus, kad prideda daugiau laiko teisejai) nes vaikai nepadavineja kamuoliu, tik sustato juos kas 20 metru. Salyse, kur futbolo aplinka labai kokybiska, kaip Anglijoje tarkim, dabar tos kokybes tik koks 60-70% isspaudziama, nes yra kruva regulation, negalima naudoti klubo valgyklos, dusu, persirengimo kambariu. Kokiai A lygai cia jokio skirtumo, nes kokybes standartai ten idealiomis salygomis zemi, bet Top5 ir stipriausioms antroms lygoms cia stipriai kerta :handgestures-thumbup: . Futbolas dabar kaip santuoka is reikalo tik del finansines naudos, nes nuotakos tevai bagoti. Vargas cia sitas futbolas, kaip ir rasiau, kad lyg priessezonis sezone :doh: o kazkas del to taps cempionais ar ne, paims spot'a ar ne. Tie 5 keitimai irgi padaro tik paslauga turtingoms komandoms, kurios turi ilga suola ar stipria u23 komanda, kitos komandos net nerenka 20 vienodo pajegumo zaideju, kad nebutu problemu. Situacija dar graziai iliustoja ir Rusijos lyga, kur uzsikretusios komandos zaidzia su jaunimo ir pasikrauna 1-10 :lol: Ir pasikrauna klubas, kuris dar neseniai CL zonoje buvo.

Ir nereikia galvoti, kad as nenorejau, kad pratestas sezonas butu, man tik geriau tokia ivykiu eiga, nes galiu dirbti prie pirmos komandos day by day mode, nes U23 lyga, kurios nevaldo pinigai buvo po gero menesio atsaukta :whistle: Ir as sita zinojau nuo pat pradziu, tik mano nuomone nepriklauso nuo to kas man naudinga.

Pilnai uzskaityciau, jeigu po dar vieno starto pagr. zaidejams, likusia sezono dali Klopp'as atzaistu su jaunimu, nes cia galimybe pailseti ir pasiruosti kito sezono EPL ir CL, kai kitiems teks tampytis, vargti, traumuotis gal net iki rugpjucio pabaigos dar si sezona :whistle: net jeigu tasku tiek daug nesurinksi arba kazkas nelaimes individualaus prizo.

As per daug bezabrazijos matau, kad sita situacija galeciau vadinti teisinga, Olandijos ir Prancuzijos futbolininkams manau pasiseke, nes jie i nauja sezona ateis sviezi. O kas jeigu esi svarbus komandos ir rinktines futbolininkas, kurio rinktine EC ir WC zaidzia? Normalus poilsis tik 2023 vasara :?: :idea: Kai sezona buvo galima uzbaigti klubams suzaidus kelias draugiskas ir tada uzbaigiant sezona kokiu mini turnyru Sveicarijoje issiaiskinant spot'us del kuriu dar kovojama. Teisinga buvo sudeti taskus ant i lygose, netempiant visko iki vasaros pabaigos ir uzbaigti EL ir CL. Nei del pinigu lauzyti, varginti futbolininkus ir sukelti daug problemu ateinanciam sezonui, pries kuri nebus nei normalaus poilsio, nei priessezonio, ir dar reikes daug dazniau, kas 3 dienas zaisti. As kokybes salininkas, todel man del to labai liudna tiek ateinancio sezono, tiek Euro2021 ir WC2022, kur kokybe gali zenkliai kristi, aisku klubai, rinktines atzais, kazkas laimes, bus graziu ivarciu ir pan. Bet as neziuriu taip pavirsutiniskai i futbola.

CL sezono pokyciams as pilnai pritariu, 1 rungtynes surinkus visas komanda i Lisabona, rungtyniu kiekis sumazinamas bene 2 kartus, beda, kad del saliu lygu tai uzsiteks iki vasaros pabaigos.
User avatar
Nespalvotas
Posts in topic: 13
Posts: 188
Joined: 08 Aug 2018, 21:14

Sveiki. :banana-dance:

Šiandieną 20:15 ūkanotojo albiono vietos laiku arba 22:15 musų vietos laiku žaisime futboliuką. Komanda iš raudonosios Mersio upės pusės turės judėti į Mančiką, kuriame naujuosius COVID-19 čempionus su asterisku (liet. žvaigždute, *) priims ne toks ir galingas šį sezoną žydrasis mančiko sitys su vis dar tuo pačiu pliku barzdočiumi priešaky, iš kurio titulas ir buvo atimtas. :madridista: :animals-duckie:

Žydrieji turės tinkamai priimti naująjį čempioną pagal visas tradicijas - laukia tuneliukas su plojimais, nors teko girdėti, jog pvz. Kevinas de Briaunainis tikrai neturėtų to daryti, nes raudonojo plunksnočio saugai nėra verti net užrišti minėtojo superstaro būcus. :character-smurfguy:

Tikiuosi, jog žydrasis gyvačiukas Rahymas 'neminėsiu pavardės, septintasis numeris' Sterlingas niekur nepabėgs (?) ir plojimais sutiks savo kolegą Anglijos rinktinėje Džozepą Deivą Gomezą, ypač prisiminus pirmąjį susitikimą tarp šių dviejų mega futbolo komandų ir visą tą situaciją pačioje rinktinėje. :character-shaggy:

Gafferis J. Kloppas press-konferencijoje minėjo, jog visi sveiki išskyrus ilgakojį Žoelį Matipą, tad tikriausiai leis stipriausią įmanomą sudėti - sakė, jog nori dar kartą nušluostyti barzdočiui iš katalonijos plikę šiame sezone (primenu, jog pirmasis susitikimas baigėsi 3-1 raudonojo plunksnočio naudai).

Abi komandos tikrai turi ką įrodyti, tad laukia manau visai neblogas performancas, nors ir be žiūrovų, tuščiame Emptyhad stadione. (haha, klasika :madridista: ) :chores-mowlawn:

Rungtynes tiesiogiai galite stebėti per TV3 Sport kanalą (TV gidas rodo 22:05 pradžia), o jei tokio nebeturite tai per kokią nors nelegalią prastos kokybės užsienietišką srovę (angl. stream). :law-policered:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 11
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Dėl to ir pratęsinėjam forjumjuką.
User avatar
fun43
Posts in topic: 2
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Nespalvotas wrote: 02 Jul 2020, 15:23 Tikiuosi, jog žydrasis gyvačiukas Rahymas 'neminėsiu pavardės, septintasis numeris' Sterlingas niekur nepabėgs (?) ir plojimais sutiks savo kolegą Anglijos rinktinėje Džozepą Deivą Gomezą, ypač prisiminus pirmąjį susitikimą tarp šių dviejų mega futbolo komandų ir visą tą situaciją pačioje rinktinėje. :character-shaggy:
Paplojo, uždirbo pendelį, įmušė antrą. Čia tik per pirmą kėlinį Image
User avatar
KOP
Posts in topic: 17
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Slysta titulas iš rankų. :madridista:
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

1983-ieji: LFC laimi titulą likus 6 rungtynėms iki sezono pabaigos, pralaimi visas 6 likusias.

Gomezas reikia tikėtis Raheemo pamokų ilgai neužmirš. :lol:
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 4
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Tai kaip čia nei nuotraukų jokių, nei video su trofėjum. Kas jūs per fanai.
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

@Phect,

Negi leisi žydrajam forumo nariui uždavinėti tokius klausimus čempioniškame subforume? Nieko neatsakysi?
Aš tai neatleisčiau.....
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 1
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Van Dijkas Paulo Coelho prisiskaites
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 4
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Post Reply