
Manau, kad tvarkaraštis kaip tvarkaraštis, pilna rungtynių, nusimato išvykų į kitus stadionus, bet bus rungtynių ir namie. Dar įdomu, jog paskutinės rungtynės laukia ir Brightone, ir Hove, tai bus matyti kaip ten chebrai seksis.
Garnacho + Bissaka
ramzis wrote: ↑05 Aug 2023, 15:44 Pirmas įspūdis - labai vertikalus futbolas, varom greit į priekį, iš ko ir pavojingi momentai (spindi Bruno), ir atsikirtimai (Casemiro gaudo).
Bent per vieną atsikirtimą Casemiro galėjo gaut geltoną gaudydamas varžovą ir tvarkydamas paliktas erdves. Jis tame aišku geras, bet atrodo bsk unfair toks krūvis, užsiflaginau šitą kaip potencialą problemą.
Praeitas sezonas susidėjo bent iš 3 dalių su skirtingo lygio performance'aisThe_Red_Army wrote: ↑15 Aug 2023, 00:04 Deja vu praejusio sezono, zaidimas neitikina, varzovai juda net geriau, gynyboje fragile, atakoje nesam flexible, o dar kai kelia standarta ant box'o o niekas nepasiruose tenais t.y. vienas Rashford nuosalej, bet kazkokiu budu laimim 1-0Nes istraukia Varane personality
![]()
Tikiuosi pasitaisysime, bet kartu ir keista, pirmos rungtynes, Old Trafford, atrodo max. motivation turetu buti ir pan. Bet sunkiai, nuspejamai ir pan.
Labai sunku tikėt šitais skaičiais, atrodo stipriai išgražintiThe_Red_Army wrote: ↑15 Aug 2023, 00:21Taip, bet visumoje pagal visa stats buvom labiausiai LUCKY komanda lygoje virsyje xPTS +15,7 ar kazkas panasaus
remiausia Driblab programa, kuri viena rimciausiu, bet prisijungimo acc. liko su darbiniu kompu ir darbiniu el. pastu jeigu Driblab isskirs accounta, tai imesiu linka.