[United] Žaidėjai

Ar yra žaidėjas su platesne nosim nei Fredas?

Taip
16
37%
Ne
27
63%
 
Total votes: 43
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 98
Posts: 4019
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Jeigu galetume paimti Khvicha, tai prastumciau Rashy ir dabar i PSG.

Aisku taip pat sakau, kad Rashy dar turi kur tobuleti ir is jo galima padaryti top'ini no. 9 dirbant ant movement'u. Nelimpa man tik profiliai, kur siai dienai atrodo kad nera jis nei 11-tas, nei 9-tas, ir profiliu prasme budamas no man's land vistiek yra VITAL zaidejas sitoj United komandoj, kas skamba kaip mindfakas, bet taip yra.
Romarijas
Posts in topic: 2
Posts: 818
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

The_Red_Army wrote: 19 Jul 2023, 12:33 Jeigu galetume paimti Khvicha, tai prastumciau Rashy ir dabar i PSG.

Aisku taip pat sakau, kad Rashy dar turi kur tobuleti ir is jo galima padaryti top'ini no. 9 dirbant ant movement'u. Nelimpa man tik profiliai, kur siai dienai atrodo kad nera jis nei 11-tas, nei 9-tas, ir profiliu prasme budamas no man's land vistiek yra VITAL zaidejas sitoj United komandoj, kas skamba kaip mindfakas, bet taip yra.
Sakyčiau kad čia dar 50/50 kuris geresnę karjerą apturės. Gruzino talentas aišku toks kad nenustebtum jog vieną dieną ir auksinį kamuolį laimės. Bet nebūtinai taip bus. O be to Kvaratskhelia niekad neturės tokių galingumų kokius turi anglas, o naturalūs instinktai įvarčiams atrodo Rashfordo pusėj.

Idealistiniam variante tai atrodo patraukliai, bet kad iš esmės niekas tokių transferų nedaro.
O vat kodėl United nemėgino surizikuoti ir pirkti kad ir brangų bet labai gerą Osimhen tai kažkaip net nuostabą sukėlė.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 98
Posts: 4019
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Rashford problema, kad jo profilis so so. Akseleracija Rashford naudai, bet kad 1x1 jis daznai toks, kuris i varzova labiau atsirenks nei apsivarys, tik tiek, kad tranzicijos metu greitis jam leidzia dar varzova apibegti, kas nera dribbling'o skill'as vienok, bet vis tiek apsivarymas.

Del puolejo, tai atrode, kad su Kane sutarta pries kelis menesius, bet dabar panasu, kad jis varys i Bayern, nors pinigai ten tokie sukasi, kad United gali laisvai hijack'inti. Osimhen mano favoritas del greicio, presingavimo, alkio ir pan, nors EtH stiliui Kane idealiausias atrodo. Danas atrodo pigesne ir siai dienai kur kas prastesne Kane versija. Kolo Muani man siaip irgi labai patinka ir kazkada rasiau, kad jeigu kas nors nupirktu Osimhen'a, tai Napoli greiciausiai pastaraji keistu butent Kolo Muani.

Khvicha man atrodo, kad i Madrid'o Real'a eis, bet jeigu tik imanoma reikia bandyti ir dabar ji imti, stumti Rashford i 9 numerio pozicija ir vaziuojam toliau.

Overall kazkas bus nupirkytas, tai as excited suzinoti kas. Sancho atveju reikia ziureti gal net nuoma jam nepakentu su salyga, kad atsidurtu klube, kur galetu reachinti savo max. gauti CL futbolo ir pan. Aisku yra tikimybe, kad pagaliau atsigaus ir uzjudes vietoj.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 98
Posts: 4019
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Kazkodel galvojau, norejau, kad Varane ar Martinez'as butu kapitonas ar Shaw. Dave Bruno Fernandes'ui, is vienos puses logiska, nes realiai dabartinis pakylimas nuo jo atvykimo prasidejo, bet esu labiau gyneju kapitonu salininkas. Ir Bruno rungtyniu metu del visokiu nesamoniu nesusijusiu su futbolu aikstej buna vertas i kepenis gauti, kas neatrodo labai kapitoniskas elgesys.

Overall sita papildoma atsakomybe gali jam ir padeti susitupeti, plius dauguma kitu zaideju 1-2 metai United gretose, o kapitono raiscio neduosi vel tam kuris ant bankes liks.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 100
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Kažkada čia bus nuspręsta kažką daryti su rudijančiu Greenwoodo. Kinky sex, in ar out?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 132
Posts: 2294
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... tract.html
AWB nuo niekam tikusio ir iš ten Hago schemų itin iškrentančio žaidėjo patapo visai padoriu starto žaidėju ir kažkur horizonte jau deda parašus ant naujo kontrakto. Aišku aš gal neskubėčiau dar naujų kontraktų dalinti kai dabartinis galioja iki 2025 metų.
ramzis
Posts in topic: 159
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Hojlundas dalinasi fotkėm, kur pyplius būdamas stovi su United maike, pasakoja, kad tėvas už United ir jis už United, dar nuleakino danų televizija pradinukišką rašliavą, kur rašė svajojantis žaist už rinktinę ir United


Tai vienas iš mūsų :whistle:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 98
Posts: 4019
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

ramzis wrote: 09 Aug 2023, 20:09 Hojlundas dalinasi fotkėm, kur pyplius būdamas stovi su United maike, pasakoja, kad tėvas už United ir jis už United, dar nuleakino danų televizija pradinukišką rašliavą, kur rašė svajojantis žaist už rinktinę ir United


Tai vienas iš mūsų :whistle:
Tai cia kaip 75% Skandinavu.......

kiti palaiko Lpool ar dar kazka is EPL.
ramzis
Posts in topic: 159
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

The_Red_Army wrote: 10 Aug 2023, 01:15
ramzis wrote: 09 Aug 2023, 20:09 Hojlundas dalinasi fotkėm, kur pyplius būdamas stovi su United maike, pasakoja, kad tėvas už United ir jis už United, dar nuleakino danų televizija pradinukišką rašliavą, kur rašė svajojantis žaist už rinktinę ir United


Tai vienas iš mūsų :whistle:
Tai cia kaip 75% Skandinavu.......

kiti palaiko Lpool ar dar kazka is EPL.
75?

Nu SAF'as rimtas vyras, bet netikiu, kad net jis tiek galėjo užsėklint
Romarijas
Posts in topic: 2
Posts: 818
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

The_Red_Army wrote: 10 Aug 2023, 01:15
ramzis wrote: 09 Aug 2023, 20:09 Hojlundas dalinasi fotkėm, kur pyplius būdamas stovi su United maike, pasakoja, kad tėvas už United ir jis už United, dar nuleakino danų televizija pradinukišką rašliavą, kur rašė svajojantis žaist už rinktinę ir United


Tai vienas iš mūsų :whistle:
Tai cia kaip 75% Skandinavu.......

kiti palaiko Lpool ar dar kazka is EPL.
Iš kur tokie procentai tai nežinau, gali būti gali nebūti. Bet ką girdėjęs tai kad kažkas tarp 70- ų ir 80-ų skandinavų televizijos pradėjo transliuoti anglišką futbolą. Kuris kaip dabar buvo aukštumoj ir jų klubai dominavo ir europoj. O bet vistiek kadangi iš tų visų tais laikais kiečiausias buvo Liverpoolis, tai natūralu kad jis buvo populiariausias tuo metu. Kiek pasikeitęs laikmetis ir jėgų santykis įtakojo šitą sunku pasakyti.

Šiaip ne tik tarp futbolininkų, bet ir kitų skandinavų sporto šakų atstovų tarp palaikomų klubų dažniausiai gali išgirsti Premier lygos klubus.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 43
Posts: 4474
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Tai vien tas faktas, kad MU nuolat sužaidžia Norvegijoje draugiškas rungtynes, daug pasako apie ryšį su Skandinavija. Ir šiaip vien per paskutinius 30 metų nemažai puikių žaidėjų iš ten MU sužaidė: Schmeichel, Solksjaer, Johnson, Ibrahimovič, Lindelof, Eriksen.

LFC su tais pačiais Hyypia, Riise, Agger.
ramzis
Posts in topic: 159
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

T-Wolves wrote: 10 Aug 2023, 14:48 Tai vien tas faktas, kad MU nuolat sužaidžia Norvegijoje draugiškas rungtynes, daug pasako apie ryšį su Skandinavija. Ir šiaip vien per paskutinius 30 metų nemažai puikių žaidėjų iš ten MU sužaidė: Schmeichel, Solksjaer, Johnson, Ibrahimovič, Lindelof, Eriksen.

LFC su tais pačiais Hyypia, Riise, Agger.
Kad United palaikančių skandinavų šalyse daug ir ypatingai Norvegijoj, tai taip, bet tie 75 proc. neįtikėtinas skaičius vis tiek

Ir aš tą gausą labiausiai sieju ne su laikais kuriuos aprašė @Romarijas , o su vėlesniais - kai buvo suformuotas PL, stipriai pagerėjo futbolo transliacijų prieinamumas, prasidėjo futbolo globalizacija, bumas, ir visa tai persidengė su SAF
User avatar
hippo
Posts in topic: 17
Posts: 4306
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Niekas tų procentų neskaičiavo ir neskaičiuos, bet fachtas, kad Skandinavijoj EPL yra tokios svarbos dalykas kaip Gražulio gyvenime gėjai. Absoliučiai nepalyginama su kitom didžiosiom lygom.

Švedijoj tai mano lempiniais matavimais po koke 40% palaiko Liverpoolį ir United.
Kiek esu sutikęs norvegų, tai visi buvo Liverpoolio gerbėjai ir visi biški daužti (nežinau ar čia tarpusavy susiję dalykai).

O Mersisaide tai niekada nesibaigia banteriukai, bajeriukai ir šmaikštūs pašmaikštavimai apie Liverpulio fanus norvegus. Maždaug, kad jei vietinis, tai Evertono fanas, o jei Liverpoolio tai norvegas. Klausinėjimai sutikus žmogą su Liverpoolio maike "do you speak English", priminimai nepamiršt išeit anksčiau iš rungtynių, kad spėtų į lėktuvą, visi Norway FC ir kiti pasišpilkavimai, liaudiški anekdotai bei linksmybės liejasi tarytum iš gausybės rago :handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers: :greetings-wavingyellow: :banana-jumprope: :chores-chopwood:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 23
Posts: 4209
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tai jau ruošiama dirva prievartautojo sugrįžimui?
We also have responsibilities to Mason as an employee, as a young person who has been with the club since the age of seven, and as a new father with a partner.
:madridista: :madridista: :madridista:

Atjautos naujajam tėveliui!
User avatar
yodawg
Posts in topic: 37
Posts: 696
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Adaptuojamasi prie naujų savininkų vertybių.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 100
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Furis wrote: 16 Aug 2023, 20:50 Tai jau ruošiama dirva prievartautojo sugrįžimui?
We also have responsibilities to Mason as an employee, as a young person who has been with the club since the age of seven, and as a new father with a partner.
:madridista: :madridista: :madridista:

Atjautos naujajam tėveliui!
Most likely, kitaip paaiskinti tokius pasisakymus butu sunku.
As siaip neprievartauju zmoniu, bet esu primyzes nakti vidury miesto centro prie kameru. Niekas i "Kas vyksta Kaune" neikele, bet kokias 4 savaites labai stresavau, pasikeiciau, daugiau taip tikrai nedarysiu. Tai gal ir jaunuolis taip pat greitai mokosi is gyvenimo? :)
Siandien tik perskaiciau, kad ponas Zaliamiskis pazeide nesiartinimo nutarima prie potencialios nukentejusiosios ikiteisminio metu, ir uzstate jai vaika. :obscene-sexualspermmagenta: :obscene-sexualspermblue: :romance-hearteyes:
Naujas subforumo himnas :
User avatar
yodawg
Posts in topic: 37
Posts: 696
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Šūdas, bet mūsų šūdas :romance-hearteyes:
User avatar
Phect
Posts in topic: 28
Posts: 2920
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

yodawg wrote: 16 Aug 2023, 22:10 Adaptuojamasi prie naujų savininkų vertybių.
Ten Hago irgi, kuriam su Overmarsu viskas gerai buvo. Anthony ir Arnautovic gal biski per didelis pritempimas.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 132
Posts: 2294
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Nuo tokios gana džiuginančios United vasaros viskas persirito ir sugrįžo į jau įprastą šūdų kalną.

Kas dėl ten Hago, tai man keistai skamba tie briefai, jog jis kartu su Arnoldu buvo už Greenwoodo grįžimą į aikštę, nes olandas savo veiksmais ne kartą parodė, jog rūbinėj atmosfera turi būti zjbs ir Greenwoodas labai stipriai su tuo prasilenkia. Plius tokie pasisakymai irgi kažkaip kitaip man interpretuojasi:
"It's a club decision," Ten Hag said. "Of course I have said my ideas and opinions but it's a club decision. We all have to accept that."
User avatar
aBil
Posts in topic: 78
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh



:clap:

100% ne toks buvo pirminis sprendimas, bet išsigando šūdų malūno.
Post Reply