Furis wrote: ↑11 Aug 2026, 14:44
Johnson nemoka lošt tikru wingeriu, nes nemoka žaisti 1x1, bet jei padarysi daug pasų ant tolimos štangos, tai Brenanas daug jų uždarys. Toks va keistas žaidėjas
O bet už Palace jis ir nežaidė tikru wingeriu, nes jie tokių nenaudojo. Turėjo antro forwardo rolę, kontraatakuojantį futbolą, kuriam atrodo sutvertas, bet pasus ant tolimos štangos siųsdavo į tribūnas ir įmušė lygiai 0 golų per 26 rungtynes.
Tai viską suvest į netinkamas schemas kaip tai neišeina.
Ndiaye niekas nenori parduot, nebent kosminiai pinigai pareitų.
O Grealisho neimt, po to kai pernai tiek kokybės ir džiaugsmo pridėjo, irgi būtų nelabai suprantama.
Bet problema tokia, kad jie abu aikštėj neidealiai telpa. Abu trintukai, lėtinantys žaidimą. O dar kai nėra greitų overlapinančių fullbackų, tai puolimas pasidaro vienpusiškas ir nuspėjamas.
Jei aikštėj būtų vienas iš Ndiaye ir Grealisho + George arba Johnsonas, kokybės būtų mažiau, bet daugiau balanso.
Be to Džeko trauma kelia klausimų. Neturėjo jis pagal viską 8 mėnesius praleist dėl tokio lūžio. Pridėjus fachtą (?), kad jaunuolis turi problemų su alkoholiu, minčių kyla įvairių.
O kas liečia fullbackus, tiksliau RB, tai skaitau duotuoju momentu geriausias iš realistiškų variantų būtų Munozas iš Palace.
Dar toks dalykas yra, kad dabar 4 žaidėjai įžengė į paskutinį kontrakto sezoną.
Patterson, Iroegbunam, Alcaraz, Beto.
Pattersoną tai aišku parduos, jei tik kas pirks.
Iroegbunamą jau buvo beveik pardavę Hullui, bet kontraktas sugriuvo dėl traumos. Gali būt, kad nuplaukė pinigėliai.
Alcarazui, nežinau, gal pasiūlyčiau pratęsimą. Ant suolo kažko vis tiek reikia. Bet nepanašu, kad siūlo, o pirkėjai į eilę kažkodėl nesirikiuoja.
Beto taip pat lyg ir nesiūlo. Nu tai reikia parduot kol nevėlu ir imt kokią tai pamainą. Ta proga toks pasirodė:
@Furis gal pataisys, bet čia būk tai gana patikimas rašytojas apie Spursų reikalus. Be to ir iš Evertono pusės beveik patikimas rašytojas kažką panašaus rašo.
Savo nuomonės apie tokį transferą neturiu. Su visa meile ir nostalgija, nelabai aš fanas tokių sugrįžimų, nors būna, kad pasiteisina.
29 metai, apdrožtas, traumingas, 0 resale value + nelabai jis man no9, nors pats save tokiu įsivaizduoja. O reikia tik gryno straikerio.
Nu bet kai palygini su kokiais faking Delapais, apie kuriuos irgi kalbos vaikšto (tikiuosi kliedesiai) ir pagalvoji, kokios alternatyvos, tai gal būtų ir nieko už pigiai. Bet Spursai už pigiai tik į užsienį žaidėjus išleidžia.
hippo wrote: ↑Yesterday, 16:11
@Furis gal pataisys, bet čia būk tai gana patikimas rašytojas apie Spursų reikalus. Be to ir iš Evertono pusės beveik patikimas rašytojas kažką panašaus rašo.
Savo nuomonės apie tokį transferą neturiu. Su visa meile ir nostalgija, nelabai aš fanas tokių sugrįžimų, nors būna, kad pasiteisina.
29 metai, apdrožtas, traumingas, 0 resale value + nelabai jis man no9, nors pats save tokiu įsivaizduoja. O reikia tik gryno straikerio.
Nu bet kai palygini su kokiais faking Delapais, apie kuriuos irgi kalbos vaikšto (tikiuosi kliedesiai) ir pagalvoji, kokios alternatyvos, tai gal būtų ir nieko už pigiai. Bet Spursai už pigiai tik į užsienį žaidėjus išleidžia.
Spurs ITK:
[Ali Gold] on Richarlison: football.london understands that the Toffees registered their interest with Tottenham earlier in the summer but have not been in contact since regarding their former striker with an actual bid.
Spurs, atrodo, nori parduot vieną iš Richarlison/Solanke ir paimt Gakpo kaip netikrą strikerį. Solankė (vėl) traumuotas, tai sunkiai jį prastumsi. Ar Gakpo paeis tai čia kitas klausimas.
O Richarlison tai visada formos žaidėjas. Geroj formoj Evertone/Tottenhame gali mušt 8 mačus iš eilės, bet tada gaus traumą ir užtruks du mėneesius, kol vėl susiderins mušiko instinktus.
Per dvi dienas išėjo Moyeso ir CEO intervai.
Nežinau, ar reikia jais tikėt, bet žada, kad dar bus daug darbo transferų fronte.
Įdomiausia dalis aišku apie RB. Tai aceit nei planas A, nei B dar nenuplaukė ir nėra reikalo pereit prie plano Š. Tiesiog pardavėjai pamainos dar neturi, testuoja vandenis kiek galima numelžt ir panašiai. Būk tai RB bus, bet ne iki sezono pradžios.
Priminsiu, kad planas A ITK teigimu buvo Doue iš Strasbūro. Aišku nepasakysiu ar su juo dar vyksta kalbos.
Dar gal tokį įdomų kampą gerb. CEO palietė, kai jo paklausė tai buvo ar nebuvo feilas, kad nepaėmė Europos.
Sakė, kad prieš sezoną tokio tikslo nekėlė, bet kai pamatė, kad ranka pasiekiama, tai pradėjo kelt. O bet tada sekė tragiška sezono pabaiga.
Kaip jis aiškino, valdžia vertindama sezoną, jį suskirstė gabaliukais, ir visi buvo geri, išskyrus paskutinį. Per paskutines 6 rungtynes būtų užtekę net relegation formos, kad paimtų europinę vietą, bet net to nesugebėjo.
Čia galima suprast ir kaip spaudimą treneriui. Matyt į sezono pradžią žiūrės priekabiai. Nes jei po tokio pravalo praeito sezono pabaigoj, šio pradžia bus bloga, tai skambės skambučiai, sirenos ir švies raudonos lemputės.