FIBA Pasaulio Taurė 2019

The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 9
Posts: 4046
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

yodawg wrote: 11 Sep 2023, 17:35
pauleska wrote: 11 Sep 2023, 13:02 O kodėl reikia būtinai turėti SAVO kašio sistemą? Suomiai irgi neturi - kuo anksčiau siunčia į JAV univerus, kur išmoksta žaisti kašė ir gauna nemokamą mokslą. Po univero užsikabina už kašės - nice, tampa profais. Neužsikabina - turi puikų išsilavinimą ir atvertas duris į gyvenimą.

Latviai pasirinko jaunuolius siųsti į Ispaniją - why not? Ispanai kiek metų dominuoja rinktinių lygiuose? Tas pats Porzingis yra ispanų produktas. Nesuprantu, kodėl taio blogai?
Nes MES niekada neturėsim naturalizuoto žaidėjo (Brazdeikis nesiskaito, lol). Nes MES niekada neturėsim užsieniečio trenerio. Nes MES niekada nesiųsim jaunimo mokytis užsienin. Nes MES kovosim kaip tikri vyrai ir niekada nesirinksim palankesnių varžovų.

Postą remia nazionalinis susivienijimas, ar kažkas tokio.


Dar griztant prie @pauleska posto, tai Suomiu ir Latviu sistemos neturejimas ju standartais yra gerai, nes net jeigu jie noretu kazka rimto savo salyje tureti, vis tiek butu sudetinga kazka konkurencingo sukurti, tai turejimos tos vienos ar dveju krypciu ACB/NCAA yra labai sveikintinas, mes kurie eile metu laikomies tik ant krepsinio tradiciju visad norime primesti, kad esam geresni, darom geriau, bent jau taip parduodam PR'ui, kai realiai nusileidziame salims, kuriu kasis viduje pasmerktas, tos salys daugiau izaideju uzaugina, nei musiskiai, daugiau mobiliu idomiu zaideju ir pan. Cia ka ir yodawg raso ironizuodamas, kad visad pas mus taip bus, kad turedamas 200k.euru treneriui(cj Maksvytis uzdirba daug daug maziau) vis tiek rinksies Lietuvi, nes uzsienietis negali LIETUVOS rinktines treniruot. Mano filosofija gyvenime, kad visi krastutinumai yra blogi.

Vokieciai daro kazka idealiai? Irgi no way, tiesiog turtinga salis, kur zmones sportuoja ivairias sporto sakas, kur kazkada kokia juodaode su Schroder'iu apsizenijo, Bonga gime tenais ir pan. Panasus variantas kaip Belgijos futbolo rinktine ir jos pick'as, kur dauguma zaideju palikuonys tevu, kurie ieskojo geresnio gyvenimo. Kaip ir Vokietijos futbolo atveju, Ozil'ai, Khediros ir co. Lietuva butu turtinga salis, dabar gal koks juodaodis pavarde Kazlauskas vestu mus i pergales, bet tada 100% visi pakeltu sau uodega girdami Lietuvos krepsinio sistema, o Skaisgirys sukurtu dar viena dokumentika.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 9
Posts: 4046
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

pauleska
Posts in topic: 8
Posts: 1017
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Tai yra daug LTU žaidėjų, kurie jauni išvaro, nes mato, kad šūdas tą mūsų sistema. Vien šiemet, kiek į NCAA išvarė, kai ten pinigai prasidėjo. Tas pats Jakučionis, kuris 15-metid berods į Barcelona išvarė ir t.t.
Post Reply