[United] Transferų naujienos ir gandai 22/23

Kiek įvarčių iki sezono galo įmuš Wout Weghorst?

0
3
14%
1-2
6
29%
3-4
5
24%
5-6
5
24%
7 ir daugiau
2
10%
 
Total votes: 21
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

velnes wrote: 26 May 2022, 02:28 Fabrizio Romano paminėjo keturis nuobodžius vardus, kuriuos ale Ten Hagas aptarė su United valdžia.
1. Timber - 179cm, gal nereikia.
2. De Jong - Barca prašo 80lemų + De Jongas nenori pakuotis čimodanų.
3. Pau Torres - 60mln release clause, Torresas norėtų į EPL, United nebuvimas CL jam ale nėra tragedija.
4. Darwin - susidomėjimas ale yra, bet ne mes vieni jo norim, o kadangi į CL nepatekom, tai bus sunku.

Taip pat užtikrino, kad tikrai parduosim Bailly ir, jeigu kas nors ims, Bissaka.
3 ir 4 imam ir jau bus sis tas.

I DM koki Neves galiausiai paimsim manau.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 60
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

O Timber nežaidžia ir kitose pozicijose? Pagal Whoscored, tai tik CB ir kartais RB, bet kai pasižiūri kaip jaunuolio kojas myli kamuolys, tai man atrodo bet kur aikštėje jį galima statyti. Matant kiek Bayernui kainavo Gravenberchas, tai Timber imčiau užsimerkęs, jei CB ūgis pakištų koją, galės kitas skyles gynyboje ar CDM kaišyti.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Tommy wrote: 26 May 2022, 10:18 O Timber nežaidžia ir kitose pozicijose? Pagal Whoscored, tai tik CB ir kartais RB, bet kai pasižiūri kaip jaunuolio kojas myli kamuolys, tai man atrodo bet kur aikštėje jį galima statyti. Matant kiek Bayernui kainavo Gravenberchas, tai Timber imčiau užsimerkęs, jei CB ūgis pakištų koją, galės kitas skyles gynyboje ar CDM kaišyti.
Gal geriau perkam geriausia imanoma varianta i geriausia pozicija. Timber gali kamsyti skyles Eredivise, neaisku ar gales kamsyti taip pat sekimgai ir EPL. Jeigu Timber statysi RCB, tai LCB tures zaisti desiniakojis.

Jeigu perkamas Timber sakyciau, kad butu perkamas i RB pozicija ir zaistu aka Alaba, Lahm, Zinchenko, Cancelo t.y. saugo profiliu viduje is RB pozicijos. Jeigu butent to nori Ten Hag, tai why not galima ir pirkti. Gynybiskai toks variantas geras, nes RB viduje prideda balanso. Bet gerai butu EPL, kad RB ir uzatakuoti galetu.
Last edited by The_Red_Army on 26 May 2022, 11:24, edited 1 time in total.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 21
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Tommy wrote: 26 May 2022, 10:18 O Timber nežaidžia ir kitose pozicijose? Pagal Whoscored, tai tik CB ir kartais RB, bet kai pasižiūri kaip jaunuolio kojas myli kamuolys, tai man atrodo bet kur aikštėje jį galima statyti. Matant kiek Bayernui kainavo Gravenberchas, tai Timber imčiau užsimerkęs, jei CB ūgis pakištų koją, galės kitas skyles gynyboje ar CDM kaišyti.
Image

Atleto pavardė literally reiškia mediena...

O dar ir Pitbullio daina yra pavadinimu Timber. Ten atlikėjas kartu su pop muzikos dainininke Ke$ha dainuoja: "tai eina žemyn, aš šaukiu mediena, tu geriau judėk, tu geriau šok, padarykime naktį kurios tu nepamirši, aš būsiu tai ko tu nepamirši".

Man tai pavojaus signalai.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 40
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Nors ir mediena, bet technikos tikrai bus daugiau nei pas Bissaka, jeigu jau right backu. Bet AWB nerodiklis.
Jeigu faniera ne problema, tikiuosi bus 60mln tėkšta į Pau Torresą.. Bet prioritetai CDM ir Darwinas, tai be 200 čia neišsisuksi, o tiek turbūt nėra.
Dar kitas svajonė tai būtų transferus išsispręst iki preseasono pradžios, bet jeigu De Jongą vaikysimės ir Darwino varžytuvėse dalyvausim, tai be šansų.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 60
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

reyu wrote: 26 May 2022, 11:21 Atleto pavardė literally reiškia mediena...

O dar ir Pitbullio daina yra pavadinimu Timber. Ten atlikėjas kartu su pop muzikos dainininke Ke$ha dainuoja: "tai eina žemyn, aš šaukiu mediena, tu geriau judėk, tu geriau šok, padarykime naktį kurios tu nepamirši, aš būsiu tai ko tu nepamirši".

Man tai pavojaus signalai.
Kaži ar esu matęs stipresnių argumentų, tad panašu, jog tavo tiesa. Reiktų šitą postą nusiųsti ir Murtough, kad klaidos nepadarytų.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 12
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

reyu wrote: 26 May 2022, 11:21 Atleto pavardė literally reiškia mediena...

O dar ir Pitbullio daina yra pavadinimu Timber. Ten atlikėjas kartu su pop muzikos dainininke Ke$ha dainuoja: "tai eina žemyn, aš šaukiu mediena, tu geriau judėk, tu geriau šok, padarykime naktį kurios tu nepamirši, aš būsiu tai ko tu nepamirši".

Man tai pavojaus signalai.
Perskaičiau Užkuraičio balsu.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 40
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

De Jongo updeitas - Ten Hagas toliau skambinėja Frenkiui ir bando prikalbint. De Jongas iš pradžių nenorėjo, bet dabar pradėjo gilintis.
Bus ilga vasara
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 15
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

velnes wrote: 28 May 2022, 11:38 De Jongo updeitas - Ten Hagas toliau skambinėja Frenkiui ir bando prikalbint. De Jongas iš pradžių nenorėjo, bet dabar pradėjo gilintis.
Bus ilga vasara
Nebus, sutrumpino Ten Hagas visiems atostogas.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 60
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Ajaxo gandų Tier 1 Verweij sako, jog juda reikalai dėl Jurijaus Medienos:



Dar paminėjo, jog Frenkie de Jong yra visiškai top prioritetas šią vasarą.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 40
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Priminimas visiems : Andreas grįžta po nuomos į Flamengo. Bičiukas užaugo olandiškoj Belgijos daly, todėl su Ten Hagu susišnekės. Išbandom?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 23
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

velnes wrote: 30 May 2022, 14:01 Priminimas visiems : Andreas grįžta po nuomos į Flamengo. Bičiukas užaugo olandiškoj Belgijos daly, todėl su Ten Hagu susišnekės. Išbandom?
Tikrai ne.
ramzis
Posts in topic: 42
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

velnes wrote: 30 May 2022, 14:01 Priminimas visiems : Andreas grįžta po nuomos į Flamengo. Bičiukas užaugo olandiškoj Belgijos daly, todėl su Ten Hagu susišnekės. Išbandom?
Susiraukiau atsiminęs žaidžiantį

Dar labiau susiraukiau atsiminęs, kad Matičius su Pogba out ir kūnų skylė vidurį, kur ir taip ne stebuklai, dėl ko nežinia ant kiek desperatiški darysimės transferų langui tiksint į priekį
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Lenda gandai, kad de Jong jau nori pas mus :handgestures-thumbup:
User avatar
aBil
Posts in topic: 14
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

The_Red_Army wrote: 31 May 2022, 14:04 Lenda gandai, kad de Jong jau nori pas mus :handgestures-thumbup:
huh?

User avatar
yodawg
Posts in topic: 12
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Norėčiau tikėti, kad ta pamoka su futbolistais kurie čia nenori būti, bet vis tiek ateina dėl storo payslipo, jau išmokta.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 40
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

yodawg wrote: 31 May 2022, 14:28 Norėčiau tikėti, kad ta pamoka su futbolistais kurie čia nenori būti, bet vis tiek ateina dėl storo payslipo, jau išmokta.
Tikiuosi, kad ne, nes De Jongas yra išskirtinis talentas.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

yodawg wrote: 31 May 2022, 14:28 Norėčiau tikėti, kad ta pamoka su futbolistais kurie čia nenori būti, bet vis tiek ateina dėl storo payslipo, jau išmokta.
Pilnai pritariu, jo alga kosmine ir atejes i United nores gauti tokia pacia. As anksciau rasiau, kad nors buvo momentas kaip sakiau, kad mus best overall available MC reikia imti, bet dabar noreciau labiau, jauno, alkano, talentingo su nuosaikesne alga ir kurio, gabaritai ir etc. butu kitame lygyje.

Kitavertus siai dienai de Jong'as mums butu kito lygio zaidejas aikstes vidury gebantis palaikyti kamuoli, sutvertas trenerio sistemai.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Raso kad Danjuma vienas musu target'u, gali iseiti uz 45mln. ispirka. Pagal kazkokia stats nusileido La Liga'oj tik Benzama. Turi kuna kaip nulieta, greitas, alkanas, labai idomus variantas, pakeisti Martial tokiu butu :handgestures-thumbup:

Image
enjoy
Posts in topic: 1
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Man patinka, kai žaidėjai lyginami pagal 'kažkokias' statistikas :lol:
Locked