[United] English Premier League 22/23

Locked
User avatar
evizu
Posts in topic: 23
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Kad tas musu suolas ilgas labiau ant skaiciaus nei kokybes. Fredas, Casemiro, McTominay - realiai visi zaidejai i viena pozicija. Vakar matem Freda zaidzianti auksciausiai is triju saugu - no thank you. Bent jau ne rungtynese kur pirmu numeriu zaisti planas. Puoleja siai dienai turim tik Rashforda(Ronaldo kol kas lavonas, Martialis perlauztas). Nuo Dalot iki AWB puolime = praraja, VDB irgi nesu mates per tris metus kazka padarant EPL

Turim daug pavardziu, bet pora kojos nikstelejimu ir dingtu tos dziaugsmo uzuomazgos kurias turime dabar
User avatar
hippo
Posts in topic: 9
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

velnes wrote: 09 Sep 2022, 09:40 aš ne koks antiroyalist, bet erzina mane anglai su savo drama dėl pedoqueen
* Aš ne koks antiroyalist, bet vartoju komunistuojančių minkštagalvių terminus :?
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

hippo wrote: 09 Sep 2022, 12:38
velnes wrote: 09 Sep 2022, 09:40 aš ne koks antiroyalist, bet erzina mane anglai su savo drama dėl pedoqueen
* Aš ne koks antiroyalist, bet vartoju komunistuojančių minkštagalvių terminus :?
HEY! Šitą terminą susigalvojau pats. Ar tave žeidžia šis terminas? Jeigu taip tai kodėl?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 3
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Laikas @Tommy atnaujint @velnes parašą į komunistas.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 19
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Furis wrote: 09 Sep 2022, 15:20 Laikas @Tommy atnaujint @velnes parašą į komunistas.
Visi už? Už!
User avatar
MCFC
Posts in topic: 8
Posts: 313
Joined: 06 May 2021, 03:16

Daug reiksmingu ivykiu turejo gyvenime ta bobulyte. Ne kiekvienam skirtas toks gyvenimas. Belieka palinket ramybes anapilyje.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Furis wrote: 09 Sep 2022, 15:20 Laikas @Tommy atnaujint @velnes parašą į komunistas.
Pragare visi būsit lygūs:)
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Velnes negali but komunistas, nes komunizmas neigia bet kokį pomirtinį gyvenimą + komunistas ir chaliavčikas yra tas pats, nes už abu reikia mokėti.
User avatar
hippo
Posts in topic: 9
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

velnes wrote: 09 Sep 2022, 15:55 Velnes negali but komunistas, nes komunizmas neigia bet kokį pomirtinį gyvenimą + komunistas ir chaliavčikas yra tas pats, nes už abu reikia mokėti.
+ abu nepripažįsta autorinių teisių ir vagia avatarus.
Visiška degradacija.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

hippo wrote: 09 Sep 2022, 17:03
velnes wrote: 09 Sep 2022, 15:55 Velnes negali but komunistas, nes komunizmas neigia bet kokį pomirtinį gyvenimą + komunistas ir chaliavčikas yra tas pats, nes už abu reikia mokėti.
+ abu nepripažįsta autorinių teisių ir vagia avatarus.
Visiška degradacija.
Pagalvojau, kad būtų logiška jeigu vizualiai būtume lygūs. :think:
User avatar
yodawg
Posts in topic: 14
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Gedulas tęsiamas.
User avatar
fun43
Posts in topic: 33
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Manchester United v Leeds United are OFF.
Spalio mėn. vėl žaisim EPL.
User avatar
aBil
Posts in topic: 9
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Kiek suprantu, tai ateinančio turo varžybos nukeliamos ne dėl to, kad čia visi kolektyviai liūdėtų, bet dėl policijos užimtumo vykstant visai šitai laidotuvių procesijai...
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Kadangi @Wat Wat mane isprovokavo, tai saunu tapeta. Galeciau aisku cia parasyti viska keliais sakiniais, bet pasiimkint pop corn'u ir paskaitykit viska, arba ne. Esme, kad lengviau pajuodinsiu. Is esmes tik ta ir norejau parasyti, bet sakau, aj reikia uzkrauti juodarasti paziuret ka tenais anksciau rasiau :mrgreen:

As tai nesuprantu kur mes nesutariam? As nunulinu pasus, jus ne. Who cares? As gi nesakiau, kad juos butina nunulinti.

Ispanai, Italai, Vokieciai, Anglai, Olandai. Who cares? As remiuosi Ispanais, nes man tai geriausiai pazistama aplinka. Padirbes su Ispanais as zinau ir visus Ispaniskos metodologijos trukumus. Aisku, kazka jie daro gerai, kad jau sportas zydi Ispanijoje U17, U19, U21, futbolo, krepsinio, vaikinu, merginu rinktinese visur on top arba bent top4 ir tas ypac isryskejo nuo 2000.

Kas liecia sita epizoda(grizimas is 3 zonos iki DDG, nes gal jau pamirsot apie ka cia as rasau :lol: ), as tiksliai nezinau cia is 3 zonos i GK zaisti buvo planas-chuliganas, kuris bus tendencija ar tiesiog taip gavosi. As nesakau, kad sito daryti negali. Turint silpnesnius zaidejus, tame yra logikos, nes zema bloka atidarinejant pasais, turbut gausi banga kontraataku, koks Ceburin'as taip darytu su VZ Europoj, kad istraukti gynyba ir mesti ilgus pasus ant greitu begiku i prieki pries varzovu gynybos judejimo krypti, kurie su erdve imusa ivarcius ir taip laimetu niekas nepyktu, nes juk svarbiausia pergale ar tu VZ ar United. Ispanijoje klounu privise, kurie taip daro 2-3 kartus atakoj, nuveda kamuoli i 3 zonos, kad grazintu atgal iki GK, tada ir dar 3 kartus pakartoja, tokiems tikrai norisi uzvozti ir parodyti, kad vartai varzovu tenais. UK siaip tokie pasai GK nusvilpinejami daznai savu ziurovu, net jeigu juos nuo vidurio aikstes GK darai, o ne nuo final 3rd, nes Anglai nori vertikalaus futbolo i prieki.

United pagrindinis puslapis ikele ivarti su prierasu Ten Hag Ball ir uzrodymu, kad visi aikstes zaidejai liete kamuoli :madridista: :obscene-drinkingcheers: Athletic tai parase, minetas Cox’as ir etc. Tegu raso. As asmeniskai turiu hype’o filtra, nes kai koks antros lygos klubo treneris ka nors panasaus ar geriau padaro to hype’o nebuna, nes jis netreniruoja top klubo ir 90% pasaulio futbolo fanu domisi tik big clubs, todel nepuolu ir EtH dabar aukstinti uz dailu ivarti kur buvo Eriksen talentas ir pora grubiu Arsenal gynybos klaidu ir grizimas nuo 3 zonos zaisti iki savo gk, kad vel grizti I 3 zona. Zmogus, kuris praejo toki kelia: Twente U17, Twente U19, PSV asistentas, Go Ahead Eagles Head Coach, Bayern II Head Coach (kai Pep buvo prie pirmos), Utrecht, Ajax, ir dabar United, turi kazka turet :confusion-scratchheadblue: Tai gal nenuleiskime jam barjero iki minimumo. Nes 25+ pasu ivarcius ne vienas klubas siemet imuse, aisku hype'as buvo apie Ten Hag, ir Championship lygoje apie Kompany, apie silpnesniu komandu tokius ivarcius iprastai hype'o ir nebuna. Bet mes forumo zmogai turim turet filtra.

Kadangi jau daug prirasiau, o tokie tapetai @Wat Wat labai patinka, tai pafilosofuosiu dar. Cia tiesiog siaip is tuscio i kiaura :lol: Jeigu pasai is 3 zonos savam GK taptu tendencija. Kame cia geris ar blogis? Blogis cia butu tik tame, kad durnai atrodytu. Gerio daug daugiau, nes su erdvem futbola zaisti lengviau. Aisku, varzovai izvelge tokia tendencija tada rimciau ir gintis pradetu pries mus, pasai atgal taptu trigger to press, mazesnes komandos galimai man to man eitu pries mus, ypac kad DDG kojom neuztikrintai zaidzia, taip atsivezem ivarti vs Brentford. Aisku, man to man is esmes irgi naudingas butu United, nes prieky turetum 3x3 Sancho, Rashford, Antony pries bet kokius EPL gynejus ar Man City ar Lpool tures greicio pranasuma, o pries silpnesniu komandu dar ir zenklu kokybes pranasuma. Kas irgi gerai. Tik jeigu tai taptu tendencija biski durnai atrodytu pasai atgal DDG, kuris juos mustu ant front 3, DDG siuo atveju turetu musti ant front 3, bet ne ant galvos varzovu CB, nes air challenge musiskiai front 3 turbut pralaimetu daugumai EPL klubu. Visumoje as manau, kad cia kamuolio stumdymas grazinant gk gavosi atsitiktinai ir tendencija nebus.

As pats visad ziuriu I viska per tam tikrus kriterijus. Pergale yra svarbiausias dalykas futbole, bet yra tam tikri kriterijai, kaip tarkim visu zinomas xG, kuris yra vienas ju. Uk tas daznai vadinama "What It Takes To Win" arba WITTW. Tai kriterijai, kuriuose jeigu esi geresnis uz varzova, tai is esmes/teoriskai esi arciau pergales(nera tokios garantijos, kad del to laimesi, bet rodo, kad procesas geras). Tai mano noras, kad United ir laimetu ir tuose kriterijuose dominuotu ka is esmes daro Man City ar Lpool, siemet Arsenal'as ir 4-ta geriausia komanda ant sito yra Conte's Spurs'sai. Eile metu tas pats Brighton’as turi gera xG ir xGD(skirtuma tarp xG ir xGC), tik jie aisku laimi maziau, nes tam tikri momentai galiausiai priklauso nuo zaideju, kurie imusa arba issvaisto proga, daugiau talento turintys zaidejai, geresnis finisher'iai imusa, o silpnesni kaip taisykle musa reciau.

Nes turet 50/50 rungtynes ir laimet, nes imusi tu del auktesnes zaideju kokybes, o varzovai neimusa neturetu buti United siekiamybe. Laimet ir dominuot prie pergales artinanciuose kriterijuose turetu buti bet kokio klubo siekiamybe ir ant to normalu butu buti ypac reikliems butent grandams. Is pastaruju normalu reikalauti daugiau nei vidutiniskai 2 tasku per rungtynes, grazaus zaidimo stiliaus(identiteto), isvengti gilesniu duobiu ir tauriu, CL spotu, titulu

Dekui uz demesi :madridista:

Wat Wat'as dabar :confusion-seeingstars:
User avatar
Phect
Posts in topic: 14
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Aš šitose visose diskusijose dėl pasų atgal vartininkui naudingumo pasigendu vieno kritinio kintamojo: backpassai (būktai iš antros, trečios ar whatever zonos) negarantuoja oponento judėjimo aukščiau.

Aš aišku daugiausiai matęs LFC rungtynių (varžovų planas prieš United obviously kitoks), tai jose pasuot tie vargšiukai vartininkui gali kiek tik nori - jei koks Moyesas bus WHU sustatęs Moyesiškai gintis, tai jie tokiems spąstams tikrai nepasiduos. Čia elementarių futbolo pradmenų klaida būtų ant tokio pasimaut, o viručiai apie tai diskutuojat kaip apie kažkokį masterful Eriko išradimą atrakinant low blocką ¯\_(ツ)_/¯
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Phect wrote: 14 Sep 2022, 15:01 Aš šitose visose diskusijose dėl pasų atgal vartininkui naudingumo pasigendu vieno kritinio kintamojo: backpassai (būktai iš antros, trečios ar whatever zonos) negarantuoja oponento judėjimo aukščiau.
Geras pointas :handgestures-thumbup: Jeigu varzovai atvaziavo su planu low-block'e zaisti, tai turbut ir zais, kad ir kiek pasuosi savo vartininkui, kas turbut naturaliai Lpool daznai ir nutinka.

Mano pavydziai is esmes to neapeme. Apeme labiau brave futbola zaidziancias komandas, kurios nenori tik gintis zemam bloke.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 57
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

The_Red_Army wrote: 14 Sep 2022, 03:27

Wat Wat'as dabar :confusion-seeingstars:
Tu reik maziau galvot ka as parasysiu, o koncentruotis i logini sujungima savo argumentu. Jeigu noresi test karjera kazkada uz futbolo ribu, ta daugumoj imoniu, be asmenybes testu, reik dar praeit ir kognityvinius/logikos testus, kur as labai abejoju ar ikastum (sprendziant is tavo paklodziu).
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 21 Sep 2022, 08:28 koncentruotis i logini sujungima savo argumentu. Jeigu noresi test karjera kazkada uz futbolo ribu, ta daugumoj imoniu, be asmenybes testu, reik dar praeit ir kognityvinius/logikos testus, kur as labai abejoju ar ikastum (sprendziant is tavo paklodziu).
Na logika as tikrai nesiskundziu, is esmes, tai buvo didziausias mano privalumas mokyklos laikais, kai buvau pakankamai protingas, gudras, bet tinginys.

Gal tiesiog nera noro mano argumentu suprasti, atmetus vietas, kur trolinu, tai nemanau, kad mano argumentai priestarauja vienas, kitam. Galite pateikti pavyzdzius.

Kad ir kokie tie logikos testai, manau jie lengviau issprendziami, nei patekti i mano pozicija UK bunant Lietuviu.

Futbolo logika painus dalykas, kai atsizvelgi i 1 faktoriu ar kelis atrodo viskas paprasta, kai i simtus faktoriu viskas sudetinga ir priklauso nuo situacijos.

United turi gebeti uzdominuoti varzovus, gerai zaisti, rinkti sociai tasku bei isvengti duobiu, jeigu taip nera, vadinasi viskas nera gerai. Siai dienai tik vidutiniskai vertinu Ten Hag starta, max. 7/10. GD turim 0 kai kiti top klubai turi +17, +11, +10, +9. GD yra toks rodiklis, kuris is vienos puses nera esminis, nes svarbiau taskai, bet vienaip ar kitaip parodo procesa ir santyki tarp atakos - gynybos.

Spalis atsakys i daug klausimu kur tvarkarasti turesime ypac sudetinga.
ramzis
Posts in topic: 108
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

ten Hagas dirba kelis mėnesius, o ne kelis metus, kad lygintum su ne vienų metų ir ne vieno transferų lango projektais

Dar toli gražu iki galutinio produkto ir dar daug ką yra iševoliucionuot, o skaudūs atkritimai aišku, kad galimi. Treneris net savo futbolo negali žaist ir kompromisus turi daryt, nes nėra visų įrankių

Už tai, ką rastoj pelkėj nuveikė per tuos kelis mėnesius, 9/10

Praeito sezono baisusis cirkas šviežias dar kontekstui, tereikia atsimint, kas ten aikštėj ir už jos ribų darėsi

Šitas treneris savo karjeroj yra parodęs ir toliau rodo visus gerus ženklus, belieka sėdėt ir laukt neoverreactinant į short runus
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 83
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

7/10 ir 9/10 cia standartu klausimas. As ziuriu, kad Ten Hag support'o gavo bene daugiausiai is visu ex treneriu. Tai pirmam sezonui ypac dideliu tikslu nekeliu, bet jeigu pries sezona net 5-ta vieta buciau suprates, dabar po Casemiro ir Antony jau turi buti top4 tas tikslas. Antrame sezone jau noretusi bent prie Ole pasiekimu priartetu. Nemazus tikslus keliu ir EL, kur is esmes realu paimti titula, ir supjovus EPL galetum gauti CL spot'a, nes Anglijoje tik taure sviestusi sekmingai susikloscius aplinkybems. Titulai visad turi buti sio klubo tikslas.

Klubas United sudetingas, bet yra n sudetingesniu futbolo klubu pasaulyje, o visu silpnesniu klubu treneriai galetu tik pavydziai stebet ka United gali sau leisti, tad nuleisti standartu nevalia.
Locked