NBA

Kokio formato NBA fantasy žaidžiam 20/21 sezone?

1. H2H
12
67%
2. Roto
6
33%
 
Total votes: 18
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Mano irgi pirmas sezonas. Pusiau patenkintas. Pataikiau pradžioje su Nance, bet jam gavus traumą pradėjau rinktis L. Truputį neturiu kantrybės ir po blogų mačų per greit išmetu žaidėjus, dėl ko lygoj tvirtai pirmauju pagal transactions :D taip esu bent porą žaidėjų išmetęs, kurie puikiai dabar stabiliai daug taškų renka.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 24
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Aptarkit Karnisovo atliktus mainus kas nors, kas neatitruke nuo NBA tiek kiek as.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

The_Red_Army wrote: 25 Mar 2021, 17:37 Aptarkit Karnisovo atliktus mainus kas nors, kas neatitruke nuo NBA tiek kiek as.
Nieko gudro nepasakysiu, nes kol kas sunku skaičiuot viščiukus, reikia vasaros perėjimų lango palaukti ir pažiūrėti kas bus daroma su Markkanenu, ką pasiims gynybai stiprinti, nes dabar viena blogesnių lygoje ir Vuč atėjimu ko gero nepagerės, tada stebėti kaip seksis Patrickui Williamsui tobulėti.
Žiūrėjau į kontraktus, tai su Vucevičium ir Aminu garantuotai kitąmet lieka tik 7 žaidėjai ir kokie ~30mln laisvų pinigų, tai kažką nuveikti įmanoma.
O dėl šio sezono, su LaVine ir Vucevičium turėtų iki PO vietos išsikapanoti, bet kas iš to kai pirmam rounde būni nušluotas kokių 76ers, Nets ar Bucks. Kita vertus, smagu, jog lietuvis rodo ambicijas ir iškart jodamas ant puikios LaVine formos bando kabintis prie elito.
Scientist
Posts in topic: 4
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Aš tai manau, kad ką pasiims vietoje Markkaneno ar ką pasiims į PG vasarą čia jau truputį niuansai.

Žiūrint labiau į big picture, tai šiti mainai parodo, kad skirtingai nei kokie Magic (lol), Bulls pamėgins laimėti artimiausiais metais ir statyti komandą aplink Lavine išnaudojant jo geriausius karjeros metus. Su Vučevičiaus atėjimu turi 2 all-starus savo pike, o kaip Tommy jau paminėjo, po metų turės pinigų ir trečiam. Williamsas rodo didelį potencialą, paėmus kokį Lonzo ar kokį kitą solidesnį PG, kad ir už Markkaneną, jau labai solidus branduolys būtų.
O su šitu branduoliu Čikaga ir laisviems agentams turėtų būti patraukli vieta.

Jei vertint mainus konkrečiai, tai Vučevičiaus mainai labai geri - atidavė tris metus stagnuojantį Carterį ir traumų suvalgytą Porterį (kurį Magic turbūt dar ir atleis), tai kitaip tariant nieko skausmingo.

Kaip žmonės kalba, bandė paskutinėm dienom paimti Lonzo, bet suorganizuot mainų nepavyko ir čia labiau failas, nes vasarą jį paimt bus konkurentų.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 24
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Scientist wrote: 26 Mar 2021, 14:21 Jei vertint mainus konkrečiai, tai Vučevičiaus mainai labai geri - atidavė tris metus stagnuojantį Carterį ir traumų suvalgytą Porterį (kurį Magic turbūt dar ir atleis), tai kitaip tariant nieko skausmingo.
Man tik tie 2 pirmo rato saukimai taip keistokai susiziurejo, kuriuos Bulls atidave.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 20
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Bus įdomu pamatyti, kiek jie geri su Vucevič pasidaro. Nežinau ar branduolys Ball, La Vine ir Vuc būtų kažkas geriau nei 5 vieta Rytuose.
Scientist
Posts in topic: 4
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

T-Wolves wrote: 26 Mar 2021, 15:13 Bus įdomu pamatyti, kiek jie geri su Vucevič pasidaro. Nežinau ar branduolys Ball, La Vine ir Vuc būtų kažkas geriau nei 5 vieta Rytuose.
Nu čia bus matyti, bet net ir pvz. 5 vieta, 30mln banke ir dar pora perspektyvių jaunuolių komandoje (Williams/White/Markkanen) atrodo kaip nemažas progresas.

O pickus jaučiu atidavė nusprendę, kad jeigu pagaliau nebesitrins dugne, tai ir tie pickai bus labiau raundo gale ir ne tokie vertingi.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

The_Red_Army wrote: 26 Mar 2021, 15:06
Scientist wrote: 26 Mar 2021, 14:21 Jei vertint mainus konkrečiai, tai Vučevičiaus mainai labai geri - atidavė tris metus stagnuojantį Carterį ir traumų suvalgytą Porterį (kurį Magic turbūt dar ir atleis), tai kitaip tariant nieko skausmingo.
Man tik tie 2 pirmo rato saukimai taip keistokai susiziurejo, kuriuos Bulls atidave.
Be pirmo roundo šaukimŲ šiais laikais all staro negausi. Be to, šio sezono šaukimas top4 protected, ne stebuklai, bet ir ne unprotected, jeigu vis tik visas šitas projektas netikėtai nuriedėtų nuo skardžio kokiam LaVine ar Vucevičiui nusitraukus raiščius.
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Kasmetinis mano postas - ka veikiam siemet su fantasy? LIKO TIK 40 DIENU B***

Prie to pacio galima ir del formato padiskutuot. Pernai turejom 12 komandu is kuriu tik 4 isejo i playoffus, bsk mazokai. Daryt 8/12 - bsk perdaug. Gal is anksto pradejus organizuotis sukrapstytume kazkiek papildomu komandu? pvz 16 su 8 PO vietom

Ka manom
montuska
Posts in topic: 3
Posts: 15
Joined: 12 Dec 2020, 23:13

Kuo daugiau, tuo įdomiau, na ir ypač per draftus, tada reiktu įdomių talentų ieškoti. Aš tik už.
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Aš pernai pirmą kartą dalyvavau, man labai patiko, tai tikrai IN ir vėl dalyvauti. Kiek skaitinėjau apie tuos formatus, h2h man atrodo irgi smagiausias
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 6
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

sudalyvauciau
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Aš irgi už, su fantasy įdomiau NBA sekti.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 7
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Prisijungčiau šiemet!
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Tommy wrote: 09 Sep 2021, 18:51 Aš irgi už, su fantasy įdomiau NBA sekti.
Tai gal po biski aktyvinam ir ziurim kiek susirenka? Matysis kiek stenet komandu reikes iki padoresnio skaiciaus :angry-tappingfoot:
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

evizu wrote: 09 Sep 2021, 23:20
Tommy wrote: 09 Sep 2021, 18:51 Aš irgi už, su fantasy įdomiau NBA sekti.
Tai gal po biski aktyvinam ir ziurim kiek susirenka? Matysis kiek stenet komandu reikes iki padoresnio skaiciaus :angry-tappingfoot:
Vakar aktyvinau. Kas galit įmeskit lygos kodą ar url, kad nauji prisireginti galėtų
Borovas
Posts in topic: 12
Posts: 38
Joined: 01 Dec 2020, 23:13

As tai siulyciau sumazint komandu skaiciu iki 10 ir zaist roto. :whistle:
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Vakar aktyvinau. Kas galit įmeskit lygos kodą ar url, kad nauji prisireginti galėtų
Nera kartais taip, kad tu naujokam e-mailu pakvietimus siunti?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

evizu wrote: 10 Sep 2021, 23:52
Vakar aktyvinau. Kas galit įmeskit lygos kodą ar url, kad nauji prisireginti galėtų
Nera kartais taip, kad tu naujokam e-mailu pakvietimus siunti?
Gali būti :lol: tuoj grįšiu į gyvenimą, forumą, tai ir NBA fantasy reikalus susitvarkysim
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Tommy wrote: 16 Sep 2021, 23:16 Gali būti :lol: tuoj grįšiu į gyvenimą, forumą, tai ir NBA fantasy reikalus susitvarkysim
bega laikas, jau ruduo - mentus pisa rudas suo.

po biski arteja pirmas grajus
Post Reply