[United] Trenerių štabas

Kuris asmuo taps kitu atleistu MU treneriu?

1. Erik ten Hag
4
13%
2. Mauricio Pochettino
9
29%
3. Zinedine Zidane
2
6%
4. Steve Bruce
3
10%
5. Michael 'tęsim OGS good vibesus' Carrick
9
29%
6. Brendan Rodgers
4
13%
7. Kitas
0
No votes
 
Total votes: 31
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 95
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Dauguma, o gal net visi futbolo treneriai siais laikais priciuoze :lol: Daug ego tame pasaulyje, o ego kaip zinia atitolina nuo realybes zmogu. Man patinka, kad zmogus Red Bull organizacijoje buves. Pazistu viena Angla analitika, kuris pas mus praejusiais metais praktika apturejo ir yra United fanas, kuris nenustodavao kalbeti apie Ralf Ragnick. Pamirsau ka ten tiksliai kalbedavo, bet susidariau ispudi, kad Ralf'as save pardavineja kaip taktikos geniju, o cia klausimas ar taip tikrai yra, bet fokusas ant taktikos (ale laimi taktika ;) ). Taktika tam tikrame kontekste yra futbolo vezys t.y. kai jos ryskiai per daug, aisku, mums gal tai negresia, kai lig siol buvome prie kito krastutinumo t.y. labai mazai taktikos. Overall bus idomu paziureti kaip United zaidimas pasikeis, jeigu pasimatys RB Leipzig, Salzburg bruozu zaidime man tinka, turim zaideju toki futbola zaisti. Sausi dar galima ir paimti 1-2 zaidejus.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 118
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Is this Christmas guys?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 31
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

evizu wrote: 25 Nov 2021, 17:57 Raso, kad sutiko tik su salyga, kad tures kazkokia strategine role ateityje.

Kas jis per vienas, koki futbola zaidzia ir kuom jis geras sprendimas?
Taip, dėl to pernai nesutiko eiti į Chelsea, nes siūlė tik interim rolę jam.

User avatar
Honza
Posts in topic: 4
Posts: 230
Joined: 04 Aug 2018, 12:46

Gerai. Jeigu patapsim labiausiai presinguojanti EPL komanda iš dugno, aš už. Pochettino overhyped mano kuklia nuomone.
Galima spėti, jog Erik ten Hag tiesiog atsisakė vidurį sezono mesti savo komandą dėl United ir gal susitarė pradėt nuo kito sezono.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 118
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Honza wrote: 25 Nov 2021, 19:56 Gerai. Jeigu patapsim labiausiai presinguojanti EPL komanda iš dugno, aš už. Pochettino overhyped mano kuklia nuomone.
Galima spėti, jog Erik ten Hag tiesiog atsisakė vidurį sezono mesti savo komandą dėl United ir gal susitarė pradėt nuo kito sezono.
Man Tuchelis atrode overhyped kai ejo i chelsea. Iki PSG tik viena DFB-Pokal laimejes ir su PSG nuolat bottlines CL.

Rangnicka turet klube IMO yra svarbiau, nei paimt vidury sezono Ten Haga ar Pochettino.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 95
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 25 Nov 2021, 20:11
Honza wrote: 25 Nov 2021, 19:56 Gerai. Jeigu patapsim labiausiai presinguojanti EPL komanda iš dugno, aš už. Pochettino overhyped mano kuklia nuomone.
Galima spėti, jog Erik ten Hag tiesiog atsisakė vidurį sezono mesti savo komandą dėl United ir gal susitarė pradėt nuo kito sezono.
Man Tuchelis atrode overhyped kai ejo i chelsea. Iki PSG tik viena DFB-Pokal laimejes ir su PSG nuolat bottlines CL.

Rangnicka turet klube IMO yra svarbiau, nei paimt vidury sezono Ten Haga ar Pochettino.
Pritariu cia Wat Wat'ui, tas overhyped labai salyginis dalykas, man irgi taip atrode su Tuchel'iu, bet kai turi gera subalansuota komanda, parenki taktika jiems tinkancia, o aikstes vidury turi Kante+Jorginho tampi ir taktikos genijum.

Ralf Ragnick tiesa situacija kiek kitokia, tures rubinej Ronaldo ego, truksta DM ir RB atakuojancio nerasta. Balansas overall so so, bet jeigu ir yra sociai geru zaideju. As noreciau 2 pirkiniu sausi vieno DM ir vieno RB/WB.

Kad ir kaip treneriai megsta save parduoti, kad viskas vyksta del taktikos, realybej 80% priklauso nuo zaideju ir balanso, tai nesinoretu kad Ralf'ui reiketu skyles kamsyti, vietoj bandymo isspausti max.
ramzis
Posts in topic: 76
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Nu bet tie + 2 metai konsultavimo rolėj tai kažkaip kreivai atrodo, maždaug davė papildomą riebų finansinį kaulą, nes tik šešiems mėn. nepasirašė, bet tokį, kur be realios galios - norės klausys, norės užmutins, kad proto vyručiams su realia galia neknistų :lol:

Rangnickui aišku rimtas upgreidas iš rus**o į United, o nepaėjus dar ir šilta vieta konsultuojant ar „konsultuojant“
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 31
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Wat Wat wrote: 25 Nov 2021, 20:11 Ir su PSG nuolat bottlines CL.
Nuolat? Tai jis turėjo tą freak rezultatą prieš mus, kai jį sudegino Buffonas ir Kimpembe, o sekantį sezoną į finalą PSG atvedė.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 54
Posts: 1946
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

T-Wolves wrote: 25 Nov 2021, 17:52 Iš Rusijos futbolo sekėjų atsiliepimai apie etapą Lokomotiv labai nekažką:
Ralfas Griovėjas?
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 6
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

tai cia kiba lietuvis? Ragnickas. tik vardas nelabai lietuviskas.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 118
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

T-Wolves wrote: 25 Nov 2021, 22:01
Wat Wat wrote: 25 Nov 2021, 20:11 Ir su PSG nuolat bottlines CL.
Nuolat? Tai jis turėjo tą freak rezultatą prieš mus, kai jį sudegino Buffonas ir Kimpembe, o sekantį sezoną į finalą PSG atvedė.
Paskaityk visa konteksta. Mano mintis buvo, kad ateidamas i chelsea jis nebuvo labai ko daugiau laimejes uz Pochettino, jei neskaiciuot vidiniu PSG laimetu tauriu. Patekt i finala su PSG yra mazesnis pasiekimas, nei patekt su Spursais. Pralaimet finale pastangu nereikia.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 118
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 95
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Tokie pratimai buna su taktika labai prasilenkia, nes futbolininkai pradeda begioti kaip vistos be galvos, bet jie ugdo zaideju charakteri presinguoti, dirbti buti mobiliems, o tas svarbu veliau ir taktikoje ispildant skirtingas situacijas, nes jeigu puse sekundes anksciau lipsi spesi, o jeigu puse sekundes veliau tavo presinga isplaus.

O siaip mano filosofija futbolo visad buvo paremta, stengtis imusti kuo daugiau ivarciu per pirmas 8 sekundes nuo perimto kamuolio, nes daug stebint futbolo pradedi jausti is kokiu situaciju ivarciai ateina ir tokiu ivarciu, kurie musami ant kontru visad apstu.

Vakar be pakeitimu taktikoje ir charaktery turejom 2-3 progas imusti vs Chelsea, tai bunant agresyviems, taktiskai pasiruosus ir pries silpnesnius varzovus sitie skaiciai turetu daugintis is 3-5 kartus, veliau jau turim sociai quality tas progas isnaudoti.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 118
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Ar nusiuntei CV United?
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 95
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 29 Nov 2021, 13:58 Ar nusiuntei CV United?
:lol:

Zinau daug zmoniu, kurie padetu United buti geresne komanda, beda, kad futbole priejimas prie klubu ne per CV vaiksto.

Siaip esu labai pozityviai nusiteikes siuo keliu, kuriuom United pasirinko eiti ateinancius 6 menesius.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 118
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

The_Red_Army wrote: 29 Nov 2021, 14:33
Wat Wat wrote: 29 Nov 2021, 13:58 Ar nusiuntei CV United?
:lol:

Zinau daug zmoniu, kurie padetu United buti geresne komanda, beda, kad futbole priejimas prie klubu ne per CV vaiksto.

Siaip esu labai pozityviai nusiteikes siuo keliu, kuriuom United pasirinko eiti ateinancius 6 menesius.
Pasiduodi be kovos?
ramzis
Posts in topic: 76
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Pašnekėjo Murtough apie Rangnicką, čia kad nepamirštume, kad dabar jau yra DoF, ne tik Woodwardas, kuris ten kažkur fone trinasi vienu metu ir išėjęs, ir neišėjęs iš darbo (Šriodingerio Woodwardas):
“Ralf is one of the most respected coaches and innovators in European football. He was our number one candidate for interim manager, reflecting the invaluable leadership and technical skills he will bring from almost four decades of experience in management and coaching.

“Everyone at the club is looking forward to working with him during the season ahead, and then for a further two years in his advisory role.”
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 4
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Dar vienas video užslėptai su šūdinais sumaišantis Olegą.

ramzis
Posts in topic: 76
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Rangnickas šiandien lankėsi Old Trafforde, bet Brexit nation leis dirbt gal tik po tų 6 mėn., kuriems pasamdytas

ramzis
Posts in topic: 76
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

<3<3<3



Post Reply