Premier League 2020/2021

Locked

Geriausias 20/21 sezono EPL žaidėjas?

Poll ended at 27 May 2021, 11:13

Kevin de Bruyne
2
10%
Bruno Fernandes
5
24%
Harry Kane
5
24%
Ruben Dias
7
33%
Ilkay Gundogan
2
10%
 
Total votes: 21
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 25
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Furis wrote: 06 Oct 2020, 22:16 Emm :shock:

Matyt, ne veltui Gabby Agbonlahoras pavadino Grealishą 'prime Iniesta'......
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Už duomenų validumą aCako Skysports:

Image
ramzis
Posts in topic: 42
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Burnley pagaliau kovos dėl išlikimo?
Ar Dyche vėl užgesins tokias mintis, kai tik jos pradės lįst į galvą? :lol:
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

ramzis wrote: 07 Oct 2020, 10:28 Burnley pagaliau kovos dėl išlikimo?
Ar Dyche vėl užgesins tokias mintis, kai tik jos pradės lįst į galvą? :lol:
Dyche toks pissed man atrodo dar nebuvo, bent jau viešai anksčiau to nerodydavo. Gal taip bandė padaryt spaudimą savininkui, kad paskutinėm dienom kažką nupirktų, bet kai eilinį kartą buvo paliktas ant ledo, penis žino kiek entuziazmo dar turi.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Pratęsiant West Ham temą, tai Moyes ir pats klubas, atrodo, atlieka tuštinimosi aktą. Nutrauktas Wilshere kontraktas, į Porto išnuomotas kažkada Payet lygio skillsus rodęs Felipe Anderson. Žmonės kalba, kad bandoma atsikratyti ir Lanzini, kuris virina apie 100k per savaitę. Dar anksčiau atsisveikinta su Zabaleta, Reid.

Naujas West Ham branduolys - Antonio, Bowen, Soucek, Rice, Cresswell - bent iš šono atrodo kiek patikimesnis. Bet net ir pagaliau pasodinus Noble ant suolo, squadas atrodo senas ir prastas. Vienintelis vertingas (pinigų prasme) komandos žaidėjas yra Rice.
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Dar Yarmolenko ryškiai neatidirba už algą ir Haller. Pastarajį būtų galima geriau išnaudot specialiai jam sukūrus sistemą, bet jis vėl gi ne to lygio, kad būtų verta aplink jį konstruot žaidimą.
O jei tik kažkas atsitiks Antonio, visa graži sistema sugrius kaip kortų namelis. Ir ne tik Antonio, vidurio ir krašto saugai irgi neturi padorių atsarginių.

O apie Haller, tai prisiminiau, kaip reiškiau pretenzijas, kad Evertonas jo nebandė imt. Ačiū Dievui, kad nebandė.
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Dildo Brothers perskaitė, kas aukščiau parašyta ir pradėjo derybas su Bournemouth dėl Kingo įsigijimo.
Kaip tik buvau pagalvojęs, kad į West Hamą jis galėtų neblogai įsipaišyt.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 29
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Dideli pokyčiai nusimato EPL ir divizionuose žemiau ?


Thread:
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 25
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Man čia yra viena didelė nesąmonė, kuri atrodo itin naudinga tik top6 klubams, tai kas tuomet su ja sutiks?

Atsimenu, jog kažkur prieš pora metų buvo gandų apie Europos Super Lygą kažkokią, kur didžiausi klubai paliktų vietinius čempionatus. Tas 18 klubų PL kažkas panašaus į tai, tikiuosi.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

The_Red_Army wrote: 08 Oct 2020, 10:01 Tokie veikejai kaip Benrahma, Buendia, tai manau verti rizikos, ypac, kad tos kainos spaudoje 20-25mln. neatrodo kosmines, nepaeis dar kazka atgausi kitamet, o jeigu paeis, busi tarsi loterijoje laimejes, nes nupirkai zaidejai, kuris dabar gal kastuotu ir dar daugiau.
West Ham imasi šios rizikos:

User avatar
Phect
Posts in topic: 13
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Mama, ar galime įsigyti Saido Berahino...
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 53
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Furis wrote: 12 Oct 2020, 14:50
The_Red_Army wrote: 08 Oct 2020, 10:01 Tokie veikejai kaip Benrahma, Buendia, tai manau verti rizikos, ypac, kad tos kainos spaudoje 20-25mln. neatrodo kosmines, nepaeis dar kazka atgausi kitamet, o jeigu paeis, busi tarsi loterijoje laimejes, nes nupirkai zaidejai, kuris dabar gal kastuotu ir dar daugiau.
West Ham imasi šios rizikos:

Kalbama, kad veikejas treniruotis nlb megsta, jauciu Leeds United butent del to ir pasirinko Raphinha ir pigiau ir is top5 lygos CL komandos. Ypac, kad kokiam Leeds treniruotes = darbas ir ten reikia limitus lauzyti, o ne plaukti pasroviui.

Nemazai gandu yra kad Leeds Cantwell'u domisi, manau labai geras variantas jiems. gali zaisti 10, 11 ir 7, 8 pozicijose. Kitas variantas laukti iki ziemos lango, bet Leeds metodologija tam nera ideali, nes nupirkus zaideja reikia menesio ji adaptuoti prie metodologijos, tai all in all nupirkus sausio gale gali tiketis Kovo pradzioj, kad rodys ko tikiesi is jo.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 105
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

The_Red_Army wrote: 13 Oct 2020, 10:38 Nemazai gandu yra kad Leeds Cantwell'u domisi, manau labai geras variantas jiems. gali zaisti 10, 11 ir 7, 8 pozicijose. Kitas variantas laukti iki ziemos lango, bet Leeds metodologija tam nera ideali, nes nupirkus zaideja reikia menesio ji adaptuoti prie metodologijos, tai all in all nupirkus sausio gale gali tiketis Kovo pradzioj, kad rodys ko tikiesi is jo.
Aš tai stebiuosi, kad Cantwellu niekas kitas nesidomi. Jis man toks poor man's Grealish - turi gerą techniką, aikštėj yra lengvai cunt'as (geras bruožas), gali lošti belekur puolime, nebijo fizinio futbolo. Nu ir šiaip jis geras žaidėjas, komandose kur pilna ribotų žaidėjų jis iš karto išskiria iš kitų. Jei kalba eina apie 20mln, tai sakyčiau irgi vertas rizikos.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 53
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Furis wrote: 13 Oct 2020, 11:10
The_Red_Army wrote: 13 Oct 2020, 10:38 Nemazai gandu yra kad Leeds Cantwell'u domisi, manau labai geras variantas jiems. gali zaisti 10, 11 ir 7, 8 pozicijose. Kitas variantas laukti iki ziemos lango, bet Leeds metodologija tam nera ideali, nes nupirkus zaideja reikia menesio ji adaptuoti prie metodologijos, tai all in all nupirkus sausio gale gali tiketis Kovo pradzioj, kad rodys ko tikiesi is jo.
Aš tai stebiuosi, kad Cantwellu niekas kitas nesidomi. Jis man toks poor man's Grealish - turi gerą techniką, aikštėj yra lengvai cunt'as (geras bruožas), gali lošti belekur puolime, nebijo fizinio futbolo. Nu ir šiaip jis geras žaidėjas, komandose kur pilna ribotų žaidėjų jis iš karto išskiria iš kitų. Jei kalba eina apie 20mln, tai sakyčiau irgi vertas rizikos.
As lygiai taip pat ji vadinu, poor man's Grealish/Maddison, Grealish labiau i tema zinant kad nemazai krastuose zaidzia. Visgi gal, kad visi ziuri i ji kaip poor man Grealish, niekas nera tikras, kad jo ir projekcija bus panasi. As ir pats netikiu, nes tie ivarciu, asistu skaiciai nera tokie grazus kaip Grealish ar Maddison, pastarasis dar ir ex Norwich zaidejas. Visgi Leeds'ui tai tinkamo profilio zaidejas, o ir jam paciam Leeds butu ypac gera komanda, nes ten dirbama ant zaideju igudziu tobulinimo. Irgi manau, kad vertas rizikos.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 53
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Karlan Grant is HTAFC i WBA kaip suprantu. 43 rungtynes praejusi sezona 19 ivarciu 4 asistai. Zaidzia AML ir daro ta pati kaip Depay amzinai eina i viduri ir smugiuoja desine arba zaidzia puoleju. Naturali pozicija siaip puolejas, bet daugiau zaide AML praejusi sezona.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 29
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Kažkokia keista mada pasirašyt belekokio ilgio kontraktus su lentelės vidurio komandomis.
User avatar
QwR
Posts in topic: 25
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Po metų-kitų bus dar vienas Grealish / Zaha?
User avatar
hippo
Posts in topic: 119
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Furis wrote: 12 Oct 2020, 14:50 West Ham imasi šios rizikos:
Kažkaip nelabai į temą man toks transferas atrodo.
Aišku prabangesnis žaidėjas už Kingą (už kurį valdžia pagailėjo daugiau kaip 13 milijonų), bet Kingas su savo universalumu man atrodo būtų naudingesnis.
Benrahma nelabai įsivaizduoju kur įkišt į dabartinę sudėtį. 30 milijonų meta ne tam, kad pakeistų Andersoną ant suolo, o jei ne ant suolo tai kur? Formacijos laužyt kaip ir nėra pointo, nes ji kol kas veikia idealiai. Jei nelaužant, tai Benrahma turėtų keist Fornalsą arba Boweną, kurie yra darbininkai ir Benrahma su savo tingėjimu gintis kažkaip neįsipaišo.
Plius jaunuolis biški įtartino elgesio, o Moyesas tokių nemėgsta. Bent jau Evertono laikais, prieš pirkdamas darydavo labai gilius analizus ne tik apie žaidimą, bet ir apie charakterį ir įtartinus veikėjus imdavo nebent ant nuomos.

Sklinda gandai, kad aš esu teisus, nes Benrahma atseit yra ne Moyeso, o Dildo brolių projektas.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 29
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Labiau kokiam Brightone norėčiau matyt, bet smagu, kad į EPL keliasi:
User avatar
Phect
Posts in topic: 13
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Šiandien prie VAR pulto tas pats veikėjas sėdėjo.

Locked