Fantasy Premier League 2020/2021

User avatar
KOP
Posts in topic: 1
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Po pirmo turo parduotas Son ir nupirktas Bruno. :obscene-drinkingcheers:
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 3
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

KOP wrote: 20 Sep 2020, 15:25 Po pirmo turo parduotas Son ir nupirktas Bruno. :obscene-drinkingcheers:
:sad-teareye: pas mane visiškai tas pats
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 2
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

pas mane Kane į Vardy iškeistas...
pauleska
Posts in topic: 2
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Aš tai nelabai suprantu, kodėl reikia Premium žaidėjus keisti į kitus po vieno turo?

Aišku, man lengva kalbėt, kai nei pirmam, nei antram nė vieno normalaus žaidėjo, apart Salah ir Aubos, komandoje neturėjau
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Pritariu. Jeigu imi Kane, tai jau turi būt nusiteikęs jį imt vos ne visam sezonui, o ne rungtynėm su Evertonu, ir poto pakeist i 2 pendelius mušusį Vardy
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 5
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Daug kas rinkosi Soną tik dėl MU blanko pirmam ture, o Keiną keitė reaguodami į pirmą turą ir 90 minučių trukmės šūdų šou prieš 9 vyrų kaimo komandėlę savaitės vidury. Nelabai suprantu ko čia nesuprasti
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 6
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

pntmstr wrote: 22 Sep 2020, 09:28 Daug kas rinkosi Soną tik dėl MU blanko pirmam ture, o Keiną keitė reaguodami į pirmą turą ir 90 minučių trukmės šūdų šou prieš 9 vyrų kaimo komandėlę savaitės vidury. Nelabai suprantu ko čia nesuprasti
Spurs tvarkaraštis geresnis už United. Fernandes brangesnis ant 1.5, Rashford ant 0.5, tai imti Son nuo pradžių tam, kad iškeistum jį į kažkurį iš Fernandes/Rashford, yr keista. Rezervacija Martialiui už 9 arba KdB yra logiška, aniems tai :confusion-shrug:

Man asmeniškai šį kart paėjo - turiu Son nuo pradžių, o prieš sezono pradžią alokavau Antonio ir 0.5mln banke GW1 su mintimi GW2 imti DCL, katras atnešė hattricką. Vakar dar spėjau iškeisti Auba į KdB, kuris po vidurnakčio pabrango.

Tik su gynyba smarkus pravalas - KWP failina, turiu Vinagre (kuris po vakar jau turi šansų žaisti), Tierney ant klaustuko, o Mitchell abu turus prasėdėjo ant suolo.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 5
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Konkrečių pasirinkimų kvestionuoti nedrįsčiau, bet keitimų priežastys suprantamos

Pats savaitės vidury išmečiau Soną, nes atrodė, kad užsitęsusi prasta Spurs pradžią tiesiog žvaigždėse užkoduota, o baudinių meistras turėtų būti žvalus ir savo šanso prie atžymos sulaukti
User avatar
Keyser
Posts in topic: 1
Posts: 24
Joined: 22 Aug 2020, 09:24

Kiek šansų Fodenui/Mahrezui startų gauti - žino turbūt tik Pepas? Tiek variantų iš Man City ir tiek daug loterijos.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 2
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

man asmeniškai šių metiniam fpl didžiausias galvos skausmas yra gynėjų linija, nes esant tokiems perspektyviems kaip Lamptey, KWP, Vinagre ir Lewis, norisi juos ir turėti taip atlaisvinant pinigu anksčiau žaidžiančioms žvaigždėms, bet iš kitos pusės žiūrint ir beveik žinant, kad tokie kaip VVD, TAA, Robertson, Laporte, Digne, jei tik traumų nebus greičiausiai rinks 180 + taškų, pradedi prieš kiekvieną turą nervuotis, nes visiškai nėra aišku iš kurio saugo ar puolėjo reikia tikėtis pastovumo, na nebent čia galima pasitikėti tik KDB. Ir dar - ar Leeds išlaikys įvarčių fejerverkus ir jei taip, kiek ilgai tai tęsis ...
User avatar
QwR
Posts in topic: 12
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Gavo trauma maximin'as, as issigandau kainos kritimo, dadejau 0.5 gautus is Auba->KDB ir pasiemiau Trossard'a. Nezinau, kazkaip tikiu as Brightonu :D
User avatar
QwR
Posts in topic: 12
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

QwR wrote: 22 Sep 2020, 19:03 Gavo trauma maximin'as, as issigandau kainos kritimo, dadejau 0.5 gautus is Auba->KDB ir pasiemiau Trossard'a. Nezinau, kazkaip tikiu as Brightonu :D
Pirmos 25min, 2 Trossard virpstai :angry-screaming: :angry-screaming:
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 3
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

QwR wrote: 26 Sep 2020, 14:52
QwR wrote: 22 Sep 2020, 19:03 Gavo trauma maximin'as, as issigandau kainos kritimo, dadejau 0.5 gautus is Auba->KDB ir pasiemiau Trossard'a. Nezinau, kazkaip tikiu as Brightonu :D
Pirmos 25min, 2 Trossard virpstai :angry-screaming: :angry-screaming:
Buvo ir dar vienas virpstas, ir 100% proga kokia 92min.
User avatar
QwR
Posts in topic: 12
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Mačiau.... Galėjau tikrai gerą savaitę fantasy turėt, bet potencialo turi žaidėjas, kitose rungtynėse gal nespardys i konstrukcijas. Praeirą sav. prieš Newcastle irgi mušė į virpstą, jeigu gerai prisimenu.

Brighton per šitas rungtynes išviso 5 kart pataikė į virpstą/skersinį.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 3
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

diskutavot cia del Sono, tai emiau ji pirmam ture, ir pasilikau 1,5, kad antram ture pasiimt KdB, aisku praradau daug tasku, bet sezono kontekste manau, KdB vistiek bus > Son, plius dabar dar kai Bale atvyko.

ir cia, daznas klausimas buna apie tai
Price change info
Players can change £0.1m max per day
When a player rises £0.2m, you gain £0.1m selling profit.
When a player goes up £0.1m, you gain nothing apart from team value (example: Grealish £7.1m), he needs to rise again before you can sell for profit.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 6
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Luke Shaw despite playing every minute of this Premier League season has a total of 0 points.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

DCL kapitonu gang check in!
User avatar
QwR
Posts in topic: 12
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Galiu paverkti.
Pamaciau, kad Zaha vel pagal FPL bus out pries WBA, didesnio investigation nedariau ir ji pardaviau uz Jota. Dabar jau Wilfrydas 2goal ir 1 assist padares. :obscene-hanged: :obscene-hanged:
klounz
Posts in topic: 1
Posts: 447
Joined: 10 Aug 2018, 13:16

ne tu vienas :D lygiai tas pats keitimas
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Wilcardo taupytojai, kada planuojat aktyvuotis? ar gerai suprantu, kad ant GW16 tai reikia daryti?

Žaidžiu pagal su draugais susikurtas mini-league taisykles, kur prieš sezoną išsirenkam dvi komandas iš top6, iš kurių galim turėti žaidėjus+ 1 žaidėjas iki 8.5 gali būt iš bet kurios komandos. Šitas taisykles susikūrėm poto, kai jautėmės morališkai išsunkti, kai teko sirgt už rivalsų žaidėjų įvarčius, kas man labai labai nepatinka.
Turiu Rashford ir Bruno iš United
Lloris, Son, Kane iš Spursų
Chilwell iš Chelsea.
Misterių lygoje tik 100 taškų atsilieku nuo pagrindinių misterių ir turiu WC, tai ruoškitės gėdos jausmui, kurį teks pajaust po mano gegužės mėnesio posto apie tai, kad būdamas handicapped be Salah ir DeBruynio išmokiau jus žaisti EPL
Locked