[United] Transferų naujienos ir gandai 19/20

Locked

Kokie galimi Alexio Sanchezo panaudojimo būdai, kad šis įrodytų, jog visi klydo?

1. Prižiūrėti žolę.
2
6%
2. Groti Old Trafforde prieš rungtynes su pianinu.
10
32%
3. Atvedinėti savo labradorus į rūbinę, kad komandoje tvyrautų švelnūs meškiukai ir begalinė šiluma.
7
23%
4. Atsiauginti ūsus ir kalti klubui pinigus vaidinant 70-ųjų filmuose suaugusiesiems.
7
23%
5. Populiarinti trumpus šortus, kad Grealishas norėtų pereiti į United.
5
16%
 
Total votes: 31
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 19
Posts: 4253
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Phect wrote: 31 Jul 2019, 11:31
Tommy wrote: 31 Jul 2019, 11:23 Patikęs komentaras iš RC
Geras postas. Viską, ką šitas žmogus aprašė, galima pritaikyt ir Coutinho.
Dėl #10 rolės nepatogumo tai ir aš sutinku. Pamenu senais laikais, pirmas žmogus tą pasakęs buvo [mention]Wat Wat[/mention], kai van der Vaartą pavadino luxury žaidėju, kuris kiek duoda naudos, tiek ir žalos. Coutinho/Ozil tas pats, James/Isco pavardės šitoje temoje irgi tinka (jei ir tik sąlyginai), aš net apie Erikseną tą patį pasakyčiau, nors ir netingi gintis ir bėgiot atgal. Kiti dešimti, tokie kaip KdB/Silva/Silva sugebėjo prisitaikyt.

Aš tik kreivai jaučiuosi klausdamas, bet Dybala tikrai yra #10? Man jis visada atrodė kaip antras puolėjas.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 147
Posts: 2311
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Furis wrote: 31 Jul 2019, 14:09 Aš tik kreivai jaučiuosi klausdamas, bet Dybala tikrai yra #10? Man jis visada atrodė kaip antras puolėjas.
Jis antras puolėjas, bet tai o koks skirtumas šiuo atveju tarp nesiginančio No. 10 (pvz Ozilas) ar to paties nedarančio antro puolėjo (nebent tai koks Griezmannas)? Kalba eina apie luxury puolimo žaidėjus, koks Dybala iš esmės ir yra.

OGS šiuo metu naudoja aiškiai išreikštą modernesnį No. 10, katras spaudžia varžovų gynėjus, leidžiasi žemiau, padeda gintis (ką gerai galėtų daryti Bruno Fernandes), tai nors ant popieriaus Dybala puikiai tinka ten, bet realybėje neatrodo tinkamas derinys su futbolu, kokį nori fanams rodyti OGS.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 83
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Jeigu reiktų rinktis vieną iš dabar spaudoj eskaluojamų trijų kandidatų, aš rinkčiaus Fernandesą, nes jis yra tikrai top level talentas.
Maguire yra tiesiog above average gynėjas, su milžiniško dydžio kamuolius pritraukiančia galva, o Dybala išvis luxury playeris, skirtas palinksmint Pogbą.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Buvo kalbeta daug apie valyma komandos ir pan. bet lig siol James+AWB in & Valencia+Herrera out, nes tiesiog ju kontraktai baigesi :shifty:
User avatar
aBil
Posts in topic: 80
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

The_Red_Army wrote: 31 Jul 2019, 18:07 Buvo kalbeta daug apie valyma komandos ir pan. bet lig siol James+AWB in & Valencia+Herrera out, nes tiesiog ju kontraktai baigesi :shifty:
Tai kad turbūt niekas nenori imt tų mūsų inkarų.

Sanchezą tokį sėkmės iškišt kažkam su jo atlyginimu, chuckle brothers'ai gal ir domintų kažką, bet ne už tokią kainą, kurią siūlo + kontraktus neseniai pratęsę abu. Rocko, panašu, patinka Olei :( .

Man didžiausia mistika yra Darmianas. Jau antrą vasarą pardavinėjamas, bet niekas taip ir nepaima.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Nekompetencija. Daug ka isvaikyti, kad ir uz dyka perleidziant butu galima. Kaip ir pasipildyti visuomet galima pigiai arba free transfer´ais kai daro Juventus ar Borussia. Juokinga, kai matai gandus, kad Matuidi uz 25mln.euru mums noretu iskisti, kai galima savo laiku for free buvo paimti.

Alexis nieko pries kad lieka, nors ir gadina jis musu algu sistema...Pogba jeigu liks, galimai del to kels bangas sezono metu. Jeigu Alexi buvo noras pastumti reikejo Kinams siulyti, bet ju transferu langas baigesi pries gera valanda, kiti variantai kur galetu iseiti tai kokia Italija ar Bayern´as, kur dengti dali algos Alexio reiketu. Arba nuomuoti isvengiant algos mokejimo. Tai kaip suprantu Alexis lieka.
User avatar
Phect
Posts in topic: 22
Posts: 2960
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Šitam forume gerai dėl savo viduriavimo problemų žinomi SkySports sako, kad sutikom Leicesteriui sumokėt £80mln.
User avatar
aBil
Posts in topic: 80
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Nors ir neaišku dar, ar įvyks transferas, bet šiek tiek skaitalo apie Dybalą:

User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 147
Posts: 2311
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Gerai Sarri reikaluose informuotas žurnalistas Pedulla sako, jog visur viskas suderėta, lieka tik argentiniečio patvirtinimo/paneigimo sulaukti.

Vyrai, mokykitės kaip Dybalos maskę daryti Image
User avatar
yodawg
Posts in topic: 14
Posts: 702
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Man vienam širdutės flashbackai? Imam argentinietį, kurio mums nelabai reikia, kuris nenori palikt komandos ir tuo labiau nenori keltis pas mus Image.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 147
Posts: 2311
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

yodawg wrote: 02 Aug 2019, 10:24 Man vienam širdutės flashbackai? Imam argentinietį, kurio mums nelabai reikia, kuris nenori palikt komandos ir tuo labiau nenori keltis pas mus Image.
Ir dėl kurio, tikėtina, OGS turėtų keisti formaciją kai prie šios dirbta visą vasarą. :dance:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 32
Posts: 1961
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

ALL ABOARD THE HYPE TRAIN. CHOO CHOO

Image
User avatar
Samir
Posts in topic: 2
Posts: 917
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

Aš sekundę pagalvojau, kad United nusipirko left backą iš Bosnijos.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 61
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Maguire nežais šiandien draugiškose su Atalanta
User avatar
Honza
Posts in topic: 3
Posts: 230
Joined: 04 Aug 2018, 12:46

Nu ka, jau ateina laikas tikrinti Turin - Manchester lektuvu skrydzius ? Labiausiai tai, aisku, laukiu Fernandeso transfero. :pray:
User avatar
fun43
Posts in topic: 50
Posts: 1252
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Honza wrote: 02 Aug 2019, 12:21 Nu ka, jau ateina laikas tikrinti Turin - Manchester lektuvu skrydzius ? Labiausiai tai, aisku, laukiu Fernandeso transfero. :pray:
O iš Turino sulauksim DiMa vol.2 ar 33 metų Mandzukic?
Sorry, twitterių prisiskaičiau - penktadienį sugadinau...
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Imam ir Matuidi kartu, as neturiu tiek daug tikejimo Pereira ir Mctominay kiek noreciau :roll:

Pasimatys taktinis lankstumas MU´su treneriu :|
User avatar
aBil
Posts in topic: 80
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh



Lyg ir patikimas šitas Lesterio reikalams.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 28
Posts: 4517
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius


Astronominiai pinigai. Bent jau upgrade dabartiniams klounams.
Nenoriu tikėti, kad už panašią sumą į kalbas dėl Koulibaly nebūtų leidesi Napoli.
Locked